В Австралії розпочала роботу перша децентралізована біржа з ​​торгівлі енергією deX. Власники сонячних панелей можуть продавати надлишки електрики в мережі і об’єднуватися з іншими користувачами для створення віртуальних електростанцій. Такий підхід обіцяє знизити вартість електроенергії в країні, яка вважається одним з лідерів в області сонячної енергетики.

Згідно з доповіддю консалтингової компанії SunWiz, в 2016 році в Австралії було встановлено близько 6750 домашніх сонячних акумуляторів. Зростання ринку склав 1000% в річному вираженні. Сонячні панелі на дахах виробляють 16% усієї електроенергії в країні. Користувачі прагнуть продавати надлишки виробленої енергії.

Децентралізована біржа енергії deX дозволяє власникам сонячних панелей стати активними гравцями на ринку і менше залежати від великих електростанцій і мереж. Платформа deX створює мережу віртуальних електростанцій, що складаються з сотень сонячних панелей, встановлених на дахах. Система автоматично підбирає джерело, якщо поруч виникла потреба в енергії. Тисячі сонячних панелей потужністю не більше 5 кіловат кожна об’єднуються в подобу електростанцій, і їх сумарна потужність досягає декількох мегават. Розосереджені станції також допоможуть вирішити проблему раптового відключення електроенергії у разі природних катаклізмів.

З лютого почалися пілотні випробування першого цифрового ринку енергії. У них візьме участь 5000 австралійських родин. Систему розробив консорціум, до складу якого входять енергетичні стартапи GreenSync і Reposit Power, оператори енергомереж United Energy і ActewAGL а також компанія Mojo. Вартість проекту оцінюється в $ 930 000, пише The Guardian.

Володіння сонячними панелями і домашніми акумуляторами стало новою нормою в Австралії. Чверть австралійського бізнесу працює на сонячній енергії. Згідно з доповіддю незалежної громадської організації Solar Citizens, на кожного жителя країни припадає по одній сонячної панелі. Установка сонячної інфраструктури будинку дозволяє австралійцям щорічно економити $ 1 млрд на рахунках за електрику. Звичайна австралійська сім’я може за допомогою сонячних панелей і системи домашнього зберігання енергії Powerwall 2.0 забезпечити свої потреби в електриці за ту ж вартість, що і від центрального електропостачання.

Коментарі закрито.

Поділитися

Motorola натякнула на відродження легендарної «розкладачки» Razr

На офіційному YouTube-каналі Motorola Mobility з'явилося відео про час, коли мобільник-розкладачка Razr V3 користувався популярністю. Він став одним з найпопулярніших в світі не тільки серед пристроїв аналогічного формфактору, але і серед мобільних телефонів в принципі. За чотири роки присутності на ринку було продано більше 130 млн екземплярів. У промо-ролику використовується музика приблизно середини «нульових», події […]

Мир замер в ожидании реакции Apple на Android Wear

После того, как на минувшей неделе интернет-гигант Google сообщил о создании операционной системы Android Wear, предназначенной для носимых устройств, весь мир забеспокоился о том, какой будет реакция компании Apple на это известие. В течение долгих лет поклонникам яблочной корпорации приходилось довольствоваться лишь слухами об iWatch. Теперь же, когда рынок начал всё активнее развиваться в этом […]

GAMES. BIO.INC – здоровье превыше всего!

Вы когда-нибудь задумывались, как некоторые привычки влияют на ваше здоровье? Как недосыпание и хроническая усталость оказывают свое влияние на имунитет? Если вам не охота читать море литературы на этот счет, но хочется еще и провести время за интересной игрушкой – то это как тот вариант что надо! Bio Inc. является симулятором организма человека. Вам предстоит […]