Папа Римський Франциск вчора зустрівся з головою компанії Apple Тімом Куком. 

Як повідомили ЗМІ, під час приватної аудієнції, яка почалася о 11.30 за європейським часом, Папа і Тім Кук обмінялися пам’ятними подарунками. 

Точна повістка зустрічі досі пресі невідома, проте як написав на своїй сторінці в Twitter журналіст Sky News Том Чешир, CEO Apple і понтифіка об’єднують тверді позиції щодо збереження навколишнього середовища та прав людини. 

Що для себе виніс з цієї зустрічі Тім Кук невідомо, однак Папа Франциск по її закінченню назвав Інтернет, соціальні мережі та месенджери «даром Божим». Правда, тільки в тому випадку, якщо їх «використовувати мудро». 

Варто відзначити, що зустріч Папи Римського з виконавчим директором Apple відбулася через тиждень після аудієнції понтифіка з головою керуючої компанії Google, холдингу Alphabet Еріком Шмідтом. 

Папа Франциск відомий як технологічно просунутий релігійний лідер, хоча ще минулого року зізнавався, що не вміє користуватися персональним комп’ютером. 

Однак сьогодні він регулярно пише пастві повідомлення в Twitter, у лютому 2015 року за допомогою Google Hangouts провів відеоконференцію для дітей з особливими потребами з різних країн світу, а в грудні розмістив своє перше селфі в Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Акции Apple вновь обновляют исторический максимум

После анонса iPad Air 2 прошел уже месяц, а акции AAPL продолжают расти в цене. Сегодня они достигли небывалой планки – $116,31, а рост ценника составил $1,64. С чем же связан подобный парадокс? Вполне возможно, что на цену AAPL положительно сказывается подогреваемый интерес публики к предстоящему релизу Apple Watch. На днях компания из Купертино представила […]

Apple отримала патент на смартфон з випуклим дисплеєм

Американській компанії Apple вдалося отримати патент на електронні пристрої з випуклими дисплеями. Відповідно до документу, який був виданий Бюро патентів та торгових марок США, передбачається використання випуклих дисплеїв у плеєрах, смартфонах, смарт-годинниках та інших мобільних пристроях. Патент отримав номер 9178970 та назву «Електронні пристрої з випуклими дисплеями». Варто зазначити, що патент був зареєстрований юристами ще […]

2 300 000 Предзаказов Apple Watch

В компании Apple пока не офиширую официальных цифр количества заказанных устройств Apple Watch 10 апреля. Однако аналитик Мин-Чи Ко из KGI Securities уже подсчитал четкое число таких устройств и даже называет точное количество. До этого нам было известно только то, что Количество предзаказанных Apple Watch на территории США составляли около одного миллиона единиц. Большую популярность […]