Російські ЗМІ повідомили про блокування в КНР сайту соціальної мережі «ВКонтакте». Недоступними тривалий час залишаються як мобільна, так і десктопна версія Vk.com. 

Інформацію про це підтверджують два ресурси, які відстежують блокування інтернет-сайтів на території народної республіки в режимі реального часу blockedinchina.net і Greatfirewallofchina.org. 

Згідно з їх відомостями, сайт «ВКонтакте» недоступний в п’яти адміністративних одиницях Китаю – Пекіні, Шеньчжень, Внутрішньої Монголії, Хейлунцзяне і Юньнані. 

Тим часом, прес-секретар «ВКонтакте» Георгій Лобушкін у коментарі РІА «Новості» не підтвердив цю інформацію, заявивши що просідань по трафіку немає: 

«У нас поки немає інформації, що доступ до «ВКонтакте» заблокований в Китаї. Показники статистики це не підтверджують. Те ж саме стверджує і ТАСС з посиланням на спецкора в Пекіні. Деякі користувачі повідомляють про помилки при завантаженні сайту і некоректному відображенні сторінок, але проблема вирішується шляхом повторного звернення за заданою адресою. 

Варто відзначити, що починаючи з середини минулого року влада Китаю посилює контроль над кфберпростором, і зокрема, над електронними ЗМІ та соціальним мережами. 

Раніше надходили повідомлення про блокування доступу до багатьох міжнародних онлайн-сервісів. Серед них Google, Twitter, Instagram, Facebook і Youtube, месенджери Telegram, Viber і Line. 

Під забороною знаходиться широкий ряд провідних світових мас-медіа, в числі яких The Wall Street Journal, Bloomberg і Reuters. 

У Китаї діє програма інтернет-цензури “Золотий щит”, також відома як “Великий китайський фаєрвол”, що дозволяє регуляторам блокувати сайти на території країни. Крім того, на стадії прийняття новий закон про кібербезпеку, який зобов’яже провайдерів самостійно виявляти і припиняти передачу протизаконної інформації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

iOS 8.4 beta 2

Apple довольно быстро выполняет свою работу. Чуть более десяти дней тому миру была представлена бета-версия iOS 8.4, но вот мы видим уже более молодую версию. Купертиновцы исправили несколько ошибок, которые были замечены в предыдущей версии. А именно обновленной программе «Музыка», которая дебютировала в iOS 8.4 beta 1. Теперь приложение отличается обновленным внешним видом и более […]

А музика «ВКонтакте» залишиться безкоштовною

Сьогодні прес-служба «ВКонтакте» спростувала інформацію про створення платного музичного сервісу. «” ВКонтакте “не обмежуватиме доступ до свого основного музичного сервісу або не зробить його платним», – цитує ТАСС представників соцмережі. Раніше «Російській службі новин» стало відомо, що «ВКонтакте» закуповуватиме аудіоконтент у «Першого музичного видавництва» (ПМІ), а наступним кроком стане введення платної підписки для користувачів ВК. Про […]

Вторая жизнь для iPod classic

Убранный с производства в прошлом году плеер iPod classic, не просто так называют классикой. Масса клиентов яблочных недоумевают, почему же компания больше не производит такие устройства. А покупатели, которые давно приобрели это чудо (и не за малые деньги) никоим образом не думают разлучаться со своими любимчикам. Но в ближайшем будущем у таких пользователей могут появиться […]