Поліція перейшла від обговорень такої можливості до конкретних заходів. У штаті Коннектикут на розгляд внесений закон, згідно з яким поліцейські дрони можна буде оснащувати бойовою зброєю, пише Quartz.

Закон має досить широке поле дії і регулює польоти будь-яких дронів: цивільних, військових, поліцейських. Але серед усіх пунктів особливо цікавий один – він забороняє оснащувати дрони бойовою зброєю, але стосується тільки цивільних. Для поліцейських цей закон передбачає виключення.

І хоч деталі закону ще не опрацьовані, вже ясно, що це дозволить поліцейським застосовувати як летальну, так і не летальну зброю. Наприклад, виробник поліцейських електрошокерів Taser вже звертався до уряду з пропозицією прийняти відповідні поправки до законів, щоб дозволити воєнізувати дрони – встановити балони зі сльозогінним газом і електрошокери.

Раніше бойові дрони для американців були чимось далеким, скоріше, елементом зовнішньої політики або боротьби з тероризмом. Але з новим законом бойові дрони можуть з’явитися і в містах. І представники правозахисних організацій вже обурюються. «У поліції і так достатньо коштів, щоб тримати нас в безпеці. Озброювати дрони для цього не потрібно », – говорить виконавчий директор організації« Союз цивільних свобод Коннектикуту »Девід Макгваєр.

Головною претензією є відсутність досвіду в застосуванні подібних технологій. А зарубіжні військові кампанії показують, що віддаленість оператора від цілі знижує поріг застосування зброї. Настає момент, коли поліцейський або військовий сприймає все це як відеогру, тому що сам він знаходиться поза лінією контакту. Цього найбільше бояться правозахисники. Плюс до всього Федеральне управління цивільної авіації США в принципі забороняє польоти дронів поза зоною прямої видимості оператора. Закон поки не прийнятий остаточно, але його обговорення вже говорить про те, що законотворці дивляться в бік знеособлення зброї.

Коментарі закриті.

Поділитися

Розумна чашка від Mark One Lifestyle

Є така компанія Mark One Lifestyle. Так от вони створили досить цікаву річ – розумний кухоль Pryme Vessyl. Але знаючи любов Apple, до різних розумних речей, не дивно, що вони вирішили підтримати компанію і викласти їх товар на свої торгові полиці. Спочатку нехитрий винахід з'явиться в звичайних магазинах Північної Америки, а вже через час доїде […]

Обзор Logitech Keys-To-Go

iPad частіше за все використовують для перегляду контенту, рідше планшет виявляється в тих випадках, коли потрібно попрацювати з текстом або документами. Окрема Bluetooth-клавіатура не обмежує у виборі чохла і легко прибирається в сумку, коли вона не потрібна. Logitech Keys-To-Go доступна в 3 кольорах: звичному чорному і більш модних червоному і блакитному. З останніми забарвленнями комплект […]

Скидки в App Store на 17 марта 2014 года

LEDit — The LED banner app  Приложение LEDit превратит ваш iPhone или iPod Touch в светодиодный дисплей с точечной матрицей. LEDit дает возможность общаться с друзьями, когда они не могут вас услышать. Например, на дискотеке, в классе, на деловой встрече и так далее. Все, что надо сделать — ввести сообщение, нажать кнопку «Показать сообщение» и […]