Компанія Ledger розробила флешку-гаманець для безпечного зберігання і використання віртуальних валют. Стартап вже залучив $ 7 млн ​​інвестицій в раунді «А».

Компанія розробила безпечний спосіб зберігання і використання цифрових валют – мініатюрні флешки-гаманці Ledger захищають всі операції з віртуальними грошима за допомогою вбудованого елемента безпеки (аналогічного системам, які забезпечують безпеку платежів Apple Pay або Android Pay) і постійно відсилають перевірочні запити на сервери компанії, пише TechCrunch.

Коли користувач такого пристрою робить операцію з використанням криптовалюти, наприклад, з біткойнів, Ledger просить його підтвердити транзакцію за допомогою пін-коду. Таким чином, навіть якщо зловмисник отримає доступ до комп’ютера або електронного гаманця, він не зможе підтвердити операцію і вивести кошти.

На даний момент компанія випускає два види «гаманців»: Ledger Nano S розміром з флешку з вбудованим мініатюрним екраном і Ledger Blue, який швидше нагадує невеликий планшет. Ціни на пристрої становлять € 70 і € 275 відповідно. З моменту запуску компанії вдалося продати вже більше 50 000 пристроїв.

На початку березня цього року вартість найпопулярнішої в світі криптовалюти – біткоінів – вперше перевищила вартість унції золота. Біткоіни вже визнали офіційним платіжним засобом в Японії, а найбільшу популярність валюта набула в Китаї: за даними Deutsche Bank, в 2016 році практично всі торгові операції з біткойнов відбувалися в парі з юанем.

Коментарі закрито.

Поділитися

«Луски ДРАКОНА» – гнучка сонячна батарея товщиною з лист паперу

Американська компанія mPower Technology розробила тонку, гнучку і легку сонячну батарею, якою можна легко обліпити, наприклад, дрон або який-небудь гаджет, істотно підвищивши функціональність будь-якої поверхні. Розробка називається «Dragon SCALE», так як її зовнішній вигляд дійсно більше нагадує луску, ніж сонячну панель. Розробники повідомляють, що їх панелі гнучкі і тонкі, як папір, а їх виготовлення обходиться […]

Apple поступово відмовляється від технології Flash

Вчора стало відомо, що браузер Safari в новій настільній операційній системі macOS Sierra буде за замовчуванням блокувати контент, створений з використанням технології Flash. Таким чином купертінівці хочуть посприяти популяризації HTML 5. Згідно наявних даних, замість контенту на основі Flash браузер буде відображати «заглушку» з кнопкою «Натисніть, щоб використовувати Flash». При натисканні на неї користувачі зможуть вибрати, […]

10 головних анонсів презентації Microsoft Build. І одна забута мобільна платформа

Позаду щорічний девелоперський івент Microsoft Build 2016, можна підвести підсумки і розібратися, в якому напрямку буде рухатися софтварний гігант в 2016 році. Пройдемося коротко по десятьох ключових релізах і акцентах (плюс нагадаємо про одну забуту платформу). 1. Боти захоплюють мережу Різні фікси і баги системи, універсальність для платформ, нові фічі і софт – все це круто і […]