Компанія Ledger розробила флешку-гаманець для безпечного зберігання і використання віртуальних валют. Стартап вже залучив $ 7 млн ​​інвестицій в раунді «А».

Компанія розробила безпечний спосіб зберігання і використання цифрових валют – мініатюрні флешки-гаманці Ledger захищають всі операції з віртуальними грошима за допомогою вбудованого елемента безпеки (аналогічного системам, які забезпечують безпеку платежів Apple Pay або Android Pay) і постійно відсилають перевірочні запити на сервери компанії, пише TechCrunch.

Коли користувач такого пристрою робить операцію з використанням криптовалюти, наприклад, з біткойнів, Ledger просить його підтвердити транзакцію за допомогою пін-коду. Таким чином, навіть якщо зловмисник отримає доступ до комп’ютера або електронного гаманця, він не зможе підтвердити операцію і вивести кошти.

На даний момент компанія випускає два види «гаманців»: Ledger Nano S розміром з флешку з вбудованим мініатюрним екраном і Ledger Blue, який швидше нагадує невеликий планшет. Ціни на пристрої становлять € 70 і € 275 відповідно. З моменту запуску компанії вдалося продати вже більше 50 000 пристроїв.

На початку березня цього року вартість найпопулярнішої в світі криптовалюти – біткоінів – вперше перевищила вартість унції золота. Біткоіни вже визнали офіційним платіжним засобом в Японії, а найбільшу популярність валюта набула в Китаї: за даними Deutsche Bank, в 2016 році практично всі торгові операції з біткойнов відбувалися в парі з юанем.

Коментарі закрито.

Поділитися

AirPods не буде до січня 2017. Розходимося

Минулого тижня Apple оголосила про зміну терміну старту продажу нових бездротових навушників AirPods. У заяві представників говорилося, що AirPods не з’являться на прилавках магазинів ще деякий час. Надія, як говорять, помирає останньою, але останні новини не радують. Economic Daily News, посилаючись на власні джерела в серці виробництва, Китаї, повідомляє про перенесення дати релізу на січень 2017 […]

Знакомимся с Instagram

Профессиональные фотоснимки почти не имеют изъянов, они всегда качественны и наполнены смыслом. Люди дорого покупают такие изображения для украшения своей гостиной или в память о свадебном дне. В свою очередь фотографы тратят кучу времени, чтобы достичь таких результатов. Но так длилось до того времени, пока два австрийских студента положили новое направление фотоискусства, под названием «ломография». […]

Інсайдери сфотографували коробку від iPhone SE

Яка ж підготовка до чергового «спешалу» Apple без інсайдерської фотографії упаковки від нового «айфона»? Їх є у нас, точніше, у китайського сервісу мікроблогів Weibo – халтурний знімок поверхні, яку відомим розумовим зусиллям можна уявити фрагментом коробки з iPhone SE всередині. У цьому випадку нічого не залишається, як повірити в те, що 4-дюймовому iPhone зразка 2016 […]