Компанія Ledger розробила флешку-гаманець для безпечного зберігання і використання віртуальних валют. Стартап вже залучив $ 7 млн ​​інвестицій в раунді «А».

Компанія розробила безпечний спосіб зберігання і використання цифрових валют – мініатюрні флешки-гаманці Ledger захищають всі операції з віртуальними грошима за допомогою вбудованого елемента безпеки (аналогічного системам, які забезпечують безпеку платежів Apple Pay або Android Pay) і постійно відсилають перевірочні запити на сервери компанії, пише TechCrunch.

Коли користувач такого пристрою робить операцію з використанням криптовалюти, наприклад, з біткойнів, Ledger просить його підтвердити транзакцію за допомогою пін-коду. Таким чином, навіть якщо зловмисник отримає доступ до комп’ютера або електронного гаманця, він не зможе підтвердити операцію і вивести кошти.

На даний момент компанія випускає два види «гаманців»: Ledger Nano S розміром з флешку з вбудованим мініатюрним екраном і Ledger Blue, який швидше нагадує невеликий планшет. Ціни на пристрої становлять € 70 і € 275 відповідно. З моменту запуску компанії вдалося продати вже більше 50 000 пристроїв.

На початку березня цього року вартість найпопулярнішої в світі криптовалюти – біткоінів – вперше перевищила вартість унції золота. Біткоіни вже визнали офіційним платіжним засобом в Японії, а найбільшу популярність валюта набула в Китаї: за даними Deutsche Bank, в 2016 році практично всі торгові операції з біткойнов відбувалися в парі з юанем.

Коментарі закрито.

Поділитися

Простий спосіб знайти iPhone в беззвучному режимі

Не всі сучасні користувачі розуміють, що значить цінувати і берегти речі. Тому часто втрачають або забувають телефони в будинку, в навчальному закладі або на заняттях. Добре, якщо чесна людина повертає апарат. Але як бути, коли смартфон загубився в будинку? Ситуація ускладнюється, коли іншого телефону під рукою немає. Або коли ваш основний апарат переключено в беззвучний […]

Apple визнали найінноваційнішою компанією світу 11-й раз підряд

Компанії, що займаються розробкою високотехнологічних продуктів та засобів комунікації в 2015 році в черговий раз змогли зайняти місця в рейтингу 50 найінноваційніших компаній. Незмінним лідером, починаючи з 2005 року залишаються компанія Apple. Щороку складається рейтинг топ-50 компаній, які вразили світ своїми інноваціями. Опитується понад 1500 топ-менеджерів відносно планів їх корпорацій та оцінок інших гравців ринку. […]

Покупатели планшетов отдают предпочтение iPad

   Исследовательское агентство Changewave провело опрос среди людей, которые в ближайшие три месяца собираются покупать планшет. Несмотря на значительные успехи конкурентов компании и миллиарды долларов, потраченных на рекламную кампанию Samsung, интересует покупателей по-прежнему компания Apple и ее планшеты.     Опрос показал, что большинство людей в ближайшем будущем выберут себе именно планшет компании Apple. Что интересно, […]