МОЗ заздалегідь попереджає: йдіть в сервіс ;D 
Що робити, якщо вбили iPhone 

Народні засоби: 

Знайдіть пачку рису і засипте в пакет. 
Попередньо просушіть феном. Оберніть рушником. Витрусіть все. 
Залиште iPhone в пакеті з рисом на пару днів. 
З нетерпінням включіть. Працює? Начебто так. 

Результат: через місяць девайс чомусь починає тупити і вмирає. Зі словами «дістав вже цей Тім Кук» вирушаємо за новим смартфоном. 

Що рекомендуємо ми: Кожен повинен займатися своєю справою. Дзвоните в сервіс  і не маєте більше клопоту. 

Результат: девайс працює довго, нормально і через один-два роки йде наступному власникові, який нічого навіть не підозрює. 

Бонус: де сьогодні можна вбити iPhone: 

1. iPhone і унітаз. Комбо номер один в Новорічну ніч. 

2. iPhone і алкоголь. Починаємо співати, широким жестом змахуємо напої зі столу разом з чарками. Можна відразу кілька iPhone так вбити, відмінно! 

Алкоголь буває різним, але не буває нешкідливим для iPhone. Голова з ранку пройде, а девайс через місяць відкине копита. 

3. iPhone і кучугури. Так, давайте всіх покатаємо у снігу. Ой і пощастило з ним у цьому році. 

Але якщо знайдете замети і почнете кидати туди всіх друзів пам’ятайте, що вони не одні, у них всіх є iPhone та діти. І що кучугура невелика, можна разом з iPhone пару кісток зламати. Або девайси там залишити, випадуть ж з кишені. 

4. iPhone і «я не пам’ятаю, що це було»! Новорічна фантазія не знає меж! Божевільні конкурси, веселі забави, героїчні вчинки. Розбитий корпус, вода під дисплеєм і взагалі, з ранку, звичайно, прикро. 

Просто слідкуйте за ним (і собою). Попереджені озброєні. Відзначаємо впевнено! 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple купила ізраїльську компанію RealFace

За даними сайту Calcalist, не так давно компанія Apple зробила чергове велике придбання. Як повідомляють джерела, купертінівці придбали ізраїльський стартап RealFace. Співробітники останнього спеціалізуються на розробці технологій розпізнавання обличь. RealFace була заснована відносно недавно і зараз в ній працюють всього 10 чоловік. Однак фахівці компанії встигли створити кілька цікавих розробок. Приміром, раніше розробники випустили мобільний […]

Повертаємо Slide to Unlock в iOS 10

Як в старі добрі часи. Ти категорично проти нового рішення Apple щодо розблокування смартфону? Тебе відверто дістало ламати кнопку «Додому»? Радій, рішення знайдено! З’явився спосіб повернути звичну систему розблокування в iOS 10. Плюс до всього, цей спосіб підійде тим, у кого зламана кнопка. Готуємося до невеликих «танців з бубном». Увага: після відновлення старого методу авторизації в смартфоні […]

Сотрудники Apple украли у клиентов стоматологических клиник более 700 тысяч долларов через подарочные карты iTunes

Согласно предоставленных американскими журналистами сведений, сотрудники американской корпорации организовали преступную cеть и украли у «яблочной» компании более, чем 700 тысяч долларов при помощи подарочных карт iTunes. Жертвами стали более 250 пациентов клиник для лечения зубов. Четыре сотрудника Apple были арестованы Манхэттенской полицией по подозрению в хищении средств в крупном размере. Также были арестованы их предположительные […]