Користувачі Microsoft Word з пакету Office 365 отримали можливість “познайомитися” з штучним інтелектом.

Розробники додали в останню версію програми нову функцію – панель “Коректор”. В її роботі, як уточнили у компанії, застосовуються технології штучного інтелекту. Це дозволяє не просто виправляти граматичні помилки, але ще і красиво писати.

ШІ дає рекомендації користувачам щодо поліпшення стилістики тексту. Панель “Коректор” працює так само, як звична функція “Правопис”: виправляє орфографічні та пунктуаційні помилки і відображає список пропозицій щодо поліпшення стилю.

“Коректор” як і раніше викликається натисканням кнопки F7, або з контекстного меню до слова, яке підкреслено. Потенційні граматичні помилки Word підкреслює подвійною синьою лінією, а стилістичні – жовтим пунктиром.

“Коректор” пропонує замінити слова, а також цілком показує “проблемні” пропозиції та супутні правила граматики і пунктуації. Завдяки нововведенню користувач зможе позбутися від слів, без яких легко обійтися – вони не вплинуть на зміст тексту, неясних виразів і часом недоречних жаргонізмів.

Нова функція вже доступна учасникам програми Office Insider, а також в Word з Office 365, починаючи з версії 16.0.7409.1000.

Це не перший інтелектуальний алгоритм, який ввели розробники Microsoft. В 2014 році у Skype з’явився машинний переклад мови, заснований на технології глибоких нейромереж. У минулому році в Office додали функцію “Інтелектуальний пошук”: вона знаходить словникові визначення та енциклопедичні довідки.

Коментарі закриті.

Поділитися

Барак Обама поскаржився на свій надзахищений смартфон

Якщо вам здається, що президент США може собі дозволити все що завгодно, то ви помиляєтеся. З міркувань безпеки, Барак Обама змушений користуватися смартфоном, який сильно обмежений у функціональності, через що американський лідер відчуває себе дитиною з іграшковим телефоном. Про це він розповів у передачі у коміка Джіммі Феллонa. В інтерв'ю шоумену Барак Обама заявив, що […]

На Safari підстрелені усі, окрім Chrome

Згідно зі статистикою, що проводиться StatCounter, власний браузер компанії Apple, перегнавши за популярністю сам Firefox, вийшов на друге місце серед усіх веб-браузерів, котрі нині використовуються. Перше місце вже традиційно займає напевне непереможний Chrome від Google. Він дає величезну фору усім іншим як на дек стопах, так і на планшетах. У загальній статистиці браузерів можна побачити, […]

Кілька порад з чищення клавіатур від Apple

Рано чи пізно навіть у найакуратніших користувачів комп’ютерів в клавіатурі з’являється бруд. Особливо добре це помітно на світлих клавішах. У цьому матеріалі ми постараємося розглянути кілька різних способів, які дозволять почистити клавіатуру в комп’ютерах Apple. Варто відзначити, що при активному використанні клавіатуру краще чистити раз в кілька місяців. Однак якщо ви активно користуєтеся ноутбуком в […]