Користувачі Microsoft Word з пакету Office 365 отримали можливість “познайомитися” з штучним інтелектом.

Розробники додали в останню версію програми нову функцію – панель “Коректор”. В її роботі, як уточнили у компанії, застосовуються технології штучного інтелекту. Це дозволяє не просто виправляти граматичні помилки, але ще і красиво писати.

ШІ дає рекомендації користувачам щодо поліпшення стилістики тексту. Панель “Коректор” працює так само, як звична функція “Правопис”: виправляє орфографічні та пунктуаційні помилки і відображає список пропозицій щодо поліпшення стилю.

“Коректор” як і раніше викликається натисканням кнопки F7, або з контекстного меню до слова, яке підкреслено. Потенційні граматичні помилки Word підкреслює подвійною синьою лінією, а стилістичні – жовтим пунктиром.

“Коректор” пропонує замінити слова, а також цілком показує “проблемні” пропозиції та супутні правила граматики і пунктуації. Завдяки нововведенню користувач зможе позбутися від слів, без яких легко обійтися – вони не вплинуть на зміст тексту, неясних виразів і часом недоречних жаргонізмів.

Нова функція вже доступна учасникам програми Office Insider, а також в Word з Office 365, починаючи з версії 16.0.7409.1000.

Це не перший інтелектуальний алгоритм, який ввели розробники Microsoft. В 2014 році у Skype з’явився машинний переклад мови, заснований на технології глибоких нейромереж. У минулому році в Office додали функцію “Інтелектуальний пошук”: вона знаходить словникові визначення та енциклопедичні довідки.

Коментарі закриті.

Поділитися

Перше фото ноутбука Xiaomi підтвердило схожість з MacBook

Добре зарекомендувавший себе інсайдер MyDrivers нагадав нам про пристрій, про який останнім часом немає новин, хоча він є одним з найбільш очікуваних для багатьох в цьому році. Йдеться про ноутбук компанії Xiaomi, яку ЗМІ часто називають «китайською Apple». Навесні цього року з’явилася інформація про те, що Xiaomi хоче не тільки випустити відмінний ноутбук, але і […]

В Росії продавали iPhone з гашишу

Дивились серіал “Breaking Bad”? Думаєте, що робити наркотики іншого кольору – оригінально і незвично? Як вам брикети гашишу у вигляді iPhone? Співробітники відділення ФСКН Росії в Мурманській області затримали місцеве угруповання наркоторговців. Під час обшуку гаража затриманих був вилучений прес-верстат для упаковки брикетів наркотиків у формі iPhone з логотипом на одній зі сторін. На складі […]

Мін Чи Куо: Apple представить MacBook Pro з OLED панеллю і Touch ID

Відомий аналітик Мін Чи Куо стверджує, що на WWDC 2016 Apple може представити абсолютно нові MacBook Pro, оснащені OLED панелями над клавіатурою і сканерами відбитків пальців Touch ID. Мін Чи Куо також говорить, що дизайн нових MacBook Pro буде схожий з таким, як у MacBook 12 "- ноутбуки стануть тоншими і легшими. Аналітик відзначає, що над […]