Користувачі Microsoft Word з пакету Office 365 отримали можливість “познайомитися” з штучним інтелектом.

Розробники додали в останню версію програми нову функцію – панель “Коректор”. В її роботі, як уточнили у компанії, застосовуються технології штучного інтелекту. Це дозволяє не просто виправляти граматичні помилки, але ще і красиво писати.

ШІ дає рекомендації користувачам щодо поліпшення стилістики тексту. Панель “Коректор” працює так само, як звична функція “Правопис”: виправляє орфографічні та пунктуаційні помилки і відображає список пропозицій щодо поліпшення стилю.

“Коректор” як і раніше викликається натисканням кнопки F7, або з контекстного меню до слова, яке підкреслено. Потенційні граматичні помилки Word підкреслює подвійною синьою лінією, а стилістичні – жовтим пунктиром.

“Коректор” пропонує замінити слова, а також цілком показує “проблемні” пропозиції та супутні правила граматики і пунктуації. Завдяки нововведенню користувач зможе позбутися від слів, без яких легко обійтися – вони не вплинуть на зміст тексту, неясних виразів і часом недоречних жаргонізмів.

Нова функція вже доступна учасникам програми Office Insider, а також в Word з Office 365, починаючи з версії 16.0.7409.1000.

Це не перший інтелектуальний алгоритм, який ввели розробники Microsoft. В 2014 році у Skype з’явився машинний переклад мови, заснований на технології глибоких нейромереж. У минулому році в Office додали функцію “Інтелектуальний пошук”: вона знаходить словникові визначення та енциклопедичні довідки.

Коментарі закриті.

Поділитися

Як створити GIF-анімацію за допомогою GIF Brewery

На сьогоднішній день існує досить багато різних способів, які дозволяють швидко створити GIF-анімацію. Умовно їх можна розділити на три великі групи: в першу входять настільні додатки, до другої – різні веб-сервіси, а в третю – мобільні додатки. У цьому матеріалі ми розповімо про те, як створити анімаційне зображення за допомогою програми GIF Brewery. Відразу варто відзначити, […]

Apple показала чорний міланський сітчастий браслет

Apple Watch в новому виконанні скоро надійдуть у продаж. На офіційному сайті Apple в Чехії, Португалії та Угорщини з’явилися сторіночки (пізніше їх прибрали) з фотографіями незвичайного Apple Watch з корпусом з нержавіючої сталі «чорний космос» в парі з новим чорним міланським сітчастим браслетом. Офіційного анонсу не було, зробити замовлення можна, але термін доставки вже засвітився: […]

Microsoft визнає агресивність маркетингової політики Windows 10

  У минулому році Microsoft роздавала безкоштовні оновлення до Windows 10 для всіх сумісних пристроїв. Багато користувачів скаржилися на те, що повідомлень з пропозиціями завантажити свіжу версію системи було занадто багато, а у деяких оновлення і зовсім встановлювалося автоматично. В ході інтерв’ю виданню Windows Weekly директор з маркетингу Microsoft Кріс Капоссела визнав, що компанія вела […]