Користувачі Microsoft Word з пакету Office 365 отримали можливість “познайомитися” з штучним інтелектом.

Розробники додали в останню версію програми нову функцію – панель “Коректор”. В її роботі, як уточнили у компанії, застосовуються технології штучного інтелекту. Це дозволяє не просто виправляти граматичні помилки, але ще і красиво писати.

ШІ дає рекомендації користувачам щодо поліпшення стилістики тексту. Панель “Коректор” працює так само, як звична функція “Правопис”: виправляє орфографічні та пунктуаційні помилки і відображає список пропозицій щодо поліпшення стилю.

“Коректор” як і раніше викликається натисканням кнопки F7, або з контекстного меню до слова, яке підкреслено. Потенційні граматичні помилки Word підкреслює подвійною синьою лінією, а стилістичні – жовтим пунктиром.

“Коректор” пропонує замінити слова, а також цілком показує “проблемні” пропозиції та супутні правила граматики і пунктуації. Завдяки нововведенню користувач зможе позбутися від слів, без яких легко обійтися – вони не вплинуть на зміст тексту, неясних виразів і часом недоречних жаргонізмів.

Нова функція вже доступна учасникам програми Office Insider, а також в Word з Office 365, починаючи з версії 16.0.7409.1000.

Це не перший інтелектуальний алгоритм, який ввели розробники Microsoft. В 2014 році у Skype з’явився машинний переклад мови, заснований на технології глибоких нейромереж. У минулому році в Office додали функцію “Інтелектуальний пошук”: вона знаходить словникові визначення та енциклопедичні довідки.

Коментарі закрито.

Поділитися

Samsung випустила планшет зі сканером райдужної оболонки ока Galaxy Tab Iris

Samsung анонсувала мобільний пристрій з вбудованим сканером райдужної оболонки ока для біометричної ідентифікації користувачів. Всупереч очікуванням, цим гаджетом став не смартфон, а планшет. Сканер розташований на тильній стороні корпусу Galaxy Tab Iris. Судячи з усього, задіяна технологія біометричної ідентифікації Iris on the Move (IOM), яку Samsung ліцензувала в 2015 році у фірми SRI International. Стверджується, […]

Samsung назвала попередню причину загоряння Galaxy Note 7

Причиною загоряння флагманських фаблетів Galaxy Note 7, за даними компанії, стала технологічна помилка при виробництві батарей. Про це повідомляє агентство Bloomberg. На пластини, що знаходяться в акумуляторі пристрою, виявляється надмірний тиск, який і може приводити до зіткнення негативного і позитивного полюсів, що викликає коротке замикання, йдеться в звіті Samsung. Представники компанії зазначають, що для розуміння «точних […]

Ожидаем чехол с прозрачной клавиатурой для iPad от Tactus

За последнее время виртуальная клавиатура смартфона с сенсорным дисплеем стала вполне привычным инструментом для миллионов пользователей. Ею пользуются даже те, кто много работает с текстом. Но недостатки подобного метода ввода не могут не бросаться в глаза – это отсутствие обратной связи с невозможностью слепого ввода. Но решение не за горами, и его имя – Tactus. […]