Користувачі Microsoft Word з пакету Office 365 отримали можливість “познайомитися” з штучним інтелектом.

Розробники додали в останню версію програми нову функцію – панель “Коректор”. В її роботі, як уточнили у компанії, застосовуються технології штучного інтелекту. Це дозволяє не просто виправляти граматичні помилки, але ще і красиво писати.

ШІ дає рекомендації користувачам щодо поліпшення стилістики тексту. Панель “Коректор” працює так само, як звична функція “Правопис”: виправляє орфографічні та пунктуаційні помилки і відображає список пропозицій щодо поліпшення стилю.

“Коректор” як і раніше викликається натисканням кнопки F7, або з контекстного меню до слова, яке підкреслено. Потенційні граматичні помилки Word підкреслює подвійною синьою лінією, а стилістичні – жовтим пунктиром.

“Коректор” пропонує замінити слова, а також цілком показує “проблемні” пропозиції та супутні правила граматики і пунктуації. Завдяки нововведенню користувач зможе позбутися від слів, без яких легко обійтися – вони не вплинуть на зміст тексту, неясних виразів і часом недоречних жаргонізмів.

Нова функція вже доступна учасникам програми Office Insider, а також в Word з Office 365, починаючи з версії 16.0.7409.1000.

Це не перший інтелектуальний алгоритм, який ввели розробники Microsoft. В 2014 році у Skype з’явився машинний переклад мови, заснований на технології глибоких нейромереж. У минулому році в Office додали функцію “Інтелектуальний пошук”: вона знаходить словникові визначення та енциклопедичні довідки.

Коментарі закрито.

Поділитися

Найбагатші IT-мільярдери світу названі Forbes

Сукупні статки 100 найбагатших IT-мільярдерів світу за рік збільшилася на 6% і досягли $892 млрд. Очолив рейтинг співзасновник Microsoft Білл Гейтс. Американський журнал Forbes вчора опублікував рейтинг 100 найбагатших мільярдерів в сфері IT-технологій. Forbes складає такий рейтинг вдруге. Як і в 2015 році, перше місце в ньому зайняв співзасновник компанії Microsoft Білл Гейтс, статки якого […]

Російські депутати планують оподаткувати завантаження додатків з App Store

Депутати сусідньої держави – Росії – подали в Державну думу законопроект, яким планується зобов’язати платити ПДВ всім компаніям, які продають додатки в магазині App Store. Законопроект, що стосується накладення податку на компанії, які зареєстровані за кордоном та ведуть свої діяльність в межі Інтернет підготували два депутати: Андрій Луговий та Володимир Парахін. Зараз документ направлено до […]

Apple: пропуски в здания и проездные на метро скоро «вымрут»

Согласно информации, опубликованной на сайте DigiTimes, руководство компании Apple сейчас работает над расширением сферы применения модуля NFC. В обозримом будущем не будет необходимости в ношении пластиковых карточек на метро или пропусков на предприятия, в учреждения и организации. Все эти функции сможет выполнять iPhone или Apple Watch.   В настоящее время модуль NFC позволяет только совершать […]