Анонсовано месенджер, який дозволяє бачити текст, що набирається співрозмовником. 

Для тих, хто втомився бачити багатокрапку в iMessage або фразу «співрозмовник пише» в інших мобільних месенджерах є гарна новина. 30 січня в App Store відбудеться реліз додатку Hiboo, в якому буде відразу видно що саме пише співрозмовник, навіть якщо він не натиснув кнопку «відправити». 

За словами програмістів, настільки смілива ідея з’явилася у них під час форуму розробників TechCrunch Disrupt Europe Hackathon 2014 в Лондоні. 

Засновник і керівник проекту Мет зазначає, що новий месенджер принесе більше інтерактивності і зробить онлайн-розмови більш схожими на бесіди в реальному житті. 

Листування і спілкування тепер можливі без виснажливих очікувань. Всі бажаючі можуть взяти участь у відкритому бета-тестуванні новинки. Для цього достатньо вказати на сайті розробників свій E-Mail. 

Тепер перед тим, як написати, доведеться гарненько подумати. 

P.S. На момент публікації новини відправлена заявка на тестування залишилася без відповіді. «Як це працює» сподіваємося дізнатися вже найближчим часом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Microsoft: кількість установок Windows 10 б’є всі рекорди

Фінальна версія Windows 10 вийшла 29 липня, після чого власники ліцензійних Windows 7 і Windows 8.1, зарезервувавши свою копію ОС, почали отримувати безкоштовні оновлення. Через одинадцять місяців після виходу ОС кількість установок Windows 10 досягло 350 млн. У Microsoft заявляють, що операційна система проявила себе дуже успішно, ставши найкращою версією в історії операційної системи. У […]

Xiaomi представила електричну зубну щітку Soocare X3 з підключенням до смартфону і ціною $ 34

Електричні зубні щітки з’явилися давно (в 1954 році). А ось розумні електричні зубні щітки – явище досить молоде і для багатьох дивовижне. Ще в позаминулому році компанія Oral-B випустила на ринок модель під назвою Smart Series. Преміальний пристрій сполучається зі смартфоном і видає власникові різні поради з чищення зубів, грунтуючись на даних акселерометра і гіроскопа. […]

“Машина часу” в Google Earth відправить на 32 роки в минуле

Компанія Google оновила функцію “машини часу” Timelapse, яка була запущена в 2013 році як частина картографічного сервісу “Google Планета Земля”. Вона дозволяє відмотати час назад і побачити, як змінювалася Земля протягом десятиліть: з 1984 року аж до сьогоднішнього дня. У Timelapse можна простежити процес будівництва інфраструктурних проектів (наприклад, реконструкцію висячого мосту Окленд Бей Брідж, що […]