Остання ТЕЦ, що працює на вугіллі, припинила роботу в Пекіні, повідомляє агентство Сіньхуа. ТЕЦ працювала з червня 1999 року, а її потужність становила 845 МВт. Вона була закрита в рамках програми міської влади по очищенню повітря. За даними Сіньхуа, Пекін таким чином став першим містом в Китаї, який повністю перейшов на виробництво електроенергії за рахунок альтернативних джерел.

Раніше повідомлялося, що влада міста в 2017 році створять навколо китайської столиці вільну від вугілля зону, що дозволить значно поліпшити якість повітря в Пекіні. За даними агентства Сіньхуа, влада прийняла програму, спрямовану на посилення заходів по боротьбі з забрудненням повітря в провінції Хебей на 2016-2017 роки.

Згідно з планом, з листопада 2017 року провінції Хебей в оточуючих столицю 18 повітах, містах і районах буде введена заборона на спалювання вугілля. Згідно з документом, під заборону на використання вугілля потрапить територія площею майже в 7,5 тисячі квадратних кілометрів. У цих районах використання вугілля буде допускатися тільки в електроенергетиці, централізованому теплопостачанні, а також на підприємствах, для яких вугілля є сировинним матеріалом.

Основним джерелом енергії для Китаю служить вугілля. В даний час споживання енергії, одержуваної від спалювання вугілля, в Китаї становить приблизно 66% від загального обсягу. Вугілля стало однією з головних причин сильного забруднення повітря в північних районах країни. У зв’язку з цим уряд має намір до 2020 року до 15% збільшити споживання енергії від невикопних джерел, а до 2030 року – до 20%.

Коментарі закриті.

Поділитися

У сімействі Amazon Echo поповнення

На цьому тижні Amazon грунтовно розширила свою лінійку бездротових стереосистем з голосовим управлінням. До самого недавнього часу представлене виключно Amazon Echo, дане сімейство в четвер зросло відразу втричі за рахунок пари нових позицій – Echo Dot і Amazon Tap: Технічно – верхній сегмент Echo c масивом з семи мікрофонів, дводюймовою «пищалки» і «амазоновской» альтернативою Siri на […]

Китайская магия для iPhone 5S

       Спрос на iPhone 5S Gold превзошел все ожидания. Он превышает чёрную и серую модели почти в два раза. На что оперативно отреагировали предприниматели из Китая. Ими был выпущен комплект наклеек, превращающий простой iPhone в золотой.         Потратив всего 10 минут и 25 долларов, Вы можете стать обладателем casual гаджета. Как Вам идейка?

В китайском телеэфире впервые запущена реклама Apple

Сложно не согласится со знаменитым утверждением о том, что больше всего прибыли можно заработать на растущих рынках. Не исключением стал и Китай. Тим Кук неоднократно подчеркивал чрезвычайную важность Китая, как рынка для сбыта «яблочной» продукции. Маркетологи и другие специалисты делают все возможное для того, чтобы увеличить уровень продаж гаджетов Apple в Поднебесной. Несколько дней назад […]