Завтра Apple може представити нову лінійку продуктів. Про це повідомляє 9to5Mac з посиланням на офіційну сторінку стану сервісів компанії.

У виданні звернули увагу, що Apple запланувала у вівторок технічне обслуговування онлайн-магазину Apple Store з 09:00 до 14:30. Як правило, компанія закриває магазин для поновлення продуктової лінійки. Це добре поєднується з тим фактом, що на цьому тижні очікується вихід нових планшетів Apple.

Джерела стверджують, що Apple випустить нові версії iPad Pro – 9,7- і 12,9-дюймового. Ряд інсайдерів говорить також про 7,9-дюймову «таблетку», яка прийде на зміну iPad mini 4.

Головна новинка Apple – 10,5-дюймовий iPad Pro. Його розміри повинні бути такими ж, як у 9,7-дюймового, однак рамки зроблять набагато тоньшими. Наскільки це буде зручно, невідомо, адже утримуючи планшет в руках, користувач буде постійно торкатися пальцями чутливої ​​області.

Крім того, завтра Apple може доповнити асортимент моделлю iPhone 7 в червоному корпусі, iPhone SE з 128 ГБ пам’яті і ремінцями для Apple Watch.

Коментарі закрито.

Поділитися

App Store бореться з рекламою конкурентів

В App Store більше не приймаються додатки, в яких містяться згадки інших мобільних платформ. Про це повідомляє видання App2top з посиланням на обізнаних iOS-розробників. Правила App Store свідчать: «Програми або метадані, в яких згадані будь-які інші платформи, будуть відхилені». Однак є повідомлення, що розробки видаляють або не приймають через те, що не вони самі, а […]

Pokemon GO вийде на Apple Watch зовсім скоро

На початку вересня на презентації iPhone 7 і iPhone 7 Plus генеральний директор компанії Niantic Labs Джон Ханке оголосив, що популярна мобільна гра Pokemon GO з’явиться на смарт-годинниках Apple Watch. Через кілька днів розробники розповіли про те, що версія для Android Wear також може побачити світло. З тих пір пройшло три місяці, Pokemon GO так […]

Apple зняла з продажу Thunderbolt Display

Менш ніж за дві години до початку WWDC 2016 Apple закрила відразу кілька можливостей купити фірмовий зовнішній монітор. Опція покупки онлайн і самостійної доставки з Apple Store більше недоступна для американських покупців, а також закордонних онлайн-магазинів компанії. Це підігріває чутки про оновлення Thundebolt Display на прийдешній презентації. Дисплей не оновлювався з 2011 року, його характеристики застаріли, […]