Завтра Apple може представити нову лінійку продуктів. Про це повідомляє 9to5Mac з посиланням на офіційну сторінку стану сервісів компанії.

У виданні звернули увагу, що Apple запланувала у вівторок технічне обслуговування онлайн-магазину Apple Store з 09:00 до 14:30. Як правило, компанія закриває магазин для поновлення продуктової лінійки. Це добре поєднується з тим фактом, що на цьому тижні очікується вихід нових планшетів Apple.

Джерела стверджують, що Apple випустить нові версії iPad Pro – 9,7- і 12,9-дюймового. Ряд інсайдерів говорить також про 7,9-дюймову «таблетку», яка прийде на зміну iPad mini 4.

Головна новинка Apple – 10,5-дюймовий iPad Pro. Його розміри повинні бути такими ж, як у 9,7-дюймового, однак рамки зроблять набагато тоньшими. Наскільки це буде зручно, невідомо, адже утримуючи планшет в руках, користувач буде постійно торкатися пальцями чутливої ​​області.

Крім того, завтра Apple може доповнити асортимент моделлю iPhone 7 в червоному корпусі, iPhone SE з 128 ГБ пам’яті і ремінцями для Apple Watch.

Коментарі закрито.

Поділитися

ColorWare створила вінтажний iPhone в ретро-кольорах

Американська фірма ColorWare, яка створила кастомні AirPods в 58 кольорах, представила новий проект – вінтажний iPhone 7. З особливостей – різнокольоровий логотип Apple на задній панелі і корпус, відтінок якого нагадує пластик на старих комп’ютерах Macintosh. Вийшло непогано, але ціна вас здивує. Компанія перетворила звичайний чорний iPhone 7 Plus (модель A1661) з об’ємом накопичувача 256 […]

Хакери розсилають листи з вірусом-вбивцею від імені Roshen

Найбільша кондитерська фірма Roshen, власником якої є президент України Петро Порошенко, повідомила, що від її імені ведеться розсилання електронних листів з небезпечним комп'ютерним вірусом, який загрожує безпеці особистих комп'ютерів. Хакери застосовують спеціальну програму, в якості своєї електронної адреси дають адресу кондитерської компанії Roshen і розсилають повідомлення, які в собі містять вірус. Зауважимо, що цей вірус потрапляє в комп'ютер […]

Siri навчатимуть японські інженери

Як би не старалася Apple навчити свій голосовий асистент Siri максимально точно розуміти свого власника, виходить це у неї далеко не завжди. Багато питань помічниця не розуміє, огризаючись пропозиціями «ось що мені вдалося знайти в інтернеті», частенько замість однієї дії виконує прямо протилежне. Так чи інакше, іноді простіше тапнути по екрану кілька разів, ніж терпіти […]