Завтра Apple може представити нову лінійку продуктів. Про це повідомляє 9to5Mac з посиланням на офіційну сторінку стану сервісів компанії.

У виданні звернули увагу, що Apple запланувала у вівторок технічне обслуговування онлайн-магазину Apple Store з 09:00 до 14:30. Як правило, компанія закриває магазин для поновлення продуктової лінійки. Це добре поєднується з тим фактом, що на цьому тижні очікується вихід нових планшетів Apple.

Джерела стверджують, що Apple випустить нові версії iPad Pro – 9,7- і 12,9-дюймового. Ряд інсайдерів говорить також про 7,9-дюймову «таблетку», яка прийде на зміну iPad mini 4.

Головна новинка Apple – 10,5-дюймовий iPad Pro. Його розміри повинні бути такими ж, як у 9,7-дюймового, однак рамки зроблять набагато тоньшими. Наскільки це буде зручно, невідомо, адже утримуючи планшет в руках, користувач буде постійно торкатися пальцями чутливої ​​області.

Крім того, завтра Apple може доповнити асортимент моделлю iPhone 7 в червоному корпусі, iPhone SE з 128 ГБ пам’яті і ремінцями для Apple Watch.

Коментарі закрито.

Поділитися

Аналітик: Apple зможе продати три мільйони iPad Pro в наступному кварталі

Відповідно до інформації відомого ресурсу DigiTimes, у наступному році Купертинська корпорація зможе продати 3 мільйони своїх нових планшетів iPad Pro. Найпростіша модель цього гаджету має 32 Гб вбудованої пам’яті. Її вартість становить 799 доларів США. Найдорожча модель на 128 Гб з вбудованим модулем LTE зараз коштує 1079 доларів. Крім цього, всі бажаючі зможуть для більш […]

Apple научит iPhone управлять автомобилем

Издание Business Insider сообщает нам об очередном патенте от Apple, которое зарегистрировало Бюро по торговым маркам и патентам США. На этот раз калифорнийская компания получила право на использование технологии, позволяющей управлять автомобилем при помощи смартфона iPhone. В заявке описывается функция, которая позволяет активировать определенные функция автомобиля, используя для этого только смартфон. Если же технологию удастся […]

Вийшла macOS 10.12.2 beta 2 для розробників і публічних тестерів

Apple випустила нову тестову збірку настільної macOS 10.12.2, яка доступна як для зареєстрованих розробників, так і для публічних бета-тестерів. Особливих відмінностей від першої бета-версії в новій збірці не помічено, основним нововведенням macOS 10.12.2 beta 2 став новий набір іконок емодзі – як і в другій бета-версії iOS 10.2. Усього доступно 72 нові іконки. Інші зміни […]