І як цього уникнути. 

Симптоми:
Вимикається на морозі? 
Працює менше звичайного? 
Відрубується на 20%? 
Більше не заряджається повністю? 

Від цього ніхто не застрахований. Акумулятор в iPhone це пряме відображення Ваших звичок. Як власне здоров’я, ідеально стежити за ним неможливо, час від часу доводиться тикати його у всякий треш і фастфуд зі світу гаджетів. 

Але запобігти таким проблемам з батареєю iPhone просто. Ми поспілкувалися з експертами і дізналися, що шкодить найбільше. 

Що впливає на час роботи iPhone:

1. Погані зарядки 

Що і звідки: зарядки з «переходу», клони оригіналів 
Шанс все зіпсувати: 70% 

Самий очевидний і найбільш частий джерело проблем з акумулятором iPhone. Погана, китайська, дешева «зарядка» гарант того, що Ваш iPhone буде мучитися кожен день, розтрачуючи ресурс в рази швидше звичайного. 

Чому так? Дешеві зарядки (та й деякі дорогі) зроблені грубо, з найпростіших комплектуючих з низьким контролем якості виробництва. Такі блоки дуже часто нездатні адекватно регулювати напругу і велике навантаження при стрибку напруги або будь-якій проблемі з мережею, ляжуть на первинний ланцюг живлення в пристрої. Мінімум Tristar або ключ зарядки, максимум процесор. 

І, звичайно, знижується час автономної роботи з причини пошкодження мікросхем – вони завищують споживання і можуть сильно висадити акумулятор. 

Як визначити, що у Вас китайська зарядка? Якщо купили «оригінал» за 5 usd або який-небудь Interstep, можете вже починати молитися (або викидати у смітник). Запам’ятайте правило номер один: завжди старайтеся користуватися оригінальним блоком. Немає такого – тоді не економте. Потім самі ж будете за це платити. 

2. Автомобільні зарядки 

Що і звідки: звідки хочете, майже скрізь все жахливо 
Шанс все зіпсувати: приблизно 99%, якщо у Вас авто 


Серед майстрів-ремонтників автомобільні зарядки те саме, що й лайки і образи. Хлопці знають, що це шкідливо, але мінохоронздоров’я попереджати не поспішає. 

Apple не кладе автозарядку в комплект iPhone, тому доводиться докуповувати. А що зазвичай набувають автовласники? Правильно хрінь чорного кольору з світлодіодом і грубо вирізаним USB-портом. 

Універсально, дешево, нормально працює, «я що, для тачки буду за тисячу зарядку брати, лох, чи що?» Виходить, що так, «лох». 

Чому? Тому що прикурювач в автомобілі це вам не розетка із стабільною напругою. Кожний зарядний пристрій для авто має бути якісним двічі: не тільки правильно перетворювати і тримати одну напругу, але і відповідати специфікаціям конкретного смарта. Універсальні зарядки так не вміють майже ніколи. 


Що особливо погано, власники авто користуються такими зарядками щодня, адже iPhone занадто мало працює, щоб нехтувати такою можливістю. А значить, смартфон практично постійно піддається скачкам напруги. 

Практично всі доступні автомобільні зарядки шкодять iPhone, мучать ланцюг живлення більше домашніх аналогів. Будь ласка, купіть собі нормальну, якісну, НЕ УНІВЕРСАЛЬНУ зарядку в нормальному магазині. Принципово не даю посилань, це не реклама, а попередження. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple уклала угоду з Google практично на «хмарах»

На сайті CRN спливли нові подробиці по темі непростих відносин Apple і Google – Куковська компанія уклала контракт на часткове використання інфраструктури Google Cloud Platform в інтересах iCloud і інших «хмарних» сервісів Apple. Стверджується, що ціна питання склала від 400 до 600 млн. Доларів, а кінцевим підсумком угоди має стати «значне» зниження залежності Купертіно від […]

Ігрові хіти від Sony почнуть з’являтися в App Store

Японська компанія Nintendo вже продемонструвала, якого успіху можна досягти, якщо розробляти ігри для iOS. Покемономанія вже відгриміла, і тепер світ із завмиранням серця чекає виходу Super Mario Run. Конкуруюча компанія Sony, схоже, не збирається спокійно за цим спостерігати і вже готується до удару у відповідь. Днями японський конгломерат оголосив про свої плани з випуску п’яти нових […]

Apple почне виробляти iPhone в Індії

Згідно із заявою міністра інформаційних технологій штату Карнатака Пріянка Харжа, незабаром Apple почне збірку iPhone на території країни. Старт робіт намічено на кінець квітня на фабриці біля індійського міста Бангалор. Партнером для розгортання нового виробництва стане тайванська компанія Wistron. Зроблені на території країни iPhone будуть продаватися на місцевому ринку, а в ІТ-міністерстві сподіваються, що така […]