І як цього уникнути. 

Симптоми:
Вимикається на морозі? 
Працює менше звичайного? 
Відрубується на 20%? 
Більше не заряджається повністю? 

Від цього ніхто не застрахований. Акумулятор в iPhone це пряме відображення Ваших звичок. Як власне здоров’я, ідеально стежити за ним неможливо, час від часу доводиться тикати його у всякий треш і фастфуд зі світу гаджетів. 

Але запобігти таким проблемам з батареєю iPhone просто. Ми поспілкувалися з експертами і дізналися, що шкодить найбільше. 

Що впливає на час роботи iPhone:

1. Погані зарядки 

Що і звідки: зарядки з «переходу», клони оригіналів 
Шанс все зіпсувати: 70% 

Самий очевидний і найбільш частий джерело проблем з акумулятором iPhone. Погана, китайська, дешева «зарядка» гарант того, що Ваш iPhone буде мучитися кожен день, розтрачуючи ресурс в рази швидше звичайного. 

Чому так? Дешеві зарядки (та й деякі дорогі) зроблені грубо, з найпростіших комплектуючих з низьким контролем якості виробництва. Такі блоки дуже часто нездатні адекватно регулювати напругу і велике навантаження при стрибку напруги або будь-якій проблемі з мережею, ляжуть на первинний ланцюг живлення в пристрої. Мінімум Tristar або ключ зарядки, максимум процесор. 

І, звичайно, знижується час автономної роботи з причини пошкодження мікросхем – вони завищують споживання і можуть сильно висадити акумулятор. 

Як визначити, що у Вас китайська зарядка? Якщо купили «оригінал» за 5 usd або який-небудь Interstep, можете вже починати молитися (або викидати у смітник). Запам’ятайте правило номер один: завжди старайтеся користуватися оригінальним блоком. Немає такого – тоді не економте. Потім самі ж будете за це платити. 

2. Автомобільні зарядки 

Що і звідки: звідки хочете, майже скрізь все жахливо 
Шанс все зіпсувати: приблизно 99%, якщо у Вас авто 


Серед майстрів-ремонтників автомобільні зарядки те саме, що й лайки і образи. Хлопці знають, що це шкідливо, але мінохоронздоров’я попереджати не поспішає. 

Apple не кладе автозарядку в комплект iPhone, тому доводиться докуповувати. А що зазвичай набувають автовласники? Правильно хрінь чорного кольору з світлодіодом і грубо вирізаним USB-портом. 

Універсально, дешево, нормально працює, «я що, для тачки буду за тисячу зарядку брати, лох, чи що?» Виходить, що так, «лох». 

Чому? Тому що прикурювач в автомобілі це вам не розетка із стабільною напругою. Кожний зарядний пристрій для авто має бути якісним двічі: не тільки правильно перетворювати і тримати одну напругу, але і відповідати специфікаціям конкретного смарта. Універсальні зарядки так не вміють майже ніколи. 


Що особливо погано, власники авто користуються такими зарядками щодня, адже iPhone занадто мало працює, щоб нехтувати такою можливістю. А значить, смартфон практично постійно піддається скачкам напруги. 

Практично всі доступні автомобільні зарядки шкодять iPhone, мучать ланцюг живлення більше домашніх аналогів. Будь ласка, купіть собі нормальну, якісну, НЕ УНІВЕРСАЛЬНУ зарядку в нормальному магазині. Принципово не даю посилань, це не реклама, а попередження. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Як виправити баг в App Store, при якому не відображаються програми для оновлення

Нещодавно розробник Пітер Штайнбергер розповів в Twitter про знайдений в iOS баге. На іконці програми App Store в його iPhone з’явився бейдж з цифрою 1, який говорить про те, що доступно одне оновлення. Однак, на подив розробника, у вкладці Оновлення додатка App Store оновлювати було нічого. Перезавантаження iPhone не допомогло. Що робити? Пітеру допоміг його […]

Microsoft і Facebook прокладуть по дну океану суперкабель 6600 км і 160 Тбайт/с

Компанії Microsoft і Facebook об'єднали зусилля для спільних робіт з прокладання оптоволоконного кабелю по дну Атлантичного океану, який з'єднає США з Південною Європою. Новий кабель під назвою MAREA допоможе задовольнити зростаючий попит клієнтів на високі швидкості і надійні з'єднання для хмарних і веб-служб Microsoft і Facebook. Прокладення кабелю довжиною 6600 км почнеться в серпні 2016 […]

Американська телеком-компанія Sprint придбала 33% стрімінгового сервісу Tidal

Американська телекомунікаційна компанія Sprint придбала 33% музичного стрімінгового сервісу Tidal, створеного репером Джей Зі. Про це повідомляє The Verge. У прес-релізі компанії Sprint назвала цю угоду «безпрецедентним партнерством», завдяки якому близько 50 млн абонентів отримають «безлімітний доступ до унікального контенту». Повідомляється, що переговори про покупку велися з квітня 2015 року. Обидві компанії заявили, що скоро […]