Для південнокорейської компанії покупка Harman за суму близько 8 млрд дол. стане однією з найбільших операцій за всю її історію.

У листопаді минулого року компанія Samsung оголосіла о намірах придбати Harman, провідного гравця ринку аудіотехніка. Однак, на початку 2017 року з’ясувалося, що окремі акціонери Harman вважають цю угоду не надто вигідною і мають намір усіма силами їй перешкодити.

Недавні збори акціонерів Harman все розставило по своїх місцях. У цьому заході брали участь власники 70,78% акцій компанії, чого цілком достатньо для подібних рішень згідно з правилами Комісії з цінних паперів і бірж США. Результати голосування такі: власники майже 95% акцій, які були присутні на зустрічі, угоду дозволили.

Тепер залишається дочекатися дозволу угоди з боку антимонопольних органів Євросоюзу, США, Китаю і Південної Кореї. Проблеми з антимонопольниками у Samsung і Harman можуть виникнути в Європі і Азії, однак їх ймовірність не занадто висока.

Якщо все складеться, то Samsung заплатить за Harman близько 8 млрд дол.

Harman, Нагадаємо, випускає аудіоапаратуру під марками JBL, Harman Kardon, Mark Levinson, AKG, Lexicon, Infinity і Revel. Крім того, компанія ліцензувала бренди Bowers & Wilkins і Bang & Olufsen – під ними пропонуються мультимедійні рішення для автомобілів.

Коментарі закрито.

Поділитися

Apple Watch Series 2: готові до занурення і подорожей

З моменту офіційного старту продажу першого покоління Apple Watch пройшло рівно 18 місяців. Тім Кук підкреслив, що його годинники досить швидко вмирають (втрачають заряд). На момент презентації всього 47% заряду залишилося у моделі, яку особисто носить СЕО Apple. І потрібно було щось міняти. На сьогоднішній день Apple Watch є найпопулярнішими «розумними» годинниками в світі. У […]

Скидки в App Store на 21 марта 2014 года

Timegg Pro  Timegg Pro — как правило, возможностей стандартного таймера в iOS более чем достаточно для большинства пользователей. Ну, а если вам хочется чего-то из ряда вон, то для вас придумали Timegg. Первое, что ярко выделяет приложение, это функциональность. В приложении есть четыре раздела: будильник (Alarm), напоминание (Reminder), отсчет дней (D-day) и таймер (Timer), в […]

Виявлено новий троян, що інфікує POS-термінали

«Доктор Веб» попереджає про появу нової шкідливої програми, що інфікує POS-термінали, – апаратно-програмні комплекси, що дозволяють здійснювати операції за допомогою платіжних карт. Троян отримав назву Trojan.Kasidet.1. Він поширюється у вигляді ZIP-архіву, всередині якого розташований файл з розширенням .SCR, що представляє собою SFX-RAR-архів, що саморозпаковується. Цей файл витягує і запускає саму шкідливу програму. Після активації троян […]