Для південнокорейської компанії покупка Harman за суму близько 8 млрд дол. стане однією з найбільших операцій за всю її історію.

У листопаді минулого року компанія Samsung оголосіла о намірах придбати Harman, провідного гравця ринку аудіотехніка. Однак, на початку 2017 року з’ясувалося, що окремі акціонери Harman вважають цю угоду не надто вигідною і мають намір усіма силами їй перешкодити.

Недавні збори акціонерів Harman все розставило по своїх місцях. У цьому заході брали участь власники 70,78% акцій компанії, чого цілком достатньо для подібних рішень згідно з правилами Комісії з цінних паперів і бірж США. Результати голосування такі: власники майже 95% акцій, які були присутні на зустрічі, угоду дозволили.

Тепер залишається дочекатися дозволу угоди з боку антимонопольних органів Євросоюзу, США, Китаю і Південної Кореї. Проблеми з антимонопольниками у Samsung і Harman можуть виникнути в Європі і Азії, однак їх ймовірність не занадто висока.

Якщо все складеться, то Samsung заплатить за Harman близько 8 млрд дол.

Harman, Нагадаємо, випускає аудіоапаратуру під марками JBL, Harman Kardon, Mark Levinson, AKG, Lexicon, Infinity і Revel. Крім того, компанія ліцензувала бренди Bowers & Wilkins і Bang & Olufsen – під ними пропонуються мультимедійні рішення для автомобілів.

Коментарі закрито.

Поділитися

Apple запустила блог з піар-акцією додатків, що підтримують Siri

З виходом iOS 10 Apple відкрила доступ до Siri стороннім розробникам. Тепер будь-який додаток може отримати інтеграцію з голосовим асистентом, а користувач отримає можливість запитувати інформацію або виконувати конкретні дії через голосовий запит. На честь розширення функціональності Siri на офіційному сайті Apple запустила окремий блог. Мета блогу – знайомство користувача з найбільш яскравими додатками, які будуть працювати […]

Фірмові екологічні шпалери від Apple

Розділ Recycling поповнився «зеленими» картинками для iOS. На минулому презентації Apple в черговий раз підкреслила своє прагнення бути екологічно чистою компаній, яка не шкодить навколишньому середовищу. «Зелене виробництво» – одне з пріоритетних напрямків бренду і з годинного виступу близько 25-30 хвилин було присвячено саме цьому питанню. Робот Liam, який розбирає браковані девайси з метою подальшої […]

Дослідник знайшов незвичайний спосіб «викрадення» облікових записів Facebook

Дослідник Джеймс Мартіндейл опублікував в своєму блозі цікавий матеріал, що має назву: «Я начебто зламав пару акаунтів Facebook, використовуючи уразливість, яку вони не збираються виправляти». Мартіндейл дійсно знайшов спосіб перехоплення управління над чужим обліковим записом Facebook. Зробити це можна за допомогою функції відновлення акаунта і старого телефонного номера власника. Проблема полягає в тому, що старі телефонні […]