Для південнокорейської компанії покупка Harman за суму близько 8 млрд дол. стане однією з найбільших операцій за всю її історію.

У листопаді минулого року компанія Samsung оголосіла о намірах придбати Harman, провідного гравця ринку аудіотехніка. Однак, на початку 2017 року з’ясувалося, що окремі акціонери Harman вважають цю угоду не надто вигідною і мають намір усіма силами їй перешкодити.

Недавні збори акціонерів Harman все розставило по своїх місцях. У цьому заході брали участь власники 70,78% акцій компанії, чого цілком достатньо для подібних рішень згідно з правилами Комісії з цінних паперів і бірж США. Результати голосування такі: власники майже 95% акцій, які були присутні на зустрічі, угоду дозволили.

Тепер залишається дочекатися дозволу угоди з боку антимонопольних органів Євросоюзу, США, Китаю і Південної Кореї. Проблеми з антимонопольниками у Samsung і Harman можуть виникнути в Європі і Азії, однак їх ймовірність не занадто висока.

Якщо все складеться, то Samsung заплатить за Harman близько 8 млрд дол.

Harman, Нагадаємо, випускає аудіоапаратуру під марками JBL, Harman Kardon, Mark Levinson, AKG, Lexicon, Infinity і Revel. Крім того, компанія ліцензувала бренди Bowers & Wilkins і Bang & Olufsen – під ними пропонуються мультимедійні рішення для автомобілів.

Коментарі закрито.

Поділитися

Офіційні Apple Watch в Україні будуть коштувати дорожче, ніж в Росії і Європі

У п'ятницю в Україні стартують офіційні продажі Apple Watch. За інформацією місцевих видань, у продажу з'являться дві модифікації годинників – Apple Watch і Apple Watch Sport, причому, за наявними даними, вони будуть коштувати дорожче, ніж в Росії, Європі та США. Зараз ведеться підготовка до продажу, представники компаній-реселерів отримують доступ до навчальних програм Apple. Офіційний старт продажів […]

Чому важливо оновитися на iOS 10.3.3 якомога швидше

Apple завжди рекомендує оновлювати iOS в міру доступності нових версій. Зараз з’явилася досить важлива причина, хоча це і мінорний апдейт. У доданому документі йдеться про те, що хакери можуть впровадити довільний код у операційну систему, використовуючи уразливість в Wi-Fi-модулі. Їм просто потрібно перебувати поруч, а код їм дасть повний доступ до управління гаджетом. Уразливість отримала […]

В сети появились предполагаемые фото нового 12-дюймового MacBook Air

Фото крышки и экрана ещё не выпущенного в продажу 12-дюймового MacBook Air недавно выложили на iFanr. Ранее сообщалось, что Apple планирует запустить производственную линейку ноутбуков среднего формата, и эти фото являются ещё одним доказательством в поддержку прошедшего сообщения. Правдивость фото вызывает сомнения, поскольку не подтверждается ни одним более-менее официальным источником. Вы можете посмотреть на дополнительные […]