Для південнокорейської компанії покупка Harman за суму близько 8 млрд дол. стане однією з найбільших операцій за всю її історію.

У листопаді минулого року компанія Samsung оголосіла о намірах придбати Harman, провідного гравця ринку аудіотехніка. Однак, на початку 2017 року з’ясувалося, що окремі акціонери Harman вважають цю угоду не надто вигідною і мають намір усіма силами їй перешкодити.

Недавні збори акціонерів Harman все розставило по своїх місцях. У цьому заході брали участь власники 70,78% акцій компанії, чого цілком достатньо для подібних рішень згідно з правилами Комісії з цінних паперів і бірж США. Результати голосування такі: власники майже 95% акцій, які були присутні на зустрічі, угоду дозволили.

Тепер залишається дочекатися дозволу угоди з боку антимонопольних органів Євросоюзу, США, Китаю і Південної Кореї. Проблеми з антимонопольниками у Samsung і Harman можуть виникнути в Європі і Азії, однак їх ймовірність не занадто висока.

Якщо все складеться, то Samsung заплатить за Harman близько 8 млрд дол.

Harman, Нагадаємо, випускає аудіоапаратуру під марками JBL, Harman Kardon, Mark Levinson, AKG, Lexicon, Infinity і Revel. Крім того, компанія ліцензувала бренди Bowers & Wilkins і Bang & Olufsen – під ними пропонуються мультимедійні рішення для автомобілів.

Коментарі закрито.

Поділитися

А музика «ВКонтакте» залишиться безкоштовною

Сьогодні прес-служба «ВКонтакте» спростувала інформацію про створення платного музичного сервісу. «” ВКонтакте “не обмежуватиме доступ до свого основного музичного сервісу або не зробить його платним», – цитує ТАСС представників соцмережі. Раніше «Російській службі новин» стало відомо, що «ВКонтакте» закуповуватиме аудіоконтент у «Першого музичного видавництва» (ПМІ), а наступним кроком стане введення платної підписки для користувачів ВК. Про […]

Cops – on Patrol: на завданні

Мобільні ігри як і раніше добрі тим, що серед них ще можна знайти щось непомітне і невибагливе, але дуже милий – який-небудь чарівний таймкіллер, невеликий платформер, аркаду або шутер. Або гонку – про гру Cops on Patrol ви напевно не чули нічого, проте це дивно приємна гра – на неї не шкода витратити час і […]

Прощайте, блокування: Opera випустила безкоштовний VPN для iPhone і iPad

Opera випустила безкоштовний VPN-клієнт для смартфонів iPhone і планшетів iPad. Про це розробники браузера повідомили в офіційному блозі.   Безкоштовний безлімітний VPN поширюється на весь інтернет-трафік на мобільному пристрої і дозволяє створювати зашифроване з'єднання з запитуваним ресурсом. При цьому клієнт віртуальної приватної мережі може отримати доступ до сервісів в Інтернеті, які з якої-небудь причини зазнали […]