Компанія Microsoft зробила новий сервіс для корпоративних комунікацій – Teams – доступним всім передплатникам онлайн-сервісу Office 365. Як повідомив розробник, з моменту релізу публічної бета-версії в листопаді минулого року конкурента Slack встигли випробувати понад 50 тисяч організацій.

Teams – це “новий простір для комунікацій”, яке побудоване навколо чатов- “бесід”, організованих групами користувачів, як в Slack. У Teams для кожної команди можуть бути створені кілька бесід – групових чатів, де повідомлення видно всім. Крім того, підтримується і особисте листування. Урізноманітнити чати допоможуть доступні в додатку набори емодзі, “гифок”, наклейок і мемів.

Учасники команди можуть прямо в Microsoft Teams не тільки телефонувати і проводити відеоконференції, але і працювати з документами. В основі Microsoft Teams також закладено сервіс Office 365 Groups, який допомагає командам перемикатися між завданнями, не випасти з контексту і обмінюватися інформацією.

Крім іншого, Teams підтримує повідомлення від сторонніх сервісів, наприклад, Twitter або GitHub, а також Microsoft Bot Framework, що дозволяє вбудувати в корпоративне робоче середовище інтелектуальні сервіси. Office 365 користується понад 85 мільйонів людей в місяць, а його програми доступні на Windows, iOS і Android.

Teams дозволяє спілкуватися в безпосередньо і в групах, обмінюватися аудіо- і відеодзвінками, ділитися слайдами, документами та іншими файлами, прикріплювати емодзі і “гифки” з Giphy, а також підключати чат-програми (власну бот-платформу, Bot Framework, компанія випустила в березні минулого року).

Коментарі закриті.

Поділитися

Apple усунула критичну уразливість в базових станціях AirPort

Apple періодично випускає оновлення прошивки базової станції AirPort, щоб поліпшити продуктивність і функціональність пристрою. В останньому оновленні компанія усунула небезпечну уразливість, яка дозволяла зловмисникам виконати довільний код. Як повідомляє Securitylab, компанія випустила бюлетень безпеки, що повідомляє про необхідність оновлення прошивки на базових станціях AirPort. Відповідно до опису уразливості в бюлетені, помилка CVE-2015-7029 існує в коді, […]

Apple буде вирощувати ліс в Китаї

Днями китайське новинне агентство «Сіньхуа» дізналося про те, що Apple інвестувала значні кошти в створення лісових угідь на території Китаю, за допомогою яких компанія розраховує покрити свої потреби в матеріалах для упаковки готових продуктів. Джерела не повідомляють суму інвестицій, однак зараз відом, що в рамках цього проекту купертінівці спільно з китайськими партнерами планують висадити дерева […]

ТОП-10 технологій в смартфонах майбутнього

Аналітики передбачили. Незабаром зміняться найбільш базові принципи взаємодії людини з гаджетом. На перший план вийдуть функції, про які ми зараз навіть не замислюємося. Наприклад, технології швидкої і бездротової зарядки. І це виправдано, тому що акумулятор того ж iPhone не забезпечує належного часу роботи при постійному навантаженні. Дослідницька компанія Gartner визначила напрямки розвитку мобільної індустрії в […]