Компанія Microsoft зробила новий сервіс для корпоративних комунікацій – Teams – доступним всім передплатникам онлайн-сервісу Office 365. Як повідомив розробник, з моменту релізу публічної бета-версії в листопаді минулого року конкурента Slack встигли випробувати понад 50 тисяч організацій.

Teams – це “новий простір для комунікацій”, яке побудоване навколо чатов- “бесід”, організованих групами користувачів, як в Slack. У Teams для кожної команди можуть бути створені кілька бесід – групових чатів, де повідомлення видно всім. Крім того, підтримується і особисте листування. Урізноманітнити чати допоможуть доступні в додатку набори емодзі, “гифок”, наклейок і мемів.

Учасники команди можуть прямо в Microsoft Teams не тільки телефонувати і проводити відеоконференції, але і працювати з документами. В основі Microsoft Teams також закладено сервіс Office 365 Groups, який допомагає командам перемикатися між завданнями, не випасти з контексту і обмінюватися інформацією.

Крім іншого, Teams підтримує повідомлення від сторонніх сервісів, наприклад, Twitter або GitHub, а також Microsoft Bot Framework, що дозволяє вбудувати в корпоративне робоче середовище інтелектуальні сервіси. Office 365 користується понад 85 мільйонів людей в місяць, а його програми доступні на Windows, iOS і Android.

Teams дозволяє спілкуватися в безпосередньо і в групах, обмінюватися аудіо- і відеодзвінками, ділитися слайдами, документами та іншими файлами, прикріплювати емодзі і “гифки” з Giphy, а також підключати чат-програми (власну бот-платформу, Bot Framework, компанія випустила в березні минулого року).

Коментарі закриті.

Поділитися

Інформація про Apple Watch Edition пропадає із сайту компанії і з магазинів

Apple Watch стали ще доступнішими, про що нам повідомили на презентації нових продуктів в понеділок. Показали нові ремінці і знизили ціну на годинник, що дозволить звернути на продукт увагу більшої кількості користувачів iPhone. Напевно, багато хто з вас знову заглянув на сторінку інтернет-магазину Apple і задумався про покупку. До речі, на цій сторінці абсолютно нічого робити […]

Копія iPhone 7 доступна в Китаї за 150 доларів

iPhone 7 ще не вийшов, але інформації про нього вже досить для того, щоб китайці змогли зробити його клон. Копія iPhone 7 з екраном, що імітує iOS, обійдеться всього в 150 доларів. А головне, його можна використовувати для порівняння з iPhone 6s, що дозволить наочно продемонструвати відмінності нового смартфону, який вийде тільки восени. Ми вже бачили […]

Apple Music отримає редизайн на WWDC 2016

В цьому році сервіс потокової музики Apple Music відзначить свій перший день народження. В рамках WWDC 2015 компанія продемонструвала своє бачення того, як повинні слухати музику власники мобільних пристроїв. На майбутній річній конференції WWDC 2016 компанія готується представити оновлений дизайн програми. Знайомимося з Apple Music. Фішки і FAQ; Порівняння Apple Music і Spotify; Чому я не […]