Компанія Microsoft зробила новий сервіс для корпоративних комунікацій – Teams – доступним всім передплатникам онлайн-сервісу Office 365. Як повідомив розробник, з моменту релізу публічної бета-версії в листопаді минулого року конкурента Slack встигли випробувати понад 50 тисяч організацій.

Teams – це “новий простір для комунікацій”, яке побудоване навколо чатов- “бесід”, організованих групами користувачів, як в Slack. У Teams для кожної команди можуть бути створені кілька бесід – групових чатів, де повідомлення видно всім. Крім того, підтримується і особисте листування. Урізноманітнити чати допоможуть доступні в додатку набори емодзі, “гифок”, наклейок і мемів.

Учасники команди можуть прямо в Microsoft Teams не тільки телефонувати і проводити відеоконференції, але і працювати з документами. В основі Microsoft Teams також закладено сервіс Office 365 Groups, який допомагає командам перемикатися між завданнями, не випасти з контексту і обмінюватися інформацією.

Крім іншого, Teams підтримує повідомлення від сторонніх сервісів, наприклад, Twitter або GitHub, а також Microsoft Bot Framework, що дозволяє вбудувати в корпоративне робоче середовище інтелектуальні сервіси. Office 365 користується понад 85 мільйонів людей в місяць, а його програми доступні на Windows, iOS і Android.

Teams дозволяє спілкуватися в безпосередньо і в групах, обмінюватися аудіо- і відеодзвінками, ділитися слайдами, документами та іншими файлами, прикріплювати емодзі і “гифки” з Giphy, а також підключати чат-програми (власну бот-платформу, Bot Framework, компанія випустила в березні минулого року).

Коментарі закрито.

Поділитися

Apple хоче відкрити фірмовий магазин в Південній Кореї навпроти штабу Samsung

Apple і Samsung вже не перший рік протистоять один одному. Цього разу яблучна компанія вирішила піти далі і поставити свій фірмовий магазин навпроти штаб-квартири Samsung. Видання зазначає, що Apple вже не перший місяць намагається домогтися затвердження оренди нерухомості на території Сеулу для продажу яблучної техніки. Джерела повідомляють, що плани з відкриття магазину не до кінця затверджені і […]

Elbow – вкрай незвичайний касетний плеєр

Ностальгія за фізичним носіям призводить до появи цікавої техніки: наприклад, ультрамінімалістічной вертушки Wheel, в якій в буквальному сенсі немає нічого зайвого, або стильного котушкового хай-енд магнітофона Ballfinger. Приріст продажів аудіокасет теж не залишився без уваги – досить згадати касетний синтезатор OM-1. Дизайн-студія та импровизационно-експериментальний дует з Литви BrainMonk вирішив приєднатися до відродження портативних касетних плеєрів […]

Конкурент Apple Watch від Google буде виглядати так

Кілька днів тому Google заявила, що в даний час працює над виробництвом власних смарт-годинників на базі платформи Android Wear. Випустить компанія своє дітище під брендом Google чи віддасть перевагу Nexus – поки залишається таємницею. А ось рендери, що ймовірно належать цим самим годинникам, вчора опублікували в мережі журналісти порталу AndroidPolice. Кодове ім’я двох моделей: Angelfish і Swordfish. […]