Компанія Microsoft зробила новий сервіс для корпоративних комунікацій – Teams – доступним всім передплатникам онлайн-сервісу Office 365. Як повідомив розробник, з моменту релізу публічної бета-версії в листопаді минулого року конкурента Slack встигли випробувати понад 50 тисяч організацій.

Teams – це “новий простір для комунікацій”, яке побудоване навколо чатов- “бесід”, організованих групами користувачів, як в Slack. У Teams для кожної команди можуть бути створені кілька бесід – групових чатів, де повідомлення видно всім. Крім того, підтримується і особисте листування. Урізноманітнити чати допоможуть доступні в додатку набори емодзі, “гифок”, наклейок і мемів.

Учасники команди можуть прямо в Microsoft Teams не тільки телефонувати і проводити відеоконференції, але і працювати з документами. В основі Microsoft Teams також закладено сервіс Office 365 Groups, який допомагає командам перемикатися між завданнями, не випасти з контексту і обмінюватися інформацією.

Крім іншого, Teams підтримує повідомлення від сторонніх сервісів, наприклад, Twitter або GitHub, а також Microsoft Bot Framework, що дозволяє вбудувати в корпоративне робоче середовище інтелектуальні сервіси. Office 365 користується понад 85 мільйонів людей в місяць, а його програми доступні на Windows, iOS і Android.

Teams дозволяє спілкуватися в безпосередньо і в групах, обмінюватися аудіо- і відеодзвінками, ділитися слайдами, документами та іншими файлами, прикріплювати емодзі і “гифки” з Giphy, а також підключати чат-програми (власну бот-платформу, Bot Framework, компанія випустила в березні минулого року).

Коментарі закрито.

Поділитися

Apple випустила iTunes 12.4.1

Зміни в новій версії «яблучного» медіакомбайну спрямовані на усунення помилок. Згідно з офіційною інформацією, в iTunes 12.4.1 виправлена ​​робота списку відтворення «Далі», на некоректну роботу якого скаржилися багато користувачів. У попередній версії iTunes треки з цього списку іноді відтворювалися в довільному порядку. Також в iTunes 12.4.1 усунуті помилки в роботі функції VoiceOver. Про інші зміни […]

Знайдено спосіб перехоплювати дані на iPhone за допомогою підробленої зарядки

Які тільки дивні способи хакери не знаходили для того, щоб заволодіти даними користувача, перехопити листування чи ще щось подібне. Цього разу експерти компанії Aries Security відкрили новий спосіб перехоплення даних через транслювання зображення з iPhone на робочий стіл ПК або телевізора. Троє хакерів Брайан Маркус, Джозеф Млодзяновскі і Роберт Роулі знайшли спосіб перехоплювати трансльовані дані. Метод […]

Samsung вже тестує смартфони Galaxy X1 і Galaxy X1 Plus зі складними дисплеями

Китайська соцмережа Weibo повідомила інформацію про те, як будуть називатися перші складні смартфони Samsung. За повідомленням джерел, знайомих з ходом розробки, зараз проходять випробування телефонів під назвою Samsung Galaxy X1 і Galaxy X1 Plus. Нещодавно вже повідомлялося, що смартфон Galaxy X зі складним екраном повинен бути представлений до релізу iPhone 8, тобто в другій половині 2017 року. […]