Компанія Microsoft зробила новий сервіс для корпоративних комунікацій – Teams – доступним всім передплатникам онлайн-сервісу Office 365. Як повідомив розробник, з моменту релізу публічної бета-версії в листопаді минулого року конкурента Slack встигли випробувати понад 50 тисяч організацій.

Teams – це “новий простір для комунікацій”, яке побудоване навколо чатов- “бесід”, організованих групами користувачів, як в Slack. У Teams для кожної команди можуть бути створені кілька бесід – групових чатів, де повідомлення видно всім. Крім того, підтримується і особисте листування. Урізноманітнити чати допоможуть доступні в додатку набори емодзі, “гифок”, наклейок і мемів.

Учасники команди можуть прямо в Microsoft Teams не тільки телефонувати і проводити відеоконференції, але і працювати з документами. В основі Microsoft Teams також закладено сервіс Office 365 Groups, який допомагає командам перемикатися між завданнями, не випасти з контексту і обмінюватися інформацією.

Крім іншого, Teams підтримує повідомлення від сторонніх сервісів, наприклад, Twitter або GitHub, а також Microsoft Bot Framework, що дозволяє вбудувати в корпоративне робоче середовище інтелектуальні сервіси. Office 365 користується понад 85 мільйонів людей в місяць, а його програми доступні на Windows, iOS і Android.

Teams дозволяє спілкуватися в безпосередньо і в групах, обмінюватися аудіо- і відеодзвінками, ділитися слайдами, документами та іншими файлами, прикріплювати емодзі і “гифки” з Giphy, а також підключати чат-програми (власну бот-платформу, Bot Framework, компанія випустила в березні минулого року).

Коментарі закриті.

Поділитися

Первый в мире 64-битный смартфон!!

   Первый в мире 64-битный смартфон!!        Первым, на позавчерашней презентации Apple, был представлен iPhone 5C. Ажиотажа он не вызвал, поскольку внешний вид ничем не отличался от анонсированного, а по функциональные возможности во многом повторяли iPhone 5. А потом произошло чудо, созданное специалистами Apple и названное iPhone 5S. С первых слов Фила Шиллера […]

На iOS з’явився Instagram для геймерів

Стартап Leet запустив однойменний додаток для iPhone, що дозволяє користувачам обмінюватися короткими роликами з ігор, завантажувати їх в соціальні мережі, а також коментувати записи. Leet працює за принципом Instagram. З його допомогою можна створювати короткі зациклені відео і ділитися ними з іншими користувачами в Мережі. Додаток сумісний з Xbox One, PlayStation 4 і ПК завдяки […]

Xiaomi продала в 3 рази більше смартфонів, ніж Apple, ставши лідером китайського ринку

Китайський ринок смартфонів є одним з найбільш пріоритетних для виробників. Однак рейтинг популярності тут сильно відрізняється від світового, а лідери Apple і Samsung відстають від місцевих компаній. Згідно з останніми дослідженнями, за підсумками минулого місяця Xiaomi посіла перше місце в Піднебесній. «Китайській Apple» належить 26% місцевого ринку смартфонів. Популярність продукції бренду підтверджується і попитом на останні […]