У рамках своєї передвиборної промови, що була виголошена в одному з приватних університетів штату Вірджинія, Liberty University, Дональд Трамп пообіцяв примусити Apple повністю перенести виробництво з Китаю в Сполучені Штати. 

“Ми доб’ємося, щоб Apple виробляла свої прокляті комп’ютери та інші речі в цій країні, а не в інших.” – Дональд Трамп 

Раніше цей же кандидат у президенти запропонував ввести 35-відсотковий податок на виробництво товарів за кордоном, у той же час заявляючи про підтримку вільної торгівлі. 

На даний момент єдиним «яблучним» пристроєм, збірка якого проходить в США, являється Mac Pro. Комп’ютер виготовляється на фабриці, розташованій в місті Остін, штат Техас. В іншому ж компанія віддає перевагу китайським виробникам. 

За словами Тіма Кука, причиною цьому не стільки у наявності дешевої робочої сили за кордоном, а скоріше навички працівників. Гендиректор Apple зазначив, що в Китаї величезну увагу на виробництві приділяється саме професійним навичкам співробітників. 

В даний час немає жодних правових підстав для примусового перенесення виробництва споживчої продукції в Штати. Однак, і до подібних дій можна підштовхнути, використовуючи такі інструменти, як податкові пільги і різного роду стимули. Втім, будь-яких конкретних пропозицій з даного питання Трамп так і не озвучив.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

GAMES. Подборка детских игр для IOS

Предлагаем вашему вниманию подборку детских игр, среди которых найдутся, как и развивающие игры, та и головоломки с интересными викторинами. Подборка содержит простенькие игры для малышей и более сложные для подростков. Punto ABC. Образовательная игра от разработчиков студии SoftInform Ltd. Игра совершенно бесплатная.  Суть игры заключается в ознакомлении маленького игрока с английскими буквами и цифрами. Благодаря […]

Вийшли четверті бета-версії macOS Sierra, tvOS 10 і watchOS 3 для розробників

Для власників смарт-годинників Apple Watch і телевізійних приставок Apple TV 4-го покоління компанія приготувала четверті бета-версії операційних систем. Встановити watchOS 3 beta 4 і tvOS 10 beta 4 зможуть розробники. Серед змін watchOS 3 beta 4: Робота сигналу SOS: тепер при натисканні на клавішу SOS навіть в беззвучному режимі буде лунати сигнал У Xcode додані […]

Apple почала ексклюзивний продаж «розумної» скакалки, яка рахує калорії і відображає число стрибків «в повітрі»

В асортименті онлайн-магазину Apple часом з’являються досить незвичайні пропозиції. На минулому тижні компанія приступила до продажу «розумної» скакалки, що підраховує кількість зроблених стрибків. Незвичайною властивістю Tangram Smart Rope є можливість демонструвати число стрибків прямо перед користувачами «в повітрі», під час виконання вправ. Цифри з’являються за рахунок вбудованих в скакалку світлодіодів, положення яких відстежується під час […]