"1"

Вихід «розумної» джинсової куртки Levi’s затримується: новинка з’явиться у відкритому продажі тільки восени нинішнього року, а не навесні, як передбачалося раніше.

Продукт, про який йде мова, носить назву Levi’s Commuter Trucker Jacket. Він створений в партнерстві з Google в рамках проекту Jacquard. Американський IT-гігант розробив мікросенсори, які можуть зчитувати рухи і які можна вшивати в тканину, перетворюючи її в пристрій, що підключається.

Куртка Levi’s Commuter Trucker Jacket створена спеціально для велосипедистів. У рукав вшитий масив згаданих сенсорів, завдяки яким розпізнаються жести безпосередньо поверх тканини.

Куртка зв’язується за допомогою бездротової технології Bluetooth зі спеціальним мобільним додатком на смартфоні. Далі користувачі за допомогою жестів поверх рукава можуть управляти мультимедійним плеєром, відповідати на телефонні виклики, отримувати повідомлення і виконувати інші дії.

"2"

Важливо відзначити, що куртку можна прати в звичайній пральній машині. Вся справа в тому, що акумулятор і основні електронні компоненти зосереджені в орендованому модулі Jacquard Tag – для прання його досить відкріпити.

Повідомляється, що вартість Levi’s Commuter Trucker Jacket складе приблизно 350 доларів США.

Вас також зацікавить інформація про те, що українці створили розумний брелок, який пам’ятає всі паролі.

Коментарі закрито.

Поділитися

Київстар вирішив проблему з податками

Як повідомляється, телеком-оператор Київстар увійшов до списку найбільших платників податків за станом на 01. 04. 2016 року. Державна Фіскальна помістила Київстар на 18 позицію і назвала першим за сумою відрахувань у бюджет серед компаній з галузі зв’язку. Відомі й більш точні цифри щодо фінансової взаємодії Київстару і державного бюджету. За перший квартал поточного року оператор […]

Попит на Apple Watch досягає рекордних показників

ЗМІ повідомляють, що за період четвертого кварталу поточного року годинники Apple Watch будуть реалізовані в кількості близько 6 млн., а загалом у цьому році — 12 млн. проданих гаджетів. Про це повідомляють експерти FBR & Co. І хоча Apple Watch наразі є лише так би мовити побічним продуктом «яблучної» компанії, зростання популярності Apple Watch збільшить дохід […]

iPhone 7 дряпається сильніше, ніж iPhone 6s

Вчора тисячі покупців отримали замовлені напередодні флагмани: iPhone 7 і iPhone 7 Plus. Прямо з коробки новинка вирушила на операційний стіл садистів: користувач хоче знати, наскільки міцним виявився смартфон в чорному кольорі. Відеоблогер з YouTube-каналу зняв процес знищення ЛКП iPhone 7 на відео. Бідна «сімка» пройшла відразу кілька тестів на міцність покриття, скла і окремих […]