"1"

Вихід «розумної» джинсової куртки Levi’s затримується: новинка з’явиться у відкритому продажі тільки восени нинішнього року, а не навесні, як передбачалося раніше.

Продукт, про який йде мова, носить назву Levi’s Commuter Trucker Jacket. Він створений в партнерстві з Google в рамках проекту Jacquard. Американський IT-гігант розробив мікросенсори, які можуть зчитувати рухи і які можна вшивати в тканину, перетворюючи її в пристрій, що підключається.

Куртка Levi’s Commuter Trucker Jacket створена спеціально для велосипедистів. У рукав вшитий масив згаданих сенсорів, завдяки яким розпізнаються жести безпосередньо поверх тканини.

Куртка зв’язується за допомогою бездротової технології Bluetooth зі спеціальним мобільним додатком на смартфоні. Далі користувачі за допомогою жестів поверх рукава можуть управляти мультимедійним плеєром, відповідати на телефонні виклики, отримувати повідомлення і виконувати інші дії.

"2"

Важливо відзначити, що куртку можна прати в звичайній пральній машині. Вся справа в тому, що акумулятор і основні електронні компоненти зосереджені в орендованому модулі Jacquard Tag – для прання його досить відкріпити.

Повідомляється, що вартість Levi’s Commuter Trucker Jacket складе приблизно 350 доларів США.

Вас також зацікавить інформація про те, що українці створили розумний брелок, який пам’ятає всі паролі.

Коментарі закрито.

Поділитися

Користувачі iOS отримали можливість керувати телевізорами Samsung Smart TV

Південнокорейська корпорація Samsung зробила великий сюрприз власникам iPhone та iPad, розширивши можливості свого додатку Smart View, який призначений для управління телевізорами. Нині додаток знаходиться на стадії тестування, а от офіційний запуск намічено на початок 2016 року. Головне нововведення ПЗ – підтримка сторонніх пристроїв. Smart View буде доступна не лише для власників гаджетів під управлінням операційної […]

Сьогодні Apple представить нові продукти

Сьогодні у виставковому комплексі «Білл Грехем Цивік Аудіторіум» в Сан-Франциско в рамках конференції WWDC 2016 компанія Apple представить свої нові продукти. Презентація розпочнеться о 19:00. iWorm буде оперативно доповнювати новинну стрічку і детально розповість про всі новинки компанії з Купертіно. Apple проведе онлайн-трансляцію конференції. Про це компанія повідомила минулого тижня, пообіцявши зробити кілька «захоплюючих анонсів». Спостерігати […]

Ємність акумуляторів iPhone 7 і 7 Plus збільшена в порівнянні з iPhone 6s/6s Plus

Час автономної роботи залишається каменем спотикання для всіх сучасних смартфонів з якісними дисплеями і потужними процесорами. Пройшли ті часи, коли телефон міг працювати кілька днів без підключення до розетки. Нинішні апарати доводиться заряджати щодня, а якщо користуватися смартфоном активно, то він може не дожити до вечора. Деякі виробники ставлять в свої смартфони величезні батареї ємністю […]