"1"

Вихід «розумної» джинсової куртки Levi’s затримується: новинка з’явиться у відкритому продажі тільки восени нинішнього року, а не навесні, як передбачалося раніше.

Продукт, про який йде мова, носить назву Levi’s Commuter Trucker Jacket. Він створений в партнерстві з Google в рамках проекту Jacquard. Американський IT-гігант розробив мікросенсори, які можуть зчитувати рухи і які можна вшивати в тканину, перетворюючи її в пристрій, що підключається.

Куртка Levi’s Commuter Trucker Jacket створена спеціально для велосипедистів. У рукав вшитий масив згаданих сенсорів, завдяки яким розпізнаються жести безпосередньо поверх тканини.

Куртка зв’язується за допомогою бездротової технології Bluetooth зі спеціальним мобільним додатком на смартфоні. Далі користувачі за допомогою жестів поверх рукава можуть управляти мультимедійним плеєром, відповідати на телефонні виклики, отримувати повідомлення і виконувати інші дії.

"2"

Важливо відзначити, що куртку можна прати в звичайній пральній машині. Вся справа в тому, що акумулятор і основні електронні компоненти зосереджені в орендованому модулі Jacquard Tag – для прання його досить відкріпити.

Повідомляється, що вартість Levi’s Commuter Trucker Jacket складе приблизно 350 доларів США.

Вас також зацікавить інформація про те, що українці створили розумний брелок, який пам’ятає всі паролі.

Коментарі закрито.

Поділитися

Google и Apple помирились

Как известно, мировые корпорации Google и Apple имеющие между собой довольно длительную историю судебных тяжб, которая касалась вопросов нарушения патентов, помирились. На этой неделе им удалось договориться о снятии взаимных претензий, что касаются смартфонов. Стоит отметить, что данные компании не только отзывают иски друг к другу из судов, но также имеют намерение дальше сотрудничать в […]

Тім Кук не потрапив до рейтингу 200 найбільш високооплачуваних генеральних директорів в США

Apple – найдорожча публічна компанія в світі, але коли мова заходить про зарплату генерального директора, Тім Кук не входить навіть в топ-200 найбільш високооплачуваних керівників в світі. Згідно з даними The New York Times, середня компенсація серед генеральних директорів в 2015 році скоротилася на 15%, склавши $ 19,3 млн. Йдеться про американські компанії з щорічним доходом […]

Apple пропонує покупцям iPhone знижку 50 доларів на cмарт-годинники

Американська корпорація Apple запустила спеціальну акцію для покупців своїх смартфонів iPhone. В межах цієї програми, купуючи новий смартфон 6S або 6S Plus користувач автоматично отримує знижку на купівлю Apple Watch. Акція буде діяти протягом обмеженого періоду часу. Знижка в розмірі 50 доларів розповсюджується на спортивну модель смарт-годинника в алюмінієвому корпусі, а також на Apple Watch […]