"1"

Google представила новий додаток під назвою «Uptime» для спільного перегляду YouTube-роликів з друзями в режимі реального часу.

Проект був розроблений в рамках програми-інкубатора Area 120, що проводиться в Google. Вона дає співробітникам можливість приділяти 20% робочого часу на тиждень своїм проектам. Зараз додаток доступний тільки в американському App Store, але розширить свою географію вже після пари наступних оновлень.

"2"

За принципом своєї роботи Uptime схожий на Periscope – користувачі «збираються» під одним роликом, можуть коментувати його, додавати наклейки та емодзі. Коли перший користувач починає перегляд відео, його аватар рухається по таймлайну, даючи можливість друзям або приєднатися до нього з поточного моменту, або почати перегляд ролика з самого початку.

«Uptime – місце для обміну та перегляду відео разом з друзями, де б вони не знаходилися. Можна поділитися своїм улюбленим відео з YouTube і запросити друзів подивитися його разом з вами так, ніби ви сидите на одному дивані у вітальні».

Додаток також виконує роль соціального центру для YouTube – користувачі можуть стежити один за одним, бачити історію переглядів і обмінюватися роликами з YouTube, не виходячи з програми. Творці закликають користувачів повідомляти про знайдені баги і недоробки через електронну пошту або в офіційному твіттері додатку, щоб вирішити всі проблеми в наступних оновленнях.

Вас також може зацікавити інформація про те, що Facebook розробляє додаток для телевізорів.

 

Коментарі закрито.

Поділитися

Приложения от «Яндекс» для iOS получили фирменную защиту с помощью TouchID

«Яндекс» разработал систему, которую они сами называют «двухфакторная аутентификация». Предусматривается установление личности пользователи путем запроса сразу двух разных типов данных, что, по мнению российских разработчиков, должно повысить безопасность пользователя, а также защитить его сведения от несанкционированного доступа неуполномоченных лиц. В пресс-службе «Яндекса» уточнили, что разработанное ими приложение предоставляет пользователю возможность осуществить привязку своего смартфону к […]

Samsung купила компанію-творця голосового асистента Siri

Вчора Samsung оголосила про здійснення досить цікавої покупки – відбулося офіційне завершення операції з поглинання компанії Viv Labs – тієї самої, засновники якої представили голосового асистента Siri. У 2010 році Даг Кітлаус, Адам Шейер і Кріс Брігхем запропонували свою розробку – програмне рішення Siri, яке дуже зацікавило Apple. У 2010 американська компанія тут же купує Siri і спішно інтегрує в свої […]

iPhone 7 отримає ігри з графікою консольної якості

Операційні системи iOS та Android знаходяться в постійному суперництві. Вважається, що саме iPhone та iPad є кращими рішеннями в плані ігрових пристроїв, оскільки велика кількість доступних на ринку Android-гаджетів потребують оптимізації під кожну конфігурацію. І тенденція, коли спочатку випускають ігри під iOS, а лише потім на Android, все ще зберігається. У 2016 році у розробників […]