"1"

Google представила новий додаток під назвою «Uptime» для спільного перегляду YouTube-роликів з друзями в режимі реального часу.

Проект був розроблений в рамках програми-інкубатора Area 120, що проводиться в Google. Вона дає співробітникам можливість приділяти 20% робочого часу на тиждень своїм проектам. Зараз додаток доступний тільки в американському App Store, але розширить свою географію вже після пари наступних оновлень.

"2"

За принципом своєї роботи Uptime схожий на Periscope – користувачі «збираються» під одним роликом, можуть коментувати його, додавати наклейки та емодзі. Коли перший користувач починає перегляд відео, його аватар рухається по таймлайну, даючи можливість друзям або приєднатися до нього з поточного моменту, або почати перегляд ролика з самого початку.

«Uptime – місце для обміну та перегляду відео разом з друзями, де б вони не знаходилися. Можна поділитися своїм улюбленим відео з YouTube і запросити друзів подивитися його разом з вами так, ніби ви сидите на одному дивані у вітальні».

Додаток також виконує роль соціального центру для YouTube – користувачі можуть стежити один за одним, бачити історію переглядів і обмінюватися роликами з YouTube, не виходячи з програми. Творці закликають користувачів повідомляти про знайдені баги і недоробки через електронну пошту або в офіційному твіттері додатку, щоб вирішити всі проблеми в наступних оновленнях.

Вас також може зацікавити інформація про те, що Facebook розробляє додаток для телевізорів.

 

Коментарі закрито.

Поділитися

Betterspot: як обходити блокування і шифрувати трафік в AirPort

Все більше користувачів замислюються про анонімність під час роботи за комп’ютером. Ніхто не хоче, щоб дані про нього збирали і використовували в рекламних, політичних або злочинних цілях. Як ми шифруємося зараз Кожен бореться з проблемою різними способами: одні використовують проксі-сервери, інші вважають за краще захищені браузери і месенджери, а треті намагаються не афішувати особисті дані […]

В iPhone 6 plus обнаружен дефект камеры

В текущем году происки по завоеванию новых потребителей вынудили компанию из Купертино выпустить на рынок свой первый фаблет. Печально признавать очевидное, но первый блин получился у Apple комом. Сначала пользователи жаловались на постоянные перезагрузки устройства, очень хрупкий и гнущийся корпус. На днях в Сети появилась новая информация о проблемах iдевайса – некоторые розничные экземпляры iPhone […]

Sony створила датчик для камери смартфона, здатний знімати зі швидкістю 960 кадрів за секунду

Останнім часом камери, вбудовані в смартфони, мають часом настільки вражаючі характеристики, що дивуєшся: і як це ми раніше обходилися простенькою 0,3-мегапіксельною камерою в якомусь Siemens CX65? Але межі досконалості, як ми всі знаємо, немає, і недавно фахівці Sony Semiconductor Solutions Corporation представили CMOS-датчик нового типу, в який включені елементи цифрової обробки сигналів, а також динамічна […]