"1"

Google представила новий додаток під назвою «Uptime» для спільного перегляду YouTube-роликів з друзями в режимі реального часу.

Проект був розроблений в рамках програми-інкубатора Area 120, що проводиться в Google. Вона дає співробітникам можливість приділяти 20% робочого часу на тиждень своїм проектам. Зараз додаток доступний тільки в американському App Store, але розширить свою географію вже після пари наступних оновлень.

"2"

За принципом своєї роботи Uptime схожий на Periscope – користувачі «збираються» під одним роликом, можуть коментувати його, додавати наклейки та емодзі. Коли перший користувач починає перегляд відео, його аватар рухається по таймлайну, даючи можливість друзям або приєднатися до нього з поточного моменту, або почати перегляд ролика з самого початку.

«Uptime – місце для обміну та перегляду відео разом з друзями, де б вони не знаходилися. Можна поділитися своїм улюбленим відео з YouTube і запросити друзів подивитися його разом з вами так, ніби ви сидите на одному дивані у вітальні».

Додаток також виконує роль соціального центру для YouTube – користувачі можуть стежити один за одним, бачити історію переглядів і обмінюватися роликами з YouTube, не виходячи з програми. Творці закликають користувачів повідомляти про знайдені баги і недоробки через електронну пошту або в офіційному твіттері додатку, щоб вирішити всі проблеми в наступних оновленнях.

Вас також може зацікавити інформація про те, що Facebook розробляє додаток для телевізорів.

 

Коментарі закриті.

Поділитися

Apple буде доплачувати користувачам 5 доларів за використання Apple Pay

Apple знайшла спосіб залучити нових користувачів до платіжної системи Apple Pay. Компанія буде надавати всім бажаючим подарункові карти номіналом 5 доларів. Тепер, коли користувачі будуть робити покупки в Apple Store, співробітники запропонують їм скористатися сервісом Apple Pay. При цьому вони не тільки допоможуть в налаштуванні безконтактної служби, а й зроблять приємний бонус – карту iTunes […]

10 особливостей, які змусять вас купити Apple Watch 2

Пройшло більше року з моменту початку продажу Apple Watch і в Мережі з’являються відомості про друге покоління пристроїв. За обсягом продажу за перший рік присутності на ринку «розумні» годинники вдвічі випередили iPhone першого покоління, тому Apple покладає великі надії на нову модель. Незважаючи на високий продаж, оригінальні Apple Watch мають ряд недоліків, до яких зараховують […]

Facebook Messenger стане дружелюбніше до бізнесу

Рідний месенджер Facebook потихеньку підбирається до мільярда користувачів. У свіжому звіті компанія вказала 900 мільйонів активних користувачів, що на якихось 100 мільйонів менше, ніж у WhatsApp, який теж належить соціальній мережі. Крім того, з огляду на той факт, що компанії активно спілкуються з клієнтами через Messenger, корпорація вирішила допомогти їм в цьому. Тепер на кожній […]