"1"

Google представила новий додаток під назвою «Uptime» для спільного перегляду YouTube-роликів з друзями в режимі реального часу.

Проект був розроблений в рамках програми-інкубатора Area 120, що проводиться в Google. Вона дає співробітникам можливість приділяти 20% робочого часу на тиждень своїм проектам. Зараз додаток доступний тільки в американському App Store, але розширить свою географію вже після пари наступних оновлень.

"2"

За принципом своєї роботи Uptime схожий на Periscope – користувачі «збираються» під одним роликом, можуть коментувати його, додавати наклейки та емодзі. Коли перший користувач починає перегляд відео, його аватар рухається по таймлайну, даючи можливість друзям або приєднатися до нього з поточного моменту, або почати перегляд ролика з самого початку.

«Uptime – місце для обміну та перегляду відео разом з друзями, де б вони не знаходилися. Можна поділитися своїм улюбленим відео з YouTube і запросити друзів подивитися його разом з вами так, ніби ви сидите на одному дивані у вітальні».

Додаток також виконує роль соціального центру для YouTube – користувачі можуть стежити один за одним, бачити історію переглядів і обмінюватися роликами з YouTube, не виходячи з програми. Творці закликають користувачів повідомляти про знайдені баги і недоробки через електронну пошту або в офіційному твіттері додатку, щоб вирішити всі проблеми в наступних оновленнях.

Вас також може зацікавити інформація про те, що Facebook розробляє додаток для телевізорів.

 

Коментарі закрито.

Поділитися

Вибухнув Galaxy Note 7 з нової партії

Скандал з самозаймачимися смартфонами Galaxy Note 7 змусив Samsung Electronics відкликати велику кількість пристроїв. Однак безпека гаджетів з нової партії також виявилася під питанням. Як повідомляє агентство Bloomberg, 25-річний житель Китаю Хуей Рендж заявив, що його Galaxy Note 7 вибухнув менше, ніж через добу після покупки смартфону на сайті JD.com. Власник дефектного апарату отримав незначні […]

Мобільна версія Chrome дозволяє переглядати сторінки в офлайні

За часів діалапного Інтернету були популярними програми для скачування сайтів на комп’ютер для подальшого перегляду вже в режимі офлайн. Це було обумовлено високою вартістю підключення. Історія, як відомо, розвивається по спіралі, і такі програми повернулися, тільки вже в мобільній версії, і це браузер Google Chrome для Android. Мобільна версія Chrome навчилася завантажувати сайти в пам’ять […]

Как сэкономить при покупке нового устройства

Приходит время, и все мы отправляемся за покупкой новинки от Apple. В данном случае, главным вопросом является то, где лучше купить? Вариантов масса. К примеру, наиболее выгодно будет заказать за границей. Однако если вам не часто приходится бывать в отпуске, а знания английского не на высоте, то придется заняться поисками товара в нашей рознице, хотя […]