"1"

Google представила новий додаток під назвою «Uptime» для спільного перегляду YouTube-роликів з друзями в режимі реального часу.

Проект був розроблений в рамках програми-інкубатора Area 120, що проводиться в Google. Вона дає співробітникам можливість приділяти 20% робочого часу на тиждень своїм проектам. Зараз додаток доступний тільки в американському App Store, але розширить свою географію вже після пари наступних оновлень.

"2"

За принципом своєї роботи Uptime схожий на Periscope – користувачі «збираються» під одним роликом, можуть коментувати його, додавати наклейки та емодзі. Коли перший користувач починає перегляд відео, його аватар рухається по таймлайну, даючи можливість друзям або приєднатися до нього з поточного моменту, або почати перегляд ролика з самого початку.

«Uptime – місце для обміну та перегляду відео разом з друзями, де б вони не знаходилися. Можна поділитися своїм улюбленим відео з YouTube і запросити друзів подивитися його разом з вами так, ніби ви сидите на одному дивані у вітальні».

Додаток також виконує роль соціального центру для YouTube – користувачі можуть стежити один за одним, бачити історію переглядів і обмінюватися роликами з YouTube, не виходячи з програми. Творці закликають користувачів повідомляти про знайдені баги і недоробки через електронну пошту або в офіційному твіттері додатку, щоб вирішити всі проблеми в наступних оновленнях.

Вас також може зацікавити інформація про те, що Facebook розробляє додаток для телевізорів.

 

Коментарі закрито.

Поділитися

ФБР вимагає від Apple доступу до iCloud

Півроку тривав розгляд, пов’язаний з вимогою ФБР надати Apple доступ до iPhone 5c загиблого в Сан-Бернандіно терориста. Але питання конфіденційності ще не раз будуть розглядатися в рамках судових тяжб. Популярний ресурс Patently Apple розшукав цікавий документ, в якому Федеральне бюро розслідувань через суд планує отримати доступ до iCloud одного з користувачів продуктів Apple. ФБР цікавиться […]

Xiaomi представила телеприставку Mi Box з Android TV, підтримкою 4K і геймпадом

Xiaomi представила телевізійну приставку Mi Box. Вона працює на операційній системі Android TV 6.0 і дозволяє отримувати доступ до фільмів, серіалів і ігор з Google Play, YouTube та інших сервісів. Нова телеприставка виконана в стилі Apple TV і побудована на 4-ядерному процесорі ARM Cortex-A53 з чотирма ядрами Cortex-A53 і прискорювачем Mali-450. Пристрій підтримує відтворення 4K-відео […]

Найвідоміший Apple Store закритий до кінця 2018 року

Кілька місяців тому стало відомо про те, що компанія Apple вирішила реконструювати свій магазин на П’ятій авеню в Нью-Йорку. Пізніше в мережі навіть з’явилися знімки, на яких було видно, що будівельники практично повністю демонтували знаменитий «скляний куб». Однак до недавнього часу було невідомо, навіщо компанія Apple вирішила реконструювати один з найбільш відомих і відвідуваних своїх […]