"1"

Фахівці Check Point зробили неприємне відкриття: 38 різних моделей смартфонів відомих брендів, наприклад, Samsung, LG, Xiaomi, Asus, Nexus, Oppo і Lenovo, містять шкідливе ПЗ прямо «з коробки».

Дослідники пишуть, що проведене ними розслідування показало, що малваре не була частиною офіційної ROM виробників, тобто шкідливе ПЗ потрапило на пристрої не на фабриках. Однак воно також не було встановлено і самими користувачами. Дослідники роблять висновок, що впровадженням малварі в смартфонах займався один з учасників довгого логістичного ланцюжка, який пристрої проходять від конвеєрів фабрик до прилавків магазинів.

На смартфонах було виявлено шість зразків різних шкідників, включаючи Loki -потужне шпигунське рішення, що викрадає призначені для користувача дані і вміє показувати рекламу, а також мобільного шифрувальника Slocker.

Фахівці Check Point не пишуть, хто саме став жертвами цих встановлених шкідників, але відзначають, що в одному випадку це була велика телекомунікаційна компанія, а в другому випадку – міжнародне IT-підприємство.

У блозі компанії наведено повний список шкідливих APK і пристроїв, на яких додатки були виявлені.

Вас також може зацікавити інформація про те, що на днях британський провайдер TalkTalk заблокував TeamViewer заради боротьби з шахраями.

Коментарі закрито.

Поділитися

Snapdragon 835 не зміг обійти Apple A10

Стали відомі результати синтетичних тестів продуктивності нового флагманського чіпсета Qualcomm Snapdragon 835. У найпопулярнішому бенчмарке AnTuTu Benchmark референсний прототип на новому чіпсеті набирає 182 989 “папуг”, ледь-ледь не дотягує до показників iPhone 7 Plus (183 106 балів). Проте оснащений таким же процесором Apple A10 Fusion смартфон iPhone 7 набрав лише 173 767 очок. Справа в […]

Канадська дівчинка винайшла кавову зарядку для iPhone

Енн Макосінскі звернула увагу на те, що її однокурсники в перерві між парами постійно користуватися своїми смартфонами та при цьому п’ють різноманітні напої. І від цього гаджети швидко розряджаються, а наприклад кава, навпаки остигає надто повільно – ось і ідея для стартапу. Якщо кухоль буде підзаряджати iPhone енергією гарячої кави. Міс Макосінскі першокурсниця University of […]

Огляд гри Jungle Heat

Почну з передісторії. Моє знайомство з жанром «мобільні ферми» засадах з такої гри, як Clash of Clans. Пограв. Не сподобалося. Видалив. Через пару тижнів наткнувся на Jungle Heat. І «підсів» на неї. Здавалося-б той-же Clash of Clans. Навіть розробники Jungle Heat в одному з інтерв’ю зізналися, що ідея була запозичена. Але по своїй суті гри […]