"1"

Фахівці Check Point зробили неприємне відкриття: 38 різних моделей смартфонів відомих брендів, наприклад, Samsung, LG, Xiaomi, Asus, Nexus, Oppo і Lenovo, містять шкідливе ПЗ прямо «з коробки».

Дослідники пишуть, що проведене ними розслідування показало, що малваре не була частиною офіційної ROM виробників, тобто шкідливе ПЗ потрапило на пристрої не на фабриках. Однак воно також не було встановлено і самими користувачами. Дослідники роблять висновок, що впровадженням малварі в смартфонах займався один з учасників довгого логістичного ланцюжка, який пристрої проходять від конвеєрів фабрик до прилавків магазинів.

На смартфонах було виявлено шість зразків різних шкідників, включаючи Loki -потужне шпигунське рішення, що викрадає призначені для користувача дані і вміє показувати рекламу, а також мобільного шифрувальника Slocker.

Фахівці Check Point не пишуть, хто саме став жертвами цих встановлених шкідників, але відзначають, що в одному випадку це була велика телекомунікаційна компанія, а в другому випадку – міжнародне IT-підприємство.

У блозі компанії наведено повний список шкідливих APK і пристроїв, на яких додатки були виявлені.

Вас також може зацікавити інформація про те, що на днях британський провайдер TalkTalk заблокував TeamViewer заради боротьби з шахраями.

Коментарі закрито.

Поділитися

Вулкан в Нікарагуа підключать до Інтернету

Американська корпорація General Electric спільно з дослідником і кінематографістом Семом Коссманом і урядом Нікарагуа збираються підключити цілий вулкан до Інтернету. Очевидно, що мета цього проекту – не надання туристам доступу до Мережі, а збір даних про вулкан для попередження його виверження. Всередині одного з активних вулканів Нікарагуа встановлять близько 80 бездротових сенсорів. Цей щитовидний вулкан […]

Батарея Apple Watch розрахована на 1000 повних циклів перезарядки

Як і всякий новий «яблучний» девайс, годинники Apple Watch при появі викликали широкий резонанс. Перші покупці жадібно знайомляться з можливостями пристрою, а допитливі гікі вивчають специфікації носимого девайсу від Apple. Стараннями фахівців iFixit, які зуміли заглянути всередину смарт-годинників, відомо, що в 38-міліметровій версії Apple Watch використовується акумулятор ємністю 205 мАг. Яка ємність 42-мм моделі, ще […]

Нові знімки iPhone 7 кажуть про відсутність фізичної кнопки Home

Парад витоків і шпигунських знімків iPhone 7 триває. І, чесно кажучи, ми б не стали публікувати ще одну порцію фотографій нового смартфону, якби не одне «але». Якщо з дизайном iPhone 7 все вже давно зрозуміло, то ось щодо одного елементу конструкції поки ясності немає, і відомості надходять найсуперечливіші. Мова, звичайно, про кнопку Home. Одні джерела […]