"1"

Фахівці Check Point зробили неприємне відкриття: 38 різних моделей смартфонів відомих брендів, наприклад, Samsung, LG, Xiaomi, Asus, Nexus, Oppo і Lenovo, містять шкідливе ПЗ прямо «з коробки».

Дослідники пишуть, що проведене ними розслідування показало, що малваре не була частиною офіційної ROM виробників, тобто шкідливе ПЗ потрапило на пристрої не на фабриках. Однак воно також не було встановлено і самими користувачами. Дослідники роблять висновок, що впровадженням малварі в смартфонах займався один з учасників довгого логістичного ланцюжка, який пристрої проходять від конвеєрів фабрик до прилавків магазинів.

На смартфонах було виявлено шість зразків різних шкідників, включаючи Loki -потужне шпигунське рішення, що викрадає призначені для користувача дані і вміє показувати рекламу, а також мобільного шифрувальника Slocker.

Фахівці Check Point не пишуть, хто саме став жертвами цих встановлених шкідників, але відзначають, що в одному випадку це була велика телекомунікаційна компанія, а в другому випадку – міжнародне IT-підприємство.

У блозі компанії наведено повний список шкідливих APK і пристроїв, на яких додатки були виявлені.

Вас також може зацікавити інформація про те, що на днях британський провайдер TalkTalk заблокував TeamViewer заради боротьби з шахраями.

Коментарі закрито.

Поділитися

iTunes Radio помогает сервису Pandora

   В момент запуска бесплатного сервиса iTunes Radio рынок водночасье заговорил о скорой кончине сервиса Pandora, который за последние 8 лет вырос до значительных масштабов – почти 80 млн активных слушателей. Tunes Radio рос быстрее – за два месяца 20 млн слушателей и огромные планы по расширению аудитории.     Но после первых недель переживаний руководство […]

Вийшла macOS Sierra 10.12.1 beta 2 для розробників

Практично відразу після виходу фінального релізу оновленої ОС macOS Sierra Apple відкрила програму бета-тестування нової системи для розробників. Вчора став доступний черговий апдейт – реліз macOS Sierra 10.12.1 beta 2, встановити який можуть авторизовані розробники, відправившись в Центр Оновлення магазину Mac App Store Серед доступних нововведень Apple лише згадує усунення багів і підвищення продуктивності. Вeta 1, […]

Як приховати непотрібні програми у iOS 9.3 офіційним способом

Існує «хакерський» способі, який дозволяє тимчасово приховувати непотрібні програми зі стартового екрану iOS. Як з’ясував користувач Reddit з ніком bfodder, у першій бета-версії iOS 9.3, що вже вийшла, можна сховати програми за допомогою офіційного інструменту Apple Configurator. Як це зробити? 1. Скачайте і встановіть Apple Configurator 2.2 Beta. 2. Запустіть програму, зайдіть в розділ Apps […]