"1"

Одне з найбільш важливих питань про Project Scorpio від Microsoft стосувалося необхідності 4К-телевізора, щоб покупці могли скористатися всіма перевагами консолі. Тепер виробник прояснив деякі нові деталі про новинку. По-перше, відразу після виходу Project Scorpio в ньому буде підтримка спеціального API Shader Model 6 і поліпшення компілятора шейдерів. При цьому відповідне оновлення отримають і власники вже існуючих моделей Xbox One. В першу чергу, від цього виграють розробники, тому що час роботи над продуктами буде скорочено.

По-друге, ігри, які використовують динамічне збільшення на Xbox One, працюватимуть у високій роздільній здатності частіше на Project Scorpio без додаткових патчів і оновлень. До того ж, Project Scorpio буде менше втрачати кадри, відтворюючи ігри з більш стабільним показником FPS.

Ігри, які розроблені з підтримкою 4К, продемонструють кращу графіку і на екранах з роздільною здатністю Full HD завдяки технології суперсемплінгу. Якщо зменшити на Project Scorpio дозвіл з 4К на 1080p, об’єкти будуть мати більш плавні краю і тіні. Особливо це буде помітно в іграх, на зразок Ghost Recon: Wildlands, яка страждає від проблем неправильного відображення країв через велику дальність промальовування.

 

"2"

Knights of the Old Republic зі згладжуванням

 

"3"

Knights of the Old Republic без згладжування

Тим часом всі плюси Microsoft Project Scorpio будуть помітні на Ultra HD-телевізорах. Консоль буде підтримувати 4К Blu-ray, HDMI 2.0a з широкою гамою кольорів і HDR.

Вас також може зацікавити інформація про те, що творець літій-іонних акумуляторів запропонував технологію для швидкозарядних і незаймистих батарей.

Коментарі закрито.

Поділитися

Графический редактор Pixelmator будет работать на iOS

В ходе презентации новых iPad авторы графического редактора Pixelmator для OS X представили анонс версии приложения для iOS. В данном случае особое внимание было уделено производительности iPad Air 2, на котором и были продемонстрированы возможности мобильного Pixelmator. Итак, по задумке Pixelmator для iPad будет иметь многие возможности настольной версии графического редактора. В мобильной версии программы […]

Samsung тестувала батареї для Note 7 тільки у власній лабораторії

Зазвичай виробники електроніки перевіряють якість компонентів і пристроїв за допомогою незалежних експертів. Однак в Samsung вирішили не морочитися і провели тестування батарей для горе-флагману Galaxy Note 7 тільки у власній лабораторії, повідомляє The Wall Street Journal. Перед стартом продажу того чи іншого смартфону на території США кожна модель повинна пройти тестування і сертифікацію в одній […]

Google відтепер має власного стільникового оператора

Google анонсувала новий бездротовий сервіс доступу до інтернету для смартфонів. Назва проекту – Project Fi. Ціни на послуги нового мобільного оператора починаються від $ 20 на місяць і з оплатою за кожен гігабайт використаних даних. Партнерами Google в проекті виступають американські стільникові провайдери Sprint і T-Mobile. Нова технологія буде забезпечувати підключення користувачів до найшвидшої з […]