"1"

Одне з найбільш важливих питань про Project Scorpio від Microsoft стосувалося необхідності 4К-телевізора, щоб покупці могли скористатися всіма перевагами консолі. Тепер виробник прояснив деякі нові деталі про новинку. По-перше, відразу після виходу Project Scorpio в ньому буде підтримка спеціального API Shader Model 6 і поліпшення компілятора шейдерів. При цьому відповідне оновлення отримають і власники вже існуючих моделей Xbox One. В першу чергу, від цього виграють розробники, тому що час роботи над продуктами буде скорочено.

По-друге, ігри, які використовують динамічне збільшення на Xbox One, працюватимуть у високій роздільній здатності частіше на Project Scorpio без додаткових патчів і оновлень. До того ж, Project Scorpio буде менше втрачати кадри, відтворюючи ігри з більш стабільним показником FPS.

Ігри, які розроблені з підтримкою 4К, продемонструють кращу графіку і на екранах з роздільною здатністю Full HD завдяки технології суперсемплінгу. Якщо зменшити на Project Scorpio дозвіл з 4К на 1080p, об’єкти будуть мати більш плавні краю і тіні. Особливо це буде помітно в іграх, на зразок Ghost Recon: Wildlands, яка страждає від проблем неправильного відображення країв через велику дальність промальовування.

 

"2"

Knights of the Old Republic зі згладжуванням

 

"3"

Knights of the Old Republic без згладжування

Тим часом всі плюси Microsoft Project Scorpio будуть помітні на Ultra HD-телевізорах. Консоль буде підтримувати 4К Blu-ray, HDMI 2.0a з широкою гамою кольорів і HDR.

Вас також може зацікавити інформація про те, що творець літій-іонних акумуляторів запропонував технологію для швидкозарядних і незаймистих батарей.

Коментарі закрито.

Поділитися

На iPhone 5s появляется синий экран смерти

   Некоторые владельцы iPhone 5s сталкиваются с довольно неприятной проблемой: их аппараты внезапно начинают перезагрузку – без всякого предупреждения. Кроме того, смартфон зависает, и в течение некоторого времени его дисплей светится синим цветом. Пользователи окрестили такое явление синим экраном смерти – по аналогии с сообщением о критических ошибках в устройствах, работающих на ОС Windows.   […]

Компания Yahoo ищет хозяина

Который месяц по рынку курсируют слухи, что Yahoo ищет крупного партнёра для продажи своего сетевого бизнеса. Первым таким известным покупателем стал Microsoft, но сделка не состоялась, поскольку сумма в 44,6 млрд. долларов оказалась недостаточно велика для владельцев интернет-компании. После чего босы Microsoft заявили о намерении занять достойную нишу интернет-рынка, сдвинув Yahoo и Google со своих […]

Золотий iPhone 6s з Путіним стане талісманом Роя Джонса

Американський боксер з російським громадянством Рой Джонс похвалився подарунком – золотим iPhone 6s з портретом президента Росії Володимира Путіна. «Яблуневий» телефон – це талісман спортсмена в наступному бою. Смартфон із золота і чорненого титану, прикрашений барельєфом особи президента РФ, підписаний його ім'ям і автографом, а також видом Кремля, вигравіруваним по золоту. Спочатку такий агрегат був […]