"1"

Одне з найбільш важливих питань про Project Scorpio від Microsoft стосувалося необхідності 4К-телевізора, щоб покупці могли скористатися всіма перевагами консолі. Тепер виробник прояснив деякі нові деталі про новинку. По-перше, відразу після виходу Project Scorpio в ньому буде підтримка спеціального API Shader Model 6 і поліпшення компілятора шейдерів. При цьому відповідне оновлення отримають і власники вже існуючих моделей Xbox One. В першу чергу, від цього виграють розробники, тому що час роботи над продуктами буде скорочено.

По-друге, ігри, які використовують динамічне збільшення на Xbox One, працюватимуть у високій роздільній здатності частіше на Project Scorpio без додаткових патчів і оновлень. До того ж, Project Scorpio буде менше втрачати кадри, відтворюючи ігри з більш стабільним показником FPS.

Ігри, які розроблені з підтримкою 4К, продемонструють кращу графіку і на екранах з роздільною здатністю Full HD завдяки технології суперсемплінгу. Якщо зменшити на Project Scorpio дозвіл з 4К на 1080p, об’єкти будуть мати більш плавні краю і тіні. Особливо це буде помітно в іграх, на зразок Ghost Recon: Wildlands, яка страждає від проблем неправильного відображення країв через велику дальність промальовування.

 

"2"

Knights of the Old Republic зі згладжуванням

 

"3"

Knights of the Old Republic без згладжування

Тим часом всі плюси Microsoft Project Scorpio будуть помітні на Ultra HD-телевізорах. Консоль буде підтримувати 4К Blu-ray, HDMI 2.0a з широкою гамою кольорів і HDR.

Вас також може зацікавити інформація про те, що творець літій-іонних акумуляторів запропонував технологію для швидкозарядних і незаймистих батарей.

Коментарі закрито.

Поділитися

Функція Backstage перетворить YouTube в соціальну мережу

Команда YouTube хоче перетворити сервіс в своєрідну соціальну мережу. Згідно з даними видання VentureBeat, в даний час вона працює над функцією під кодовою назвою Backstage, яка дозволить ділитися з передплатниками фотографіями, посиланнями, опитуваннями і звичними текстами. Всі ці матеріали, за задумом розробників, будуть відображатися в спеціальній вкладці на сторінці каналу, а також з’являтися в стрічках […]

Найпопулярніша діагональ дисплея у смартфонів – 4,7 дюйма

Нове дослідження аналітичного агентства DeviceAtlas закликало переконати скептиків та ярих ненависників Apple в перевагах «яблучної» продукції. Компанія вивчила, яка діагональ є найбільш популярною на ринку. Компанія DeviceAtlas проаналізувала дані інтернет-трафіку в 10 країнах світу: Австралії, Індії, Японії, США, Франції, Німеччині, Іспанії, Нігерії, Італії та Великобританії. За результатами дослідження було виявлено, що найпопулярнішою серед iOS-пристроїв є […]

Після оновлення до iOS 10 власники iPhone і iPad зможуть робити знімки у форматі RAW

У мережі продовжують з'являтися подробиці про нові операційні системи від компанії Apple. Зокрема, вчора стало відомо, що після оновлення до iOS 10 власники яблучних мобільних пристроїв зможуть робити знімки у форматі RAW. Нагадаємо, що фотографії в форматі RAW краще підходять для обробки в різних графічних додатках, так як вони не проходять ніякої додаткової постобробки, але при […]