"1"

Одне з найбільш важливих питань про Project Scorpio від Microsoft стосувалося необхідності 4К-телевізора, щоб покупці могли скористатися всіма перевагами консолі. Тепер виробник прояснив деякі нові деталі про новинку. По-перше, відразу після виходу Project Scorpio в ньому буде підтримка спеціального API Shader Model 6 і поліпшення компілятора шейдерів. При цьому відповідне оновлення отримають і власники вже існуючих моделей Xbox One. В першу чергу, від цього виграють розробники, тому що час роботи над продуктами буде скорочено.

По-друге, ігри, які використовують динамічне збільшення на Xbox One, працюватимуть у високій роздільній здатності частіше на Project Scorpio без додаткових патчів і оновлень. До того ж, Project Scorpio буде менше втрачати кадри, відтворюючи ігри з більш стабільним показником FPS.

Ігри, які розроблені з підтримкою 4К, продемонструють кращу графіку і на екранах з роздільною здатністю Full HD завдяки технології суперсемплінгу. Якщо зменшити на Project Scorpio дозвіл з 4К на 1080p, об’єкти будуть мати більш плавні краю і тіні. Особливо це буде помітно в іграх, на зразок Ghost Recon: Wildlands, яка страждає від проблем неправильного відображення країв через велику дальність промальовування.

 

"2"

Knights of the Old Republic зі згладжуванням

 

"3"

Knights of the Old Republic без згладжування

Тим часом всі плюси Microsoft Project Scorpio будуть помітні на Ultra HD-телевізорах. Консоль буде підтримувати 4К Blu-ray, HDMI 2.0a з широкою гамою кольорів і HDR.

Вас також може зацікавити інформація про те, що творець літій-іонних акумуляторів запропонував технологію для швидкозарядних і незаймистих батарей.

Коментарі закрито.

Поділитися

Мін Чі Куо: Apple готує версію iPhone 7 Plus з унікальною камерою

Спершу віриться насилу, що Apple може представити альтернативну версію iPhone 7 Plus з єдиною відмінністю від базової модифікації камери. Але варто поміркувати над таким рішенням, і знаходяться вагомі аргументи. Крім того, пророкує реліз “iPhone 7 Plus with LinX camera” не хто інший, як аналітик KGI Мін Чі Куо. А цей загадковий пан частенько потрапляє в […]

В Інтернет потрапили зображення прототипу смартфона iPhone 7 з тонкими рамками та без кнопки Home

Немає жодних сумнівів у тому, що Apple працює над смартфоном iPhone 7. Про те, яким буде її новий флагманський смартфон, компанія розкаже у вересні наступного року. Однак, уже зараз в нас є можливість подивитись на прототип iPhone 7, зображення якого нещодавно з'явились в мережі. В китайському сегменті Інтернету поширили відеоролик, який був записаний на заводі […]

Що робити, якщо в iPhone 6s не оновлюється індикатор заряду батареї

На сайті техпідтримки Apple, з’явилася інформація про те, що компанія знає про існування проблеми з індикатором заряду акумулятора на iPhone 6s і iPhone 6s Плюс і намагається виправити баг. Навіть поділилася способом, за допомогою якого проблема зникає. Сьогодні про нього і розповімо. Індикатор заряду акумулятора у відсотках на iPhone 6s і iPhone 6s Плюс виходять […]