"1"

На початку року стало відомо, що швейцарський годинниковий бренд TAG Heuer готує до анонсу нові «розумні» годинники під управлінням Android Wear 2.0. Презентація новинки відбудеться найближчим часом.

На Twitter-сторінці Tag Heuer з’явився тизер, що натякає на анонс нових «розумних» годинників. Показ моделі відбудеться у вівторок, 14 березня.

Платформа Android Wear 2.0 офіційно дебютувала в минулому місяці. Одним з нововведень стала можливість вибирати програми і завантажувати їх безпосередньо на годинник з магазину Google Play Store. Якщо смарт-хронометр підтримує стільниковий зв’язок, користувачеві навіть не доведеться підключати гаджет до телефону.

Раніше глава TAG Heuer Жан-Клод Бівер розповів, що нові смарт-годинники TAG Heuer отримають покращений екран, підтримку GPS і зможуть запропонувати покупцям тривалий час автономної роботи. Швейцарці випустять дві модифікації годинників: чоловічу і жіночу. Вони будуть працювати під управлінням операційної системи Android Wear 2.0.

"2"

До речі, це будуть другі за рахунком годинники TAG Heuer на Android. У 2015 році швейцарська компанія випустила розкішні розумні годинники під назвою TAG Heuer Connected.

Варто відзначити, що в 2016 році по всьому світу було реалізовано 21,1 млн «розумних» годинників. Це тільки на 1% більше в порівнянні з 2015-м, коли обсяг продажу становив 20,8 млн одиниць. Apple за підсумками 2016- го зайняла 55% ринку, Samsung – 11,4%. Всі інші виробники, разом узяті, утримують 33,6% галузі.

Нагадаємо, що гібридні смарт-годинники MyKronoz ZeTime можна занурювати на глибину до 30 метрів.

Коментарі закрито.

Поділитися

Apple найняла хакерів, які створили вірус для Mac

Ще в листопаді 2015 року Apple без зайвого шуму придбала консалтингову фірму в сфері комп’ютерної безпеки LegbaCore. Про це стало відомо сьогодні зі стенограми виступу на конференції 32C3 експерта із захисту цифрової інформації Треммел Хадсона. Співзасновники фірми Ксенія Ковах і Корі Калленберг з листопада працюють в режимі повної зайнятості в штаті інженерів Apple з безпеки. […]

iLoud и приложение для iOS – большой потенциал компактных размеров

Портативный динамик iLoud, питающийся от аккумулятора и имеющий усилитель, систему моделирования гитарных эффектов и Bluetooth-соединение, совместно со специальным приложением для ОС iOS AmpliTube обладает просто огромным потенциалом при компактных размерах. По периметру этот музыкальный гаджет подсвечен, а когда устройство включено, регулятор громкости светится красным цветом. Пластиковый корпус достаточно прочный. Для придания динамику дополнительной устойчивости он […]

Новая чудо-программа от i4software

Совсем недавно в App Store студия i4software выставила на продажу приложение с пятизначным ценником, мимо которого не прошел ни один любитель острот и споров. А приложение это всего на всего позволяет с помощью iPhone снимать видео в разрешении 4k! Vizzywig 4K – именно так называется эта чудо-программа, по заявлению разработчиков, первая в своем роде, функционал […]