"1"

На початку року стало відомо, що швейцарський годинниковий бренд TAG Heuer готує до анонсу нові «розумні» годинники під управлінням Android Wear 2.0. Презентація новинки відбудеться найближчим часом.

На Twitter-сторінці Tag Heuer з’явився тизер, що натякає на анонс нових «розумних» годинників. Показ моделі відбудеться у вівторок, 14 березня.

Платформа Android Wear 2.0 офіційно дебютувала в минулому місяці. Одним з нововведень стала можливість вибирати програми і завантажувати їх безпосередньо на годинник з магазину Google Play Store. Якщо смарт-хронометр підтримує стільниковий зв’язок, користувачеві навіть не доведеться підключати гаджет до телефону.

Раніше глава TAG Heuer Жан-Клод Бівер розповів, що нові смарт-годинники TAG Heuer отримають покращений екран, підтримку GPS і зможуть запропонувати покупцям тривалий час автономної роботи. Швейцарці випустять дві модифікації годинників: чоловічу і жіночу. Вони будуть працювати під управлінням операційної системи Android Wear 2.0.

"2"

До речі, це будуть другі за рахунком годинники TAG Heuer на Android. У 2015 році швейцарська компанія випустила розкішні розумні годинники під назвою TAG Heuer Connected.

Варто відзначити, що в 2016 році по всьому світу було реалізовано 21,1 млн «розумних» годинників. Це тільки на 1% більше в порівнянні з 2015-м, коли обсяг продажу становив 20,8 млн одиниць. Apple за підсумками 2016- го зайняла 55% ринку, Samsung – 11,4%. Всі інші виробники, разом узяті, утримують 33,6% галузі.

Нагадаємо, що гібридні смарт-годинники MyKronoz ZeTime можна занурювати на глибину до 30 метрів.

Коментарі закрито.

Поділитися

iOS 9 встановлена ​​на 87% пристроїв

Apple опублікувала нові дані про поширення своєї поточної мобільної операційної системи на сумісних пристроях. В даний час «дев’ятка» встановлена на 87% підтримуваних гаджетів, і цей показник на 1 відсоток більше, ніж минулого місяця. Однак з огляду на швидкість поширення і близький вихід iOS 10 можна припустити, що 90-відсотковий бар’єр iOS 9 подолати все-таки не вдасться. […]

Windows 10 все ще безкоштовна

При розробці Windows 10 в компанії вирішили змінити модель монетизації, зробивши нову ОС умовно безкоштовною для користувачів Windows 7/8.1 (намагаючись таким чином боротися з піратством і популяризувати систему серед якомога більшої кількості користувачів). Втім пропозиція безкоштовного оновлення обмежена в часі і закінчилася 29 липня цього року. Після вартість офіційного оновлення зросла до $119/2700 грн/8000 руб. Однак […]

Здійснилося! Граємо в PlayStation 4 на Mac

Ну що, дочекалися! Тепер можна грати на MacBook в Mortal Kombat, Fallout 4 і Відьмака! Як це працює Беремо MacBook і граємо в будь-якій точці світу, аби швидкість інтернету не підвела (не менше 12 Мбіт / с). При цьому всю обчислювальну потужність бере на себе приставка, а на Mac прямує картинка. Підтримується робота з наступними операційними системами: […]