"1"

На початку року стало відомо, що швейцарський годинниковий бренд TAG Heuer готує до анонсу нові «розумні» годинники під управлінням Android Wear 2.0. Презентація новинки відбудеться найближчим часом.

На Twitter-сторінці Tag Heuer з’явився тизер, що натякає на анонс нових «розумних» годинників. Показ моделі відбудеться у вівторок, 14 березня.

Платформа Android Wear 2.0 офіційно дебютувала в минулому місяці. Одним з нововведень стала можливість вибирати програми і завантажувати їх безпосередньо на годинник з магазину Google Play Store. Якщо смарт-хронометр підтримує стільниковий зв’язок, користувачеві навіть не доведеться підключати гаджет до телефону.

Раніше глава TAG Heuer Жан-Клод Бівер розповів, що нові смарт-годинники TAG Heuer отримають покращений екран, підтримку GPS і зможуть запропонувати покупцям тривалий час автономної роботи. Швейцарці випустять дві модифікації годинників: чоловічу і жіночу. Вони будуть працювати під управлінням операційної системи Android Wear 2.0.

"2"

До речі, це будуть другі за рахунком годинники TAG Heuer на Android. У 2015 році швейцарська компанія випустила розкішні розумні годинники під назвою TAG Heuer Connected.

Варто відзначити, що в 2016 році по всьому світу було реалізовано 21,1 млн «розумних» годинників. Це тільки на 1% більше в порівнянні з 2015-м, коли обсяг продажу становив 20,8 млн одиниць. Apple за підсумками 2016- го зайняла 55% ринку, Samsung – 11,4%. Всі інші виробники, разом узяті, утримують 33,6% галузі.

Нагадаємо, що гібридні смарт-годинники MyKronoz ZeTime можна занурювати на глибину до 30 метрів.

Коментарі закрито.

Поділитися

Павло Дуров спростував інформацію про уразливість в Telegram, що дозволяє «вбити» чужий iPhone

Засновник Telegram Павло Дуров спростував наявність уразливості в месенджері Telegram, що дозволяє дистанційно «вбити» будь-який смартфон. У коментарях ресурсу Vc Дуров заявив, що інформація про проломи безпеки в додатку не відповідає дійсності. Минулого тижня повідомлялося, що в Telegram є вразливість, за допомогою якої зловмисник може відправити на пристрій жертви повідомлення довільної довжини і «підвісити» його […]

Виробництво смартфонів в глобальному масштабі зростає

Аналітики TrendForce підрахували, що в другому кварталі нинішнього року в світовому масштабі було випущено приблизно 315 млн смартфонів. Відзначається, що обсяг виробництва в порівнянні з першою чвертю 2016- го зріс на 8,9%: в період з січня по березень включно було виготовлено близько 289 млн «розумних» стільникових апаратів. У річному обчисленні також відзначено зростання, правда, не […]

Microsoft выпустила новую версию Skype для iPhone

Согласно информации, которая была опубликована на официальном блоге корпорации Microsoft, была выпущена новая версия приложения Skype для смартфонов iPhone. В частности, в версии 5.10 была добавлена поддержка ссылок URI, а также улучшен встроенный наборщик номеров. Скачать обновленное приложение для видеосвязи можно в App Store. Сами руководители редмондовской корпорации говорят о том, что приложение Skype является […]