"1"

На початку року стало відомо, що швейцарський годинниковий бренд TAG Heuer готує до анонсу нові «розумні» годинники під управлінням Android Wear 2.0. Презентація новинки відбудеться найближчим часом.

На Twitter-сторінці Tag Heuer з’явився тизер, що натякає на анонс нових «розумних» годинників. Показ моделі відбудеться у вівторок, 14 березня.

Платформа Android Wear 2.0 офіційно дебютувала в минулому місяці. Одним з нововведень стала можливість вибирати програми і завантажувати їх безпосередньо на годинник з магазину Google Play Store. Якщо смарт-хронометр підтримує стільниковий зв’язок, користувачеві навіть не доведеться підключати гаджет до телефону.

Раніше глава TAG Heuer Жан-Клод Бівер розповів, що нові смарт-годинники TAG Heuer отримають покращений екран, підтримку GPS і зможуть запропонувати покупцям тривалий час автономної роботи. Швейцарці випустять дві модифікації годинників: чоловічу і жіночу. Вони будуть працювати під управлінням операційної системи Android Wear 2.0.

"2"

До речі, це будуть другі за рахунком годинники TAG Heuer на Android. У 2015 році швейцарська компанія випустила розкішні розумні годинники під назвою TAG Heuer Connected.

Варто відзначити, що в 2016 році по всьому світу було реалізовано 21,1 млн «розумних» годинників. Це тільки на 1% більше в порівнянні з 2015-м, коли обсяг продажу становив 20,8 млн одиниць. Apple за підсумками 2016- го зайняла 55% ринку, Samsung – 11,4%. Всі інші виробники, разом узяті, утримують 33,6% галузі.

Нагадаємо, що гібридні смарт-годинники MyKronoz ZeTime можна занурювати на глибину до 30 метрів.

Коментарі закрито.

Поділитися

Samsung забезпечить Apple 100 мільйонами OLED-екранів до 2017 року

Перед запуском виробництва оновленої лінійки продукції Apple укладає ряд договорів з провідними виробниками комплектуючих. Вчора компанія затвердила поставки комплектуючих для другого покоління смарт-годиннків Apple Watch, а сьогодні стало відомо про плани бренду по переходу на OLED-екрани. Ресурс The Korea Herald опублікував повідомлення про початок партнерства між Apple і Samsung, пов'язаному з випуском OLED-дисплеїв для чергового […]

Samsung розробляє смартфон з двома операційними системами

Мобільні пристрої, здатні перемикатися між двома або більше операційними системами, не є нововведенням, однак у всіх відомих випадках платформи залишаються ніяк не пов’язаними між собою, а для зміни однієї системи на іншу необхідне перезавантаження апарату. В Samsung, схоже, задумали невелику революцію в цьому питанні, спробувавши стерти кордони між декількома ОС на одному пристрої. Новий патент […]

На заводах Foxconn вже 10 повністю автоматизованих складальних ліній. В планах замінити роботами всіх співробітників

Найбільший контрактний партнер Apple, компанія Foxconn, активно скорочує чисельність робітників. В рамках поетапної автоматизації виробництва співробітників замінюють роботами. За словами глави підрозділу компанії з автоматизації виробничих процесів Дай Цзя Пенга, Foxconn розробила план, що включає три етапи. На першому етапі компанія планує замінити співробітників на небезпечних ділянках виробництва або там, де працівники змушені виконувати повторювані […]