Незважаючи на мрії фанатів яблучних пристроїв, техніка Apple не ідеальна. Це ж стосується і софта навіть в надійній OS X іноді попадаються дрібні баги. Або вона може зависнути. Зазвичай в цьому випадку у юзера з’являються два варіанти: почекати, поки програма “розморозиться” або завершити її примусово. Порад, як цікаво провести час, чекаючи відновлення програми, ми давати не будемо. Зате розповімо три способи, як швидко завершити роботу додатка. 

Самий швидким і універсальним варіантом закриття програми є меню Apple. Для цього потрібно клацнути по “яблуку” в лівому верхньому куті робочого столу і вибрати пункт “Завершити примусово”. Система відразу ж видасть меню з усіма працюючими додатками. Вибирайте потрібне і клацайте на “Завершити”. 

Любителей шорткати порадимо короткий шлях для виклику вікна – через комбінацію Cmd Option Escape. Зручніше і простіше. Але в описаному способі є і мінуси, оскільки фонові процеси таким чином не закриєш. 

Другий варіант – утиліта “Моніторинг системи”. Її можна викликати кількома різними способами: через Launchpad, пошук Spotlight або хитрим способом, клацнувши на іконку заряду батареї і вибравши додаток, що споживає багато енергії. Після цього відкриється вікно зі списком усіх запущених процесів на Mac. 

Залишається вибрати потрібний процес і клацнути на кнопку в лівому верхньому кутку вікна (мова не про “закрити вікно”). Система запропонує закрити примусово додаток і справу зроблено. 

Перевагою “Моніторингу системи” є можливість керувати всіма системними процесами і програмами, а також фоновими процесами. 

Останній варіант, який кожному дозволить відчути себе хакером це закриття програми через термінал. Тут все надзвичайно просто. Відкрийте вікно терміналу і вбийте туди команду “killall (процес)”. Наприклад, це може бути “killall Safari” або “killall Finder”. 

Незважаючи на запропоновані вище варіанти, ми все ж рекомендуємо не відразу закривати програму, а приділити собі трохи часу. А потім вже зносити обридлий додаток через термінал =)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Медицинские учреждения США активно внедряют платформу Apple HealthKit

Как сообщает информационное агентство Reuters, крупные медицинские организации в настоящее время осуществляют внедрение платформы HealthKit. По состоянию на сегодняшний день, больше половины организаций, занимающихся проблемами здравоохранения, уже приступили к использованию сервиса от Apple. Как заявляют сами руководители медицинских учреждений, до момента выхода приложения Health информация о здоровье человека собиралась различными устройствами и приложениями, однако не […]

Інсайдери сфотографували коробку від iPhone SE

Яка ж підготовка до чергового «спешалу» Apple без інсайдерської фотографії упаковки від нового «айфона»? Їх є у нас, точніше, у китайського сервісу мікроблогів Weibo – халтурний знімок поверхні, яку відомим розумовим зусиллям можна уявити фрагментом коробки з iPhone SE всередині. У цьому випадку нічого не залишається, як повірити в те, що 4-дюймовому iPhone зразка 2016 […]

iPhone 7 показав хороші результати в тестах на автономність

За даними фахівців ресурсу PhoneArena, нові яблучні смартфони відрізняються досить високою автономністю. За цим показником iPhone 7 і iPhone 7 Plus обходять інші популярні флагмани. Для тестування часу автономної роботи фахівці PhoneArena застосовували спеціальний скрипт. Останній максимально близько імітує сценарій використання пристрою реальним користувачем. В результаті iPhone 7 Plus показав результат 9 годині 5 хвилин, […]