"1"

Автономності «розумних» годинників Apple, часом, не вистачає, і вони вимагають додаткової підзарядки. Носити з собою комплектний магнітний кабель не дуже зручно. Компанія Zens представила портативний акумулятор Apple Watch Powerbank, який вирішує цю проблему.

Powerbank виконаний у формі куба, призначений для 38-мм і 42-мм моделей. Акумулятор має місткість 1 300 мАг і оснащений портом microUSB для самозарядки.

Корпус пристрою виконаний з прогумованого пластика зі світлодіодним індикатором, що відображає заряд батареї. Виробник стверджує, що такого пауербанку досить для активного використання Apple Watch протягом тижня.

"2"

Примітно, що акумулятор компанії Zens отримав сертифікат MFI, який дає право на офіційне використання з мобільними пристроями Apple.

Powerbank важить 68 грам, а розміри пристрою – 40 × 40 х 31,5 мм. Ціна новинки – €49,99. Продаж вже стартував в США, в країнах Європи планується найближчим часом.

Вас також може зацікавити інформація про те, що компанія Xiaomi представила “розумне” дзеркало-помічник для легкових автомобілів.

Коментарі закрито.

Поділитися

Apple побудує ще два науково-дослідних центра у Китаї

У Шанхаї і Сучжоу буде побудовано ще два науково-дослідних центру Apple, оголосила компанія на своєму китайському сайті. Apple вважає, що це допоможе їй залучити випускників технічних вузів, таких як Пекінський і Шанхайський університети, університет Цінхуа. Крім того, компанія зможе вести програми стажування та найму для студентів, збільшуючи швидкість навчання і кваліфікацію працівників. «Ми з нетерпінням […]

Galaxy Note 2 загорівся в салоні літака

Компанія Samsung Electronics увійшла в чорну смугу, з якої вибратися ніяк не може. Її репутацію вже грунтовно зіпсували інциденти із загорянням Galaxy Note 7. За деякими оцінками, відгук цих пристроїв спричинив за собою збитки в розмірі близько одного мільярда доларів. І ось ще одна серйозна подія – цього разу з більш старим апаратом Galaxy Note 2. […]

Офіційно: Apple Campus 2 отримав назву Apple Park. Відкриття – у квітні

Це, нарешті, здійснилося! Apple офіційно повідомила про відкриття незабаром нового кампусу, який носитиме назву Apple Park. Вся територія буде вміщати в собі 12 000 співробітників, переїзд яких займе 6 місяців. Будівництво дрібних будівель і озеленення продовжиться влітку. Компанія не забуває і про Стіва Джобса, в його честь буде названо амфітеатр, в якому будуть проходити презентації: […]