"1"

Автономності «розумних» годинників Apple, часом, не вистачає, і вони вимагають додаткової підзарядки. Носити з собою комплектний магнітний кабель не дуже зручно. Компанія Zens представила портативний акумулятор Apple Watch Powerbank, який вирішує цю проблему.

Powerbank виконаний у формі куба, призначений для 38-мм і 42-мм моделей. Акумулятор має місткість 1 300 мАг і оснащений портом microUSB для самозарядки.

Корпус пристрою виконаний з прогумованого пластика зі світлодіодним індикатором, що відображає заряд батареї. Виробник стверджує, що такого пауербанку досить для активного використання Apple Watch протягом тижня.

"2"

Примітно, що акумулятор компанії Zens отримав сертифікат MFI, який дає право на офіційне використання з мобільними пристроями Apple.

Powerbank важить 68 грам, а розміри пристрою – 40 × 40 х 31,5 мм. Ціна новинки – €49,99. Продаж вже стартував в США, в країнах Європи планується найближчим часом.

Вас також може зацікавити інформація про те, що компанія Xiaomi представила “розумне” дзеркало-помічник для легкових автомобілів.

Коментарі закрито.

Поділитися

Вийшла iOS 10.2.1

Провісники помилилися на тиждень. За прогнозами, iOS 10.2.1 повинна була вийти в минулі понеділок або вівторок, але вийшла вона тільки вчора. Тих, хто чекає на радикальні зміни, спіткає розчарування. iOS 10.2.1 – мінорне оновлення, спрямоване на виправлення помилок і поліпшення продуктивності та безпеки. Нова версія «яблучної» мобільної операційної системи усуває помилки з визначенням значення заряду батареї […]

Круглі Apple Watch

Перше покоління Apple Watch «яблучні» дизайнери вирішили представити з прямокутним дисплеєм, хоча багато шанувальників Apple очікували побачити класичну форму пристрою з круглим циферблатом.  Можливо, наступні моделі годинників, які за чутками корпорація планує випустити в кінці поточного року, отримають круглий дисплей. Дизайнер Hass T вирішив показати своє бачення «круглих» Apple Watch і розмістив в одній із […]

Що робити, якщо Ви залили iPhone на Новий рік

МОЗ заздалегідь попереджає: йдіть в сервіс ;D Що робити, якщо вбили iPhone Народні засоби: Знайдіть пачку рису і засипте в пакет. Попередньо просушіть феном. Оберніть рушником. Витрусіть все. Залиште iPhone в пакеті з рисом на пару днів. З нетерпінням включіть. Працює? Начебто так. Результат: через місяць девайс чомусь починає тупити і вмирає. Зі словами «дістав вже цей Тім Кук» вирушаємо за новим смартфоном. Що рекомендуємо ми: Кожен повинен […]