Останнім часом багато користувачів Safari на Mac, а іноді навіть і на iOS, стали помічати, що короткі посилання іноді не відкриваються. 

Safari видає повідомлення про помилку і відмовляється запускати сайт. Але не поспішайте викидати свій гаджет, у нас є 4 Лайфхаки щодо усунення цієї проблеми. 

1. Перезавантажити сторінку кілька разів. 

“Капітан очевидність” доноситься з різних кутів. Насправді ж цей спосіб дійсно працює, нехай і не з першого разу. 

2. Зміни URL. 

Ще один шалено “складний” спосіб. Знадобиться зібратися з думками і змінити префікс https на http. 

3. Почисти історію і кеш браузера. 

Цей спосіб теж діє на “Ура”. На Mac це можна зробити у вкладці «History», а на iOS для цього досить зайти в меню Safari в установках пристрою. 

Тим не менш, кілька нюансів. Ця проблема може виникнути знову, а очищення історії в Safari на Mac також очищає її на підключених до нього iOS-пристроях, що не завжди бажано. 

4. Використати інший браузер. 

Як показує практика, в Chrome та іFirefox така проблема не спостерігається, оскільки ці браузери коректно сприймають короткі посилання на відміну від Safari. Chrome можна встановити не тільки на Mac, а й на iOS.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

iPad Pro как пирожок, только вкуснее

iPad Pro никак не хочет уходить из новостных лент. Недавно мы уже говорили о том, что релиз гаджета отложен на полгода из-за проблем с дисплеями. Но, как оказалось, увеличение экрана iPad Pro это не единственная фишка, которой Apple порадует своих клиентов.  Новый планшет, скорее всего, будет иметь встроенный USB-порт. Источником этого волнующего слуха является Wall […]

Samsung Otto: домашній робот-помічник з інтернет-підключенням

Компанія Samsung на конференції для розробників, що відбулася нещодавно у Сан-Франциско (Каліфорнія, США), продемонструвала роботизованого помічника Otto для сучасного «розумного» будинку. Пристрій розроблений в рамках концепції «Інтернет речей», а в його основу покладена фірмова апаратна платформа Artik. Робот наділений камерою, мікрофонами, динаміком і невеликим дисплеєм, вмонтованим в «голову». Екран служить для демонстрації подібності особи і […]

Найвідоміший Apple Store закритий до кінця 2018 року

Кілька місяців тому стало відомо про те, що компанія Apple вирішила реконструювати свій магазин на П’ятій авеню в Нью-Йорку. Пізніше в мережі навіть з’явилися знімки, на яких було видно, що будівельники практично повністю демонтували знаменитий «скляний куб». Однак до недавнього часу було невідомо, навіщо компанія Apple вирішила реконструювати один з найбільш відомих і відвідуваних своїх […]