"1"

Видання The Register повідомляє про дивну ситуацію, що склалася навколо роботи телекомунікаційної компанії TalkTalk. 8 березня 2017 року абоненти провайдера почали скаржитися, що у них перестало працювати одне з найпопулярніших на ринку рішень для організації віддаленого доступу та спільного використання комп’ютерів, TeamViewer.

Так, один з користувачів пише на офіційному форумі, що витратив весь ранок, намагаючись відновити роботу TeamViewer, перепробував три різні комп’ютери, але так нічого і не домігся. «Я спробував підключитися, прив’язавши комп’ютер до iPhone 4G, і відразу ж зміг з’єднатися з TeamViewer. Коли я знову переключився на роутер, з’єднання пропало. Інтернет завалений повідомленнями про відсутність з’єднання через TalkTalk, чому вони нас блокують? », – пише користувач. Інші клієнти компанії повідомляють про такі ж проблеми і похмуро припускають, що тепер доведеться міняти провайдера.

На офіційному форумі представники TalkTalk підтверджують, що компанія блокувала TeamViewer (поряд з іншими сайтами та додатками). Це пояснюють великою кількістю скарг на шахрайську активність, що надходять від клієнтів. Такий же коментар представники провайдера дали і журналістам The Register. Співробітники TalkTalk пишуть, що вони мають намір врегулювати проблеми з TeamViewer і мінімізувати незручності для користувачів, але не називають якихось конкретних термінів. Коментарів від розробників TeamViewer поки не надходило.

Варто відзначити, що останнім часом зловмисники дійсно часто використовують TeamViewer для обману користувачів. При цьому мова може йти як про тривіальний скам, на кшталт фальшивої технічної підтримки, так і про використання TeamViewer в складі різної малварі.

Нагадаємо про появу нової дуже небезпечної шкідливої ​​програми, що безповоротно видаляє всю інформацію на зараженому комп’ютері.

Коментарі закрито.

Поділитися

У наступному році Apple випустить Ferrari

Якщо, прочитавши заголовок, ви подумали, що мова йде знову про «проект Титан», – ви помилилися. Ferrari – це кодове ім’я одного з майбутніх iPhone. Китайські постачальники повідомили, що Apple працює відразу над трьома моделями iPhone з номерами D20, D21 і D22. Перші дві, вважається, будуть модифікованими iPhone 7s і 7s Plus. А остання під кодовою […]

Фірмові екологічні шпалери від Apple

Розділ Recycling поповнився «зеленими» картинками для iOS. На минулому презентації Apple в черговий раз підкреслила своє прагнення бути екологічно чистою компаній, яка не шкодить навколишньому середовищу. «Зелене виробництво» – одне з пріоритетних напрямків бренду і з годинного виступу близько 25-30 хвилин було присвячено саме цьому питанню. Робот Liam, який розбирає браковані девайси з метою подальшої […]

Ризик зараження вірусами OS X і iOS може збільшитися в наступному році

Корпорації Symantec і FireEye, які розробляють програмне забезпечення у сфері безпеки та захисту даних, заявляють, що вже в наступному році кількість нападів на закриті системи Apple сильно зросте. Якщо вірити інформації, яку надали дві компанії, кількість вірусів на iOS і OS X за 2015 збільшилася більш ніж у два рази. Експерт з Symantec Dick O'Brien, […]