"1"

Видання The Register повідомляє про дивну ситуацію, що склалася навколо роботи телекомунікаційної компанії TalkTalk. 8 березня 2017 року абоненти провайдера почали скаржитися, що у них перестало працювати одне з найпопулярніших на ринку рішень для організації віддаленого доступу та спільного використання комп’ютерів, TeamViewer.

Так, один з користувачів пише на офіційному форумі, що витратив весь ранок, намагаючись відновити роботу TeamViewer, перепробував три різні комп’ютери, але так нічого і не домігся. «Я спробував підключитися, прив’язавши комп’ютер до iPhone 4G, і відразу ж зміг з’єднатися з TeamViewer. Коли я знову переключився на роутер, з’єднання пропало. Інтернет завалений повідомленнями про відсутність з’єднання через TalkTalk, чому вони нас блокують? », – пише користувач. Інші клієнти компанії повідомляють про такі ж проблеми і похмуро припускають, що тепер доведеться міняти провайдера.

На офіційному форумі представники TalkTalk підтверджують, що компанія блокувала TeamViewer (поряд з іншими сайтами та додатками). Це пояснюють великою кількістю скарг на шахрайську активність, що надходять від клієнтів. Такий же коментар представники провайдера дали і журналістам The Register. Співробітники TalkTalk пишуть, що вони мають намір врегулювати проблеми з TeamViewer і мінімізувати незручності для користувачів, але не називають якихось конкретних термінів. Коментарів від розробників TeamViewer поки не надходило.

Варто відзначити, що останнім часом зловмисники дійсно часто використовують TeamViewer для обману користувачів. При цьому мова може йти як про тривіальний скам, на кшталт фальшивої технічної підтримки, так і про використання TeamViewer в складі різної малварі.

Нагадаємо про появу нової дуже небезпечної шкідливої ​​програми, що безповоротно видаляє всю інформацію на зараженому комп’ютері.

Коментарі закрито.

Поділитися

Ігрові хіти від Sony почнуть з’являтися в App Store

Японська компанія Nintendo вже продемонструвала, якого успіху можна досягти, якщо розробляти ігри для iOS. Покемономанія вже відгриміла, і тепер світ із завмиранням серця чекає виходу Super Mario Run. Конкуруюча компанія Sony, схоже, не збирається спокійно за цим спостерігати і вже готується до удару у відповідь. Днями японський конгломерат оголосив про свої плани з випуску п’яти нових […]

Долгожданный «Стив Джобс» появится в прокате 9 октября

Совсем недавно, компания Universal Pictures поделилась датой выхода фильма Аарона Сорокина «Стив Джобс», снимаемого на основе биографической книги Уолтера Айзексона. По данным CNBC, фильм впервые будет показан в кинотеатрах 9 октября 2015 года. Напомним, что в фильме будут сниматься Майкл Фассбендер, в  роли покойного соучредителя Apple и Сет Роген, в роли Стива Возняка. Iworm.com.ua уже […]

Apple не використовує в iPhone 7 повноцінні сапфірові стекла

Практично відразу після релізу iPhone 7 на Youtube-каналі JerryRigEverything з’явилося невелике відео, в якому автор перевіряв на міцність екран, корпус і камеру новинки. Тоді ж з’ясувалося, що Apple вирішила не використовувати сапфірове скло в новому смартфоні. Тепер же автори зробили більш грунтовне тестування, яке підтвердило минулі висновки. Після публікації відео на каналі JerryRigEverything віце-президент з […]