"1"

Видання The Register повідомляє про дивну ситуацію, що склалася навколо роботи телекомунікаційної компанії TalkTalk. 8 березня 2017 року абоненти провайдера почали скаржитися, що у них перестало працювати одне з найпопулярніших на ринку рішень для організації віддаленого доступу та спільного використання комп’ютерів, TeamViewer.

Так, один з користувачів пише на офіційному форумі, що витратив весь ранок, намагаючись відновити роботу TeamViewer, перепробував три різні комп’ютери, але так нічого і не домігся. «Я спробував підключитися, прив’язавши комп’ютер до iPhone 4G, і відразу ж зміг з’єднатися з TeamViewer. Коли я знову переключився на роутер, з’єднання пропало. Інтернет завалений повідомленнями про відсутність з’єднання через TalkTalk, чому вони нас блокують? », – пише користувач. Інші клієнти компанії повідомляють про такі ж проблеми і похмуро припускають, що тепер доведеться міняти провайдера.

На офіційному форумі представники TalkTalk підтверджують, що компанія блокувала TeamViewer (поряд з іншими сайтами та додатками). Це пояснюють великою кількістю скарг на шахрайську активність, що надходять від клієнтів. Такий же коментар представники провайдера дали і журналістам The Register. Співробітники TalkTalk пишуть, що вони мають намір врегулювати проблеми з TeamViewer і мінімізувати незручності для користувачів, але не називають якихось конкретних термінів. Коментарів від розробників TeamViewer поки не надходило.

Варто відзначити, що останнім часом зловмисники дійсно часто використовують TeamViewer для обману користувачів. При цьому мова може йти як про тривіальний скам, на кшталт фальшивої технічної підтримки, так і про використання TeamViewer в складі різної малварі.

Нагадаємо про появу нової дуже небезпечної шкідливої ​​програми, що безповоротно видаляє всю інформацію на зараженому комп’ютері.

Коментарі закрито.

Поділитися

10 саундтреків Стіва Джобса

Стів Джобс був легендарною постаттю, не дарма про нього два фільми зняли. На честь сорокаріччя компанії ми зібрали музичні треки, які звучали в автобіографічних картинах Music. Steve Jobs 1.Peace Train – Cat Stevens 2.House of the Rising Sun – The Brymers 3. Rainy Day Women # 12 & 35 – Bob Dylan 4. Life’s Been […]

Подвійну камеру і 3 ГБ RAM отримають і iPhone 7 Plus, і iPhone Pro

Аналітик Мін-Чи Куо поділився новими відомостями про майбутній флагманський смартфон Apple. Раніше інсайдерські джерела повідомляли, що Apple збирається оснастити свій новий смартфон подвійний камерою, але вона стане особливістю лише найбільш топової версії – 5,5-дюймового iPhone Pro. Однак, за інформацією Мін-Чи Куо, подвійна камера все-таки з'явиться не тільки в люксової, але і в «звичайної» версії 5,5-дюймового iPhone. Модулі камери […]

iPhone 7 Plus проти Nokia 6: порівняння якості зйомки

Від смартфону Nokia 6 очікують досить багато. Повернення легендарного бренду на мобільний ринок супроводжується підвищеною увагою ЗМІ. Незважаючи на доступний цінник Nokia 6 отримав дизайн, що відповідає сучасним трендам: дисплей захищає округлене 2,5D-скло в стилі iPhone 7, корпус виготовлений з металу зі смужками, зміщеними до країв, як у того ж «яблучного» флагману, якісна 16-мегапіксельна камера. […]