"1"

Видання The Register повідомляє про дивну ситуацію, що склалася навколо роботи телекомунікаційної компанії TalkTalk. 8 березня 2017 року абоненти провайдера почали скаржитися, що у них перестало працювати одне з найпопулярніших на ринку рішень для організації віддаленого доступу та спільного використання комп’ютерів, TeamViewer.

Так, один з користувачів пише на офіційному форумі, що витратив весь ранок, намагаючись відновити роботу TeamViewer, перепробував три різні комп’ютери, але так нічого і не домігся. «Я спробував підключитися, прив’язавши комп’ютер до iPhone 4G, і відразу ж зміг з’єднатися з TeamViewer. Коли я знову переключився на роутер, з’єднання пропало. Інтернет завалений повідомленнями про відсутність з’єднання через TalkTalk, чому вони нас блокують? », – пише користувач. Інші клієнти компанії повідомляють про такі ж проблеми і похмуро припускають, що тепер доведеться міняти провайдера.

На офіційному форумі представники TalkTalk підтверджують, що компанія блокувала TeamViewer (поряд з іншими сайтами та додатками). Це пояснюють великою кількістю скарг на шахрайську активність, що надходять від клієнтів. Такий же коментар представники провайдера дали і журналістам The Register. Співробітники TalkTalk пишуть, що вони мають намір врегулювати проблеми з TeamViewer і мінімізувати незручності для користувачів, але не називають якихось конкретних термінів. Коментарів від розробників TeamViewer поки не надходило.

Варто відзначити, що останнім часом зловмисники дійсно часто використовують TeamViewer для обману користувачів. При цьому мова може йти як про тривіальний скам, на кшталт фальшивої технічної підтримки, так і про використання TeamViewer в складі різної малварі.

Нагадаємо про появу нової дуже небезпечної шкідливої ​​програми, що безповоротно видаляє всю інформацію на зараженому комп’ютері.

Коментарі закрито.

Поділитися

Вчені з Берклі розробили мікроскопічні датчики, що імплантуються в тіло

Інженери з Каліфорнійського університету в Берклі імплантували в м’язові тканини і периферичну нервову систему щурів крихітні датчики, які відстежують їх життєві показники. Через мікроскопічні розміри вчені називають ці імплантанти нейронним пилом. Датчик імплантанта працює за рахунок електрики, яку створює п’єзоелектричний кристал з ультразвукових коливань, які випускаються кожні 100 мікросекунд. Ультразвук, на відміну від радіохвиль, дозволяє працювати […]

5 аргументів на захист 16-гігабайтного iPhone

Після того, як в Apple вирішили відмовитися від випуску пристроїв з об’ємом пам’яті 32 ГБ, придбання iPhone і iPad середнього цінового сегмента стало вигідніше. Тепер за різницю в $ 100 можна отримати не в два, а в чотири рази більше місця на своєму апараті. У бік iPhone з об’ємом пам’яті в 16 ГБ вже мало хто […]

iCloud – теперь в 2 раза надежнее!

Гигант, подаривший миру iPhone и другие популярные гаджеты, оказался в щекотливой ситуации – система безопасности разрекламированного сервиса iCloud оказалась весьма сомнительной преградой для хакеров. Некоторое время назад из облачного хранилища Apple пропали фотографии знаменитостей. Пикантные фото стали достоянием общественности, однако цифровой гигант заверяет пользователей, что не имеет к этому никакого отношения. Проще говоря, эксперты компании […]