"1"

В кінці лютого на виставці MWC 2017 новий власник бренду Nokia, компанія HDM Global, представив нову версію культового телефону Nokia 3310. Оновлений пристрій, як ми переконалися, має не багато спільного з легендарним предком: у нього інший дизайн та інші менш міцні матеріали.

На цьому тижні нідерландський рітейлер Carphone Warehouse відкрив передзамовлення на оновлену Nokia 3310 і поділився першими результатами. За заявою компанії, попит на пристрій виявився вкрай високий. Точне число попередніх замовлень магазин не наводить, але заявляє, що воно перевищило всі очікування.

Nokia 3310 продається по €59. Покупці можуть вибрати один з чотирьох представлених кольорів – червоний, синій, сірий або жовтий.

Побічно підтверджують інтерес до телефону і дані компанії Captify, яка аналізує 30 мільярдів онлайн-запитів в місяць. Згідно з їхньою статистикою, запити, пов’язані з брендом Nokia, збільшилися після анонсу 3310 на 797%. Найчастіше споживачі цікавилися грою «Змійка», камерою і автономністю новинки.

Оновлена ​​версія дебютувавшого в далекому 2000 році телефону зовні нагадує попередника, але стала тоншою і меншою. Нова Nokia 3310 працює на мобільному ПЗ Nokia’s Series 30+, оснащена 2,4-дюймовим екраном QVGA, 2-мегапіксельною камерою і слотом для карт SD.

Нагадаємо, що в червні відбудеться анонс потужного смартфону Nokia з подвійною камерою.

Коментарі закрито.

Поділитися

Apple зацікавлена ​​в розробці динамічної E-Ink клавіатури

Група розробників з Sonder Keyboard вже не перший місяць працює над створенням клавіатури з динамічними E-Ink клавішами. Використовуючи фірмове ПО, кожну клавішу можна налаштувати під конкретну функцію, встановивши відповідний символ як піктограми. Кожна кнопка Sonder Keyboard представлена мініатюрним екраном на основі електронного чорнила. Не так давно австралійський стартап Sonder Keyboard став частиною міжнародного холдингу Foxconn. […]

Акселерометр смартфона можна ввести в оману, використовуючи звукові хвилі

Група дослідників з університетів Мічигану і Південної Кароліни продемонструвала, що оперуючи звичайними звуковими хвилями, можна обдурити акселерометр сучасного смартфона, передавши пристрою і додаткам підроблені дані. Атака, розроблена фахівцями, отримала назву WALNUT і вона дуже проста. По суті, акселерометр являє собою прилад, призначений для вимірювання уявного прискорення, і класичний акселерометр складається з чутливої маси, прикріпленої до […]

Бездротова зарядка для iPhone 2017 року не буде йти в комплекті

Все більше чуток говорить про те, що iPhone 2017 року випуску (iPhone 7s або iPhone 8) буде суцільноскляним. Аналітики та інформатори стверджують, що завдяки новому корпусу смартфон зможе заряджатися без проводів на відстані. Провідний аналітик Мін Чи-Куо поділився своїм баченням ситуації. Куо впевнений, що це єдиний вірний крок в сторону впровадження бездротової зарядки (БЗ) на пристрої […]