"1"

В кінці місяця Apple, як і очікується, випустить iOS 10.3 з новою файловою системою Apple File System (APFS). За численними відгуками вона дійсно прискорює працездатність iPhone. Це одна з головних причин оновитися.

Але і тут є свої підводні камені для тих, хто не дивлячись вирішить це зробити. Настійно рекомендуємо створити резервну копію iPhone перед операцією оновлення, оскільки можуть виникнути проблеми.

APFS оптимізована для накопичувачів Flash/SSD і фокусується на шифруванні. Функціональність оновленої ОС набагато більше підходить для сучасних обчислювальних вимог, ніж HFS+, яка використовується на даний момент.

Apple File System автоматично перетворює файли на вашому айфоні в новий формат, але якщо в процесі оновлення виникнуть які-небудь проблеми, старі файли можуть бути втрачені назавжди, оскільки ці дві системи несумісні.

Крім того, минулого місяця стало відомо, що багато 32-бітових додатків припинили свою роботу в iOS 10.3, що також може виявитися проблемою.

Нагадаємо, що в iOS 11  Apple повністю відмовиться від підтримки 32-бітних додатків

Коментарі закриті.

Поділитися

У iPhone 7 і 7 Plus облазить фарба

Поява в продажу iPhone 7 і 7 Plus ознаменувалася скаргами користувачів на легке дряпання покриття «глянцевих» версій. Однак і з «матовими» смартфонами справи не такі райдужні. Форум техпідтримки Apple поступово наповнюється повідомленнями власників «матових» iPhone 7/7 Plus на покриття, що облазить  Така ж історія, як була з iPhone 5. Як і чотири роки тому, власники […]

HDMI 2.1 здатний передавати 8К-відео з розширеним динамічним діапазоном

Організація HDMI Forum розкрила специфікації нового стандарту відеоконнектора HDMI 2.1. За задумом творців, запасу пропускної здатності вистачить ще на кілька років, а то і більше, що порадує ентузіастів і шанувальників ультрачіткого відео. HDMI 2.1 підтримує передачу відео в дозволі 4К з частотою 120 Гц і навіть 8К з частотою 60 Гц. Крім того, при трансляції […]

Telegram набрав 7 мільйонів нових користувачів за добу після блокування WhatsApp в Бразилії

Мессенджер Telegram набрав більше 7 млн ​​нових користувачів в Бразилії за добу після блокування WhatsApp. Про це йдеться в офіційному твіттер-акаунті компанії. Блокування останнього вступилj в силу в понеділок за рішенням місцевого суду. Суддя Марсела Монталвау зі штату Санкті-Спірітус постановила призупинити роботу WhatsApp на 72 години через відмову месенджера виконувати раніше винесене рішення суду по кримінальній […]