"1"

В кінці місяця Apple, як і очікується, випустить iOS 10.3 з новою файловою системою Apple File System (APFS). За численними відгуками вона дійсно прискорює працездатність iPhone. Це одна з головних причин оновитися.

Але і тут є свої підводні камені для тих, хто не дивлячись вирішить це зробити. Настійно рекомендуємо створити резервну копію iPhone перед операцією оновлення, оскільки можуть виникнути проблеми.

APFS оптимізована для накопичувачів Flash/SSD і фокусується на шифруванні. Функціональність оновленої ОС набагато більше підходить для сучасних обчислювальних вимог, ніж HFS+, яка використовується на даний момент.

Apple File System автоматично перетворює файли на вашому айфоні в новий формат, але якщо в процесі оновлення виникнуть які-небудь проблеми, старі файли можуть бути втрачені назавжди, оскільки ці дві системи несумісні.

Крім того, минулого місяця стало відомо, що багато 32-бітових додатків припинили свою роботу в iOS 10.3, що також може виявитися проблемою.

Нагадаємо, що в iOS 11  Apple повністю відмовиться від підтримки 32-бітних додатків

Коментарі закриті.

Поділитися

Мініатюрний робот RoboHon, розроблений Sharp, надійде до продажу

Компанія Sharp оголосила про початок реалізації робота-смартфона RoboHon, що демонструвався на виставці CEATEC 2015 восени минулого року. Новинка надійде в продаж в Японії 26 травня по ціні 198 00 ієн ($1800), оформити попереднє замовлення можна вже зараз. RoboHon є мініатюрним робот заввишки 19,5 см і вагою 390 г. Пристрій розроблений компанією спільно з Томотака Такахаші, […]

Британцы разработали свою «Энигму» для iPhone

На блоге британской фирмы MDSec появилось сообщение о «чёрном ящике», способном взломать защиту любого портативного устройства Apple в течение 6 секунд.  IP Box (такое название получило устройство Туманного Альбиона) может подбирать пароли, состоящие только из 4 символов. Но, в большинстве случаев, сложность защиты пользовательских гаджетов не превышает этот уровень. Устройство работает методом простого подбора значений […]

Магазин Apple Refurbished представит iPad mini Retina

Со дня презентации новой версии iPad mini Retina прошло более полугода. Однако радость от побед, как известно длится недолго. А потому уже сейчас Apple запустила программу продажи Apple Certified Refurbished согласно которой за весьма приятную цену предлагает своим клиентам стать владельцем iPad mini Retina, не смотря на то, что ранее планшет мог иметь заводской брак […]