"1"

За чутками, новий iPhone отримає фронтальну 3D-камеру, здатну розпізнавати обличчя користувача для авторизації. Черговий патент Apple під назвою “Покращене розпізнавання осіб з використанням інформації про глибину”, зареєстрований в США, описує технологію комп’ютерного зору, використовувану в зв’язці зі спеціалізованими апаратними та програмними системами для розпізнавання об’єктів, в тому числі і облич. Дана технологія була розроблена ізраїльською компанією PrimeSense, придбаною компанією Apple в 2013 році.

"2"

У патенті йдеться, що алгоритми розпізнавання облич можуть бути визначені як програмне забезпечення, здатне сканувати цифрове зображення на наявність обличчя людини. Технологія може бути застосована до відео, так як особи можуть відображатися в різних місцях і на різній відстані від камери. Для економії ресурсів на розпізнаванні осіб і мінімізації помилкових виявлень Apple пропонує застосувати інформацію про глибину до існуючих алгоритмів розпізнавання осіб. Як варіант, описується масштабування розмірів вікна навколо обличчя відповідно до даних про глибину, отриманих на основі даних про стандартні розміри голови людини.

"3"

Для відстеження глибини використовується система інфрачервоного випромінювання, розроблена PrimeSense. Аналогічна технологія використовується в оригінальному датчику Kinect від Microsoft, який і був створений компанією PrimeSense. З точки зору пристрою, людське обличчя стає більшим або меншим в залежності від його розташування щодо лінзи об’єктива камери. Оскільки глибина кожного можливого місця розташування обличчя відома, то системі необхідно обробити тільки один тестовий зразок, що дозволяє істотно скоротити навантаження на процесор.

"4"

Відзначимо, що це далеко не перший патент Apple в області відстеження рухів або облич, але поки ніякого практичного застосування в продуктах компанії ми не бачили.

Нагадаємо, що нещодавно Apple придбала ізраїльську компанію RealFace, що також спеціалізується на розробці технологій розпізнавання облич.

Коментарі закрито.

Поділитися

Інвестор Джордж Сорос став власником акцій Apple на суму $ 340 000

Soros Fund Management, засновником якого є відомий інвестор і мільярдер Джордж Сорос, в I кварталі 2016 ріку став власником пакетів акцій Apple. Нове вкладення Soros Fund становить 3100 акцій виробника iPhone, які оцінюються в $ 338 000. Як повідомляється в матеріалах, направлених хедж-фондом в Комісію з цінних паперів і бірж США, в цілому вартість портфеля активів […]

Чому виробникам Android-смартфонів варто побоюватися iPhone SE

Перший погляд на iPhone SE, який зовні є точною копією iPhone 5s, але з апаратним забезпеченням iPhone 6s, не викликав у Android-виробників тривогу. LG відкрито заявила, що не боїться апарату, назвавши його «застарілим». Однак iPhone SE віщує для Android-вендорів серйозні неприємності. Apple може отримувати непоганий прибуток від iPhone SE: в минулому році вона продала близько […]

Кращі чоловічі штуки

Сьогодні поговоримо про вставні шкіряні навушники, різак Pet-пляшок в локшину та про інші цікаві штуки. – Шкіряні Bluetootyh-навушники Normal Suit – $150 + Реально шкіряні, внутрішньоканальні і до того ж ще Bluetooth з 8 годинами автономної роботи, що на тлі стандартних для індустрії чотирьох годин вражає. Крім того, велика увага в Normal Suit приділена комфортній посадці аксесуарів в вухах. Для спортсменів і […]