"1"

Створення квантових комп’ютерів, принцип роботи яких побудований на явищі квантової суперпозиції і квантової заплутаності для передачі і обробки даних, є одним з першорядних завдань вчених по всьому світу. З початку 2000-х років компанії і дослідницькі організації вивчають цей напрям, але до сих пір квантові комп’ютери залишаються спеціалізованим апаратним забезпеченням. Однак тепер компанія IBM оголосила про плани створити універсальний квантовий комп’ютер, орієнтований на комерційне використання. Протягом наступних п’яти років корпорація має намір випустити 50-кубітну систему, яка буде куди більш потужнішою порівняно з топовими суперкомп’ютерами і відкриє раніше недоступні області для обчислень.

Квантовий комп’ютер IBM хоч і стане комерційним, все ж він буде призначений для компаній і установ в області бізнесу і науки, яким необхідно вирішувати конкретні проблеми. IBM вже співпрацює з Canon, Hitachi Metals, Honda, JSR, Nagase і Samsung для вивчення можливості використання квантової технології.

IBM запевняє, що квантовий комп’ютер забезпечує не стільки продуктивність, скільки можливості. Поки ніхто і припустити не може, що дасть ця технологія людству. Цілком можливо, що поява квантових комп’ютерів дозволить вирішити проблеми, про які зараз не йде і мови, так як наявні технології просто не в змозі з ними впоратися.

Квантові комп’ютери можуть бути використані для відкриття нових ліків і матеріалів, пошуку оптимального шляху в глобальних системах для ультраефективної логістики та ланцюжку поставок, пошуку нових способів моделювання фінансових даних і виділення ключових факторів ризику для поліпшення інвестицій, створення штучного інтелекту, підвищення безпеки хмарних обчислень за допомогою законів квантової фізики і багато чого іншого.

Вас також може зацікавити інформація про те, що інтелект суперкомп’ютера IBM Watson буде керувати «розумними» автомобілями.

 

Коментарі закрито.

Поділитися

Apple обновила приложение Apple Store для IPhone и Ipad

В пятницу компания Apple разместила обновление для своего приложения Apple Store на iOS. Теперь для iPhone и iPad предусмотрена отдельная загрузка, поэтому в приложении для айфона были улучшены уведомления в магазине, а в приложении для планшета появилась возможность совершать покупки по подарочным картам. Что касается улучшенной системы оповещений, которая появилась Apple Store для iPhone в […]

Додаток-вимагач прикидається оновленням Windows

Чергове зведення прийшло з фронтів війни з додатками-вимагачами, на які нинішній рік виявився надзвичайно плідний. Нова програма використовує екран оновлення Windows і нібито встановлює критичні оновлення системи, насправді зашифровуючи файли користувачів. Відкриття зробив Якоб Крустек з компанії AVG Technologies. Вимагач називається Fantom, він встановлюється через виконуваний файл a.exe. Для приховування шкідливої активності у властивостях файлу […]

У США збираються заборонити «одноразові» телефони

У Конгресі США зареєстрований законопроект, що передбачає заборону на анонімний продаж телефонів. Якщо подібні правки будуть внесені в діючі нормативні акти, то придбати будь-який телефон (з передплаченими послугами зв’язку) можна буде лише за умови пред’явлення паспорту особу. Ми збираємося закрити один з найбільш суттєвих прогалин в нашій системі відстеження та запобігання терористичних атак – автор законопроекту […]