"1"

Створення квантових комп’ютерів, принцип роботи яких побудований на явищі квантової суперпозиції і квантової заплутаності для передачі і обробки даних, є одним з першорядних завдань вчених по всьому світу. З початку 2000-х років компанії і дослідницькі організації вивчають цей напрям, але до сих пір квантові комп’ютери залишаються спеціалізованим апаратним забезпеченням. Однак тепер компанія IBM оголосила про плани створити універсальний квантовий комп’ютер, орієнтований на комерційне використання. Протягом наступних п’яти років корпорація має намір випустити 50-кубітну систему, яка буде куди більш потужнішою порівняно з топовими суперкомп’ютерами і відкриє раніше недоступні області для обчислень.

Квантовий комп’ютер IBM хоч і стане комерційним, все ж він буде призначений для компаній і установ в області бізнесу і науки, яким необхідно вирішувати конкретні проблеми. IBM вже співпрацює з Canon, Hitachi Metals, Honda, JSR, Nagase і Samsung для вивчення можливості використання квантової технології.

IBM запевняє, що квантовий комп’ютер забезпечує не стільки продуктивність, скільки можливості. Поки ніхто і припустити не може, що дасть ця технологія людству. Цілком можливо, що поява квантових комп’ютерів дозволить вирішити проблеми, про які зараз не йде і мови, так як наявні технології просто не в змозі з ними впоратися.

Квантові комп’ютери можуть бути використані для відкриття нових ліків і матеріалів, пошуку оптимального шляху в глобальних системах для ультраефективної логістики та ланцюжку поставок, пошуку нових способів моделювання фінансових даних і виділення ключових факторів ризику для поліпшення інвестицій, створення штучного інтелекту, підвищення безпеки хмарних обчислень за допомогою законів квантової фізики і багато чого іншого.

Вас також може зацікавити інформація про те, що інтелект суперкомп’ютера IBM Watson буде керувати «розумними» автомобілями.

 

Коментарі закрито.

Поділитися

Без онлайн-заказа Apple Watch не купить

От Apple было получено подтверждение, что, поначалу заказы на Apple Watch будут приниматься только посредством онлайн-режима. Причиной этому является ожидание компанией невиданного спроса и опасения, что они не смогут предоставить достаточное количество товара. Согласно пресс-релизу Анджелы Арендтс, вице-президента департамента розницы и онлайн-продаж, спрос значительно превысит предложение. До конца так и не ясно, психологический ли это […]

GAMES. Eufloria

   Инди-игры в последнее время привлекают все больше и больше внимания публики. Маленькие команды без огромных бюджетов реализуют настолько интересные и завораживающие проекты, что некоторые из них могут составить конкуренцию многомиллионным тайтлам, а может быть, и навсегда остаться в истории видеоигр. Eufloria, имея скромную оболочку из ZD-графики, содержит глубокий, проработанный и умный геймплей с балансом […]

В iPhone 8 буде вигнутий OLED-дисплей від Sharp

Якщо вірити чуткам і витокам інсайдерської інформації, iPhone 2017 року серйозно відрізнятиметься від попередників, у тому числі і своїм дисплеєм. Раніше джерела вже повідомляли, що в iPhone 8 вперше буде використаний OLED-дисплей. Цю інформацію підтвердив глава компанії Sharp Тай Джен-ву. За його словами, в новому «яблучному» смарфтоні з’явиться вигнутий OLED-дисплей виробництва Sharp – правда, поки невідомо, чи […]