"1"

Створення квантових комп’ютерів, принцип роботи яких побудований на явищі квантової суперпозиції і квантової заплутаності для передачі і обробки даних, є одним з першорядних завдань вчених по всьому світу. З початку 2000-х років компанії і дослідницькі організації вивчають цей напрям, але до сих пір квантові комп’ютери залишаються спеціалізованим апаратним забезпеченням. Однак тепер компанія IBM оголосила про плани створити універсальний квантовий комп’ютер, орієнтований на комерційне використання. Протягом наступних п’яти років корпорація має намір випустити 50-кубітну систему, яка буде куди більш потужнішою порівняно з топовими суперкомп’ютерами і відкриє раніше недоступні області для обчислень.

Квантовий комп’ютер IBM хоч і стане комерційним, все ж він буде призначений для компаній і установ в області бізнесу і науки, яким необхідно вирішувати конкретні проблеми. IBM вже співпрацює з Canon, Hitachi Metals, Honda, JSR, Nagase і Samsung для вивчення можливості використання квантової технології.

IBM запевняє, що квантовий комп’ютер забезпечує не стільки продуктивність, скільки можливості. Поки ніхто і припустити не може, що дасть ця технологія людству. Цілком можливо, що поява квантових комп’ютерів дозволить вирішити проблеми, про які зараз не йде і мови, так як наявні технології просто не в змозі з ними впоратися.

Квантові комп’ютери можуть бути використані для відкриття нових ліків і матеріалів, пошуку оптимального шляху в глобальних системах для ультраефективної логістики та ланцюжку поставок, пошуку нових способів моделювання фінансових даних і виділення ключових факторів ризику для поліпшення інвестицій, створення штучного інтелекту, підвищення безпеки хмарних обчислень за допомогою законів квантової фізики і багато чого іншого.

Вас також може зацікавити інформація про те, що інтелект суперкомп’ютера IBM Watson буде керувати «розумними» автомобілями.

 

Коментарі закрито.

Поділитися

У 2016 році Apple може випустити додаток для здійснення платежів між смартфонами

Apple планує в майбутньому році випустити власний додаток, який дозволить миттєво переводити кошти та здійснювати покупки за допомогою смартфонів, не використовуючи готівкові кошти або банківські карти. У разі, якщо керівництво Apple прийме рішення випустити такий додаток, він може стати серйозним конкурентом для багатьох банківських сервісів. За відомостями видання, зараз Apple проводить переговори з фінансовими компаніями […]

Google I / O: Apple продовжує залишатися супутником Google

  В першу чергу в ході конференції Google I / O 2016 глава компанії Сундар Пічаї анонсував додатки для обміну повідомленнями Allo і Duo, які повинні спростити процес спілкування текстом і по відеозв'язку. Потім Пічаї представив Google Home, пристрій, який допоможе краще випробувати Google Assistant. І, нарешті, нам показали платформу для віртуальної реальності Daydream, яка […]

Apple откроет несколько специализированных «часовых» бутиков в городах Европы и Азии

Apple заявила, что скоро откроет 3 магазина по продаже Apple Watch в Селфридже (Лондон, Великобритания), Галериес Лафайетте (Париж, Франция) и Исэтане (Токио, Япония). Открывающиеся Watch Store будут торговать исключительно смарт-часиками и дополнительными аксессуарами к ним. Но за другой продукцией компании придется идти в обычные фирменные магазины. В таких Watch Store можно, как протестировать и приобрести […]