"1"

Створення квантових комп’ютерів, принцип роботи яких побудований на явищі квантової суперпозиції і квантової заплутаності для передачі і обробки даних, є одним з першорядних завдань вчених по всьому світу. З початку 2000-х років компанії і дослідницькі організації вивчають цей напрям, але до сих пір квантові комп’ютери залишаються спеціалізованим апаратним забезпеченням. Однак тепер компанія IBM оголосила про плани створити універсальний квантовий комп’ютер, орієнтований на комерційне використання. Протягом наступних п’яти років корпорація має намір випустити 50-кубітну систему, яка буде куди більш потужнішою порівняно з топовими суперкомп’ютерами і відкриє раніше недоступні області для обчислень.

Квантовий комп’ютер IBM хоч і стане комерційним, все ж він буде призначений для компаній і установ в області бізнесу і науки, яким необхідно вирішувати конкретні проблеми. IBM вже співпрацює з Canon, Hitachi Metals, Honda, JSR, Nagase і Samsung для вивчення можливості використання квантової технології.

IBM запевняє, що квантовий комп’ютер забезпечує не стільки продуктивність, скільки можливості. Поки ніхто і припустити не може, що дасть ця технологія людству. Цілком можливо, що поява квантових комп’ютерів дозволить вирішити проблеми, про які зараз не йде і мови, так як наявні технології просто не в змозі з ними впоратися.

Квантові комп’ютери можуть бути використані для відкриття нових ліків і матеріалів, пошуку оптимального шляху в глобальних системах для ультраефективної логістики та ланцюжку поставок, пошуку нових способів моделювання фінансових даних і виділення ключових факторів ризику для поліпшення інвестицій, створення штучного інтелекту, підвищення безпеки хмарних обчислень за допомогою законів квантової фізики і багато чого іншого.

Вас також може зацікавити інформація про те, що інтелект суперкомп’ютера IBM Watson буде керувати «розумними» автомобілями.

 

Коментарі закрито.

Поділитися

Apple знову повернеться до скляного iPhone у 2017 році

Ще не встиг вийти iPhone 7, як аналітики вже зазирають у бік наступного року. Прогнози, як і завжди, досить неоднозначні. Авторитетний аналітик Мін Чи Куо заявляє, що до нового дизайну Apple перейде тільки в наступному році і знову повернеться до скляних панелей. Подібним чином корпорація хоче виділитися серед конкурентів, так як зараз дизайн iPhone 6 […]

Apple Pay запрацював в Україні. Як підключити картки і почати користуватися

Про появу Apple Pay в Україні писали вже не один рік, але в квітні знову пішли плітки про те, що запуск відбудеться «в найближчі місяці». Всього через місяць сервіс вже запустився. Які ж банки підтримують Apple Pay, як додати карти і як правильно користуватися Apple Pay в Україні? Все це ви дізнаєтесь з цієї новини. Перший […]

Oculus надала можливість VR-трансляцій через профіль Facebook

Дочірня компанія Facebook – Oculus, яка спеціалізується на випуску гарнітури віртуальної реальності, надає можливість закачувати прямі відеотрансляції на свій профіль в Facebook. Зараз ця опція представлена ​​лише в США. Проте 10 березня Oculus заявили, що всі апарати від Samsung, які підтримують Gear VR з ОС Android останньої генерації можуть використовувати таку можливість незабаром. У меню повинні […]