"1"

Створення квантових комп’ютерів, принцип роботи яких побудований на явищі квантової суперпозиції і квантової заплутаності для передачі і обробки даних, є одним з першорядних завдань вчених по всьому світу. З початку 2000-х років компанії і дослідницькі організації вивчають цей напрям, але до сих пір квантові комп’ютери залишаються спеціалізованим апаратним забезпеченням. Однак тепер компанія IBM оголосила про плани створити універсальний квантовий комп’ютер, орієнтований на комерційне використання. Протягом наступних п’яти років корпорація має намір випустити 50-кубітну систему, яка буде куди більш потужнішою порівняно з топовими суперкомп’ютерами і відкриє раніше недоступні області для обчислень.

Квантовий комп’ютер IBM хоч і стане комерційним, все ж він буде призначений для компаній і установ в області бізнесу і науки, яким необхідно вирішувати конкретні проблеми. IBM вже співпрацює з Canon, Hitachi Metals, Honda, JSR, Nagase і Samsung для вивчення можливості використання квантової технології.

IBM запевняє, що квантовий комп’ютер забезпечує не стільки продуктивність, скільки можливості. Поки ніхто і припустити не може, що дасть ця технологія людству. Цілком можливо, що поява квантових комп’ютерів дозволить вирішити проблеми, про які зараз не йде і мови, так як наявні технології просто не в змозі з ними впоратися.

Квантові комп’ютери можуть бути використані для відкриття нових ліків і матеріалів, пошуку оптимального шляху в глобальних системах для ультраефективної логістики та ланцюжку поставок, пошуку нових способів моделювання фінансових даних і виділення ключових факторів ризику для поліпшення інвестицій, створення штучного інтелекту, підвищення безпеки хмарних обчислень за допомогою законів квантової фізики і багато чого іншого.

Вас також може зацікавити інформація про те, що інтелект суперкомп’ютера IBM Watson буде керувати «розумними» автомобілями.

 

Коментарі закрито.

Поділитися

У мобільному Minecraft з’явиться мультіплеєр

Чарівники з Mojang розповіли про абсолютно бомбезну функцію, відому як Minecraft Realms, яка найближчим часом потрапить в мобільну версію – Minecraft: Pocket Edition. Вона дозволяє грати групами в реальному часі – все як і в «дорослій» настільній грі. Гравцям потрібно лише створити групу для загального доступу. Minecraft Realms – найпростіший спосіб грати разом з друзями і рідними. […]

Чому в iPhone та iPad немає FM-радіо

Багатьом відомо, що в iPhone і iPad використовується універсальний модуль зв'язку, що підтримує прийом сигналу Wi-Fi, Bluetooth і FM. Тільки от прийом FM-сигналу неактивний. Думаю, цілком очевидно, чому Apple обмежили можливість користувачам iOS-девайсів слухати радіо. Це б серйозно вдарило по продажам iTunes Store і доходу з iRadio. Apple нерідко критикують і просять включити можливість прийому […]

Oukitel K7000: смартфон з акумулятором на 7000 мАч і товщиною рамки 4 мм

Oukitel, яка в своїх мобільних пристроях робить наголос на ємність акумулятора, представила новинку під індексом K7000. Компанія представляє новинку як смартфон, що поєднує в собі надтонкий корпус і ємний акумулятор: якості, які рідко зустрічаються разом. Смартфон Oukitel K7000 отримає батарею об’ємом 7000 мА ∙ год, що забезпечить тривалий час автономної роботи. При цьому товщина його […]