"1"

Новий звіт ресурсу Macotakara привніс кілька деталей до прийдешньої осінньої презентації Apple. Джерела стверджують, що новий iPhone буде називатися iPhone Edition.

У доповіді говориться, що зараз купертінівці тестують кілька прототипів нового флагманського смартфону. Зокрема, є модель без функціональної кнопки Home, зі скляним, керамічним і алюмінієвим корпусом. Крім того, Apple тестує моделі з TFT LCD і OLED-дисплеями.

У минулому році з’являлися чутки про додаткові моделі iPhone 7s і iPhone 7s Plus і про 5-дюймову модель, обладнану камерою iSight Duo, але ця 5-дюймова модель, можливо, буде називатися «iPhone Edition», вона є преміальної моделлю.

Для цієї моделі існує кілька версій прототипів, а паралельно продовжує здійснюватися розробка нових. Наприклад, моделі з IPS TFT, AMOLED, з або без кнопки Home, на додаток до моделей з новим скляним, алюмінієвим корпусом або у вигляді білої кераміки.

Далі в доповіді пояснюється, що на даний момент завершено створення декількох речей – концептуальний 5-дюймовий дисплей, нова подвійна камера і бездротова зарядка. Більш за все, Мін-Чі Куо мав рацію, очікуючи 5,8-дюймову модель iPhone з 5,15-дюймовим екраном.

Нагадаємо, що майбутній iPhone може виявитися в дефіциті.

Коментарі закрито.

Поділитися

На eSPORTconf Ukraine виступатиме менеджер кіберспортивного клубу Team Spirit

Менеджер eSports-клуба Team Spirit Руслан Бургін – спікер eSPORTconf Ukraine 22 лютого в Києві на eSPORTconf Ukraine свою доповідь презентує Руслан Бургін – менеджер складів кіберспортивного клубу Team Spirit. Під його керівництвом знаходяться команди з дисциплін Dota 2, CS: GO і Hearthstone. Склади Team Spirit регулярно беруть участь у масштабних міжнародних змаганнях і здобули ряд […]

Дослідження: 4,7 дюйма – найпопулярніший розмір екрану у смартфонів

Свіжий звіт дослідницької компанії DeviceAtlas, що вивчає мобільні пристрої з інтернет-доступом, повинен розвіяти всі сумніви в перевазі Apple навіть у самих переконаних скептиків. Дослідження охоплює безліч різних напрямків, але напевно багатьом найцікавіше буде дізнатися, екрани якого розміру зараз є найбільш популярними серед користувачів по всьому світу. Дані для аналізу фахівці беруть зі звітів по споживанню трафіку, […]

Apple буде використовувати технологію від розробників Kinect для розпізнавання облич

За чутками, новий iPhone отримає фронтальну 3D-камеру, здатну розпізнавати обличчя користувача для авторизації. Черговий патент Apple під назвою “Покращене розпізнавання осіб з використанням інформації про глибину”, зареєстрований в США, описує технологію комп’ютерного зору, використовувану в зв’язці зі спеціалізованими апаратними та програмними системами для розпізнавання об’єктів, в тому числі і облич. Дана технологія була розроблена ізраїльською […]