"1"

Новий звіт ресурсу Macotakara привніс кілька деталей до прийдешньої осінньої презентації Apple. Джерела стверджують, що новий iPhone буде називатися iPhone Edition.

У доповіді говориться, що зараз купертінівці тестують кілька прототипів нового флагманського смартфону. Зокрема, є модель без функціональної кнопки Home, зі скляним, керамічним і алюмінієвим корпусом. Крім того, Apple тестує моделі з TFT LCD і OLED-дисплеями.

У минулому році з’являлися чутки про додаткові моделі iPhone 7s і iPhone 7s Plus і про 5-дюймову модель, обладнану камерою iSight Duo, але ця 5-дюймова модель, можливо, буде називатися «iPhone Edition», вона є преміальної моделлю.

Для цієї моделі існує кілька версій прототипів, а паралельно продовжує здійснюватися розробка нових. Наприклад, моделі з IPS TFT, AMOLED, з або без кнопки Home, на додаток до моделей з новим скляним, алюмінієвим корпусом або у вигляді білої кераміки.

Далі в доповіді пояснюється, що на даний момент завершено створення декількох речей – концептуальний 5-дюймовий дисплей, нова подвійна камера і бездротова зарядка. Більш за все, Мін-Чі Куо мав рацію, очікуючи 5,8-дюймову модель iPhone з 5,15-дюймовим екраном.

Нагадаємо, що майбутній iPhone може виявитися в дефіциті.

Коментарі закрито.

Поділитися

Можливо, ми більше не побачимо колишній App Store

Як тільки вийшла перша бета-версія iOS 10, розробники мало не відразу ж почали тестувати нову функцію App Store – розміщення рекламних оголошень своїх додатків в пошуковій видачі. До чого все це призведе, було незрозуміло до тих пір, поки розробник Tweetbot не виклав один досить цікавий скріншот. Він відкрив App Store і спробував знайти свій Twitter-клієнт […]

Apple шукає другого контрактного виробника для смарт-годинників Apple Watch 2

Відповідно до інформації, що була опублікована на сайті тайванського видання DigiTimes з посиланням на достовірні джерела, на даний час американська компанія Apple шукає другого партнера для виробництва Apple Watch другого покоління. Відзначимо, що в IV кварталі  2015 року "яблучна" корпорація розмістила замовлення на виробництво 4 мільйонів смарт-годинників у компанії Quanta. Таким чином, за результатами поточного […]

У Facebook придумали механізм відновлення акаунтів, де один сервіс ручається за інший

На конференції USENIX Enigma фахівці Facebook виступили з цікавою доповіддю. Вони представили новий механізм відновлення доступу до акаунтів від різних мережевих сервісів, що отримав назву Delegated Recovery («Делеговане відновлення»). Запропонований спосіб працює дуже просто: у користувача Васі є акаунти на Facebook і GitHub; Вася створює токен відновлення для облікового запису GitHub і зберігає його всередині […]