"1"

Новий звіт ресурсу Macotakara привніс кілька деталей до прийдешньої осінньої презентації Apple. Джерела стверджують, що новий iPhone буде називатися iPhone Edition.

У доповіді говориться, що зараз купертінівці тестують кілька прототипів нового флагманського смартфону. Зокрема, є модель без функціональної кнопки Home, зі скляним, керамічним і алюмінієвим корпусом. Крім того, Apple тестує моделі з TFT LCD і OLED-дисплеями.

У минулому році з’являлися чутки про додаткові моделі iPhone 7s і iPhone 7s Plus і про 5-дюймову модель, обладнану камерою iSight Duo, але ця 5-дюймова модель, можливо, буде називатися «iPhone Edition», вона є преміальної моделлю.

Для цієї моделі існує кілька версій прототипів, а паралельно продовжує здійснюватися розробка нових. Наприклад, моделі з IPS TFT, AMOLED, з або без кнопки Home, на додаток до моделей з новим скляним, алюмінієвим корпусом або у вигляді білої кераміки.

Далі в доповіді пояснюється, що на даний момент завершено створення декількох речей – концептуальний 5-дюймовий дисплей, нова подвійна камера і бездротова зарядка. Більш за все, Мін-Чі Куо мав рацію, очікуючи 5,8-дюймову модель iPhone з 5,15-дюймовим екраном.

Нагадаємо, що майбутній iPhone може виявитися в дефіциті.

Коментарі закрито.

Поділитися

Vodafone запустив програму лояльності «Vodafone Бонус»

Вчора Vodafone запустив програму лояльності, за умовами якої за кошти, витрачені на зв’язок, абонентам нараховуватимуться бонусні бали. Їх можна обміняти на приємні подарунки від партнерів компанії або безпосередньо на послуги зв’язку оператора. Програма поширюється як на абонентів тарифів з передоплати, так і на контрактників. У разі передплачених тарифів бонусну програму потрібно активувати самостійно, тоді як у […]

Створено концепт iPhone 8 на основі чуток: скляний корпус, екран «від краю до краю», п’ять кольорів

В останні дні з новою силою відновилися чутки про те, що iPhone 8 отримає повністю новий дизайн на честь 10-річного ювілею смартфону. Минулого тижня про це написали кілька авторитетних видань, включаючи Bloomberg і New York Times. Дизайнери з проекту iDrop News вирішили об’єднати неофіційні відомості про новинку, представивши власне бачення майбутнього смартфону. Достовірної інформації про […]

Apple припинила виробництво роутерів і згорнула підрозділ

Видання Bloomberg опублікувало цікаву новину – Apple припиняє подальшу розробку і виробництво власної лінійки роутерів і бездротового обладнання AirPort. Це означає, що ми більше ніколи не побачимо оновлення таких продуктів, як: AirPort Express. Компактна Wi-Fi точка доступу з швидким налаштуванням. Анонсована 7 червня 2004 року. Існує три версії пристрою. Остання версія гаджета була представлена в […]