"1"

Новий звіт ресурсу Macotakara привніс кілька деталей до прийдешньої осінньої презентації Apple. Джерела стверджують, що новий iPhone буде називатися iPhone Edition.

У доповіді говориться, що зараз купертінівці тестують кілька прототипів нового флагманського смартфону. Зокрема, є модель без функціональної кнопки Home, зі скляним, керамічним і алюмінієвим корпусом. Крім того, Apple тестує моделі з TFT LCD і OLED-дисплеями.

У минулому році з’являлися чутки про додаткові моделі iPhone 7s і iPhone 7s Plus і про 5-дюймову модель, обладнану камерою iSight Duo, але ця 5-дюймова модель, можливо, буде називатися «iPhone Edition», вона є преміальної моделлю.

Для цієї моделі існує кілька версій прототипів, а паралельно продовжує здійснюватися розробка нових. Наприклад, моделі з IPS TFT, AMOLED, з або без кнопки Home, на додаток до моделей з новим скляним, алюмінієвим корпусом або у вигляді білої кераміки.

Далі в доповіді пояснюється, що на даний момент завершено створення декількох речей – концептуальний 5-дюймовий дисплей, нова подвійна камера і бездротова зарядка. Більш за все, Мін-Чі Куо мав рацію, очікуючи 5,8-дюймову модель iPhone з 5,15-дюймовим екраном.

Нагадаємо, що майбутній iPhone може виявитися в дефіциті.

Коментарі закрито.

Поділитися

Продажі Apple Watch стартують ще в 6 країнах

Протягом наступного тижня смарт-годинник Apple Watch виходять в офіційний продаж в Греції та ряді близькосхідних країн, серед яких Ізраїль, Бахрейн, Кувейт, Оман і Катар. Відомо, що на Близькому Сході пристрій надійде в продаж 11 лютого. Грецькі покупці зможуть його придбати на наступний день. З урахуванням того, що Apple немає офіційних роздрібних представництв в цих країнах, […]

Дизайнер представив концепт безрамкового iPhone 8 з темним інтерфейсом

Дизайнер Віан-ле-Масне представив своє бачення безрамкового iPhone 8 з OLED-дисплеєм. Насамперед дизайнер зазначив, що темний режим інтерфейсу не може просто «інвертувати білі і чорні пікселі». Але він відмінно розмиває рамки між краями і дисплеєм смартфону. Перехід до темного режиму дозволить значно згладити контраст між краєм екрану і рамкою. Насправді, це буде навіть непомітно, так як […]

Apple звинувачена в крадіжці 3D Touch і Force Touch

За звинуваченнями стоїть ветеран технологій тактильної віддачі, і він буде люто судитися. Компанія Immersion є ветераном тактильних технологій, що працює в індустрії з 1993 року. У лютому вона звинуватила виробника iPhone в порушенні її патентів на технології тактильної віддачі. Тоді мова йшла про iOS-пристрої. А днями Immersion подала черговий позов проти Apple, додавши до списку […]