"1"

В кінці минулого року з’явилися перші чутки про те, що в операційній системі Windows 10 буде реалізований спеціальний ігровий режим. У січні Microsoft підтвердила цю інформацію і розповіла деякі подробиці про функціонал. Даний режим потрібен для перерозподілу ресурсів процесора і графіки, сфокусувавши всю міць на грі.

Представник з Xbox Advanced Technology Group Ерік Уолстон в ході конференції ігрових розробників GDC 2017 розповів, яким чином даний режим поліпшить ігровий досвід користувачів.

На даний момент запущена гра розпізнається ОС просто як ще один процес серед багатьох інших. Ігровий режим перерозподілить ресурси центрального і графічного процесорів таким чином, щоб обробка гри стала першочерговим завданням. При активації режиму більше ядер центрального процесора будуть спрямовані саме на роботу з грою. Наприклад, в системі з вісьмома ядрами шість з них будуть зайняті грою. Що ж стосується графічного процесора, то Windows вже давно виділяє більшу частину ресурсів на те, що в даний момент відображається на екрані, проте з ігровим режимом ще більше потужності буде направлено на графіку.

Уолстон також розповів, що кінцевий вибір залишається за користувачем, але розробники ігор отримають можливість робити так, щоб ігри перевіряли систему і при необхідності запускалися з включеним ігровим режимом за замовчуванням.

Крім цього, представник Microsoft роз’яснив розробникам ситуацію з універсальними додатками для Xbox One. Він заявив, що UWP-ігри і додатки повинні використовувати тільки чотири з восьми ядер центрального процесора, 1 ГБ і 8 ГБ оперативної пам’яті і не більше 50% потужності графічного процесора Xbox One. Уолстон додав, що вони працюють над тим, щоб виділити більше ресурсів під UWP-додатки на консолях.

Вас також зацікавить інформація про те, що Viber відмовиться від програми для Windows 10.

Коментарі закрито.

Поділитися

World of Tanks Blitz прийшов на Mac

Як і очікувалося, компанія Wargaming зробила доступною гру World of Tanks Blitz на платформі OS X. Нагадаємо, спочатку World of Tanks Blitz була мобільна танкова стрілялка для Android і iOS, але в грудні 2015 року стало доступна для платформи Windows 10, включаючи ПК, планшети і смартфони. На даний момент почався тестовий запуск World of Tanks Blitz для OS X в […]

Як економити дисковий простір при роботі з Mail?

Все ще воюєте за місце на диску? Отримати «трофейний» гігабайт вам допоможе додаток Mail, адже саме в ньому накопичується купа непотребу. Як не крути, а вбудований в OS X поштовий клієнт – це чудовий безкоштовний додаток, яким із задоволенням користуються мільйони користувачів по всьому світу. Однак, з розвитком технологій об'єми даних, що пересилаються, виросли на […]

Шахрай підмінив iPhone 6s на мило в магазині

Шахраї постійно знаходять різні шляхи обману своїх жертв. Цього разу в Санкт-Петербурзі стався цікавий випадок. Зловмисник підмінив в салоні зв’язку iPhone 6s на шматок мила. 2 жовтня о дев’ятій ранку за місцевим часом 42-річний чоловік прийшов в салон зв’язку з метою придбати собі iPhone 6s. Для нібито більш детального вивчення смартфону він попросив дати йому потримати […]