"1"

В кінці минулого року з’явилися перші чутки про те, що в операційній системі Windows 10 буде реалізований спеціальний ігровий режим. У січні Microsoft підтвердила цю інформацію і розповіла деякі подробиці про функціонал. Даний режим потрібен для перерозподілу ресурсів процесора і графіки, сфокусувавши всю міць на грі.

Представник з Xbox Advanced Technology Group Ерік Уолстон в ході конференції ігрових розробників GDC 2017 розповів, яким чином даний режим поліпшить ігровий досвід користувачів.

На даний момент запущена гра розпізнається ОС просто як ще один процес серед багатьох інших. Ігровий режим перерозподілить ресурси центрального і графічного процесорів таким чином, щоб обробка гри стала першочерговим завданням. При активації режиму більше ядер центрального процесора будуть спрямовані саме на роботу з грою. Наприклад, в системі з вісьмома ядрами шість з них будуть зайняті грою. Що ж стосується графічного процесора, то Windows вже давно виділяє більшу частину ресурсів на те, що в даний момент відображається на екрані, проте з ігровим режимом ще більше потужності буде направлено на графіку.

Уолстон також розповів, що кінцевий вибір залишається за користувачем, але розробники ігор отримають можливість робити так, щоб ігри перевіряли систему і при необхідності запускалися з включеним ігровим режимом за замовчуванням.

Крім цього, представник Microsoft роз’яснив розробникам ситуацію з універсальними додатками для Xbox One. Він заявив, що UWP-ігри і додатки повинні використовувати тільки чотири з восьми ядер центрального процесора, 1 ГБ і 8 ГБ оперативної пам’яті і не більше 50% потужності графічного процесора Xbox One. Уолстон додав, що вони працюють над тим, щоб виділити більше ресурсів під UWP-додатки на консолях.

Вас також зацікавить інформація про те, що Viber відмовиться від програми для Windows 10.

Коментарі закрито.

Поділитися

Дослідження: 70% користувачів iPhone віддають перевагу картам Google

На конференції WWDC 2016 компанія Apple представила оновлений дизайн програми Apple Maps і оголосила про відкриття свого картографічного сервісу для сторонніх розробників. Як повідомляється в звіті компанії Fluent, на даний момент серед користувачів iPhone найбільш популярним картографічним сервісом є карти Google. В опитуванні взяло участь близько 2 000 дорослих американців. Google Maps віддали перевагу майже […]

Тім Кук заробив $100 млн на акціях компанії за останні 5 років

Сьогодні виповнюється рівно 5 років з моменту, як Тім Кук зайняв посаду генерального директора Apple. 24 серпня 2011 Стів Джобс призначив Кука на пост “наслідника”. Тоді Тім Кук успадкував 700 тис. акцій компанії, а за час керування ще 280 тис. На сьогоднішній день вартість повного пакету становить $106,7 млн. У рамках контракту з Apple він […]

AirPods не піддаються ремонту. Взагалі

AirPods – по-справжньому диво мініатюрної техніки, в них інженери зуміли розмістити багато дрібних деталей і компонентів. Звідси і виникла проблема з ремонтом. Вірніше, їх взагалі не можна відремонтувати, повідомляють представники iFixit. Перші проблеми починаються під час розтину корпусу. Без порушення конструкції не обійтися, корпус не можна відкрити без пошкодження оболонки. Все вільне місце всередині AirPods заповнене, […]