"1"

В кінці минулого року з’явилися перші чутки про те, що в операційній системі Windows 10 буде реалізований спеціальний ігровий режим. У січні Microsoft підтвердила цю інформацію і розповіла деякі подробиці про функціонал. Даний режим потрібен для перерозподілу ресурсів процесора і графіки, сфокусувавши всю міць на грі.

Представник з Xbox Advanced Technology Group Ерік Уолстон в ході конференції ігрових розробників GDC 2017 розповів, яким чином даний режим поліпшить ігровий досвід користувачів.

На даний момент запущена гра розпізнається ОС просто як ще один процес серед багатьох інших. Ігровий режим перерозподілить ресурси центрального і графічного процесорів таким чином, щоб обробка гри стала першочерговим завданням. При активації режиму більше ядер центрального процесора будуть спрямовані саме на роботу з грою. Наприклад, в системі з вісьмома ядрами шість з них будуть зайняті грою. Що ж стосується графічного процесора, то Windows вже давно виділяє більшу частину ресурсів на те, що в даний момент відображається на екрані, проте з ігровим режимом ще більше потужності буде направлено на графіку.

Уолстон також розповів, що кінцевий вибір залишається за користувачем, але розробники ігор отримають можливість робити так, щоб ігри перевіряли систему і при необхідності запускалися з включеним ігровим режимом за замовчуванням.

Крім цього, представник Microsoft роз’яснив розробникам ситуацію з універсальними додатками для Xbox One. Він заявив, що UWP-ігри і додатки повинні використовувати тільки чотири з восьми ядер центрального процесора, 1 ГБ і 8 ГБ оперативної пам’яті і не більше 50% потужності графічного процесора Xbox One. Уолстон додав, що вони працюють над тим, щоб виділити більше ресурсів під UWP-додатки на консолях.

Вас також зацікавить інформація про те, що Viber відмовиться від програми для Windows 10.

Коментарі закрито.

Поділитися

TomTom випустила безкоштовний навігаційний додаток GO Mobile для iOS

Відомий розробник рішень в області GPS-навігації TomTom випустив новий додаток GO Mobile. Новий навігатор для iPhone допоможе побудувати найшвидший маршрут до пункту призначення. Компанія називає GO Mobile «найдосконалішим з додатків для навігації». TomTom обіцяє забезпечити користувача максимально точну інформацію про дорожню обстановку. Додаток передає дані в режимі реального часу і забезпечує надійну навігацію в автономному […]

Apple в феврале

   В каждой серьезной IT-компании принято ежемесячно подводить итоги своей работы. В это же время на основании такой информации, разбавленной со слухами и сведениями из источников, близких к официальным, в Сети обычно появляется огромное количество сплетен о каждом из известных производителей. Мы попытаемся сейчас уйти от этой тенденции и дать нашим читателям обзор исключительно правдивой […]

Як позбутися постійної перевірки Apple ID

У той час, поки Apple прагне покращувати мобільну операційну систему iOS, кількість всіляких помилок, багів і недоліків не зменшується. Ряд користувачів стикаються з постійною необхідністю проходити верифікацію Apple ID або нескінченно вводити пароль до облікового запису. І найсумніше, що ненависне діалогове вікно з’являється по кілька разів на день без вагомих на те причин.  Найчастіше помилка […]