"1"

В кінці минулого року з’явилися перші чутки про те, що в операційній системі Windows 10 буде реалізований спеціальний ігровий режим. У січні Microsoft підтвердила цю інформацію і розповіла деякі подробиці про функціонал. Даний режим потрібен для перерозподілу ресурсів процесора і графіки, сфокусувавши всю міць на грі.

Представник з Xbox Advanced Technology Group Ерік Уолстон в ході конференції ігрових розробників GDC 2017 розповів, яким чином даний режим поліпшить ігровий досвід користувачів.

На даний момент запущена гра розпізнається ОС просто як ще один процес серед багатьох інших. Ігровий режим перерозподілить ресурси центрального і графічного процесорів таким чином, щоб обробка гри стала першочерговим завданням. При активації режиму більше ядер центрального процесора будуть спрямовані саме на роботу з грою. Наприклад, в системі з вісьмома ядрами шість з них будуть зайняті грою. Що ж стосується графічного процесора, то Windows вже давно виділяє більшу частину ресурсів на те, що в даний момент відображається на екрані, проте з ігровим режимом ще більше потужності буде направлено на графіку.

Уолстон також розповів, що кінцевий вибір залишається за користувачем, але розробники ігор отримають можливість робити так, щоб ігри перевіряли систему і при необхідності запускалися з включеним ігровим режимом за замовчуванням.

Крім цього, представник Microsoft роз’яснив розробникам ситуацію з універсальними додатками для Xbox One. Він заявив, що UWP-ігри і додатки повинні використовувати тільки чотири з восьми ядер центрального процесора, 1 ГБ і 8 ГБ оперативної пам’яті і не більше 50% потужності графічного процесора Xbox One. Уолстон додав, що вони працюють над тим, щоб виділити більше ресурсів під UWP-додатки на консолях.

Вас також зацікавить інформація про те, що Viber відмовиться від програми для Windows 10.

Коментарі закрито.

Поділитися

HP представила моноблочний комп’ютер Envy 27

Компанія HP представила новий моноблочний комп’ютер під назвою Envy 27. Новинка з сенсорним 2К-дисплеєм і досить потужною начинкою повинна скласти конкуренцію iMac. За зовнішнім виглядом Envy 27 відрізняється від яблучного моноблока. У комп’ютера від HP є досить велика підставка, в якій і ховається вся начинка і необхідні порти. В основі Envy 27 може лежати процесор […]

Новый macbook air ждем осенью

В 2014 году ожидается появление iPhone 6 с дисплеем большего размера и смартчасов iWatch. По заведенному обычаю во второй половине года поклонников Apple ожидается появление обновлений для их компьютеров, среди которых, может, по праву занять первое место MacBook Air с дисплеем Retina. Будет так, или нет, покажет время, но такие слухи рождаются не на пустой […]

Відмова від аудіоджеку в iPhone 7 збільшить його вартість

Завдяки інформації, що була опублікована журналістами 9to5, по всьому світу розійшлися чутки стосовно випуску нового смартфона iPhone 7 без аудіороз’єму 3,5 мм. Звичайно ж, такий крок є дійсно революційним, оскільки у всіх попередніх смартфонах iPhone роз'єм 3,5 мм був. Однак, від Apple цілком можна очікувати найбільш незвичайних технологічних рішень, суть яких зрозуміла лише інженерам з […]