"1"

Днями компанія Google повідомила про розширення можливостей сервісу “Безпечний перегляд” (Safe Browsing) спеціально для macOS. Розробники запевняють, що з виходом оновлення Google Chrome забезпечить кращий захист користувачів від програм, які демонструють небажану рекламу, а також можуть самостійно змінювати налаштування браузера. Сервіс Safe Browsing використовується пошуковою системою Google, браузерами Google Chrome, Firefox і Safari і застерігає користувачів від переходу на небезпечні веб-сайти, що містять шкідливе ПЗ. Крім того, сервіс використовується Google Chrome для сканування вже завантажених файлів.

Відповідно до політики компанії Google, додатки, завантажені не через Chrome Web Store, не мають права на коригування налаштувань браузера, а також демонстрацію рекламних оголошень.

В результаті оновлення користувачі macOS зможуть побачити більше попереджень при спробі переходу на небезпечні веб-сайти або при завантаженні підозрілих файлів.

"2"

Вже починаючи з 31 березня поточного року, Google Chrome і Safe Browsing попереджатимуть користувачів про шкідливе і потенційно небезпечне ПЗ, а також спроби змінити установки Chrome без використання API.

Вас також може зацікавити інформація про те, що Apple наполегливо пропонує користувачам активувати двофакторну аутентифікацію.

Коментарі закрито.

Поділитися

В Apple Watch тільки офіційні шпалери

Покупці Apple Watch не матимуть можливості встановлювати власні фотографії в якості фонового зображення на моделях годинників першого покоління. Є всі підстави вважати, що Apple обмежила можливість установки кастомних картинок на фірмові «розумні» годинники. У розпорядженні власника пристрою буде лише дев'ять варіантів оформлення циферблату: Хронограф, Колір, Модульний, Утиліти, Міккі Маус, Простий циферблат, Motion, Сонячний годинник і […]

Verizon: смартфон iPhone 5C не оправдал ожиданий

   В США новые смартфоны iPhone продаются уже около месяца, поэтому есть возможность подвести первые итоги.    Первые статистические данные опубликовал крупнейший американский оператор сотовой связи Verizon, который сделал вывод, что iPhone 5C не оправдал возложенных на него надежд и планов, а вот флагманская модель iPhone 5S пользуется огромным спросом и уже практически проданы все […]

Винайдено компактний переносний сонячний генератор

Зараз вже нікого не здивуєш сонячними електростанціями і різноманітними геліосистемами. Однак, в своїй більшості, ці пристрої – досить великі і важкі. Винайдено компактний переносний сонячний генератор За відомостями Національної енциклопедії ProfiDom.com.ua, спільними зусиллями інженери Ізраїлю і США створили «чарівний» чемоданчик, який дозволить заряджати свої мобільні пристрої, ноутбуки і навіть налагоджувати освітлення там, де немає електрики. […]