"1"

Днями компанія Google повідомила про розширення можливостей сервісу “Безпечний перегляд” (Safe Browsing) спеціально для macOS. Розробники запевняють, що з виходом оновлення Google Chrome забезпечить кращий захист користувачів від програм, які демонструють небажану рекламу, а також можуть самостійно змінювати налаштування браузера. Сервіс Safe Browsing використовується пошуковою системою Google, браузерами Google Chrome, Firefox і Safari і застерігає користувачів від переходу на небезпечні веб-сайти, що містять шкідливе ПЗ. Крім того, сервіс використовується Google Chrome для сканування вже завантажених файлів.

Відповідно до політики компанії Google, додатки, завантажені не через Chrome Web Store, не мають права на коригування налаштувань браузера, а також демонстрацію рекламних оголошень.

В результаті оновлення користувачі macOS зможуть побачити більше попереджень при спробі переходу на небезпечні веб-сайти або при завантаженні підозрілих файлів.

"2"

Вже починаючи з 31 березня поточного року, Google Chrome і Safe Browsing попереджатимуть користувачів про шкідливе і потенційно небезпечне ПЗ, а також спроби змінити установки Chrome без використання API.

Вас також може зацікавити інформація про те, що Apple наполегливо пропонує користувачам активувати двофакторну аутентифікацію.

Коментарі закрито.

Поділитися

Китай погрожує скоротити продаж iPhone, якщо Трамп введе мито на китайські товари

В ході президентської гонки Дональд Трамп не раз обіцяв оголосити Китай валютним маніпулятором і ввести мито на китайські товари на рівні до 45%. Якщо новообраний президент США почне торговельну війну, КНР готова скоротити продаж iPhone. Китайська урядова газета The Global Times в статті назвала наївними обіцянки Трампа ввести мито на китайський експорт в США. «Замовлення […]

Німці створили найнезвичайніший ремінець для Apple Watch

Виробники «звичайних» наручних годинників б’ються над складним завданням: як боротися з високою популярністю наручних цифрових гаджетів. Німецька компанія Sinn, в свою чергу, створила лінійку незвичайних ремінців, які дозволяють носити на зап’ясті і механічні, і «розумні» годинники одночасно. Передбачається, що власник ремінця з натуральної шкіри під назвою Dual Strap System носитиме механічний годинник як зазвичай – […]

Twitter попередив про можливі хакерські атаки

У наш час майже кожна сучасна компанія має систему оповіщення про загрозу взлому акаунтів. Спочатку технологія застосовується для інформування про необхідність змінити паролю або про загрозу ймовірності атак хакерів. Рідко, але іноді загроза виходить безпосередньо від уряду. Саме про такий вид погроз Twitter попередив деяку категорію своїх клієнтів. В інформаційному посланні ведеться мова про спонсорованих […]