"1"

Днями компанія Google повідомила про розширення можливостей сервісу “Безпечний перегляд” (Safe Browsing) спеціально для macOS. Розробники запевняють, що з виходом оновлення Google Chrome забезпечить кращий захист користувачів від програм, які демонструють небажану рекламу, а також можуть самостійно змінювати налаштування браузера. Сервіс Safe Browsing використовується пошуковою системою Google, браузерами Google Chrome, Firefox і Safari і застерігає користувачів від переходу на небезпечні веб-сайти, що містять шкідливе ПЗ. Крім того, сервіс використовується Google Chrome для сканування вже завантажених файлів.

Відповідно до політики компанії Google, додатки, завантажені не через Chrome Web Store, не мають права на коригування налаштувань браузера, а також демонстрацію рекламних оголошень.

В результаті оновлення користувачі macOS зможуть побачити більше попереджень при спробі переходу на небезпечні веб-сайти або при завантаженні підозрілих файлів.

"2"

Вже починаючи з 31 березня поточного року, Google Chrome і Safe Browsing попереджатимуть користувачів про шкідливе і потенційно небезпечне ПЗ, а також спроби змінити установки Chrome без використання API.

Вас також може зацікавити інформація про те, що Apple наполегливо пропонує користувачам активувати двофакторну аутентифікацію.

Коментарі закрито.

Поділитися

Apple представила смайлики, які додадуть в iOS 11

У Всесвітній день емодзі Apple представила набір смайликів, які з’являться в iOS 11, macOS High Sierra і watchOS 4. Серед нових: жінка в хустці, бородатий персонаж і грудна дитина, джин, кокосовий горіх та інші. Не будемо мучити, ось вони: Цього року купертінівці явно вирішили не звертати великої уваги на емодзі. Тому список виявився не таким великим, […]

Прощаємося з брендом Motorola

Компанія Lenovo планує відмовитися від бренду Motorola в 2016 році. Про своє рішення представники компанії повідомили на конференції CES в Лас Вегасі. Впізнаваний логотип у вигляді стилізованого символу «М» все ще буде присутній на моделях смартфонах, але тепер бренд буде називатися Moto by Lenovo. Нагадаємо, що китайська компанія Lenovo викупила бізнес Motorola у пошукового гіганта Google […]

Як тепер виглядає лінійка MacBook

Презентація 27 жовтня змішала всі карти в царстві MacBook. Після тривалого затишшя, яке огорнуло серію Pro, компанія випустила нові пристрої – як зовні, так і функціонально. Однак крім презентації переосмислених «прошок» з тачбаром (і без нього), Apple навела шереху і в інших продуктових категоріях. Розповідаємо, які макбуки тепер доступні для покупки. MacBook Air MacBook MacBook […]