"1"

Днями компанія Google повідомила про розширення можливостей сервісу “Безпечний перегляд” (Safe Browsing) спеціально для macOS. Розробники запевняють, що з виходом оновлення Google Chrome забезпечить кращий захист користувачів від програм, які демонструють небажану рекламу, а також можуть самостійно змінювати налаштування браузера. Сервіс Safe Browsing використовується пошуковою системою Google, браузерами Google Chrome, Firefox і Safari і застерігає користувачів від переходу на небезпечні веб-сайти, що містять шкідливе ПЗ. Крім того, сервіс використовується Google Chrome для сканування вже завантажених файлів.

Відповідно до політики компанії Google, додатки, завантажені не через Chrome Web Store, не мають права на коригування налаштувань браузера, а також демонстрацію рекламних оголошень.

В результаті оновлення користувачі macOS зможуть побачити більше попереджень при спробі переходу на небезпечні веб-сайти або при завантаженні підозрілих файлів.

"2"

Вже починаючи з 31 березня поточного року, Google Chrome і Safe Browsing попереджатимуть користувачів про шкідливе і потенційно небезпечне ПЗ, а також спроби змінити установки Chrome без використання API.

Вас також може зацікавити інформація про те, що Apple наполегливо пропонує користувачам активувати двофакторну аутентифікацію.

Коментарі закрито.

Поділитися

Apple выделила под инди-игры отдельный раздел в App Store

Компания Apple решила выделить под игры в жанре инди отдельный раздел, названный Indie Game Showcase. Это намекает на то, что именно такие игры предпочитает компания. Эта витрина появилась в магазине в четверг, 20 марта. В разделе регулярно будет появляться информация об одной из независимых гейм-студий и созданных ею играх. Раздел Indie Game Showcase находится на […]

iPhone з неоригінальним дисплеєм тепер можна ремонтувати за гарантією

Айфони, в яких замінили дисплей сторонні сервісні центри, відтепер частково підлягають гарантійному ремонту. Про це повідомляють численні джерела. Раніше смартфони Apple, з «лівими» дисплеями неможна було ремонтувати за гарантією. Тепер же, коли користувачі приносять їх в сервіс, фахівці авторизованих сервісних центрів можуть запропонувати заміну гаджету або дисплею за додаткову плату. Це потрібно навіть в тому випадку, […]

Марк Цукерберг розбагатів на $5 мільярдів за два тижні

У світі є приклади фантастично швидкого збагачення. Наприклад, джекпот останньої лотереї Powerball становив $1,5 млрд. Однак ці випадковості – ніщо в порівнянні з результатами, які демонструють найуспішніші акціонери сучасності. У 2017 році неформальний список таких інвестиційних геніїв поки очолює Марк Цукерберг – загальна оцінка його фінансового стану зросла на $4,7 млрд після рекордного зростання вартості […]