"1"

Щось останнім часом не спостерігається чуток щодо прийдешньої iOS 11. Тому дизайнер Яцек Зіб вирішив трохи розбавити атмосферу.

Одним з довгоочікуваних нововведень може стати темний режим інтерфейсу, на який користувачі очікують аж з iOS 10.3 beta 1. Дизайнер показав, як це буде виглядати на рівні операційної системи.

"2"

Крім того, Зіб продемонстрував, як може працювати режим Split Screen на iPhone (зараз їм можуть насолодитися власники iPad). Він дозволяє розбити екран смартфону на 2 активних вікна додатків.

Цікавими виявилися і замальовки дизайнера, в яких він показав можливість очищення кешу та ігровий режим, що відключає всі повідомлення, поки користувач знаходиться в грі. Також можна записувати скрінкасти.

Останнім цікавим нововведенням Яцек Зіб зазначив можливість швидкого виклику функцій в Панелі Управління за допомогою 3D Touch. Наприклад, натисніть сильніше на іконці Wi-Fi, і вам відобразиться список доступних мереж.

Досить цікавий концепт. Цікаво, що з цього в результаті добереться до iOS 11. Діліться думкою в коментарях.

Також знайомтеся з концептом «круглої» iOS 11.

Коментарі закрито.

Поділитися

Apple намагається знищити конкуренцію на ринку

  Впливовий сенатор США від Массачусетсу Елізабет Уоррен виступила з критикою Apple, Google і Amazon, звинувативши великі корпорації в прагненні знищити конкуренцію і придушити невеликі компанії. «Google, Apple і Amazon створили революційні технології, які змінили наш світ і … заслужили бути прибутковими і успішними, – сказала Уоррен. – Але на ринку має залишитися місце для […]

Новий смартфон Nokia покажуть на MWC 2017

Слідом за прем’єрою свого першого Android-смартфону Nokia 6 компанія HMD Global анонсувала наступний захід, на якому ми можемо побачити флагман фінського бренду. Презентація відбудеться 26 лютого, за день до початку Всесвітнього мобільного конгресу MWC 2017. Незважаючи на досить дивний вибір чіпсету в Nokia 6, запущений на китайському майданчику JD.com смартфон вже зібрав понад 140 тисяч […]

У Китаї показали автобус, що не займає смуг руху

Через кілька місяців після громадського представлення дизайну в Китаї продемонстрували прототип унікального рейкового електробуса. Масивний транспортний засіб висотою близько 4,8 м нагадує тунель і дозволяє іншим учасникам руху проїжджати між своїми колесами. Автобус, якщо його можна так назвати, отримав ім’я TEB-1 (Transit Elevated Bus). Він використовує електрику і ковзає по спеціальних рейках. Поки що TEB-1 в […]