"1"

Щось останнім часом не спостерігається чуток щодо прийдешньої iOS 11. Тому дизайнер Яцек Зіб вирішив трохи розбавити атмосферу.

Одним з довгоочікуваних нововведень може стати темний режим інтерфейсу, на який користувачі очікують аж з iOS 10.3 beta 1. Дизайнер показав, як це буде виглядати на рівні операційної системи.

"2"

Крім того, Зіб продемонстрував, як може працювати режим Split Screen на iPhone (зараз їм можуть насолодитися власники iPad). Він дозволяє розбити екран смартфону на 2 активних вікна додатків.

Цікавими виявилися і замальовки дизайнера, в яких він показав можливість очищення кешу та ігровий режим, що відключає всі повідомлення, поки користувач знаходиться в грі. Також можна записувати скрінкасти.

Останнім цікавим нововведенням Яцек Зіб зазначив можливість швидкого виклику функцій в Панелі Управління за допомогою 3D Touch. Наприклад, натисніть сильніше на іконці Wi-Fi, і вам відобразиться список доступних мереж.

Досить цікавий концепт. Цікаво, що з цього в результаті добереться до iOS 11. Діліться думкою в коментарях.

Також знайомтеся з концептом «круглої» iOS 11.

Коментарі закрито.

Поділитися

У 2017 році Apple може випустити iPhone з вертикально розташованою подвійною камерою

Ми раніше вже чули, що новий iPhone представлять в трьох модифікаціях. Більш за все, моделей і правда залишиться 3, але третя буде не суперпрокачаною версією, а проміжною між 4,7″ і 5,5″. Ресурс MacOtakara, посилаючись на свої джерела, стверджує, що лінійку смартфонів доповнить 5-дюймова модель, причому вона буде просто доповненням, яке нічим не відрізняється від побратимів, […]

Philips випускає найбільший 4К-монітор із зігнутим екраном

Компанія MMD, володар прав на бренд Philips Monitors, представила 40-дюймовий монітор Philips Brilliance з модельним номером BDM4037UW. За словами виробника, на даний момент це найбільший 4К-монітор із зігнутим екраном на ринку. Philips BDM4037UW оснащується 40-дюймовою матрицею MVA з дозволом 4K Ultra HD (3840 x 2160 пікселів), яскравістю 300 кд/м² і охопленням 85% гами NTSC. Функція […]

Apple остаточно відмовилася від розробки власного автомобіля

Компанія усвідомила безперспективність спроб створити власний автомобіль і вирішила зосередитися на програмному забезпеченні. Перша інформація про те, що Apple може відмовитися від розробки свого автомобіля в рамках «Проекту Титан», з’явилася ще в липні. Однак це були лише чутки, і особливої довіри вони не викликали. Тим більше, що з інших джерел надходили відомості про все нових […]