"1"

Щось останнім часом не спостерігається чуток щодо прийдешньої iOS 11. Тому дизайнер Яцек Зіб вирішив трохи розбавити атмосферу.

Одним з довгоочікуваних нововведень може стати темний режим інтерфейсу, на який користувачі очікують аж з iOS 10.3 beta 1. Дизайнер показав, як це буде виглядати на рівні операційної системи.

"2"

Крім того, Зіб продемонстрував, як може працювати режим Split Screen на iPhone (зараз їм можуть насолодитися власники iPad). Він дозволяє розбити екран смартфону на 2 активних вікна додатків.

Цікавими виявилися і замальовки дизайнера, в яких він показав можливість очищення кешу та ігровий режим, що відключає всі повідомлення, поки користувач знаходиться в грі. Також можна записувати скрінкасти.

Останнім цікавим нововведенням Яцек Зіб зазначив можливість швидкого виклику функцій в Панелі Управління за допомогою 3D Touch. Наприклад, натисніть сильніше на іконці Wi-Fi, і вам відобразиться список доступних мереж.

Досить цікавий концепт. Цікаво, що з цього в результаті добереться до iOS 11. Діліться думкою в коментарях.

Також знайомтеся з концептом «круглої» iOS 11.

Коментарі закрито.

Поділитися

Шахраї автоматизували телефонну соціальну інженерію

Телефонне шахрайство і найпростіша соціальна інженерія не втрачають актуальності навіть в наш час, коли зловмисники активно застосовують інструменти спецслужб, а зламати можна навіть кавоварку та холодильник. Більш того, кардинг як і раніше залишається прибутковим «бізнесом», а в даркнеті продають інформацію про тисячі викрадених банківських карт. Але найчастіше знати номер чужої банківської карти недостатньо, ще потрібен […]

GAMES. The Quest Keeper

Если вам интересны игрулины типа Temple Run или к примеру Crossy Road, то у нас есть отличные новости! Советуем вам во время чтения обзора сразу скачивать игру, так что вот вам ссылка в начале статьи. The Quest Keeper . Это превосходный веселый раннер, который не позволит вам скучать в любой, даже несколькоминутный перерыв и проверит […]

Samsung вирішила копіювати стратегію Apple на ринку смартфонів

Незважаючи на те, що фінансові показники Samsung, на думку аналітиків, найближчим часом будуть лише поліпшуватися, в чому є заслуга і мобільного підрозділу, корейський гігант заявив, що змінює свою стратегію на даному ринку. Про це в інтерв'ю The Korea Times розповів один з керівників південнокорейської компанії, ім'я якого не називається. Samsung більше не цікаво гнатися за […]