"1"

Щось останнім часом не спостерігається чуток щодо прийдешньої iOS 11. Тому дизайнер Яцек Зіб вирішив трохи розбавити атмосферу.

Одним з довгоочікуваних нововведень може стати темний режим інтерфейсу, на який користувачі очікують аж з iOS 10.3 beta 1. Дизайнер показав, як це буде виглядати на рівні операційної системи.

"2"

Крім того, Зіб продемонстрував, як може працювати режим Split Screen на iPhone (зараз їм можуть насолодитися власники iPad). Він дозволяє розбити екран смартфону на 2 активних вікна додатків.

Цікавими виявилися і замальовки дизайнера, в яких він показав можливість очищення кешу та ігровий режим, що відключає всі повідомлення, поки користувач знаходиться в грі. Також можна записувати скрінкасти.

Останнім цікавим нововведенням Яцек Зіб зазначив можливість швидкого виклику функцій в Панелі Управління за допомогою 3D Touch. Наприклад, натисніть сильніше на іконці Wi-Fi, і вам відобразиться список доступних мереж.

Досить цікавий концепт. Цікаво, що з цього в результаті добереться до iOS 11. Діліться думкою в коментарях.

Також знайомтеся з концептом «круглої» iOS 11.

Коментарі закриті.

Поділитися

Шутер Titanfall будет портирован на Mac

   Недавно вышедший шутер Titanfall, на который компания Microsoft возлагает большие надежды, не может, по мнению разработчиков, предназначаться лишь для одной платформы. Поэтому в настоящее время рассматривается возможность создания версии, предназначенной для Mac.    Известно, что разработчик шутера – компания Respawn Entertainment – организовала переговоры со студией Aspyr Media, которая будет заниматься портированием игры на […]

Українську ракету “Циклон-4” можуть запустити з Канади

Канадський спеціалізований ресурс SpaceQ повідомив, що місцем старту нової модифікації української ракети-носія середнього класу “Циклон-4” розробки “КБ Південне” (КБП Дніпро) може стати канадська провінція Нова Шотландія. За інформацією видання, зареєстрована в Канаді Maritime Launch Services Ltd. з американськими і українськими коренями веде переговори з владою Канади про можливість взяття в оренду терміном на 20 років […]

iPad Air 3 обіцяють 4K-дисплей і 4 ГБ RAM

Тайванські виробники сенсорних дисплеїв General Interface Solution і TPK Holding готуються до релізу третього покоління iPad Air в березні.  Такою інформацією поділився технологічний ресурс DigiTimes з посиланням на джерела в цих компаніях.  Крім роздільної здатності дисплея 4K, новий 9,7-дюймовий планшет від Apple отримає до 4 ГБ оперативної пам’яті, як у iPad Pro. Також повідомляється про збільшення […]