"1"

Мережеві джерела повідомляють, що цього літа під брендом Nokia відбудеться дебют потужного смартфону, виконаного на апаратній платформі Qualcomm.

Цього разу буде використано передовий процесор Snapdragon 835. Цей чіп проводиться із застосуванням 10-нанометрової технології. Виріб містить вісім обчислювальних ядер Kryo 280 з тактовою частотою до 2,45 ГГц і потужний графічний прискорювач Adreno 540.

Платформа Snapdragon 835 забезпечує можливість використання здвоєних камер з роздільною здатністю до 16 млн пікселів. І саме подвійна камера стане однією з особливостей майбутнього апарату Nokia.

"2"

Повідомляється також, що новинка отримає металевий корпус. Об’єм оперативної пам’яті складе не менше 4 Гбайт. Розмір і дозвіл дисплею поки, на жаль, не розкриваються.

Як програмна платформа на смартфоні буде застосовуватися операційна система Android. Анонс апарату очікується в червні, а його ціна складе близько 600 доларів США.

Вас також може зацікавити інформація про те, що Lenovo за прикладом Nokia відродить легендарну «розкладачку» Motorola RAZR V3.

Коментарі закрито.

Поділитися

Мартовские новинки от Тима Кука. Опус 2. MacBook. Часть 1.

Продажи персональных компьютеров в последнее время падают по ряду понятных причин (хотя бы, из-за того, что это непропорционально большая «бандура» для просмотра фильмов или игры в сапёра). В это же время у Apple всё наоборот – продажи Mac растут с каждым годом. Почему так? Потому, что эта компания производит не просто технику, она делает инновации […]

GAMES. продолжение Battleheart – Battleheart Legacy

Battleheart Legacy – это продолжение проекта Battleheart, который вышел в свет в начале 2011. В то время, он   считался  почти культовой игрушкой. И вот, наконец, вышла вторая часть. Она является трехмерной игрой, что очень отличает ее от оригинала. Самое главное отличие продолжения от предшественницы – это путешествие не целой группы персонажей, а лишь одного героя. […]

Apple відкличе 90 тисяч iPhone через дефект батареї

Компанія Apple проведе заміну майже 90 тисяч смартфонів iPhone 6s в Об’єднаних Арабських Еміратах (ОАЕ) через виявлений дефект в акумуляторних батареях. Про це повідомило місцеве видання Gulf News з посиланням на офіційні джерела. Йдеться про смартфони iPhone 6s, випущені в Китаї у вересні-жовтні 2015 року. Відзначається, що дефект акумулятора не несе ніякої небезпеки для власників […]