"1"

До офіційної презентації Galaxy S8 і Galaxy S8 Plus залишилося менше місяця, і з кожним днем ​​в мережі з’являється все більше витоків. Нещодавно смартфони засвітилися на якісних фотографіях і відео, а тепер були опубліковані відразу два нових відеозаписів, на яких автор демонструє у всій красі передпродажний зразок Galaxy S8. Апарат виконаний у чорному кольорі і позбавлений логотипу на передній стороні. Також можна в черговий раз відзначити переміщений на зворотну сторону сканер відбитків пальців.

Незважаючи на те, що зовнішній вигляд і технічні характеристики Galaxy S8 і Galaxy S8 Plus вже злиті в усіх подробицях, компанія Samsung все ж може здивувати на офіційній презентації. Наприклад, над дисплеєм крім датчиків освітленості і наближення, а також фронтальної камери і сканера райдужної оболонки ока є ще один сенсор, призначення якого поки невідомо.

"2"

Також поки немає ніяких подробиць про голосовий асистент Bixby, для виклику якого на лівій стороні є окрема кнопка, а також спеціальний режим, коли до Galaxy S8 і Galaxy S8 Plus можна підключити монітор і перетворити таким чином смартфон в настільний комп’ютер.

Презентація Galaxy S8 і Galaxy S8 Plus запланована на 29 березня, а старт продажу очікується 21 квітня.

Також нагадаємо, що новий Galaxy S8 отримає «нескінченний дисплей».

Коментарі закрито.

Поділитися

Ілон Маск спить на заводі Tesla в спальному мішку

Глава Tesla Ілон Маск розповів журналістам про те, що йому часто доводиться ночувати на заводі, щоб допомогти своїй компанії прискорити виробництво електромобілів. Разом з публікацією фінансових підсумків першого кварталу, Tesla оголосила про плани випустити 500 000 автомобілів до 2018 року, що необхідно з огляду на значне зростання попиту на нову Model 3. В ході спілкування […]

GAMES. Uhr Warlords

Сегодня, такой игрой, как шахматы удивить кого-то вряд ли получиться. Сами по себе шахматы интересны идеально сбалансированной стратегией, которая вдохновила команду Turbo Tape Games на создание Uhr Warlords для iPad. В мире Uhr добавлена щепотка мрачности и столовая ложка фентези. Все это подается вперемешку с самими шахматами и приправлено рок музыкой DemonaZ. Итак, в Uhr […]

Apple припинила підписувати iOS 10.3.2

В середині липня Apple випустила фінальну версію iOS 10.3.3 для всіх. З тих пір пройшов практично місяць. Як завжди, всьому хорошому рано чи пізно приходить кінець. Тепер купертінівці припинили підписувати iOS 10.3.2 – найбільш стабільну збірку операційної системи. Відкотитися більше не можна. Тепер єдина актуальна версія – iOS 10.3.3.