"1"

Будинки, які друкують в українській компанії PassivDom, виходять повністю автономними і «розумними», тому для життя можна вибрати будь-яке вподобане місце. На сайті стартапу сказано, що компанія виробляє автономні самонавчальні модульні будинки, створені з використанням технології 3D-друку. Виробник стверджує, що може побудувати повністю автономне житло, яке не потребуватиме ніякого палива для обігріву, а завдяки конструкції і матеріалам, використовуваних для друку, будинки підійдуть для будь-якого клімату.

«Модуль використовує тільки екологічно чисту енергію сонця для всіх потреб його мешканців: клімат-контроль (опалення та охолодження), генерація води, контроль якості повітря і вмісту кисню. Будинок самостійно виробляє електроенергію для роботи всіх побутових приладів», – сказано на сайті компанії.

Стіни будинків створюють за допомогою 3D-друку з вуглецевого волокна і склопластику, а даху повністю вистилають сонячними панелями.

"2"

Зараз для замовлення доступні два варіанти будинків – modulOne і modulDva. Перший – невеликий варіант, чия площа становить 36 квадратних метрів. У базову комплектацію входить сам будинок, оздоблення, меблі, готове і працююче опалення, вентиляція, кондиціонування, водопровід і каналізація.

"3"

Другий варіант, modulDva, передбачає будівництво модульного будинку, що складається з декількох частин. Тому можна спочатку купити собі невеликий будинок з двох частин на 72 «квадрати», а потім розширити житлоплощу при необхідності, додавши ще парочку таких же кімнат.

Ціна на modulOne починається від 29 900 євро за базову модель. Повна комплектація обійдеться покупцеві в 59 900 євро.

Будинок modulDva обійдеться дорожче: за сам будинок без «автономних» функцій потрібно заплатити 74 900 євро. Повністю розумний і незалежний від комунікацій будиночок площею в 72 квадратних метри обійдеться майже в сто тисяч євро.

Нагадаємо, що компанія Cazza надрукує смарт-місто на 3D-принтері.

Коментарі закрито.

Поділитися

Огляд Basketball Stars – а що ти знаєш про стрітбол?

Незважаючи на те, що в багатьох країнах пострадянського простору баскетбол не є спортом №1, безліч людей активно стежать за цією грою. Деякі навіть жертвують власним сном (через різницю в часових поясах), щоб в прямому ефірі спостерігати заокеанські баталії в найпопулярнішій баскетбольній лізі NBA. У цьому матеріалі мова піде про баскетбольний симулятор Basketball Stars від студії Miniclip. Basketball Stars […]

Кірк Хеммет загубив свій iPhone з новими рифами.

Соло-гітарист і автор пісень легендарної рок-групи Metallica Кірк Хеммет втратив свій надзвичайно цінний iPhone. Ні, пристрій зовсім не золотий, як у деяких поп-зірок – його цінність полягає в іншому. Справа в тому, що на втраченому iPhone зберігалося 250 гітарних партій для майбутнього альбому групи.      «Я записав всі рифи на свій iPhone, однак шість місяців тому […]

В двох’ядерному процесорі А9Х використовується 12-кластерна графіка

Apple, як правило, не розкриває всіх особливостей своїх гаджетів, тому вивченням їх доводиться займатися незалежним дослідникам. Раніше ми вже писали про те, що знайшли всередині нового планшета спеціалісти з iFixit. На цей раз професійний планшет потрапив у руки спеціалістам з Chipworks. Відразу зазначимо, що процесори А9Х виробляються виключно на підприємствах компанії TSMC, в той час […]