"1"

Напівпровідники товщиною всього в один атом – більше не наукова фантастика, а реальність, хоча і не втілена ще в конкретних девайсах. Фізиком з Байройтського університету (Німеччина) доктором Акселем Ендерсом у співпраці з вченими з Польщі та США була розроблена заміна графену – двовимірний матеріал, здатний вивести електроніку на новий рівень. Завдяки своїм напівпровідникових якостям, цей матеріал може виявитися більш придатним для використання в електроніці, ніж графен.

Слід згадати, що графен був розроблений в 2004 році і вважається важливим кроком, зробленим наукою. Новий матеріал, крім вуглецю, містить також бор і азот. Його хімічна назва – «Гексагональний бор-вуглець-азот». Результати цього важливого для високих технологій дослідження були опубліковані науковим виданням ACS Nano.

Професор Ендерс вважає, що результати проведеного ним спільно з іншими вченими дослідження можуть стати відправною точкою для нового покоління електронних транзисторів, мікросхем і сенсорів, які стануть набагато меншими і більш гнучкими, ніж ті елементи, які використовуються в електроніці на сьогоднішній день. Також ймовірно, що буде досягнуто і значне зниження енергоспоживання.

Професор Ендерс зазначає, що нині домінує в електронній промисловості CMOS-технологія, що характеризується явними обмеженнями, які перешкоджають її подальшій мініатюризації. При цьому дослідник зазначає, що h-BCN є більш відповідним для подолання цих обмежень матеріалом, ніж графен.

Слід згадати, що графен – двовимірна «решітка», цілком складена з атомів графену. Її товщина – всього один атом. Колись вчені почали більш вдумливо вивчати ці структури, їх чудові властивості викликали ентузіазм в усьому світі. Адже графен міцніший за сталь в 100-300 разів. При цьому він є відмінним провідником тепла і електрики. Електрони можуть безперешкодно проходити крізь нього при будь-якій застосованій напрузі, оскільки не передбачено якихось певних положень «включено» і «вимкнено».

З цієї причини, зазначає професор Ендерс, графен не в достатній мірі підходить для більшості електронних пристроїв. Адже від напівпровідників вимагається, щоб вони забезпечували перемикання між положеннями «включено» і «вимкнено». Так у вченого з’явилася ідея замінити в графені деякі атоми вуглецю бором і азотом. Результатом цього проекту стала двовимірна «решітка», що володіє властивостями напівпровідника. У втіленні цієї ідеї йому допомагала команда вчених з Університету Небраски-Лінкольна. Дослідження здійснювалося в партнерстві з вченими з Краківського університету, Університету штату Нью-Йорк, Бостонського коледжу і Університету Тафтса.

Нагадаємо, що графен став основою матеріалу, в 10 разів міцнішого і в 20 легшого за сталь.

Коментарі закрито.

Поділитися

Як може виглядати нова Nokia 3310. Всі варіанти

Багато хто з ентузіазмом сприйняв новину про перезапуск серії легендартних телефонів Nokia з індексом «3310». На ринку кнопкових пристроїв повний штиль, нові технології сюди не заглядають, а ті, що існували раніше, розчиняються в повітрі. Що й казати, якщо кілька разів на рік кожен з гравців на ринку випускає телефони з 0.3-мегапіксельною камерою, з 50 Мб пам’яті […]

Продукція Withings буде виходити під брендом Nokia

В ході виставки MWC 2017 в Барселоні представники компанії Nokia повідомили про те, що незабаром на прилавках магазинів з’явиться цілий ряд нових девайсів від Nokia, що стосуються сфери здоров’я: трекери, ваги, тонометри, термометри, домашні відеокамери та багато іншого. Розширення асортименту продукції безпосередньо пов’язане з недавнім укладанням угоди з компанією Withings, в результаті чого її пристрої тепер […]

Поползли первые слухи о беспроводной яблочной клавиатуре

Уж недолго осталось до выхода новой беспроводной клавиатуры от Apple. Пока отсутствуют точные сроки начала продаж, но конкретные сведения о характеристиках продукта уже появились в сети. Автором слухов стал чешский сайт Apple Store. Пожалуй, главным обновлением планируется возможность регулирования подсветки клавиатуры с помощью клавиш F5-F6. Кроме того, вместо клавиши Apple появится привычная кнопка питания. Многие […]