"1"

У квітні цього року купертінівці офіційно відкривають нову штаб-квартиру Apple Park, зовні схожу на літаючу тарілку. Ми зібрали все, що відомо про неї на даний момент.

1. Місткість. Apple Park вміщує в себе понад 12 000 співробітників.

2. Територія. Площа «літаючої тарілки», включаючи зелені насадження, склала 70 гектарів. Основна будівля і прилеглі офіси займають лише 20% загальної території.

3. Розташування. Apple Park знаходиться за 3 км від поточного офісу Apple в Каліфорнії.

4. Ідея створення. Думка про створення нового величезного кампусу з’явилася ще у Стіва Джобса. Він займався розробкою спільно з дизайн-бюро Foster+.

5. Дизайн. Головна будівля являє собою чотириповерхову будівлю кільцевої форми. Саме цим дизайном вона нагадує літаючу тарілку.

Крім того, вся будівля виконана з вигнутого скла, бетону і сталі. Труб і проводів ніде не видно, вони заховані усередині корпусу.

6. Внутрішній інтер’єр. Всередині будівлі розташувалися фітнес-центр, кілька кафе, підземна парковка, амфітеатр на 1 000 осіб.

7. Електроенергія. Вся будівля працює виключно на природних джерелах енергії – встановлено понад 100 сонячних панелей.

8. Захист навколишнього середовища. Apple посадила понад 9 000 дерев навколо і всередині будівлі. Це зроблено не тільки для захисту навколишнього середовища, а й для натхнення співробітників.

9. Амфітеатр імені Джобса. Після смерті Стіва Джобса творці вирішили назвати на його честь новий зал для презентацій. Саме тут будуть проходити всі презентації нових продуктів. Очікується, що першим пристроєм, показаним в конференц-залі, стане iPhone 8.

10. Відкриття. Відкриття Apple Park заплановано на квітень цього року. Переїзд співробітників займе шість місяців. Першим туди перебереться Тім Кук.

Вас також може зацікавити інформація про те, що Apple відновила виробництво iPhone 6.

Коментарі закрито.

Поділитися

Революційний MacBook Pro 2016: тонший, легший і з двома дисплеями

25 років тому Apple представила свій перший ноутбук. 10 років тому вона випустила MacBook Pro. Вчора – показала революцію. MacBook Pro вчора У січні 2006 року Apple представила 15-дюймовий MacBook Pro, який прийшов на зміну PowerBook G4. У квітні того ж року вона випустила 17-дюймову модель. У плані дизайну він багато запозичив у попередника, але начинка кардинально […]

У HomeKit була проблема, в Apple з датами дилема

Як нещодавно наново доклалися Fortune, компанією Apple була змінена первісна дата – травень-червень – релізу HomeKit. Останній перенесли попередньо на серпень-вересень. Тим не менш, на конференції WWDC продукт показати начебто як повинні. Принаймні, можуть. На пару з новим Apple TV, що має непогані шанси стати центральним девайсом в розумному будинкові. Але виявилося, що то все […]

В этом году будет выпущен iPhone mini с четырехдюймовым дисплеем

Согласно сведений, которые были представлены аналитиком Тимоти Аркьюри, который в настоящий момент является служащим компании Cowen and Company, в текущем году, помимо представления улучшенных версий iPhone и iPhone Plus, будет выпущена также третья модификация смартфона – iPhone mini. По предварительным сведениям, Apple даст название новинке iPhone 6S mini, в то время как модели с большим […]