"1"

У квітні цього року купертінівці офіційно відкривають нову штаб-квартиру Apple Park, зовні схожу на літаючу тарілку. Ми зібрали все, що відомо про неї на даний момент.

1. Місткість. Apple Park вміщує в себе понад 12 000 співробітників.

2. Територія. Площа «літаючої тарілки», включаючи зелені насадження, склала 70 гектарів. Основна будівля і прилеглі офіси займають лише 20% загальної території.

3. Розташування. Apple Park знаходиться за 3 км від поточного офісу Apple в Каліфорнії.

4. Ідея створення. Думка про створення нового величезного кампусу з’явилася ще у Стіва Джобса. Він займався розробкою спільно з дизайн-бюро Foster+.

5. Дизайн. Головна будівля являє собою чотириповерхову будівлю кільцевої форми. Саме цим дизайном вона нагадує літаючу тарілку.

Крім того, вся будівля виконана з вигнутого скла, бетону і сталі. Труб і проводів ніде не видно, вони заховані усередині корпусу.

6. Внутрішній інтер’єр. Всередині будівлі розташувалися фітнес-центр, кілька кафе, підземна парковка, амфітеатр на 1 000 осіб.

7. Електроенергія. Вся будівля працює виключно на природних джерелах енергії – встановлено понад 100 сонячних панелей.

8. Захист навколишнього середовища. Apple посадила понад 9 000 дерев навколо і всередині будівлі. Це зроблено не тільки для захисту навколишнього середовища, а й для натхнення співробітників.

9. Амфітеатр імені Джобса. Після смерті Стіва Джобса творці вирішили назвати на його честь новий зал для презентацій. Саме тут будуть проходити всі презентації нових продуктів. Очікується, що першим пристроєм, показаним в конференц-залі, стане iPhone 8.

10. Відкриття. Відкриття Apple Park заплановано на квітень цього року. Переїзд співробітників займе шість місяців. Першим туди перебереться Тім Кук.

Вас також може зацікавити інформація про те, що Apple відновила виробництво iPhone 6.

Коментарі закрито.

Поділитися

Apple буде доплачувати користувачам 5 доларів за використання Apple Pay

Apple знайшла спосіб залучити нових користувачів до платіжної системи Apple Pay. Компанія буде надавати всім бажаючим подарункові карти номіналом 5 доларів. Тепер, коли користувачі будуть робити покупки в Apple Store, співробітники запропонують їм скористатися сервісом Apple Pay. При цьому вони не тільки допоможуть в налаштуванні безконтактної служби, а й зроблять приємний бонус – карту iTunes […]

Apple запатентувала пристрій з дисплеєм, що згортається

Днями Бюро патентів і торгових марок США опублікувало інформацію про нову патентну заявку від компанії Apple. У ній описано незвичайний портативний пристрій з екраном, що згортається. Описаний в патенті пристрій складається з двох циліндрів невеликого діаметру з кнопками управління і спеціального гнучкого екрану. Останній ховається в одному з циліндрів. За необхідності користувачам потрібно буде просто «розгорнути» […]

Суд зобов’язав Apple виплатити користувачам $ 400 млн за завищення цін на книги в iBooks

Верховний суд США відмовився розглядати подану Apple апеляцію на винесений раніше вердикт про визнання її винною в змові з метою завищення цін на електронні книги. Таким чином, попереднє рішення суду залишається в силі: Apple доведеться виконати взяті на себе зобов’язання і виплатити $ 400 млн споживачам, яким було завдано збитків в результаті її дій, $ […]