"1"

У квітні цього року купертінівці офіційно відкривають нову штаб-квартиру Apple Park, зовні схожу на літаючу тарілку. Ми зібрали все, що відомо про неї на даний момент.

1. Місткість. Apple Park вміщує в себе понад 12 000 співробітників.

2. Територія. Площа «літаючої тарілки», включаючи зелені насадження, склала 70 гектарів. Основна будівля і прилеглі офіси займають лише 20% загальної території.

3. Розташування. Apple Park знаходиться за 3 км від поточного офісу Apple в Каліфорнії.

4. Ідея створення. Думка про створення нового величезного кампусу з’явилася ще у Стіва Джобса. Він займався розробкою спільно з дизайн-бюро Foster+.

5. Дизайн. Головна будівля являє собою чотириповерхову будівлю кільцевої форми. Саме цим дизайном вона нагадує літаючу тарілку.

Крім того, вся будівля виконана з вигнутого скла, бетону і сталі. Труб і проводів ніде не видно, вони заховані усередині корпусу.

6. Внутрішній інтер’єр. Всередині будівлі розташувалися фітнес-центр, кілька кафе, підземна парковка, амфітеатр на 1 000 осіб.

7. Електроенергія. Вся будівля працює виключно на природних джерелах енергії – встановлено понад 100 сонячних панелей.

8. Захист навколишнього середовища. Apple посадила понад 9 000 дерев навколо і всередині будівлі. Це зроблено не тільки для захисту навколишнього середовища, а й для натхнення співробітників.

9. Амфітеатр імені Джобса. Після смерті Стіва Джобса творці вирішили назвати на його честь новий зал для презентацій. Саме тут будуть проходити всі презентації нових продуктів. Очікується, що першим пристроєм, показаним в конференц-залі, стане iPhone 8.

10. Відкриття. Відкриття Apple Park заплановано на квітень цього року. Переїзд співробітників займе шість місяців. Першим туди перебереться Тім Кук.

Вас також може зацікавити інформація про те, що Apple відновила виробництво iPhone 6.

Коментарі закрито.

Поділитися

Apple розповість про фінансові успіхи 1-го серпня

Вчора Apple оновила сайт для інвесторів і вказала нову дату – 1-е серпня. Саме тоді компанія відзвітує за третій фінансовий квартал 2017 року. Він буде присвячений продажу iPhone 7 і iPhone 7 Plus напередодні презентації iPhone 8, а також раннім підсумкам з продажу нових iPad Pro і Mac. Попередньо керівництво Apple розраховує на дохід в розмірі […]

Lenovo висміяла Apple в рекламі ноутбука-трансформера

Lenovo провела агресивну маркетингову компанію щодо свого нового ноутбука Yoga 900S. Головну увагу привернув рекламний відеоролик, героєм якого виступив стереотипний iGuy – фанат техніки Apple. Він порівнював свій MacBook Retina з трансформером і демонстративно ігнорував переваги сенсорного екрану і поворотної конструкції. На думку творців рекламного ролика, користуватися ноутбуками з сенсорними дисплеями набагато зручніше. Як підтвердження […]

Linksys випустила модульну систему Velop, що забезпечує підключення до Wi-Fi по всьому будинку

Компанія Linksys на CES 2017 представила «першу в світі домашню систему Wi-Fi». На відміну від існуючих рішень з одним роутером, Velop пропонує використовувати кілька модулів за необхідністю, причому між собою вони з’єднуються автоматично, формуючи нішеву топологію. За рахунок цього можна забезпечити повне покриття і надійне підключення до мережі. Насправді, спробу забезпечити підключення по всьому будинку за допомогою […]