"1"

У квітні цього року купертінівці офіційно відкривають нову штаб-квартиру Apple Park, зовні схожу на літаючу тарілку. Ми зібрали все, що відомо про неї на даний момент.

1. Місткість. Apple Park вміщує в себе понад 12 000 співробітників.

2. Територія. Площа «літаючої тарілки», включаючи зелені насадження, склала 70 гектарів. Основна будівля і прилеглі офіси займають лише 20% загальної території.

3. Розташування. Apple Park знаходиться за 3 км від поточного офісу Apple в Каліфорнії.

4. Ідея створення. Думка про створення нового величезного кампусу з’явилася ще у Стіва Джобса. Він займався розробкою спільно з дизайн-бюро Foster+.

5. Дизайн. Головна будівля являє собою чотириповерхову будівлю кільцевої форми. Саме цим дизайном вона нагадує літаючу тарілку.

Крім того, вся будівля виконана з вигнутого скла, бетону і сталі. Труб і проводів ніде не видно, вони заховані усередині корпусу.

6. Внутрішній інтер’єр. Всередині будівлі розташувалися фітнес-центр, кілька кафе, підземна парковка, амфітеатр на 1 000 осіб.

7. Електроенергія. Вся будівля працює виключно на природних джерелах енергії – встановлено понад 100 сонячних панелей.

8. Захист навколишнього середовища. Apple посадила понад 9 000 дерев навколо і всередині будівлі. Це зроблено не тільки для захисту навколишнього середовища, а й для натхнення співробітників.

9. Амфітеатр імені Джобса. Після смерті Стіва Джобса творці вирішили назвати на його честь новий зал для презентацій. Саме тут будуть проходити всі презентації нових продуктів. Очікується, що першим пристроєм, показаним в конференц-залі, стане iPhone 8.

10. Відкриття. Відкриття Apple Park заплановано на квітень цього року. Переїзд співробітників займе шість місяців. Першим туди перебереться Тім Кук.

Вас також може зацікавити інформація про те, що Apple відновила виробництво iPhone 6.

Коментарі закрито.

Поділитися

Вже завтра можна буде пограти в PlayStation 4 на Mac або PC

Улюблені ігри будуть доступні у відрядженні або офісі. Найочікуваніше оновлення ПЗ для Sony Play Station 4 з індексом "3.5" завтра стане доступним для завантаження. Ключовою особливістю апдейта стане можливість грати на консолі з віддаленого комп'ютера. Всю обчислювальну потужність при цьому бере на себе приставка Sony, а Mac або PC виступають в ролі терміналу. Функція Remote Play матиме […]

Новий твік iSwitch

У Cydia з'явився новий твік iSwitch, який викликав досить спірні емоції у «зломщиків» iOS-пристроїв. Декому настройка здалася корисною, інші вважали її непотрібною. Чи використовувати новий інтерфейс апп-свитчера, вирішувати тільки вам. Від себе хочеться додати, що все-таки в iSwitch щось є. І, швидше за все, твік буде в нагоді тим, хто використовує панель багатозадачності саме для […]

Створена хвильова зарядка для гаджетів

Radient Micro-Tech запускає патент на зовсім-зовсім бездротову хвильову зарядку. Всі звикли, що бездротова зарядка – це відсутність дроту як такого, але при цьому наявність якого б не було каналу повідомлення, наприклад тандем, роз’єм чи штекер. Як повідомляє компанія, дроти не знадобляться зовсім. Смартфон можна буде заряджати навіть носячи його з собою в кишені і такий спосіб зможе […]