"1"

Samsung Electronics оголосила про створення нового підрозділу з метою глобального поліпшення якості продукції, так як компанія прагне уникнути в майбутньому інцидентів, подібних до провалу фаблету Galaxy Note 7.

Очолить новий підрозділ Кім Чен-хо, президент суднобудівної фірми Samsung Heavy Industries, що входить до складу Samsung Group.

«Президент Кім Чен-хо, провідний виробничий фахівець, буде очолювати роботу з підвищення якості продукції та вдосконалення виробництва у всіх структурах Samsung Electronics, включаючи виробництво смартфонів і побутової техніки», – зазначено в заяві Samsung.

Створення нового підрозділу є одним з останніх кроків південнокорейської компанії з відновлення довіри споживача до її продукції, що помітно знизилася після того, як вона була змушена припинити продаж Note 7 вартістю близько $900 через цілий ряд випадків загорянь, викликаних дефектами батареї.

Час цього оголошення вибрано не випадково. Samsung планує представити 29 березня свій новий флагманський смартфон Galaxy S8. Це буде перший великий анонс компанії після виходу Galaxy Note 7, так що необхідно зробити все можливе, щоб позбутися враження, що її флагманські смартфони можуть загорятися за власним бажанням. Створення нової команди з контролю якості, як очікується, має зняти всі побоювання користувачів з приводу можливих інцидентів з Galaxy S8, подібних до тих, що сталися з Note 7.

Нагадаємо, що на днях Samsung Galaxy S8 показався на “живих” фото.

Коментарі закрито.

Поділитися

GAMES. Table Tennis Touch

Еще двадцать лет назад в каждом дворе можно было увидеть стол для настольного тенниса, за которым летом собиралось много человек. Но сегодня сейчас, чтобы сыграть в настольный теннис требуется поикать, как место, так и соперников. Либо можно просто установить на iPhone/ iPad игру Table Tennis Touch. Эту игру можно смело назвать лучшим симулятором настольного тенниса […]

Ожидаем чехол с прозрачной клавиатурой для iPad от Tactus

За последнее время виртуальная клавиатура смартфона с сенсорным дисплеем стала вполне привычным инструментом для миллионов пользователей. Ею пользуются даже те, кто много работает с текстом. Но недостатки подобного метода ввода не могут не бросаться в глаза – это отсутствие обратной связи с невозможностью слепого ввода. Но решение не за горами, и его имя – Tactus. […]

Microsoft припинила підтримку понад 70% Windows-смартфонів

На початку цього місяця компанія Microsoft залишила користувачів Windows RT, Windows Phone 8 і Windows Phone 8.1 без популярного месенджера Skype. На цьому проблеми власників пристроїв на базі Windows Phone 8.1 не закінчуються. З вчорашнього дня, 11 липня, завершилася основна підтримка даної операційної системи. Важливо відзначити, що незважаючи на вихід Windows 10 Mobile більше 70% […]