"1"

Samsung Electronics оголосила про створення нового підрозділу з метою глобального поліпшення якості продукції, так як компанія прагне уникнути в майбутньому інцидентів, подібних до провалу фаблету Galaxy Note 7.

Очолить новий підрозділ Кім Чен-хо, президент суднобудівної фірми Samsung Heavy Industries, що входить до складу Samsung Group.

«Президент Кім Чен-хо, провідний виробничий фахівець, буде очолювати роботу з підвищення якості продукції та вдосконалення виробництва у всіх структурах Samsung Electronics, включаючи виробництво смартфонів і побутової техніки», – зазначено в заяві Samsung.

Створення нового підрозділу є одним з останніх кроків південнокорейської компанії з відновлення довіри споживача до її продукції, що помітно знизилася після того, як вона була змушена припинити продаж Note 7 вартістю близько $900 через цілий ряд випадків загорянь, викликаних дефектами батареї.

Час цього оголошення вибрано не випадково. Samsung планує представити 29 березня свій новий флагманський смартфон Galaxy S8. Це буде перший великий анонс компанії після виходу Galaxy Note 7, так що необхідно зробити все можливе, щоб позбутися враження, що її флагманські смартфони можуть загорятися за власним бажанням. Створення нової команди з контролю якості, як очікується, має зняти всі побоювання користувачів з приводу можливих інцидентів з Galaxy S8, подібних до тих, що сталися з Note 7.

Нагадаємо, що на днях Samsung Galaxy S8 показався на “живих” фото.

Коментарі закрито.

Поділитися

Скидки в App Store на 12 марта 2014 года

Спуск  Древние легенды правдивы. Но никто не поверит в это, пока не столкнется с бедой лицом к лицу. Забыть о прошлом и жить размеренной жизнью или пойти на встречу неизвестности выбор за тобой… Как тут отказаться если на кону стоит жизнь любимой дочери. А прошлое, которым ты когда то жил и пытался все это время […]

Mac захопив десяту частину Інтернету

База користувача Windows-PC в Мережі невблаганно скорочується. Та й Surface Pro не вирішив цю проблему. Аналітична компанія Net Applications, що спеціалізується на веб-статистиці, поділилася цікавими даними про базу користувача настільних комп'ютерів. Виявилося, 9,2% всіх веб-серферів на настільних комп'ютерах – це власники Mac. У той же час кількість веб-користувачів на Windows-PC вперше з 2007 року не дотягнув до […]

Программисты активно занимаются разработкой приложений для Apple Watch

В сентябре текущего года весь мир увидел, помимо новых iPhone, первые смарт-часы от купертинской корпорации под названием Apple Watch. К пребольшому сожалению всех любителей «умных» часов, они поступят в продажу не сразу, как iPhone, а только в 2015 году. Однако, уже сейчас многие разработчики серьезно занимаются разработкой игр и приложений, которые бы поддерживали новое устройство.  […]