"1"

Samsung Electronics оголосила про створення нового підрозділу з метою глобального поліпшення якості продукції, так як компанія прагне уникнути в майбутньому інцидентів, подібних до провалу фаблету Galaxy Note 7.

Очолить новий підрозділ Кім Чен-хо, президент суднобудівної фірми Samsung Heavy Industries, що входить до складу Samsung Group.

«Президент Кім Чен-хо, провідний виробничий фахівець, буде очолювати роботу з підвищення якості продукції та вдосконалення виробництва у всіх структурах Samsung Electronics, включаючи виробництво смартфонів і побутової техніки», – зазначено в заяві Samsung.

Створення нового підрозділу є одним з останніх кроків південнокорейської компанії з відновлення довіри споживача до її продукції, що помітно знизилася після того, як вона була змушена припинити продаж Note 7 вартістю близько $900 через цілий ряд випадків загорянь, викликаних дефектами батареї.

Час цього оголошення вибрано не випадково. Samsung планує представити 29 березня свій новий флагманський смартфон Galaxy S8. Це буде перший великий анонс компанії після виходу Galaxy Note 7, так що необхідно зробити все можливе, щоб позбутися враження, що її флагманські смартфони можуть загорятися за власним бажанням. Створення нової команди з контролю якості, як очікується, має зняти всі побоювання користувачів з приводу можливих інцидентів з Galaxy S8, подібних до тих, що сталися з Note 7.

Нагадаємо, що на днях Samsung Galaxy S8 показався на “живих” фото.

Коментарі закрито.

Поділитися

Створена хвильова зарядка для гаджетів

Radient Micro-Tech запускає патент на зовсім-зовсім бездротову хвильову зарядку. Всі звикли, що бездротова зарядка – це відсутність дроту як такого, але при цьому наявність якого б не було каналу повідомлення, наприклад тандем, роз’єм чи штекер. Як повідомляє компанія, дроти не знадобляться зовсім. Смартфон можна буде заряджати навіть носячи його з собою в кишені і такий спосіб зможе […]

Twitter виплатила понад $320 тисяч за виявлення багів

У загальній сумі одна тисяча шістсот шістьдесят два дослідники отримали від Twitter ту чи іншу суму грошей через програму з пошуку вразливостей, яка була запущена в травні 2014 року. Повідомляється, що компанія отримала 5171 звіт і виплатила за два роки трохи більше $322 тисяч. Найменшою виплаченою сумою були $140, найбільшою – $12 040. Середня сума виплат – $835. Втім, […]

Оновлення MacBook Pro перетвориться на кошмар для геймера

З кардинальним оновленням MacBook Pro Apple явно затягнула. Найпродуктивніша серія ноутбуків компанії залишається в звичному дизайні і лише неспішно нарощує потужність. Здавалося б, уже в жовтні-листопаді американський виробник покаже оновлені гаджети, які стануть справжнім технологічним проривом і прийдуть на зміну «класиці»… Ось тільки без процесорів Intel Apple не в силах що-небудь зробити, а чіпмейкер знову […]