"1"

Samsung Electronics оголосила про створення нового підрозділу з метою глобального поліпшення якості продукції, так як компанія прагне уникнути в майбутньому інцидентів, подібних до провалу фаблету Galaxy Note 7.

Очолить новий підрозділ Кім Чен-хо, президент суднобудівної фірми Samsung Heavy Industries, що входить до складу Samsung Group.

«Президент Кім Чен-хо, провідний виробничий фахівець, буде очолювати роботу з підвищення якості продукції та вдосконалення виробництва у всіх структурах Samsung Electronics, включаючи виробництво смартфонів і побутової техніки», – зазначено в заяві Samsung.

Створення нового підрозділу є одним з останніх кроків південнокорейської компанії з відновлення довіри споживача до її продукції, що помітно знизилася після того, як вона була змушена припинити продаж Note 7 вартістю близько $900 через цілий ряд випадків загорянь, викликаних дефектами батареї.

Час цього оголошення вибрано не випадково. Samsung планує представити 29 березня свій новий флагманський смартфон Galaxy S8. Це буде перший великий анонс компанії після виходу Galaxy Note 7, так що необхідно зробити все можливе, щоб позбутися враження, що її флагманські смартфони можуть загорятися за власним бажанням. Створення нової команди з контролю якості, як очікується, має зняти всі побоювання користувачів з приводу можливих інцидентів з Galaxy S8, подібних до тих, що сталися з Note 7.

Нагадаємо, що на днях Samsung Galaxy S8 показався на “живих” фото.

Коментарі закрито.

Поділитися

GAMES. Следуя за комиксами – The Amazing Spider-Man 2

В игре The Amazing Spider-Man 2 представлено довольно большое количество различных злодеев. Впервые  игроку придется встретиться с Эдди Броком еще задолго до появления Венома. Такая хаотическая смена друзей и врагов на экране мобильных платформ имеет намного лучший вид, нежели повторение сюжета фильма. Помимо этого, фильм имеет множество таких моментов, которые сложно переработать в геймплей. Более […]

iPhone 6 Plus больше не будет сам перезагружаться

В Купертино смогли разобраться с проблемой, которая стала большим огорчением для покупателей iPhone 6 Plus. Смартфон периодически сам по себе перезагружался. Практически все владельцы новинки с памятью в 128 гигабайт столкнулись с этим сюрпризом. В компании выяснили причины дефекта и уже нашли способ его устранения. Сегодня вам достаточно прийти в ближайший магазин или сервисный центр […]

Вчені навчили переносну електроніку обмінюватися витратою електроживлення

У Массачусетському університеті розроблено прототип технології, що дозволяє розподіляти заряд акумулятора між мобільними пристроями з різною енергоємністю. Технологію назвали Bradio. Як виявилося, вона заснована на специфікаціях Bluetooth. Bradio забезпечує передачу даних через Bluetooth, коли у пристрої достатній заряд, і перемикається на RFID при його дефіциті. Радіочастотні компоненти Bradio розраховані на перемикання режимів при рівні споживання електроенергії, […]