"1"

Нова консоль Nintendo Switch нарешті надійшла в продаж. Якщо вам вже вдалося її придбати і пощастило пограти в Зельду – круто.

iFixit теж не обійшли новинку стороною і подивилися всі нутрощі. Поспішаємо порадувати – гібридна консоль відмінно ремонтується: 8/10.

Задня кришка пристрою легко знімається, досить відкрутити кілька гвинтів. Немає ніякого клею або заклепок, що вже радує. Відразу ж за нею розташована велика металева пластина, що захищає внутрішні компоненти.

"2"

Під кришкою ховається акумулятор на 16 Втг, розміщений поруч з радіатором і тепловими трубками. За охолодження відповідає кулер, що приховує під собою процесор. Це дійсно щось нове.

Крім того, в корпусі пристрою розташувався слот для microSD-карт, який так само легко замінюється.

"3"

Проте, порт USB-C добре спаяний з материнською платою, тому замінити його не вдасться. Що стосується дисплею – він не спаяний з цифровим перетворювачем, що робить його заміну в рази простішою.

Вас також може зацікавити інформація про те, що десятидоларовий Raspberry Pi Zero W підтримує Wi-Fi і Bluetooth

Коментарі закриті.

Поділитися

iPhone 8 може вийти в кольорі «Blush Gold»

В китайській соціальній мережі Weibo з’явилася інформація про те, що в майбутньому купертінівці можуть трохи відійти від класичних кольорів своїх смартфонів. Зокрема, джерела повідомляють про iPhone 8 в кольорі «Blush Gold». Є ймовірність, що нове забарвлення буде доступним не для всіх моделей. За повідомленнями, що надходять із заводів Foxconn, в кольорі «Blush Gold» вийдуть тільки моделі […]

GAMES. Загадковий The Trace

Британській студії Relentless Software вдалося створити атмосферну гру і перетворити звичайний жанр «пошуку предметів» в дійсно захоплюючий процес. Сюжет гри розкриває перед нами тонкощі небезпечної і нелегкої роботи криміналіста, який пішов з головою в нову справу. Всього парочка доказів і наш герой приходить до прямо-протилежних висновків про ситуацію. Завдяки тому, що Unreal Engine і Unity […]

Квантовий комп’ютер розроблять за допомогою гри

Фізики Орхуського університету розробили серію онлайн-ігор, що дозволяють в ігровій формі вирішувати задачі квантової механіки, пов'язані з розробкою квантового комп'ютера. Наприклад, в одній з ігор, Quantum Moves, потрібно управляти лазерним променем, що переміщує атоми по оптичній решітці, причому це треба робити так, щоб не порушити хитке стан квантової суперпозиції кубітів системи. Вчені спершу спробували вирішити […]