"1"

Нова консоль Nintendo Switch нарешті надійшла в продаж. Якщо вам вже вдалося її придбати і пощастило пограти в Зельду – круто.

iFixit теж не обійшли новинку стороною і подивилися всі нутрощі. Поспішаємо порадувати – гібридна консоль відмінно ремонтується: 8/10.

Задня кришка пристрою легко знімається, досить відкрутити кілька гвинтів. Немає ніякого клею або заклепок, що вже радує. Відразу ж за нею розташована велика металева пластина, що захищає внутрішні компоненти.

"2"

Під кришкою ховається акумулятор на 16 Втг, розміщений поруч з радіатором і тепловими трубками. За охолодження відповідає кулер, що приховує під собою процесор. Це дійсно щось нове.

Крім того, в корпусі пристрою розташувався слот для microSD-карт, який так само легко замінюється.

"3"

Проте, порт USB-C добре спаяний з материнською платою, тому замінити його не вдасться. Що стосується дисплею – він не спаяний з цифровим перетворювачем, що робить його заміну в рази простішою.

Вас також може зацікавити інформація про те, що десятидоларовий Raspberry Pi Zero W підтримує Wi-Fi і Bluetooth

Коментарі закрито.

Поділитися

Поползли первые слухи о беспроводной яблочной клавиатуре

Уж недолго осталось до выхода новой беспроводной клавиатуры от Apple. Пока отсутствуют точные сроки начала продаж, но конкретные сведения о характеристиках продукта уже появились в сети. Автором слухов стал чешский сайт Apple Store. Пожалуй, главным обновлением планируется возможность регулирования подсветки клавиатуры с помощью клавиш F5-F6. Кроме того, вместо клавиши Apple появится привычная кнопка питания. Многие […]

Названа ймовірна вартість нового iPhone

iPhone 8 буде коштувати дешевше, ніж iPhone 7. Таку думку висловив аналітик Мін-Чи Куо з фірми KGI. Смартфон компанії Apple нового покоління з OLED-дисплеєм стане на $100 дешевше, ніж актуальна версія “яблучного” гаджета – iPhone 7. Фахівець стверджує, що північноамериканський бренд подібним чином вирішив підстьобнути попит до своєї продукції. Очікується, що ціни знизяться, в першу чергу, на […]

Samsung S5 і S4 можна скинути до заводських налаштувань за допомогою WAP-повідомлення

Дослідники компанії Context Information Security докладно розповіли про ряд проблем, які були виявлені ними в смартфонах Samsung. Фахівці пишуть, що апарати Samsung S5 і S4 можна скинути до заводської конфігурації (попутно знищивши призначені для користувача дані) за допомогою звичайного текстового повідомлення. При цьому атака спирається на проблеми в Android, так що, швидше за все, уразливості […]