"1"

Нова консоль Nintendo Switch нарешті надійшла в продаж. Якщо вам вже вдалося її придбати і пощастило пограти в Зельду – круто.

iFixit теж не обійшли новинку стороною і подивилися всі нутрощі. Поспішаємо порадувати – гібридна консоль відмінно ремонтується: 8/10.

Задня кришка пристрою легко знімається, досить відкрутити кілька гвинтів. Немає ніякого клею або заклепок, що вже радує. Відразу ж за нею розташована велика металева пластина, що захищає внутрішні компоненти.

"2"

Під кришкою ховається акумулятор на 16 Втг, розміщений поруч з радіатором і тепловими трубками. За охолодження відповідає кулер, що приховує під собою процесор. Це дійсно щось нове.

Крім того, в корпусі пристрою розташувався слот для microSD-карт, який так само легко замінюється.

"3"

Проте, порт USB-C добре спаяний з материнською платою, тому замінити його не вдасться. Що стосується дисплею – він не спаяний з цифровим перетворювачем, що робить його заміну в рази простішою.

Вас також може зацікавити інформація про те, що десятидоларовий Raspberry Pi Zero W підтримує Wi-Fi і Bluetooth

Коментарі закрито.

Поділитися

Скидки в App Store на 6 марта 2014 года

Laminar Pro – Image Editor  Laminar Pro – Image Editor — достаточно популярный графический редактор, который обзавелся специальной версией для iPhone. Программа на данный момент является одним из лучших графических редакторов, созданных для iOS гаджетов. Простой интерфейс и продуманная программная реализация позволяет просто и быстро редактировать материал даже тем, кто не обладает особыми навыками. Интерфейс […]

Накопичувач SSD OWC Aura об’ємом 4 ТБ призначений для модернізації останнього покоління Mac Pro

Компанія Other World Computing (OWC) розпочала продаж твердотільного накопичувача Aura SSD, призначеного для апгрейда комп’ютерів Apple. Йдеться про робочі станції Mac Pro останнього покоління. У червні 2013 року Apple представила комп’ютер Mac Pro циліндричної форми. Базова конфігурація ПК включала твердотільний накопичувач ємністю 256 ГБ. Опціонально можна замовити установку накопичувача на 512 ГБ і 1 ТБ. Бажаючим замінити […]

GAMES. Doodle Jump DC Super Heroes

Doodle Jump замечательная игра, которая олицетворяет собой игры для iOS. Она с успехом объединяет увлекательный игровой процесс и несложное управление, для которого достаточно легких прикосновений к экрану. Поэтому игра стала популярной и занимает высокие места в разных ТОПах. Продолжения игры пока что нет, что ничуть не расстроило знаменитую Ворнер Бразерс, использующую игру как основу для […]