"1"

Нова консоль Nintendo Switch нарешті надійшла в продаж. Якщо вам вже вдалося її придбати і пощастило пограти в Зельду – круто.

iFixit теж не обійшли новинку стороною і подивилися всі нутрощі. Поспішаємо порадувати – гібридна консоль відмінно ремонтується: 8/10.

Задня кришка пристрою легко знімається, досить відкрутити кілька гвинтів. Немає ніякого клею або заклепок, що вже радує. Відразу ж за нею розташована велика металева пластина, що захищає внутрішні компоненти.

"2"

Під кришкою ховається акумулятор на 16 Втг, розміщений поруч з радіатором і тепловими трубками. За охолодження відповідає кулер, що приховує під собою процесор. Це дійсно щось нове.

Крім того, в корпусі пристрою розташувався слот для microSD-карт, який так само легко замінюється.

"3"

Проте, порт USB-C добре спаяний з материнською платою, тому замінити його не вдасться. Що стосується дисплею – він не спаяний з цифровим перетворювачем, що робить його заміну в рази простішою.

Вас також може зацікавити інформація про те, що десятидоларовий Raspberry Pi Zero W підтримує Wi-Fi і Bluetooth

Коментарі закрито.

Поділитися

Apple хоче надати співробітникам можливість працювати вдома

Нещодавно в розділі вакансій на сайті Apple з’явилася інформація про те, що в майбутньому дехто зі співробітників яблучної компанії зможуть працювати за межами корпоративних офісів. В першу чергу подібна ініціатива торкнеться співробітників служби підтримки. Купертінівці вважають, що останні зможуть непогано справлятися зі своєю роботою і поза стінами офісу. Однак працювати вдома зможуть далеко не всі. Згідно […]

Xbox One і Windows 10 запропонують більше ексклюзивів в 2017 році, ніж в 2016

Крім майбутнього запуску «найпотужнішої з коли-небудь створених консолей» до Різдва цього року, Microsoft збирається порадувати шанувальників своїх систем і більшою кількістю ексклюзивів в 2017 році, ніж їх було в минулому. Про це заявив глава підрозділу Xbox Філ Спенсер, додавши, що очікуються як великі запуски, так і більша різноманітність проектів. Серед інших ексклюзивних ігор, які готуються до виходу […]

Раптово. Apple випустила iOS 10.2 beta 5 для розробників

Не минуло й трьох днів, як Apple випустила п’яту бета-версію iOS 10.2 для розробників. Купертінівці порушили традицію і випустили тестову прошивку не в понеділок або вівторок, а в п’ятницю. Різкий випуск оновлення може бути пов’язаний з виправленням критичних помилок і закриттям дірок. Цілком ймовірно, що в найближчі дні Apple випустить фінальну версію апдейту. Як завжди, […]