"1"

На цьому тижні відбулися другі в цьому році збори акціонерів Apple, на яких було винесено на голосування пропозицію урізноманітнити етнічний склад топ-менеджменту компанії. Керівництво попросило відхилити пропозицію на підставі того, що вже зараз воно приділяє багато уваги працевлаштуванню представників расових і етнічних меншин.

Згідно з результатами голосування, більшість акціонерів проголосували проти. 95% голосів (2,83 мільярди в перерахунку на акції) висловили проти і тільки 146 млн підтримали пропозицію, утрималися 135 млн. Брокерські акції без права голосу за дорученням складають в цьому році 1,45 млрд.

Так як тих, хто проголосував «за» було всього близько 6%, у Apple є всі підстави заборонити обговорення аналогічних пропозицій в майбутньому.

Тоні Мальдонадо і Zevin Asset Management, які вперше винесли на голосування питання про різноманітність етнічного складу керівництва Apple, залишилися незадоволені результатами:

«Apple просто обдурила інвесторів, якщо чесно, – заявив Мальдонадо в інтерв’ю для The Verge. – Вони обдурили всіх, сказавши: «Дивіться, у нас все прекрасно. Не турбуйтесь про це. Все в порядку». Проте, я вважаю, що акціонерам відомо далеко не все».

"2"

Зі свого боку Apple заявляє, що в даний час докладає чималих зусиль з даного питання. Як свідчать звіти компанії про різноманітність, роботи в цьому напрямку ведуться.

Згідно з листопадовим звіту, 73 зі 107 керівників Apple і старших посадових осіб є білими чоловіками. За останні 12 місяців в керівництві компанії з’явився один латиноамериканець і два азіати. Хоча в звіті вказані тільки три афроамериканці.

У Купертіно підкреслили, що різноманітність має велике значення для інновацій і майбутнього Apple, зазначивши, що статистика влади відрізняється від внутрішньої статистики компанії.

"3"

«Звіти про рівні можливості працевлаштування не встигають за змінами в індустрії, які відбулися за останні півтора століття, – йдеться на офіційній сторінці Apple. – Ми вважаємо, що інформація за різноманітністю співробітників, присутня на цій сторінці, є більш точною».

Представники Apple відзначили, що вони активно намагаються залучати расові та етнічні меншини, але «не можуть відповідати за те, що співробітники будуть підходити під необхідні вимоги».

Apple весь час підкреслює, що в питаннях забезпечення соціально-культурного різноманіття вона виходить за рамки таких традиційних категорій як раса, стать і національність і враховує особливості, які «зазвичай не заміряються», наприклад статус ветерана бойових дій, сексуальну орієнтацію, інвалідність. Загальна чисельність штату компанії по всьому світу складає близько 100 000 чоловік.

Також дізнайтеся більше про 10 геніальних принципів Стіва Джобса.

Коментарі закрито.

Поділитися

Обновление 1Password: новые инструменты входа, пароли для двухфакторной аутентификации и многое другое

Последнее обновление популярного приложения для управления паролями 1Password добавило много новых функций для пользователей iOS и Mac. В версии 1Password 5.2 для iOS добавлено новый инструмент для входа пользователей, использование нового инструмента, создающего одноразовые пароли для двухфакторной аутентификации, новые поля ввода для премиум пользователей и многое другое. В версию программы 5.1 для пользователей Mac было […]

Відбувся реліз Windows Server 2016

Компанія Microsoft офіційно представила корпоративній аудиторії нову версію операційної системи Windows Server. Новинка отримала безліч функціональних і технологічних удосконалень і, як запевняють розробники, стала значним кроком у еволюції серверної платформи софтверного гіганта. Microsoft оголосила про доступність операційної системи Windows Server 2016. У компанії проаналізували тенденції ринку і виважено підійшли до створення серверної платформи, ключовими особливостями […]

Cкільки років життя крадуть у нас смартфони?

Смартфони крадуть у сучасної людини чимало часу. Скільки часу витрачає людина на «спілкування» із своїм смартфоном протягом року? Щодня користувач пристрою проводить за ним близько 3 годин. За рік набереться аж 49 днів. Ми брали до уваги людей віком 16-30 років. Щодня ми дивимось на смартфон 150 разів! До 80 років набігає цифра 8 років […]