"1"

На цьому тижні відбулися другі в цьому році збори акціонерів Apple, на яких було винесено на голосування пропозицію урізноманітнити етнічний склад топ-менеджменту компанії. Керівництво попросило відхилити пропозицію на підставі того, що вже зараз воно приділяє багато уваги працевлаштуванню представників расових і етнічних меншин.

Згідно з результатами голосування, більшість акціонерів проголосували проти. 95% голосів (2,83 мільярди в перерахунку на акції) висловили проти і тільки 146 млн підтримали пропозицію, утрималися 135 млн. Брокерські акції без права голосу за дорученням складають в цьому році 1,45 млрд.

Так як тих, хто проголосував «за» було всього близько 6%, у Apple є всі підстави заборонити обговорення аналогічних пропозицій в майбутньому.

Тоні Мальдонадо і Zevin Asset Management, які вперше винесли на голосування питання про різноманітність етнічного складу керівництва Apple, залишилися незадоволені результатами:

«Apple просто обдурила інвесторів, якщо чесно, – заявив Мальдонадо в інтерв’ю для The Verge. – Вони обдурили всіх, сказавши: «Дивіться, у нас все прекрасно. Не турбуйтесь про це. Все в порядку». Проте, я вважаю, що акціонерам відомо далеко не все».

"2"

Зі свого боку Apple заявляє, що в даний час докладає чималих зусиль з даного питання. Як свідчать звіти компанії про різноманітність, роботи в цьому напрямку ведуться.

Згідно з листопадовим звіту, 73 зі 107 керівників Apple і старших посадових осіб є білими чоловіками. За останні 12 місяців в керівництві компанії з’явився один латиноамериканець і два азіати. Хоча в звіті вказані тільки три афроамериканці.

У Купертіно підкреслили, що різноманітність має велике значення для інновацій і майбутнього Apple, зазначивши, що статистика влади відрізняється від внутрішньої статистики компанії.

"3"

«Звіти про рівні можливості працевлаштування не встигають за змінами в індустрії, які відбулися за останні півтора століття, – йдеться на офіційній сторінці Apple. – Ми вважаємо, що інформація за різноманітністю співробітників, присутня на цій сторінці, є більш точною».

Представники Apple відзначили, що вони активно намагаються залучати расові та етнічні меншини, але «не можуть відповідати за те, що співробітники будуть підходити під необхідні вимоги».

Apple весь час підкреслює, що в питаннях забезпечення соціально-культурного різноманіття вона виходить за рамки таких традиційних категорій як раса, стать і національність і враховує особливості, які «зазвичай не заміряються», наприклад статус ветерана бойових дій, сексуальну орієнтацію, інвалідність. Загальна чисельність штату компанії по всьому світу складає близько 100 000 чоловік.

Також дізнайтеся більше про 10 геніальних принципів Стіва Джобса.

Коментарі закрито.

Поділитися

Українці створили Додаток, що дозволяє користувачам швидко «списатися» з найближчими закладами

Українські розробники створили незвичайний месенджер, за допомогою якого користувачі зможуть написати і поспілкуватися в форматі чату з представниками найближчий закладів, не обтяжуючи себе пошуком контактів. Сервіс отримав назву Spottle і поки доступний тільки для iOS-пристроїв, однак незабаром автори обіцяють випустити і Android-версію. Самі розробники називають своє творіння таким собі симбіозом WhatsApp і Foursquare. Принцип роботи […]

Прихильники Дональда Трампа закликають бойкотувати Apple після відмови компанії фінансувати з’їзд республіканців

Прихильники мільярдера Дональда Трампа закликають бойкотувати Apple після того, як та відмовилася виступити спонсором з'їзду республіканців у Клівленді, на якій Трамп буде номінований в президенти США від партії. Вони запустили кампанію з хештегом #boycottapple. Напередодні видання Politico з посиланням на джерела в Apple повідомило, що компанія відмовилася від фінансування і підтримки традиційного передвиборчого з'їзду Республіканської […]

Вийшла публічна iOS 9.3.2 beta 4. Для всіх

Продовжуючи програму відкритого бета-тестування, Apple випустила чергове оновлення мобільної операційної системи iOS 9.3.2. Цього разу обидві операційки (для розробників та учасників публічного бета-тестування) вийшли синхронно. Традиційно в прошивці, не знайдено ніяких нововведень і видимих ​​змін, помітних неозброєним оком. Apple же в черговий раз пообіцяла, що система стала «більш стабільною і досконалішою». Середній розмір поновлення на […]