"1"

На цьому тижні відбулися другі в цьому році збори акціонерів Apple, на яких було винесено на голосування пропозицію урізноманітнити етнічний склад топ-менеджменту компанії. Керівництво попросило відхилити пропозицію на підставі того, що вже зараз воно приділяє багато уваги працевлаштуванню представників расових і етнічних меншин.

Згідно з результатами голосування, більшість акціонерів проголосували проти. 95% голосів (2,83 мільярди в перерахунку на акції) висловили проти і тільки 146 млн підтримали пропозицію, утрималися 135 млн. Брокерські акції без права голосу за дорученням складають в цьому році 1,45 млрд.

Так як тих, хто проголосував «за» було всього близько 6%, у Apple є всі підстави заборонити обговорення аналогічних пропозицій в майбутньому.

Тоні Мальдонадо і Zevin Asset Management, які вперше винесли на голосування питання про різноманітність етнічного складу керівництва Apple, залишилися незадоволені результатами:

«Apple просто обдурила інвесторів, якщо чесно, – заявив Мальдонадо в інтерв’ю для The Verge. – Вони обдурили всіх, сказавши: «Дивіться, у нас все прекрасно. Не турбуйтесь про це. Все в порядку». Проте, я вважаю, що акціонерам відомо далеко не все».

"2"

Зі свого боку Apple заявляє, що в даний час докладає чималих зусиль з даного питання. Як свідчать звіти компанії про різноманітність, роботи в цьому напрямку ведуться.

Згідно з листопадовим звіту, 73 зі 107 керівників Apple і старших посадових осіб є білими чоловіками. За останні 12 місяців в керівництві компанії з’явився один латиноамериканець і два азіати. Хоча в звіті вказані тільки три афроамериканці.

У Купертіно підкреслили, що різноманітність має велике значення для інновацій і майбутнього Apple, зазначивши, що статистика влади відрізняється від внутрішньої статистики компанії.

"3"

«Звіти про рівні можливості працевлаштування не встигають за змінами в індустрії, які відбулися за останні півтора століття, – йдеться на офіційній сторінці Apple. – Ми вважаємо, що інформація за різноманітністю співробітників, присутня на цій сторінці, є більш точною».

Представники Apple відзначили, що вони активно намагаються залучати расові та етнічні меншини, але «не можуть відповідати за те, що співробітники будуть підходити під необхідні вимоги».

Apple весь час підкреслює, що в питаннях забезпечення соціально-культурного різноманіття вона виходить за рамки таких традиційних категорій як раса, стать і національність і враховує особливості, які «зазвичай не заміряються», наприклад статус ветерана бойових дій, сексуальну орієнтацію, інвалідність. Загальна чисельність штату компанії по всьому світу складає близько 100 000 чоловік.

Також дізнайтеся більше про 10 геніальних принципів Стіва Джобса.

Коментарі закрито.

Поділитися

Мобільні пристрої стали основним способом виходу в інтернет

Все більше людей по всьому світу використовують мобільні пристрої як основний засіб для виходу в мережу, повідомляється в звіті аналітичної компанії Zenith Optimedia. Імовірно, в 2016 році користувачі проведуть 71% свого часу в інтернеті саме за мобільними пристроями: щодня 86 хвилин проти 36 хвилин з настільних комп'ютерів ноутбуків. Люди стали частіше заходити в мережу зі смартфонів […]

Сравнение срока автономной работы устройств Samsung Galaxy S6, iPhone 6 и iPhone 6 Plus

При сравнении последних гаджетов компании Samsung, легко заметить, что Galaxy S6 намного легче и элегантнее своих предшественников. Производитель добился такого эффекта за счет замены аккумулятора ёмкостью 2 800 мА-ч на более слабый 2 250 мА-ч, что не могло не сказаться на его размерах. По уверением компании, производительность и срок автономной работы устройства от этого не […]

В Apple Watch знайшли датчик, що може вимірювати рівень кисню в крові

«Розумні» годинники Apple Watch в минулу п'ятницю почали надходити першим покупцям. Фахівці iFixit, демонстративно препаруючи пристрій, зробили цікаву знахідку: виявляється, в пристрої є незадіяний датчик, здатний вимірювати рівень кисню в крові. Як з'ясували фахівці, для вимірювання серцевого ритму в Apple Watch використовується плетизмограф, що зазвичай застосовується для графічної реєстрації змін кровонаповнення судин. Він виглядає і […]