"1"

На цьому тижні відбулися другі в цьому році збори акціонерів Apple, на яких було винесено на голосування пропозицію урізноманітнити етнічний склад топ-менеджменту компанії. Керівництво попросило відхилити пропозицію на підставі того, що вже зараз воно приділяє багато уваги працевлаштуванню представників расових і етнічних меншин.

Згідно з результатами голосування, більшість акціонерів проголосували проти. 95% голосів (2,83 мільярди в перерахунку на акції) висловили проти і тільки 146 млн підтримали пропозицію, утрималися 135 млн. Брокерські акції без права голосу за дорученням складають в цьому році 1,45 млрд.

Так як тих, хто проголосував «за» було всього близько 6%, у Apple є всі підстави заборонити обговорення аналогічних пропозицій в майбутньому.

Тоні Мальдонадо і Zevin Asset Management, які вперше винесли на голосування питання про різноманітність етнічного складу керівництва Apple, залишилися незадоволені результатами:

«Apple просто обдурила інвесторів, якщо чесно, – заявив Мальдонадо в інтерв’ю для The Verge. – Вони обдурили всіх, сказавши: «Дивіться, у нас все прекрасно. Не турбуйтесь про це. Все в порядку». Проте, я вважаю, що акціонерам відомо далеко не все».

"2"

Зі свого боку Apple заявляє, що в даний час докладає чималих зусиль з даного питання. Як свідчать звіти компанії про різноманітність, роботи в цьому напрямку ведуться.

Згідно з листопадовим звіту, 73 зі 107 керівників Apple і старших посадових осіб є білими чоловіками. За останні 12 місяців в керівництві компанії з’явився один латиноамериканець і два азіати. Хоча в звіті вказані тільки три афроамериканці.

У Купертіно підкреслили, що різноманітність має велике значення для інновацій і майбутнього Apple, зазначивши, що статистика влади відрізняється від внутрішньої статистики компанії.

"3"

«Звіти про рівні можливості працевлаштування не встигають за змінами в індустрії, які відбулися за останні півтора століття, – йдеться на офіційній сторінці Apple. – Ми вважаємо, що інформація за різноманітністю співробітників, присутня на цій сторінці, є більш точною».

Представники Apple відзначили, що вони активно намагаються залучати расові та етнічні меншини, але «не можуть відповідати за те, що співробітники будуть підходити під необхідні вимоги».

Apple весь час підкреслює, що в питаннях забезпечення соціально-культурного різноманіття вона виходить за рамки таких традиційних категорій як раса, стать і національність і враховує особливості, які «зазвичай не заміряються», наприклад статус ветерана бойових дій, сексуальну орієнтацію, інвалідність. Загальна чисельність штату компанії по всьому світу складає близько 100 000 чоловік.

Також дізнайтеся більше про 10 геніальних принципів Стіва Джобса.

Коментарі закрито.

Поділитися

Дослідження: 70% користувачів iPhone віддають перевагу картам Google

На конференції WWDC 2016 компанія Apple представила оновлений дизайн програми Apple Maps і оголосила про відкриття свого картографічного сервісу для сторонніх розробників. Як повідомляється в звіті компанії Fluent, на даний момент серед користувачів iPhone найбільш популярним картографічним сервісом є карти Google. В опитуванні взяло участь близько 2 000 дорослих американців. Google Maps віддали перевагу майже […]

У Китаї показали автобус, що не займає смуг руху

Через кілька місяців після громадського представлення дизайну в Китаї продемонстрували прототип унікального рейкового електробуса. Масивний транспортний засіб висотою близько 4,8 м нагадує тунель і дозволяє іншим учасникам руху проїжджати між своїми колесами. Автобус, якщо його можна так назвати, отримав ім’я TEB-1 (Transit Elevated Bus). Він використовує електрику і ковзає по спеціальних рейках. Поки що TEB-1 в […]

Як відключити створення бекапа і звільнити місце на Mac

В Apple працюють великі любителі примушувати користувача до покупки гаджетів. Здавалося б, після покупки iPhone і MacBook свої зобов’язання перед компанією ти виконав, але ні:) Якщо у тебе не виявилося грошей на покупку версії на 512 Гб або 1 Тб, то в Купертіно обов’язково починають натякати на Time Capsule. Особливо це стосується резервного копіювання. Вся […]