"1"

Творці бенчмарка AnTuTu щомісяця складають рейтинг найбільш продуктивних смартфонів на світовому ринку. Для багатьох користувачів швидкодія в синтетичних тестах є важливим параметром при виборі мобільного пристрою. Згідно зі свіжим звітом, лідером AnTuTu протягом останніх шести місяців залишається iPhone 7 Plus.

Розробники опублікували свіжі дані про найпродуктивніші смартфони за лютий цього року. Згідно з цим рейтингом, найкращими продовжують залишатися флагманські рішення Apple. Найбільш продуктивним виявився iPhone 7 Plus на базі однокристальної платформи Apple A10 Fusion, який набрав 184 981 балів. На другому місці – смартфон iPhone 7 з результатом 175 805 балів. Увійшов до трійки лідерів «вбивця» флагманів OnePlus 3T з 163 044 балів.

На четвертому місці опинився LeEco Le Pro 3 (159 163 бали), п’яте місце дісталося Smartisan M1L, який продемонстрував 154 559 балів. Продовжується історія, що в рейтингу найбільш продуктивних пристроїв відсутні продукти південнокорейської компанії Samsung і китайських Huawei і Meizu.

"2"

Місця з шостого по десяте займають апарати Zuk Edge від Lenovo, OnePlus 3 і три смартфони Xiaomi – Mi 5S Plus, Mi 5S і Mi Note 2. Всі вісім смартфонів, що працюють під управлінням ОС Android, що потрапили в топ-10 лідерів, оснащені однокристальною системою Snapdragon 821.

Вам буде цікаво дізнатися, що Samsung Galaxy S7 edge отримав нагороду Global Mobile Awards 2017 як «Кращий смартфон» 2016 року.

Коментарі закрито.

Поділитися

NVIDIA І PACCAR зайнятися розробкою безпілотних вантажівок

Днями стало відомо про те, що NVIDIA підписала угоду з Bosch про співпрацю, в рамках якого дві компанії будуть займатися розробкою та впровадженням технологій автоматичного управління, заснованих на штучному інтелекті. Практично відразу в NVIDIA оголосили і про партнерство з Paccar, відомим американським виробником вантажівок. Разом вони планують розробити безпілотний вантажний автомобіль. Платформа Drive PX 2, […]

Apple научилась защищать дисплей и камеру iPhone от повреждений во время падения

Согласно сведениям, которые были опубликованы на официальном веб-сайте американского Бюро по патентам, корпорация Apple запатентовала технологию, которая, по словам «фруктовой» копании, сможет минимизировать повреждения корпуса смартфона при его падении. В патентной заявке описана технология, которая называется «защитный механизм для портативного гаджета». Описывается технология, которая в автоматическом режиме определяет момент, когда устройство выпадает из кармана или […]

Потребители покупают iPhone 6 чаще, чем iPhone 6 plus

В этом году Apple пришлось совершить нестандартный маневр, полностью забыв о своих ценностях, компания выпустила на рынок iдевайсы с увеличенной диагональю экрана. На этой неделе мы уже писали, что спрос со стороны пользователей Android оказался ниже ожидаемого. Правда любители «крупногабаритных» моделей смогли все-таки пополнить ряды «яблочников». Новое исследование, проведенное американской компанией Consumer Intelligence Research Partners, […]