"1"

Творці бенчмарка AnTuTu щомісяця складають рейтинг найбільш продуктивних смартфонів на світовому ринку. Для багатьох користувачів швидкодія в синтетичних тестах є важливим параметром при виборі мобільного пристрою. Згідно зі свіжим звітом, лідером AnTuTu протягом останніх шести місяців залишається iPhone 7 Plus.

Розробники опублікували свіжі дані про найпродуктивніші смартфони за лютий цього року. Згідно з цим рейтингом, найкращими продовжують залишатися флагманські рішення Apple. Найбільш продуктивним виявився iPhone 7 Plus на базі однокристальної платформи Apple A10 Fusion, який набрав 184 981 балів. На другому місці – смартфон iPhone 7 з результатом 175 805 балів. Увійшов до трійки лідерів «вбивця» флагманів OnePlus 3T з 163 044 балів.

На четвертому місці опинився LeEco Le Pro 3 (159 163 бали), п’яте місце дісталося Smartisan M1L, який продемонстрував 154 559 балів. Продовжується історія, що в рейтингу найбільш продуктивних пристроїв відсутні продукти південнокорейської компанії Samsung і китайських Huawei і Meizu.

"2"

Місця з шостого по десяте займають апарати Zuk Edge від Lenovo, OnePlus 3 і три смартфони Xiaomi – Mi 5S Plus, Mi 5S і Mi Note 2. Всі вісім смартфонів, що працюють під управлінням ОС Android, що потрапили в топ-10 лідерів, оснащені однокристальною системою Snapdragon 821.

Вам буде цікаво дізнатися, що Samsung Galaxy S7 edge отримав нагороду Global Mobile Awards 2017 як «Кращий смартфон» 2016 року.

Коментарі закрито.

Поділитися

iOS 10: нові функції і головні особливості

Слідом за watchOS 3 і macOS Sierra компанія Apple представила нову версію iOS. У «десятці» купертінівці зосередили свою увагу не тільки на впровадженні нових функції, але і на поліпшенні продуктивності. Представники компанії обіцяють, що iOS 10 буде краще реагувати на дії користувачів. Що стосується нововведень, то їх можна розділити на кілька пунктів: – Новий екран блокування […]

Самые популярные игры столичных метро

  Думаю, что каждый хотя бы раз в жизни пользовался услугами метрополитена и видел, насколько некоторые пассажиры сосредоточены на своих девайсах. Ещё лет десять назад это были газеты и книжечки с классикой, то сейчас это смартфоны и планшеты. Вам знакомо это чувство, когда хочется узнать, чем же занята эта девушка, или от чего паренёк выпучил […]

Знайдено спосіб повернути старий дизайн “ВКонтакте”

В ніч з 16 на 17 серпня соціальна мережа “ВКонтакте” після чотирьох місяців тестування перевела всіх на новий дизайн. Зміни сподобалися не всім – деякі вже почали намагатися зробити все «як раніше». Офіційного способу повернутися до старого інтерфейсу немає, але ми підкажемо вам одну лазівку. 1. Встановлюємо браузерні розширення Stylish (є версії для Chrome і […]