"1"

Творці бенчмарка AnTuTu щомісяця складають рейтинг найбільш продуктивних смартфонів на світовому ринку. Для багатьох користувачів швидкодія в синтетичних тестах є важливим параметром при виборі мобільного пристрою. Згідно зі свіжим звітом, лідером AnTuTu протягом останніх шести місяців залишається iPhone 7 Plus.

Розробники опублікували свіжі дані про найпродуктивніші смартфони за лютий цього року. Згідно з цим рейтингом, найкращими продовжують залишатися флагманські рішення Apple. Найбільш продуктивним виявився iPhone 7 Plus на базі однокристальної платформи Apple A10 Fusion, який набрав 184 981 балів. На другому місці – смартфон iPhone 7 з результатом 175 805 балів. Увійшов до трійки лідерів «вбивця» флагманів OnePlus 3T з 163 044 балів.

На четвертому місці опинився LeEco Le Pro 3 (159 163 бали), п’яте місце дісталося Smartisan M1L, який продемонстрував 154 559 балів. Продовжується історія, що в рейтингу найбільш продуктивних пристроїв відсутні продукти південнокорейської компанії Samsung і китайських Huawei і Meizu.

"2"

Місця з шостого по десяте займають апарати Zuk Edge від Lenovo, OnePlus 3 і три смартфони Xiaomi – Mi 5S Plus, Mi 5S і Mi Note 2. Всі вісім смартфонів, що працюють під управлінням ОС Android, що потрапили в топ-10 лідерів, оснащені однокристальною системою Snapdragon 821.

Вам буде цікаво дізнатися, що Samsung Galaxy S7 edge отримав нагороду Global Mobile Awards 2017 як «Кращий смартфон» 2016 року.

Коментарі закрито.

Поділитися

MacBook 2017 року зможуть працювати до 20 годин без підзарядки

Поточні яблучні ноутбуки не можуть протриматися без додаткового заряджання довше 8-10 годин. Apple вже давно почала підбирати персонал, тісно пов’язаний з розробкою акумуляторів. Нехай MacBook і вважається рекордсменом в області збереження електроенергії, але багатьом користувачам і цього недостатньо. За інформацією ресурсу Actual Apple, до 2017 року варто очікувати збільшення часу автономності «макбуків». Самим енергоефективним яблучним […]

Apple запатентувала iPhone з круговим дисплеєм

Компанія Apple отримала патент на новий форм-фактор для смартфонів, який в перспективі можуть прийняти iPhone і iPad. До того як засновник Apple Стів Джобс представив в 2007 році перший iPhone, в результаті став галузевим стандартом, багато виробників експериментували з зовнішнім виглядом телефонів. Випускалися, наприклад, «розкладачки» зі складним корпусом, слайдери з висувною QWERTY-клавіатурою, фліпи з відкидною […]

За допомогою Microsoft HoloLens провели перший концерт в змішаній реальності

Незважаючи на те, що в минулому році вийшли шоломи віртуальної реальності від всіх ключових гравців цього ринку, включаючи HTC, Oculus, Sony і Google, багато фахівців упевнені, що майбутнє – за доповненою реальністю. На даний момент найперспективнішим проектом в цій області є Microsoft HoloLens. Зараз шолом доступний тільки розробникам, а його комерційного релізу варто чекати лише до […]