"1"

Творці бенчмарка AnTuTu щомісяця складають рейтинг найбільш продуктивних смартфонів на світовому ринку. Для багатьох користувачів швидкодія в синтетичних тестах є важливим параметром при виборі мобільного пристрою. Згідно зі свіжим звітом, лідером AnTuTu протягом останніх шести місяців залишається iPhone 7 Plus.

Розробники опублікували свіжі дані про найпродуктивніші смартфони за лютий цього року. Згідно з цим рейтингом, найкращими продовжують залишатися флагманські рішення Apple. Найбільш продуктивним виявився iPhone 7 Plus на базі однокристальної платформи Apple A10 Fusion, який набрав 184 981 балів. На другому місці – смартфон iPhone 7 з результатом 175 805 балів. Увійшов до трійки лідерів «вбивця» флагманів OnePlus 3T з 163 044 балів.

На четвертому місці опинився LeEco Le Pro 3 (159 163 бали), п’яте місце дісталося Smartisan M1L, який продемонстрував 154 559 балів. Продовжується історія, що в рейтингу найбільш продуктивних пристроїв відсутні продукти південнокорейської компанії Samsung і китайських Huawei і Meizu.

"2"

Місця з шостого по десяте займають апарати Zuk Edge від Lenovo, OnePlus 3 і три смартфони Xiaomi – Mi 5S Plus, Mi 5S і Mi Note 2. Всі вісім смартфонів, що працюють під управлінням ОС Android, що потрапили в топ-10 лідерів, оснащені однокристальною системою Snapdragon 821.

Вам буде цікаво дізнатися, що Samsung Galaxy S7 edge отримав нагороду Global Mobile Awards 2017 як «Кращий смартфон» 2016 року.

Коментарі закрито.

Поділитися

iCloud китайских пользователей перенесены в местный дата-центр

Поскольку у компании Apple имеется большое число активных пользователей, сервисов и устройств, имеется многочисленные запросы и объемы информации, обрабатывающие дата-центрами яблочной компании. Apple вводит в эксплуатацию все новые и новые дата-центры, среди которых распределяют данные пользователей. Недавно данные для всех китайских пользователей были перенесены в местные дата-центры. Компания из Купертино разместила данные китайских пользователей в […]

Magic Mouse третього покоління отримає підтримку Force Touch

Патентне бюро США сьогодні видало Apple патент на новий пристрій введення, яке є подальшим розвитком Magic Mouse. У документі йдеться про нове покоління комп'ютерної миші, що підтримує технологію Force Touch. У жовтні минулого року разом з оновленими моделями настільних систем iMac компанія Apple представила Magic Mouse 2. Миша Magic Mouse з індексом «2» в порівнянні […]

Суд зобов’язав Apple виплатити користувачам $ 400 млн за завищення цін на книги в iBooks

Верховний суд США відмовився розглядати подану Apple апеляцію на винесений раніше вердикт про визнання її винною в змові з метою завищення цін на електронні книги. Таким чином, попереднє рішення суду залишається в силі: Apple доведеться виконати взяті на себе зобов’язання і виплатити $ 400 млн споживачам, яким було завдано збитків в результаті її дій, $ […]