З запуску рекламного сервісу iAd минуло шість років. Оскільки керівництво компанії більше не хоче витрачати час і ресурси на рекламну платформу, управління нею та організацію її роботи, ймовірно, передадуть видавцям контенту, як і всі прибутки від поширюваної з її допомогою реклами.

Подейкують, що в планах у компанії зробити сервіс автоматичним. А рекламні оголошення зможуть створювати видавці. В Apple також відмовляться від 30% комісії від рекламних прибутків, які раніше стягували з реклами. Про це повідомило анонімне джерело з лав Apple, уточнивши, що компанія просто не дока в мобільній рекламі.

Деталі такого рішення правління Apple поки невідомі. Однак у редакції BuzzFeed вважають, що за новими правилами платформа iAd почне працювати вже на цьому тижні. Команда, що займалася в Apple продажем рекламних оголошень, буде розпущена, їхні акції викуплять згідно з контрактом. А ось доля фірм-партнерів, які відповідали за автоматизацію продажів рекламних оголошень на платформі, поки невідома. Швидше за все, видавництва контенту самостійно згорнуть роботу з автоматизації купівлі реклами, і вже їх власні співробітники стануть створювати оголошення для iAd і поширювати їх.

Спочатку, в 2010-му у Apple були великі плани на мобільну рекламу. Інвестиції в цю сферу компанія з Купертіно зробила вельми значні. За придбання Quattro Wireless, на базі якої і була побудована платформа iAd, Apple тоді заплатила 275 млн. А ось високі, згідно з прогнозами, доходи від сервісу вона так і не отримала. За статистикою, на ринку мобільної реклами Apple належить лише частка в 5,1%, тоді як частка Google становить 9,5%, а у Facebook і зовсім величезний шматок грошового пирога 37,9% ринку мобільної реклами.

Очевидно, що Apple набагато краще справляється з будь-яким іншим бізнесом. Так що рішення передати роботу з iAd видавцям, які знаються в такій рекламі, дійсно мудре і заслуговує на повагу.

Як завжди, Apple поки утримується від коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Safari на iOS і Mac дала збій. Як виправити

Буквально сьогодні стало відомо про нову помилку браузера Safari на iOS і Mac. Суть проблеми полягає в наступному: коли Ви натискаєте на адресний рядок браузера, Вас моментально “викидає” з програми. Звідки з’явилася ця помилка і що за нею стоїть, поки з’ясовується. До того ж, так відбувається не у всіх користувачів iOS і Mac. Якщо ж Ви […]

Оновлення iTunes 12.4.2 стало доступно для завантаження на Mac і Windows

Apple випустила технічне оновлення iTunes 12.4.2, спрямоване на виправлення помилок. Згідно супровідної документації, в новому випуску виправлено неприємний збій, що виникає при відтворенні коротких треків в Apple Music. Після виходу оновлення iTunes 12.4.1 користувачі стали скаржитися на помилку при відтворенні, що виникає у композицій тривалістю менше 60 секунд. Коли такий трек програється в Apple Music […]

Аналітики: BeatsX набагато популярніші за AirPods

За підсумками лютого 2017 року, BeatsX стали найпопулярнішими навушниками, обігнавши навіть AirPods. Про це повідомляє видання CNET. Аналітики впевнені, що домогтися таких результатів бездротовим навушникам Beats вдалося завдяки звичному форм-фактору і внутріканальному типу розміщення у вусі. Показником стала кількість прочитаних оглядів на CNET. Незважаючи на успіх AirPods, експерти прийшли до висновку, що інноваційність навушників здалася користувачам […]