З запуску рекламного сервісу iAd минуло шість років. Оскільки керівництво компанії більше не хоче витрачати час і ресурси на рекламну платформу, управління нею та організацію її роботи, ймовірно, передадуть видавцям контенту, як і всі прибутки від поширюваної з її допомогою реклами.

Подейкують, що в планах у компанії зробити сервіс автоматичним. А рекламні оголошення зможуть створювати видавці. В Apple також відмовляться від 30% комісії від рекламних прибутків, які раніше стягували з реклами. Про це повідомило анонімне джерело з лав Apple, уточнивши, що компанія просто не дока в мобільній рекламі.

Деталі такого рішення правління Apple поки невідомі. Однак у редакції BuzzFeed вважають, що за новими правилами платформа iAd почне працювати вже на цьому тижні. Команда, що займалася в Apple продажем рекламних оголошень, буде розпущена, їхні акції викуплять згідно з контрактом. А ось доля фірм-партнерів, які відповідали за автоматизацію продажів рекламних оголошень на платформі, поки невідома. Швидше за все, видавництва контенту самостійно згорнуть роботу з автоматизації купівлі реклами, і вже їх власні співробітники стануть створювати оголошення для iAd і поширювати їх.

Спочатку, в 2010-му у Apple були великі плани на мобільну рекламу. Інвестиції в цю сферу компанія з Купертіно зробила вельми значні. За придбання Quattro Wireless, на базі якої і була побудована платформа iAd, Apple тоді заплатила 275 млн. А ось високі, згідно з прогнозами, доходи від сервісу вона так і не отримала. За статистикою, на ринку мобільної реклами Apple належить лише частка в 5,1%, тоді як частка Google становить 9,5%, а у Facebook і зовсім величезний шматок грошового пирога 37,9% ринку мобільної реклами.

Очевидно, що Apple набагато краще справляється з будь-яким іншим бізнесом. Так що рішення передати роботу з iAd видавцям, які знаються в такій рекламі, дійсно мудре і заслуговує на повагу.

Як завжди, Apple поки утримується від коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Глава Foxconn повідомив про перше з 2007 року зниження продажів iPhone

Поставки смартфонів від Apple за підсумками року вперше знизяться з 2007 року, прогнозує компанія Foxconn, яка збирає 70% всіх iPhone. Як стверджує видання Nikkei, низький попит на смартфони від Apple може триватися до кінця цього року. Як заявив Террі Гоу, глава тайванської компанії Foxconn Technology Group, всього в 2016 році буде продано не більше 220 млн […]

iPhone 8 отримає просунуту систему 3D Touch

Практично жоден день не обходиться без чуток про iPhone 8, флагманський смартфон Apple 2017 року. Іноді інформація надходить з неперевірених джерел, іноді – від заслуговуючих на довіру експертів. Черговою порцією відомостей поділився авторитетний аналітик Мін-Чі Куо, чиї прогнози щодо «яблучної» техніки зазвичай відрізняються точністю. За інформацією аналітика, для iPhone 8 Apple серйозно переробить систему розпізнавання […]

Елон Маск відправить туристів в космос в 2018 році

Елон Маск, засновник космічної корпорації SpaceX, збирається відправити двох космічних туристів за межі Землі, до Місяця, вже в 2018-му році. Гроші за подорож в космос вже оплачені. Однак сума не називається. Так само немає даних і про самих «туристах». До слова, якщо подорож відбудеться, то це будуть перші люди за більш ніж 40 років, які […]