З запуску рекламного сервісу iAd минуло шість років. Оскільки керівництво компанії більше не хоче витрачати час і ресурси на рекламну платформу, управління нею та організацію її роботи, ймовірно, передадуть видавцям контенту, як і всі прибутки від поширюваної з її допомогою реклами.

Подейкують, що в планах у компанії зробити сервіс автоматичним. А рекламні оголошення зможуть створювати видавці. В Apple також відмовляться від 30% комісії від рекламних прибутків, які раніше стягували з реклами. Про це повідомило анонімне джерело з лав Apple, уточнивши, що компанія просто не дока в мобільній рекламі.

Деталі такого рішення правління Apple поки невідомі. Однак у редакції BuzzFeed вважають, що за новими правилами платформа iAd почне працювати вже на цьому тижні. Команда, що займалася в Apple продажем рекламних оголошень, буде розпущена, їхні акції викуплять згідно з контрактом. А ось доля фірм-партнерів, які відповідали за автоматизацію продажів рекламних оголошень на платформі, поки невідома. Швидше за все, видавництва контенту самостійно згорнуть роботу з автоматизації купівлі реклами, і вже їх власні співробітники стануть створювати оголошення для iAd і поширювати їх.

Спочатку, в 2010-му у Apple були великі плани на мобільну рекламу. Інвестиції в цю сферу компанія з Купертіно зробила вельми значні. За придбання Quattro Wireless, на базі якої і була побудована платформа iAd, Apple тоді заплатила 275 млн. А ось високі, згідно з прогнозами, доходи від сервісу вона так і не отримала. За статистикою, на ринку мобільної реклами Apple належить лише частка в 5,1%, тоді як частка Google становить 9,5%, а у Facebook і зовсім величезний шматок грошового пирога 37,9% ринку мобільної реклами.

Очевидно, що Apple набагато краще справляється з будь-яким іншим бізнесом. Так що рішення передати роботу з iAd видавцям, які знаються в такій рекламі, дійсно мудре і заслуговує на повагу.

Як завжди, Apple поки утримується від коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Вчені створили перший 51-кубітний квантовий комп’ютер

Фізики з Росії і США спільно розробили і протестували найпотужніший в світі квантовий комп’ютер, основою якого є 51-кубітний чіп. Група, керівником якої є один із засновників Російського квантового центру Михайло Лукін, який працює в Гарварді, обійшла команду Google, яка все ще працює над створенням 49-кубітного чіпа. В ході тестування нового квантового комп’ютера вчені змогли вирішити […]

В Україні готується до запуску ще один мобільний банк

Колишній IT-директор ПриватБанку, Дмитро Дубілет, в травні цього року анонсував запуск першого в Україні мобільного банку – Ibox Bank. Вчора ж банкір повідомив на своїй сторінці в Facebook про швидкий запуск ще одного фінансового додатку для смартфонів. Команда почала працювати над проектом мобільного банку відразу з двома фінустановами – Айбокс Банком і Універсал Банком. Айбокс підключився до […]

Інтертелеком пропонує 200 хвилин і 4,5 Гб за 50 грн

Інтертелеком включився в боротьбу за смартфони. Оператор представив новий тариф, орієнтований не тільки на інтернет, але і на дзвінки. Причому як в мобільних мережах, так і на міські номери. Вартість нового тарифу «Супер смартфон 50» – 50 грн на місяць. В цю ціну входить 200 хвилин дзвінків іншим операторам, 2 Гб швидкісного трафіку і безлімітні […]