"1"

Apple відновила виробництво iPhone 6 на 32 ГБ в золотому кольорі – досить несподіване рішення. Про це повідомляє 9to5, посилаючись на джерело в Taiwan Mobile.

Примітно, що раніше в цій лінійці не було моделі на 32 ГБ, а лише на 16, 64 і 128 ГБ. Експерти вважають, що це зроблено з метою заманювання покупців дешевих Android-смартфонів.

"2"

Для пробного заходу купертінівці планують поставити на тайванський ринок близько 30-40 тис. смартфонів. Продажем займуться місцеві оператори.

Це вже не перший раз, коли компанія знижує ціну на старі девайси, але до цього вона ніколи не випускала їх у продаж заново (не рахуючи відновлені гаджети). Мабуть, справи у Apple не такі хороші, як здається.

Вас також може зацікавити інформація про те, що з наступного тижня компанія Apple відновить продаж моніторів LG UltraFine 5K.

Коментарі закрито.

Поділитися

Apple Watch 2 мають працювати довше оригінальної моделі

Передбачається, що в другому поколінні Apple Watch купертінівці усунуть деякі недоліки, які були знайдені в оригінальній моделі. Зокрема, багато хто сподівається на те, що компанія Apple зробить Apple Watch 2 менш «залежними від розетки». На користь цього говорить нова інформація, що днями з’явилася в китайському сервісі мікроблогів під назвою Weibo. Якщо вірити останнім витокам, то […]

Привіт, майбутнє. Verizon почав тестувати 5G

Давно про 5G не було предметних новин. То корейці хваляться, то британці пресу в оману вводять. Але тепер можна говорити про реальний стан справ. Американський Verizon почав тест нового покоління мобільного зв’язку. Про це представники оператора розповіли на Mobile World Congress, який проходить в Барселоні. Verizon разом з Samsung почав тестувати зв’язок нового покоління в польових […]

iPhone стрибнув з 40-го поверху

У Мережі з'явився відеозапис ефектного падіння iPhone з 40 поверху одного з хмарочосів у Дубаї. Ролик, записаний на вбудовану камеру смартфона, переглянули на YouTube понад 100 000 разів. «У мене був невдалий ранок. Я хотів зробити кілька знімків на 40 поверсі хмарочоса, але мій iPhone вирішив подихати свіжим повітрям і полетів вниз. Він впав з […]