"1"

Apple відновила виробництво iPhone 6 на 32 ГБ в золотому кольорі – досить несподіване рішення. Про це повідомляє 9to5, посилаючись на джерело в Taiwan Mobile.

Примітно, що раніше в цій лінійці не було моделі на 32 ГБ, а лише на 16, 64 і 128 ГБ. Експерти вважають, що це зроблено з метою заманювання покупців дешевих Android-смартфонів.

"2"

Для пробного заходу купертінівці планують поставити на тайванський ринок близько 30-40 тис. смартфонів. Продажем займуться місцеві оператори.

Це вже не перший раз, коли компанія знижує ціну на старі девайси, але до цього вона ніколи не випускала їх у продаж заново (не рахуючи відновлені гаджети). Мабуть, справи у Apple не такі хороші, як здається.

Вас також може зацікавити інформація про те, що з наступного тижня компанія Apple відновить продаж моніторів LG UltraFine 5K.

Коментарі закрито.

Поділитися

Дизайнер представив концепт безрамкового iPhone 8 з темним інтерфейсом

Дизайнер Віан-ле-Масне представив своє бачення безрамкового iPhone 8 з OLED-дисплеєм. Насамперед дизайнер зазначив, що темний режим інтерфейсу не може просто «інвертувати білі і чорні пікселі». Але він відмінно розмиває рамки між краями і дисплеєм смартфону. Перехід до темного режиму дозволить значно згладити контраст між краєм екрану і рамкою. Насправді, це буде навіть непомітно, так як […]

Продаж смартфонів Microsoft знизився на 81%

Ні для кого не секрет, що компанія Microsoft упустила ринок смартфонів, що, втім, не приховує і глава корпорації Сатья Наделла. Про це свідчить відразу кілька фактів: за минулий рік Microsoft не випустила жодного нового смартфона, як і більша частина її партнерів, частка ринку Windows-смартфонів впала нижче 1%, а частка Windows 10 Mobile серед всіх Windows-смартфонів становить […]

2 300 000 Предзаказов Apple Watch

В компании Apple пока не офиширую официальных цифр количества заказанных устройств Apple Watch 10 апреля. Однако аналитик Мин-Чи Ко из KGI Securities уже подсчитал четкое число таких устройств и даже называет точное количество. До этого нам было известно только то, что Количество предзаказанных Apple Watch на территории США составляли около одного миллиона единиц. Большую популярность […]