"1"

Apple відновила виробництво iPhone 6 на 32 ГБ в золотому кольорі – досить несподіване рішення. Про це повідомляє 9to5, посилаючись на джерело в Taiwan Mobile.

Примітно, що раніше в цій лінійці не було моделі на 32 ГБ, а лише на 16, 64 і 128 ГБ. Експерти вважають, що це зроблено з метою заманювання покупців дешевих Android-смартфонів.

"2"

Для пробного заходу купертінівці планують поставити на тайванський ринок близько 30-40 тис. смартфонів. Продажем займуться місцеві оператори.

Це вже не перший раз, коли компанія знижує ціну на старі девайси, але до цього вона ніколи не випускала їх у продаж заново (не рахуючи відновлені гаджети). Мабуть, справи у Apple не такі хороші, як здається.

Вас також може зацікавити інформація про те, що з наступного тижня компанія Apple відновить продаж моніторів LG UltraFine 5K.

Коментарі закрито.

Поділитися

Чому в iPhone та iPad немає FM-радіо

Багатьом відомо, що в iPhone і iPad використовується універсальний модуль зв'язку, що підтримує прийом сигналу Wi-Fi, Bluetooth і FM. Тільки от прийом FM-сигналу неактивний. Думаю, цілком очевидно, чому Apple обмежили можливість користувачам iOS-девайсів слухати радіо. Це б серйозно вдарило по продажам iTunes Store і доходу з iRadio. Apple нерідко критикують і просять включити можливість прийому […]

Unclutter – цифрова кишеня для файлів і заміток на Мас

Кишені – дуже зручна річ, в них можна швидко покласти щось і також швидко дістати. Додаток Unclutter реалізує цю ідею в цифровому оточенні комп’ютерів Mac. Unclutter непомітно розташовується у верхньому рядку і дає про себе знати, тільки коли користувач піднімає курсор високо вгору і скролить вниз. Тоді з’являється панель, розділена на три частини: для файлів, […]

У поліції Великобританії з’явився підрозділ з дронами

Літаючі дрони можуть стати гарною підмогою для поліції та інших служб. З повітря можна легко вистежити злочинця, зробити знімки місця злочину або ж відзняти на відео певну місцевість. Саме тому поліція Великобританії вирішила розширити свої можливості за допомогою спеціального підрозділу, до якого входять досвідчені оператори. Для цього кілька команд офіцерів, що перебувають на службі, пройшли […]