"1"

Apple відновила виробництво iPhone 6 на 32 ГБ в золотому кольорі – досить несподіване рішення. Про це повідомляє 9to5, посилаючись на джерело в Taiwan Mobile.

Примітно, що раніше в цій лінійці не було моделі на 32 ГБ, а лише на 16, 64 і 128 ГБ. Експерти вважають, що це зроблено з метою заманювання покупців дешевих Android-смартфонів.

"2"

Для пробного заходу купертінівці планують поставити на тайванський ринок близько 30-40 тис. смартфонів. Продажем займуться місцеві оператори.

Це вже не перший раз, коли компанія знижує ціну на старі девайси, але до цього вона ніколи не випускала їх у продаж заново (не рахуючи відновлені гаджети). Мабуть, справи у Apple не такі хороші, як здається.

Вас також може зацікавити інформація про те, що з наступного тижня компанія Apple відновить продаж моніторів LG UltraFine 5K.

Коментарі закрито.

Поділитися

Представлений домашній екран для відтворення голограм

Фантастичні фільми демонструють нам недалеке майбутнє, в якому голографічні інтерфейси і засоби зв’язку будуть поширені практично повсюдно. І хоча до подібного застосування технології ще далеко, придбати голографічний екран можна вже сьогодні. HoloVit представила домашній екран для відтворення голограм. Мабуть, багато хто пам’ятає, як порівняно недавно на великій сцені були «відроджені» у вигляді голограми Фредді Меркьюрі […]

iOS 10 усунула самий дратівливий баг камери iPhone

13 червня в Сан-Франциско пройшла конференція для розробників WWDC 2016, в рамках якої Apple представила операційні системи iOS 10, macOS, tvOS і watchOS. Великою подією став запуск SDK Siri, радикальне оновлення месенджера iMessage і комплексний редизайн Apple Music. Однак мало що з перерахованого вище може зрівнятися з таким нововведенням iOS 10, як можливість знімати фото […]

Apple хоче надати співробітникам можливість працювати вдома

Нещодавно в розділі вакансій на сайті Apple з’явилася інформація про те, що в майбутньому дехто зі співробітників яблучної компанії зможуть працювати за межами корпоративних офісів. В першу чергу подібна ініціатива торкнеться співробітників служби підтримки. Купертінівці вважають, що останні зможуть непогано справлятися зі своєю роботою і поза стінами офісу. Однак працювати вдома зможуть далеко не всі. Згідно […]