"1"

«ВКонтакте» веде переговори з ТНТ, «СТС Медіа», ЮТВ, «Базельовс» та іншими продюсерськими і ТБ-компаніями про створення ексклюзивного контенту для соціальної мережі.

Раніше глава Apple Тім Кук озвучував плани корпорації щодо виходу в сферу виробництва оригінального телевізійного контенту, пообіцявши, що на 2017 рік компанія планує «багато нового», що в результаті дасть їй можливість успішно конкурувати з іншими компаніями.

На думку джерел видання «ВКонтакте» зацікавлена ​​в створенні коротких шоу, скетчкому, міні-серіалів, які будуть демонструватися виключно на сайті соціальної мережі. Для цього представники компанії ведуть переговори як з продюсерами, так і з адміністраторами популярних пабліків, де публікує їх продукти. Джерело вказало, що на початковому етапі VK готова інвестувати в зйомки контенту «десятки мільйонів рублів».

Топ-менеджер медіахолдингу пояснив виданню, що «ВКонтакте» поки не планує створювати дорогі серіали для показу тільки в інтернеті, так як вартість виробництва однієї серії обійдеться в $100- $150 тисяч, а реклама або платні підписки не зможуть окупити витрати. Інше близьке до соцмережі джерело додало, що «ВКонтакте» готова витрачати на створення короткого контенту «до мільйона рублів».

Прес-секретар «ВКонтакте» Євген Красніков підтвердив виданню, що розробка власного контенту ведеться, однак уточнювати деталі проекту відмовився.

"2"

Соціальна мережа йде по шляху Apple, яка також планує активно створювати ексклюзивний контент. Компанія з Купертіно веде переговори як про створення повнометражних фільмів, так і про покупку прав на телевізійні програми. Кук раніше заявляв, що оригінальний контент «буде випущений протягом року». «Ми дізнаємося багато нового про створення оригінального контенту і думаємо над способами, якими ми можемо зайнятися цим процесом», – сказав він.

Вас також може зацікавити інформація про те, що Viber відмовиться від програми для Windows 10.

Коментарі закрито.

Поділитися

Провідні автоконцерни об’єдналися для створення мережі ультрашвидких зарядних станцій у Європі

BMW Group, Ford Motor Company, Daimler AG, Volkswagen Group, Porsche і Audi підписали меморандум про співпрацю, в рамках якого планується створити мережу високошвидкісних зарядних станцій для електромобілів по всій Європі. Проект повинен стати однією з відправних точок для масового переходу Старого Світу на використання електротранспорту. Планується, що станції будуть оснащуватися надпотужними пристроями подачі електрики, здатними […]

Вирішення проблем з додатками Mac App Store

Кілька днів тому розпочався цікавий ажіотаж у користувачів яблучної продукції. З'явилася невелика, але неприємна проблема з Mac App Store: завантажені програми виявляються пошкодженими і їх необхідно ще раз скачувати з магазину додатків Apple. Деякі розробники знайшли проблему – виявилося, що у всьому винні купертіновці, які не поновили сертифікати Mac App Store. А винахідливі користувачі не […]

Зовнішня батарея Power Bank на 5200 мАч оснащена Bluetooth-динаміком та лазерної клавіатурою для iPhone

Клавіатури без механічних клавіш як правило недолюблюють, але якщо доводиться вибирати між крихітною екранною і  великою проекцією, то користувач швидше вибере другий варіант. Тим більше, що тепер подібний пристрій може бути виконано у вигляді ємної зовнішньої батареї і бездротового динаміка. Проекційні лазерні клавіатури вже якийсь час присутні на ринку, проте раніше вони були занадто громіздкими, щоб їх можна було […]