"1"

«ВКонтакте» веде переговори з ТНТ, «СТС Медіа», ЮТВ, «Базельовс» та іншими продюсерськими і ТБ-компаніями про створення ексклюзивного контенту для соціальної мережі.

Раніше глава Apple Тім Кук озвучував плани корпорації щодо виходу в сферу виробництва оригінального телевізійного контенту, пообіцявши, що на 2017 рік компанія планує «багато нового», що в результаті дасть їй можливість успішно конкурувати з іншими компаніями.

На думку джерел видання «ВКонтакте» зацікавлена ​​в створенні коротких шоу, скетчкому, міні-серіалів, які будуть демонструватися виключно на сайті соціальної мережі. Для цього представники компанії ведуть переговори як з продюсерами, так і з адміністраторами популярних пабліків, де публікує їх продукти. Джерело вказало, що на початковому етапі VK готова інвестувати в зйомки контенту «десятки мільйонів рублів».

Топ-менеджер медіахолдингу пояснив виданню, що «ВКонтакте» поки не планує створювати дорогі серіали для показу тільки в інтернеті, так як вартість виробництва однієї серії обійдеться в $100- $150 тисяч, а реклама або платні підписки не зможуть окупити витрати. Інше близьке до соцмережі джерело додало, що «ВКонтакте» готова витрачати на створення короткого контенту «до мільйона рублів».

Прес-секретар «ВКонтакте» Євген Красніков підтвердив виданню, що розробка власного контенту ведеться, однак уточнювати деталі проекту відмовився.

"2"

Соціальна мережа йде по шляху Apple, яка також планує активно створювати ексклюзивний контент. Компанія з Купертіно веде переговори як про створення повнометражних фільмів, так і про покупку прав на телевізійні програми. Кук раніше заявляв, що оригінальний контент «буде випущений протягом року». «Ми дізнаємося багато нового про створення оригінального контенту і думаємо над способами, якими ми можемо зайнятися цим процесом», – сказав він.

Вас також може зацікавити інформація про те, що Viber відмовиться від програми для Windows 10.

Коментарі закрито.

Поділитися

Разработчики подготовят 100 тысяч приложений для Apple Watch до старта продаж

Первые 100 разработчиков уже получили тестовые модели часов Apple Watch для подготовки приложений. Уже к апрелю текущего года все пользователи получат много полезных и интересных приложений. Аналитик Трип Кодерти сообщает, что до момента запуска смарт-часов в продажу разработчики успеют подготовить более 100 тысяч приложений.  Многие разработчики успели оценить удобство навигации часов Apple Watch при помощи […]

Суд Apple с экс-пользователем iMessage набирает обороты

На днях Apple представила страницу на своем официальном сайте с подробной инструкцией, как отключить сервис iMessage после перехода с iOS на другие операционные системы. Несмотря на старания, этот шаг не позволил «яблочной» компании избежать суда с бывшим пользователем сервиса. Речь идет о судебном деле между жительницей Калифорнии Адриенн Мур, которая в апреле текущего года отказалась […]

Власти США запретили Apple продавать свою продукцию на полуострове Крым

Госсекретарь США, Виктория Нуланд заявила, что в рамках санкций, которые наложены против временно оккупированного Российской Федерацией Крыма, американским корпорациям Apple, Microsoft и Google запрещено работать на территории полуострова до тех пор, пока Крым не будет возвращен Украине. В прошлом году, а именно 18 декабря президент США, Барак Обама, подписал закон о санкциях. Крупнейшие компании IT-отрасли […]