"1"

«ВКонтакте» веде переговори з ТНТ, «СТС Медіа», ЮТВ, «Базельовс» та іншими продюсерськими і ТБ-компаніями про створення ексклюзивного контенту для соціальної мережі.

Раніше глава Apple Тім Кук озвучував плани корпорації щодо виходу в сферу виробництва оригінального телевізійного контенту, пообіцявши, що на 2017 рік компанія планує «багато нового», що в результаті дасть їй можливість успішно конкурувати з іншими компаніями.

На думку джерел видання «ВКонтакте» зацікавлена ​​в створенні коротких шоу, скетчкому, міні-серіалів, які будуть демонструватися виключно на сайті соціальної мережі. Для цього представники компанії ведуть переговори як з продюсерами, так і з адміністраторами популярних пабліків, де публікує їх продукти. Джерело вказало, що на початковому етапі VK готова інвестувати в зйомки контенту «десятки мільйонів рублів».

Топ-менеджер медіахолдингу пояснив виданню, що «ВКонтакте» поки не планує створювати дорогі серіали для показу тільки в інтернеті, так як вартість виробництва однієї серії обійдеться в $100- $150 тисяч, а реклама або платні підписки не зможуть окупити витрати. Інше близьке до соцмережі джерело додало, що «ВКонтакте» готова витрачати на створення короткого контенту «до мільйона рублів».

Прес-секретар «ВКонтакте» Євген Красніков підтвердив виданню, що розробка власного контенту ведеться, однак уточнювати деталі проекту відмовився.

"2"

Соціальна мережа йде по шляху Apple, яка також планує активно створювати ексклюзивний контент. Компанія з Купертіно веде переговори як про створення повнометражних фільмів, так і про покупку прав на телевізійні програми. Кук раніше заявляв, що оригінальний контент «буде випущений протягом року». «Ми дізнаємося багато нового про створення оригінального контенту і думаємо над способами, якими ми можемо зайнятися цим процесом», – сказав він.

Вас також може зацікавити інформація про те, що Viber відмовиться від програми для Windows 10.

Коментарі закрито.

Поділитися

Чим корисна відмова від роз’єму навушників в iPhone 7

Щось в цьому році чутки про новий iPhone поповзли рано. Пророкують iPhone 7 без звичного всім роз’єму для навушників. Ця новина так схвилювала народ, що вже більше 200 000 людей підписали петицію проти видалення 3,5-мм аудіопортів. Можна довго сперечатися, треба це робити чи ні, однак є цікава думку, яка багато що пояснює. Багато хто вважає, що такі […]

У Microsoft Word з’явився штучний інтелект

Користувачі Microsoft Word з пакету Office 365 отримали можливість “познайомитися” з штучним інтелектом. Розробники додали в останню версію програми нову функцію – панель “Коректор”. В її роботі, як уточнили у компанії, застосовуються технології штучного інтелекту. Це дозволяє не просто виправляти граматичні помилки, але ще і красиво писати. ШІ дає рекомендації користувачам щодо поліпшення стилістики тексту. Панель “Коректор” […]

Поліцейські розблокували смартфон убитого за допомогою копії відбитка пальця

Тривимірні пластикові моделі відбитків пальців мертвої людини, які на прохання поліції виготовили вчені з Мічиганського університету, не допомогли отримати доступ до його смартфону. Однак його вдалося розблокувати, нанісши копію відбитка на електропровідний папір за допомогою звичайного струменевого принтера. Поліцейські звернулися до професора Аніл Джайн і його аспірантів з проханням знайти спосіб обманути дактилоскопічний сканер, який блокує […]