"1"

«ВКонтакте» веде переговори з ТНТ, «СТС Медіа», ЮТВ, «Базельовс» та іншими продюсерськими і ТБ-компаніями про створення ексклюзивного контенту для соціальної мережі.

Раніше глава Apple Тім Кук озвучував плани корпорації щодо виходу в сферу виробництва оригінального телевізійного контенту, пообіцявши, що на 2017 рік компанія планує «багато нового», що в результаті дасть їй можливість успішно конкурувати з іншими компаніями.

На думку джерел видання «ВКонтакте» зацікавлена ​​в створенні коротких шоу, скетчкому, міні-серіалів, які будуть демонструватися виключно на сайті соціальної мережі. Для цього представники компанії ведуть переговори як з продюсерами, так і з адміністраторами популярних пабліків, де публікує їх продукти. Джерело вказало, що на початковому етапі VK готова інвестувати в зйомки контенту «десятки мільйонів рублів».

Топ-менеджер медіахолдингу пояснив виданню, що «ВКонтакте» поки не планує створювати дорогі серіали для показу тільки в інтернеті, так як вартість виробництва однієї серії обійдеться в $100- $150 тисяч, а реклама або платні підписки не зможуть окупити витрати. Інше близьке до соцмережі джерело додало, що «ВКонтакте» готова витрачати на створення короткого контенту «до мільйона рублів».

Прес-секретар «ВКонтакте» Євген Красніков підтвердив виданню, що розробка власного контенту ведеться, однак уточнювати деталі проекту відмовився.

"2"

Соціальна мережа йде по шляху Apple, яка також планує активно створювати ексклюзивний контент. Компанія з Купертіно веде переговори як про створення повнометражних фільмів, так і про покупку прав на телевізійні програми. Кук раніше заявляв, що оригінальний контент «буде випущений протягом року». «Ми дізнаємося багато нового про створення оригінального контенту і думаємо над способами, якими ми можемо зайнятися цим процесом», – сказав він.

Вас також може зацікавити інформація про те, що Viber відмовиться від програми для Windows 10.

Коментарі закрито.

Поділитися

C MacBook Pro 2016 сумісні не всі Thunderbolt 3 пристрої

До оновленого MacBook Pro 2016 з панеллю Touch Bar Apple зуміла встановити відразу чотири порти Thunderbolt 3. Здавалося б, зрозуміла одна річ – з підключенням додаткової периферії у користувача точно не буде проблем. Але підводні камені знайшли і тут. MacBook Pro сумісні не з усіма Thunderbolt 3 пристроями, а вся проблема криється в установленому чипі від […]

Рыночная капитализация Apple вышла на очередной максимум

В четверг на биржевом рынке Apple обновила показатели своих акций – их стоимость выросла более чем на 1%. Такое положение вещей позволило компании достичь небывалого уровня капитализации в $659 млрд. Хочется сразу напомнить нашим читателям, что Apple длительное время занимает лидирующее положение по показателю капитализации компании. Для сравнения: в настоящий момент у Microsoft рыночная капитализация […]

Створено ремінець для зручного носіння Apple Watch

Компанія EdgeGear розробила особливий ремінець для смарт-годинника Apple Watch, який зручно утримує смарт-годинник на руці, дозволяючи користуватися всіма функціями пристрою, не змінюючи положення руки. Гаджет було створено інженерами Джеймсом Гілмором та Ендрю Гріном. Аксесуар отримав назву Shift. Він розташовується на руці поблизу великого пальця. За рахунок того, що гаджет знаходиться не на зап’ясті, а безпосередньо […]