"1"

Apple відновить продаж моніторів LG UltraFine 5K, реалізація яких була зупинена після виявлення проблем у їх роботі під час перебування поблизу Wi-Fi-маршрутизаторів. Замовити пристрої можна буде на сайті компанії із 7 березня.

На початку минулого місяця Apple припинила продаж 27-дюймових моніторів LG UltraFine 5K, які виявилися проблемними. Покупці повідомили, що якщо дисплей встановити в межах двох метрів від роутера, то можна зіткнутися з цілим рядом проблем в його роботі, включаючи появу мерехтіння, роз’єднання і зависання підключеного комп’ютера через електромагнітні завади. У ряді випадків джерело проблем і взагалі не можна було ідентифікувати.

В LG провели розслідування і підтвердили наявність проблеми. У компанії пообіцяли, що в нових партіях проблема з екрануванням буде вирішена. Тепер же стало відомо, що такі моделі з’являться в онлайн-магазині Apple з 7 березня.

"2"

Чи буде прийнятих виробником заходів достатньо для вирішення проблеми, стане зрозуміло через деякий час після старту продажу.

LG UltraFine 5K був анонсований разом з новими ноутбуками MacBook Pro і позиціонується як рішення, призначене саме для цих пристроїв. До кінця березня монітори будуть продаватися за $974, потім ціна виросте до початкових $1299.

Вас також може зацікавити інформація про те, що рітейлери повертають Apple нерозпродані iPhone SE напередодні березневої презентації.

Коментарі закрито.

Поділитися

Чи побачимо ми стрімінг-сервіс Apple на WWDC?

Загальновідомо, що єдине, чого Apple не вистачає для повного щастя – це світового панування. Компанія всіляко прагне до подібного, не афішуючи своїх майбутніх суперпроектів. З найпомітніших зараз Apple Car і свій стрімінг-сервіс. Будь-хто може сказати, що друге твердження не найочевидніше. Серйозно – незважаючи на постійні розмови, приховати зйомки будь-якого великого проекту, та ще й із […]

Dropbox офіційно закрив Mailbox і видалив додаток з App Store

Dropbox офіційно припинила розробку поштової програми Mailbox і видалила клієнт з онлайн-магазину App Store. Mailbox був придбаний компанією в 2013 році і тоді компанія робила велику ставку на цю програму. Але тепер в Dropbox вирішили звернути увагу на інші проекти. Вперше про закриття Mailbox було оголошено в грудні минулого року. Якийсь час Dropbox вважав, що поштовий клієнт […]

В Україні запустили першу фабрику 3D-друку

Відомий український стартап Kwambio, що пропонує користувачам купувати готові вироби, роздруковані на 3D-принтері, або ж просто цифрові моделі для самостійного друку, запустив власне виробництво в Одесі. Для роздруківки виробів компанія використовує промислові принтери, здатні працювати з традиційними матеріалами. У числі іншого, на фабриці виготовляють металеві та керамічні вироби, а вже в листопаді відбудеться запуск цеху […]