"1"

Apple відновить продаж моніторів LG UltraFine 5K, реалізація яких була зупинена після виявлення проблем у їх роботі під час перебування поблизу Wi-Fi-маршрутизаторів. Замовити пристрої можна буде на сайті компанії із 7 березня.

На початку минулого місяця Apple припинила продаж 27-дюймових моніторів LG UltraFine 5K, які виявилися проблемними. Покупці повідомили, що якщо дисплей встановити в межах двох метрів від роутера, то можна зіткнутися з цілим рядом проблем в його роботі, включаючи появу мерехтіння, роз’єднання і зависання підключеного комп’ютера через електромагнітні завади. У ряді випадків джерело проблем і взагалі не можна було ідентифікувати.

В LG провели розслідування і підтвердили наявність проблеми. У компанії пообіцяли, що в нових партіях проблема з екрануванням буде вирішена. Тепер же стало відомо, що такі моделі з’являться в онлайн-магазині Apple з 7 березня.

"2"

Чи буде прийнятих виробником заходів достатньо для вирішення проблеми, стане зрозуміло через деякий час після старту продажу.

LG UltraFine 5K був анонсований разом з новими ноутбуками MacBook Pro і позиціонується як рішення, призначене саме для цих пристроїв. До кінця березня монітори будуть продаватися за $974, потім ціна виросте до початкових $1299.

Вас також може зацікавити інформація про те, що рітейлери повертають Apple нерозпродані iPhone SE напередодні березневої презентації.

Коментарі закриті.

Поділитися

Нове металеве яблуко iPhone 6c

iPhone 5c, який надійшов у продаж у вересні 2013 року, не користувався великою популярністю у користувачів, і став найменш успішним смартфоном Apple. Тим не менш, за часів фаблетів з діагоналлю дисплеїв понад 5 дюймів, мініатюрний iPhone в металевому корпусі для багатьох залишався дійсно недосяжним ідеалом. Якщо вірити виданню TechWeb, яке отримало цікаву інформацію безпосередньо від […]

18-річна дочка Стіва Джобса підкорює світ кінного спорту

Дочка засновника Apple Стіва Джобса Єва поповнила ряди заможних спадкоємців, захоплених кінним спортом. 18-річна дівчина успішно виступає в змаганнях з подолання перешкод на конкурном полі. Недавня випускниця школи вже встигла взяти участь у кількох змаганнях з конкуру, де її суперницями були Дестро Аллен Спілберг, Дженніфер Гейтс та інші представники відомих прізвищ. «Конкурси – відмінний спосіб […]

7 способів розрядити батарею iPhone

У Мережі повно порад, як зберегти батарею iPhone – включити авіарежім, відключити служби геолокації, активувати «зменшення руху» і так далі. А що ж, власне, призводить акумулятор вашого смартфона до швидкої розрядки? Підключення iPhone до комп’ютера, який виключений або в режимі сну Часто ми заряджаємо смартфони від комп’ютера. Це дійсно непоганий спосіб, але рівно до тих […]