"1"

Apple відновить продаж моніторів LG UltraFine 5K, реалізація яких була зупинена після виявлення проблем у їх роботі під час перебування поблизу Wi-Fi-маршрутизаторів. Замовити пристрої можна буде на сайті компанії із 7 березня.

На початку минулого місяця Apple припинила продаж 27-дюймових моніторів LG UltraFine 5K, які виявилися проблемними. Покупці повідомили, що якщо дисплей встановити в межах двох метрів від роутера, то можна зіткнутися з цілим рядом проблем в його роботі, включаючи появу мерехтіння, роз’єднання і зависання підключеного комп’ютера через електромагнітні завади. У ряді випадків джерело проблем і взагалі не можна було ідентифікувати.

В LG провели розслідування і підтвердили наявність проблеми. У компанії пообіцяли, що в нових партіях проблема з екрануванням буде вирішена. Тепер же стало відомо, що такі моделі з’являться в онлайн-магазині Apple з 7 березня.

"2"

Чи буде прийнятих виробником заходів достатньо для вирішення проблеми, стане зрозуміло через деякий час після старту продажу.

LG UltraFine 5K був анонсований разом з новими ноутбуками MacBook Pro і позиціонується як рішення, призначене саме для цих пристроїв. До кінця березня монітори будуть продаватися за $974, потім ціна виросте до початкових $1299.

Вас також може зацікавити інформація про те, що рітейлери повертають Apple нерозпродані iPhone SE напередодні березневої презентації.

Коментарі закрито.

Поділитися

Євросоюз забезпечить безкоштовним інтернетом 8000 міст до 2020 року

Єврокомісія домовилася з Європарламентом про запуск нової ініціативи WiFi4EU, згідно з якою до 2020 року ЄС виділить країнам-учасницям союзу гранти на загальну суму $ 134 млн для установки безкоштовних точок Wi-Fi-доступу в громадських місцях, повідомляє The Next Web. Як розповів голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер ще під час першого розгляду ініціативи в минулому році, кампанія спрямована […]

Прощай, Apple, або ласкаво просимо в світ ботів!

Судячи з усього, Apple випустила з виду такі напрямки, як розвиток штучного інтелекту і машинне навчання. Компанія продовжує спеціалізуватися на пристроях зі скла і металу, наповнених додатками, в той час як Facebook розробляє боти, Amazon розвиває домашнього помічника Alexa, а Google серйозно оновлює свій персональний асистент. Не так давно Blackberry аналогічним чином проігнорувала появу iPhone. Чи ризикує […]

iPhone стрибнув з 40-го поверху

У Мережі з'явився відеозапис ефектного падіння iPhone з 40 поверху одного з хмарочосів у Дубаї. Ролик, записаний на вбудовану камеру смартфона, переглянули на YouTube понад 100 000 разів. «У мене був невдалий ранок. Я хотів зробити кілька знімків на 40 поверсі хмарочоса, але мій iPhone вирішив подихати свіжим повітрям і полетів вниз. Він впав з […]