"1"

Apple відновить продаж моніторів LG UltraFine 5K, реалізація яких була зупинена після виявлення проблем у їх роботі під час перебування поблизу Wi-Fi-маршрутизаторів. Замовити пристрої можна буде на сайті компанії із 7 березня.

На початку минулого місяця Apple припинила продаж 27-дюймових моніторів LG UltraFine 5K, які виявилися проблемними. Покупці повідомили, що якщо дисплей встановити в межах двох метрів від роутера, то можна зіткнутися з цілим рядом проблем в його роботі, включаючи появу мерехтіння, роз’єднання і зависання підключеного комп’ютера через електромагнітні завади. У ряді випадків джерело проблем і взагалі не можна було ідентифікувати.

В LG провели розслідування і підтвердили наявність проблеми. У компанії пообіцяли, що в нових партіях проблема з екрануванням буде вирішена. Тепер же стало відомо, що такі моделі з’являться в онлайн-магазині Apple з 7 березня.

"2"

Чи буде прийнятих виробником заходів достатньо для вирішення проблеми, стане зрозуміло через деякий час після старту продажу.

LG UltraFine 5K був анонсований разом з новими ноутбуками MacBook Pro і позиціонується як рішення, призначене саме для цих пристроїв. До кінця березня монітори будуть продаватися за $974, потім ціна виросте до початкових $1299.

Вас також може зацікавити інформація про те, що рітейлери повертають Apple нерозпродані iPhone SE напередодні березневої презентації.

Коментарі закрито.

Поділитися

Apple запатентувала стіл з вбудованою бездротовою зарядкою

Днями стало відомо про те, що патентне портфоліо компанії Apple поповнилося новим документом. У ньому описана система бездротової зарядки мобільних пристроїв, яка вбудована в поверхню столу. Передбачається, що подібна розробка може знайти широке застосування в фірмових роздрібних магазинах Apple. Фактично бездротова зарядна станція вже давно не є чимось незвичайним. Однак зазвичай вона являє собою невелику поверхню, […]

Подвійну камеру і 3 ГБ RAM отримають і iPhone 7 Plus, і iPhone Pro

Аналітик Мін-Чи Куо поділився новими відомостями про майбутній флагманський смартфон Apple. Раніше інсайдерські джерела повідомляли, що Apple збирається оснастити свій новий смартфон подвійний камерою, але вона стане особливістю лише найбільш топової версії – 5,5-дюймового iPhone Pro. Однак, за інформацією Мін-Чи Куо, подвійна камера все-таки з'явиться не тільки в люксової, але і в «звичайної» версії 5,5-дюймового iPhone. Модулі камери […]

GAMES. Star Wars: Galactic Defense

В обозримом будущем все почитатели «Звездных воинов» смогут посмотреть очередную серию этого фантастического фильма. А если быть совсем точным – произойдет это через год с небольшим. По крайней мере, так утверждают его создатели. Что ж, поживем – увидим. В свою очередь, компания «Disney», которая владеет всеми правами на франшизу, уже теперь приступила к раскрутке фильма […]