"1"

Apple відновить продаж моніторів LG UltraFine 5K, реалізація яких була зупинена після виявлення проблем у їх роботі під час перебування поблизу Wi-Fi-маршрутизаторів. Замовити пристрої можна буде на сайті компанії із 7 березня.

На початку минулого місяця Apple припинила продаж 27-дюймових моніторів LG UltraFine 5K, які виявилися проблемними. Покупці повідомили, що якщо дисплей встановити в межах двох метрів від роутера, то можна зіткнутися з цілим рядом проблем в його роботі, включаючи появу мерехтіння, роз’єднання і зависання підключеного комп’ютера через електромагнітні завади. У ряді випадків джерело проблем і взагалі не можна було ідентифікувати.

В LG провели розслідування і підтвердили наявність проблеми. У компанії пообіцяли, що в нових партіях проблема з екрануванням буде вирішена. Тепер же стало відомо, що такі моделі з’являться в онлайн-магазині Apple з 7 березня.

"2"

Чи буде прийнятих виробником заходів достатньо для вирішення проблеми, стане зрозуміло через деякий час після старту продажу.

LG UltraFine 5K був анонсований разом з новими ноутбуками MacBook Pro і позиціонується як рішення, призначене саме для цих пристроїв. До кінця березня монітори будуть продаватися за $974, потім ціна виросте до початкових $1299.

Вас також може зацікавити інформація про те, що рітейлери повертають Apple нерозпродані iPhone SE напередодні березневої презентації.

Коментарі закрито.

Поділитися

Новий 12-дюймовий MacBook знайдений в OS X

Ультратонкий ноутбук може з’явиться в продажу вже до кінця квітня. Під час березневої презентації Apple надія на те, що компанія покаже оновлені MacBook згасала з кожною хвилиною. Дива не сталося і все, що нам вдалося побачити в рамках презентації: iPhone SE, 9,7-дюймовий iPad Pro, нові ремінці з плетеного нейлону і реліз мобільної операційної системи iOS […]

У Microsoft Word з’явився штучний інтелект

Користувачі Microsoft Word з пакету Office 365 отримали можливість “познайомитися” з штучним інтелектом. Розробники додали в останню версію програми нову функцію – панель “Коректор”. В її роботі, як уточнили у компанії, застосовуються технології штучного інтелекту. Це дозволяє не просто виправляти граматичні помилки, але ще і красиво писати. ШІ дає рекомендації користувачам щодо поліпшення стилістики тексту. Панель “Коректор” […]

Microsoft звільняє 1850 співробітників

Корпорація Microsoft повідомила про нові звільнення в мобільному підрозділі. Тим часом ЗМІ стало відомо про плани софтверного гіганта відмовитися від випуску телефонів. Як повідомляє газета The Wall Street Journal з посиланням на заяву, зроблену Microsoft в середу, 25 травня, компанія скоротить 1850 робочих місць, витративши на цю кадрову реструктуризацію близько $950 млн. Велика частина оголошених […]