"1"

Персональні дані понад півмільйона користувачів Інтернету виявилися скомпрометовані нешкідливими плюшевими звірятами, випуском яких займається американська компанія Spiral Toys. На відміну від звичайних дитячих іграшок, продукція Spiral Toys могла похвалитися вбудованими електронними компонентами для дистанційної взаємодії між батьками і дитиною. Смарт-начинка і зіграла злий жарт з покупцями іграшок, повідавши також про безпечність компанії-розробника.

Іграшки серії CloudPets, що значаться фігурантами в набираючому обертів скандалі, оснащуються Bluetooth-чіпами для підключення до мобільних пристроїв. Турботливі батьки, чиє чадо отримувало в подарунок одну з моделей CloudPets, за допомогою бездротового з’єднання відправляли через додаток-компаньйон голосові повідомлення, які плюшеві ведмедики озвучували дитині через вбудовані динаміки.

Користувачі, які виявили критичну вразливість в базі даних Spiral Toys (а точніше – нібито повну відсутність будь-якого захисту користувальницьких акаунтів і всіх доданих до них файлів), змогли дістати реєстраційні дані від витоків власників CloudPets і доступ до архіву всіх відправлених ними аудіопослань. Спілкування між дітьми і батьками за допомогою смарт-іграшок виклали у вільний доступ з метою звернути увагу розробників, але це було проігноровано. За попередніми оцінками протягом всього 2016 року без належного захисту знаходилися персональні розмови в кількості 2,2 млн записів, що належать 800 тис. користувачів CloudPets.

"2"

Головний виконавчий директор Spiral Toys всіляко заперечує звинувачення, що посипалися на його адресу. За словами Марка Майерса, викладені в Мережу двохвилинні записи є підробкою і не мають нічого спільного з розмовами, що зберігаються в архіві на серверах його компанії. Вільний доступ до них зараз відсутній і, якщо вірити пану Майерсу, не надавався і раніше.

Вас також може зацікавити інформація про те, що Google запевняє, що всі найбільші уразливості в Android ніяк не нашкодили користувачам.

Коментарі закрито.

Поділитися

GAMES. World at arms – ты готов защищать свое отечество?!

Создатель этой игры, Gameloft, уже переполнил app store своими фермами. Кто не знает, этот жанр построен на собирании неких ресурсов, постройке за них зданий, юнитов и тд. Игра не новая, так как я в нее играл еще года полтора тому назад…. И бросил, из-за большого количества игроков, которые не честно добывали ресурсы. Какой смысл собирать […]

РЕЦЕПТ. Управление отображаемости расширения файлов

В отличии от остальных операционных систем, в OS X от пользователей скрыты расширения файлов. Кого-то это устраивает, а кто-то хочет поменять ситуацию, и мы знаем как.  Большая часть пользователей совсем не беспокоится о расширении файлов, поскольку для них это слишком детализированные подробности. Для более настойчивых у нас есть парочку советов по этому поводу.  Если необходимо […]

Створено приціл для iPhone для стрільби в покемонів

Для того, щоб зловити покемона в Pokemon Go необхідно точно потрапити в нього пасткою в формі кулі – так званим покеболом. Виконання цього завдання покликане полегшити винахід одного з фанатів гри. Йдеться про своєрідний «приціл», який надівається на смартфон. За формою і розмірами він точно підходить для iPhone 6 і iPhone 6s, але за тим […]