"1"

Персональні дані понад півмільйона користувачів Інтернету виявилися скомпрометовані нешкідливими плюшевими звірятами, випуском яких займається американська компанія Spiral Toys. На відміну від звичайних дитячих іграшок, продукція Spiral Toys могла похвалитися вбудованими електронними компонентами для дистанційної взаємодії між батьками і дитиною. Смарт-начинка і зіграла злий жарт з покупцями іграшок, повідавши також про безпечність компанії-розробника.

Іграшки серії CloudPets, що значаться фігурантами в набираючому обертів скандалі, оснащуються Bluetooth-чіпами для підключення до мобільних пристроїв. Турботливі батьки, чиє чадо отримувало в подарунок одну з моделей CloudPets, за допомогою бездротового з’єднання відправляли через додаток-компаньйон голосові повідомлення, які плюшеві ведмедики озвучували дитині через вбудовані динаміки.

Користувачі, які виявили критичну вразливість в базі даних Spiral Toys (а точніше – нібито повну відсутність будь-якого захисту користувальницьких акаунтів і всіх доданих до них файлів), змогли дістати реєстраційні дані від витоків власників CloudPets і доступ до архіву всіх відправлених ними аудіопослань. Спілкування між дітьми і батьками за допомогою смарт-іграшок виклали у вільний доступ з метою звернути увагу розробників, але це було проігноровано. За попередніми оцінками протягом всього 2016 року без належного захисту знаходилися персональні розмови в кількості 2,2 млн записів, що належать 800 тис. користувачів CloudPets.

"2"

Головний виконавчий директор Spiral Toys всіляко заперечує звинувачення, що посипалися на його адресу. За словами Марка Майерса, викладені в Мережу двохвилинні записи є підробкою і не мають нічого спільного з розмовами, що зберігаються в архіві на серверах його компанії. Вільний доступ до них зараз відсутній і, якщо вірити пану Майерсу, не надавався і раніше.

Вас також може зацікавити інформація про те, що Google запевняє, що всі найбільші уразливості в Android ніяк не нашкодили користувачам.

Коментарі закрито.

Поділитися

У коді macOS Sierra виявили відсилання до OLED-панелі і сканера Touch ID в нових MacBook Pro

З чуток, наступне покоління ноутбуків MacBook Pro буде істотно відрізнятися від поточних моделей. І код нової операційної системи macOS Sierra підтверджує ряд серйозних нововведень в пристроях. Якщо інформація підтвердиться, нові «Прошки» стануть тонше і легше. Вони запозичать елементи дизайну у 12-дюймового MacBook, а також отримають сканер відбитків пальців і додатковий сенсорний OLED-дисплей, який розташується на […]

GAMES. Heroes of Order and Chaos

Игра: Heroes of Order and Chaos Язык: Русский Описание: клон Dota 2 от Gameloft    Heroes of Order and Chaos – один из лучших (если не лучший) клон Dota 2 на iOS. Игра является духовным наследником Order and Chaos, MMORPG от того же разработчика. Однако, из одинакового у игр лишь персонажи, часть которых была взята […]

Meizu випустила найпотужніший смартфон на Ubuntu

Компанія Canonical оголосила про вихід Meizu Pro 5 Ubuntu Edition з попередньо встановленою операційною системою Ubuntu Touch. Він позиціонується як найбільш просунутий Ubuntu-смартфон на ринку. Смартфон отримав 5,7-дюймовий Super AMOLED дисплей з роздільною здатністю Full HD (1920 x 1080 пікселів, 387 PPI), 21-Мп основну камеру, 5-Мп фронтальну камеру, 64-бітний восьміядерний процесор Samsung Exynos 7420 (4 […]