"1"

Для того щоб навчитися грати в настільний теніс і поліпшити швидкість реакції, гравці цього чудового виду спорту для тренування поодинці використовують простий і дієвий трюк: складають половину столу під кутом в 90 градусів до протилежної і відпрацьовують удар. На початкових етапах можна присунути стіл до стіни і «грати в теніс зі стіною». Але навіщо це робити в 21 столітті, коли можна взяти пару уроків у першого робота-тренера FORPHEUS. Ну, а щоб сумнівів у кваліфікації машини у вас не залишилося, додамо, що FORPHEUS був удостоєний за це почесне місце в Книзі рекордів Гіннесса.

Жарти жартами, але функціональність робота дійсно вражає! Орієнтуватися в рамках ігрового поля роботові-тренеру допомагають датчики руху і камери, що знімають зі швидкістю 80 кадрів за секунду. За допомогою всіх допоміжних пристроїв робот відстежує переміщення тенісного м’ячика, рух і положення тіла опонента, а також має здатність розраховувати і передбачати дії людини. Крім того, робот може підсвітити ділянку поля, куди прилетить м’яч після удару, допомагаючи таким чином відпрацювати різні удари і їх комбінації. Програма градації дій гравця на основі штучного інтелекту здатна оцінити рівень підготовки людини і вибудувати відповідно до цього програму тренувань.

Творці робота з компанії Omron, однак, спроектували FORPHEUS не тільки для роботи в якості тренера з настільного тенісу, а й як свого роду «обкатку» нових технологій.

«Використані нами технології повинні нормалізувати взаємини роботів з людиною. В даний час люди навчають роботів, як треба поводитися в тій чи іншій ситуації. Але років через 20 роботи, можливо, вже будуть здатні навчати інших роботів, створених людьми або іншими роботами».

Ну, і на завершення хотілося б розповісти про те, за що ж робот-тренер удостоївся місця в Книзі рекордів Гіннеса. Офіційне формулювання звучить так: «за унікальні технологічні інтелектуальні та освітні можливості». Для більш детального ознайомлення пропонуємо вам подивитися офіційне відео, розташоване нижче.

Вам також цікаво буде дізнатися про представленого на днях стрибучого робота на колесах.

Коментарі закрито.

Поділитися

Google создает продукт на основе GMail

Google работает над новым сервисом под рабочим названием Bigtop. Новый инструмент будет сочетать возможности платформы Google Now, почту Gmail и функции планирования распорядка дня. По информации ресурса Android Police, Bigtop будет расположен по ссылке inbox.google.com (пока ссылка не работает), а также будут выпущены соответствующие клиенты для iOS и Android. Эксперты считают, что новый ресурс будет […]

Як зламати будь-яку гру на iPhone і iPad без джейлбрейка

Ситуація з утилітами для злому останніх версій iOS поки ще неоднозначна. Хакери обіцяють випустити робочі рішення, але це тільки обіцянки. Однак, якщо джейлбрейк потрібен вам для розширеного доступу до ігор, зокрема – для завантаження сторонніх файлів збереження з внутрішньоігровими покупками, то без джейлбрейка цілком можна обійтися. Щоб завантажити в iPhone і iPad збереження гри в […]

MailBox для Mac

В прошлом году мобильное почтовое приложение Mailbox стало настоящей сенсацией. Виртуальная очередь на подключение к сервису превысила отметку 500 тысяч пользователей. Теперь популярный инструмент доступен и на «маках», пока только в бета-версии. Напомним, пока Mailbox доступен обладателям Android-устройств, iPad и iPhone. Кроме поддержки OS X, компания планирует добавить поддержку других настольных систем. Ранее многие обозреватели […]