"1"

Samsung Galaxy S7 edge отримав нагороду Global Mobile Awards 2017 як «Кращий смартфон» 2016 року. За звання боролися п’ять пристроїв: iPhone 7 Plus, Galaxy S7, Google Pixel XL, Huawei P9 і Moto Z.

Про перемогу йдеться в прес-релізі корейської компанії. Експерти виділили цей смартфон за дизайн, високу продуктивність і можливості зйомки фото.

«Ми пишаємося визнанням наших досягнень в області дизайну і технологічних інновацій, що втілилися в Galaxy S7 edge. Ця нагорода стала свідченням нашого неослабного прагнення до досконалості і бажання перевершити очікування споживачів, запропонувавши їм революційні технології для бездоганного мобільного зв’язку», – віце-президент з глобальної продуктової стратегії підрозділу мобільних комунікацій Samsung Electronics Джунхо Парк.

Успадкувавши кращі риси моделі Galaxy S6 edge, модель отримала «відмінний екран Super AMOLED з роздільною здатністю 2560х1440 пікселів, можливість розширення пам’яті і водонепроникність». Роком раніше головний приз отримав iPhone 6.

Мабуть, трирічний цикл оновлення Apple нікого не влаштовує, в тому числі, представників Mobile World Congress. Сподіваємося, що в цьому році купертінівці все-таки зможуть обійти своїх конкурентів за допомогою iPhone 8.

Вас також може зацікавити інформація про те, що Intel готується до епохи «після закону Мура».

Коментарі закрито.

Поділитися

TwelveSouth випустив свічки із запахом нового Mac

Багато людей мають так званий «фетиш» на запахи: у когось це салон новенького автомобіля, а у когось – розпакованого Mac. Для останніх компанія TwelveSouth створила спеціальні ароматичні свічки, щоб запах залишався з ними надовго. Продукт складається зі 100-процентного соєвого воску, клею, пластику, гуми, паперу та деяких інших елементів. Час горіння становить 45-55 годин. Крім того, доступні й […]

Зейн Лоу, популярный ди-джей BBC Radio, иммигрировал в Apple

BBC News сообщает, что популярный ди-джей Зейн Лоу, возглавлявший на BBC Radio 1 вечернее музыкальную программу последние 10 лет, уйдёт в Apple, где будет работать на iTunes Radio. Лоу – ценное приобретение для Apple. Его талант признан не только в США, но и за её пределами. Он был неоднократно награждён за свои радио-шоу и другие многочисленные […]

Sacai для Apple Watch: японський бренд випустив колекцію браслетів зі шкіри та сталі

Відомий японський бренд Sacai об'єднався з Apple: світу явили нову колекцію модних браслетів для Apple Watch. Apple Watch обзавівся ретро браслетом: ланцюжки з шкіряними вставками «під алігатора», які були в моді в 80-ті, тепер стануть доступні тільки в деяких магазинах азіатського бренду, а також в паризькому універмазі Colette. Не забуваємо про приставку «люкс». Раз вже одяг Sacai […]