"1"

Samsung Galaxy S7 edge отримав нагороду Global Mobile Awards 2017 як «Кращий смартфон» 2016 року. За звання боролися п’ять пристроїв: iPhone 7 Plus, Galaxy S7, Google Pixel XL, Huawei P9 і Moto Z.

Про перемогу йдеться в прес-релізі корейської компанії. Експерти виділили цей смартфон за дизайн, високу продуктивність і можливості зйомки фото.

«Ми пишаємося визнанням наших досягнень в області дизайну і технологічних інновацій, що втілилися в Galaxy S7 edge. Ця нагорода стала свідченням нашого неослабного прагнення до досконалості і бажання перевершити очікування споживачів, запропонувавши їм революційні технології для бездоганного мобільного зв’язку», – віце-президент з глобальної продуктової стратегії підрозділу мобільних комунікацій Samsung Electronics Джунхо Парк.

Успадкувавши кращі риси моделі Galaxy S6 edge, модель отримала «відмінний екран Super AMOLED з роздільною здатністю 2560х1440 пікселів, можливість розширення пам’яті і водонепроникність». Роком раніше головний приз отримав iPhone 6.

Мабуть, трирічний цикл оновлення Apple нікого не влаштовує, в тому числі, представників Mobile World Congress. Сподіваємося, що в цьому році купертінівці все-таки зможуть обійти своїх конкурентів за допомогою iPhone 8.

Вас також може зацікавити інформація про те, що Intel готується до епохи «після закону Мура».

Коментарі закриті.

Поділитися

iCloud китайских пользователей перенесены в местный дата-центр

Поскольку у компании Apple имеется большое число активных пользователей, сервисов и устройств, имеется многочисленные запросы и объемы информации, обрабатывающие дата-центрами яблочной компании. Apple вводит в эксплуатацию все новые и новые дата-центры, среди которых распределяют данные пользователей. Недавно данные для всех китайских пользователей были перенесены в местные дата-центры. Компания из Купертино разместила данные китайских пользователей в […]

Аналітики повідомили про 5-відсотковий ріст продажів iMac на фоні падіння моноблоків на 10%

У 2015 році поставки моноблочних комп’ютерів знизились на 10% в порівнянні з минулим роком. В той же час, продажі комп’ютерів iMac у цьому році зросли на 5%. Таку інформацію повідомляють журналісти видання DigiTimes, посилаючись на проінформовані джерела. За прогнозами аналітиків, через слабкий попит у 2016 році поставки моноблоків залишаться приблизно такими ж, як і в цьому році. […]

Вийшла третя бета-версія macOS 10.12.2 для розробників

Як завжди, слідом за новою бета-версією мобільної iOS Apple випустила і чергову тестову збірку настільної macOS. Третя бета-версія macOS 10.12.2 поки доступна тільки для зареєстрованих розробників. Учасникам програми публічного бета-тестування доступ до нової збірки відкриється, ймовірно, завтра або навіть сьогодні, через кілька годин. Офіційної інформації про зміни в macOS 10.12.2 beta 3 немає. У попередній […]