"1"

Samsung Galaxy S7 edge отримав нагороду Global Mobile Awards 2017 як «Кращий смартфон» 2016 року. За звання боролися п’ять пристроїв: iPhone 7 Plus, Galaxy S7, Google Pixel XL, Huawei P9 і Moto Z.

Про перемогу йдеться в прес-релізі корейської компанії. Експерти виділили цей смартфон за дизайн, високу продуктивність і можливості зйомки фото.

«Ми пишаємося визнанням наших досягнень в області дизайну і технологічних інновацій, що втілилися в Galaxy S7 edge. Ця нагорода стала свідченням нашого неослабного прагнення до досконалості і бажання перевершити очікування споживачів, запропонувавши їм революційні технології для бездоганного мобільного зв’язку», – віце-президент з глобальної продуктової стратегії підрозділу мобільних комунікацій Samsung Electronics Джунхо Парк.

Успадкувавши кращі риси моделі Galaxy S6 edge, модель отримала «відмінний екран Super AMOLED з роздільною здатністю 2560х1440 пікселів, можливість розширення пам’яті і водонепроникність». Роком раніше головний приз отримав iPhone 6.

Мабуть, трирічний цикл оновлення Apple нікого не влаштовує, в тому числі, представників Mobile World Congress. Сподіваємося, що в цьому році купертінівці все-таки зможуть обійти своїх конкурентів за допомогою iPhone 8.

Вас також може зацікавити інформація про те, що Intel готується до епохи «після закону Мура».

Коментарі закрито.

Поділитися

AppleTV нового покоління вже не за горами

Apple прийняли рішення почати пробне виробництво Apple TV п'ятого покоління до кінця поточного місяця. Такою інформацією поділилося видавництво Digitimes і надало посилання на джерела від тайваньських постачальників. На конвеєр надійдуть пристрої вже на початку 2016 року. Apple TV четвертого покоління була представлена ​​у вересні цього року. Технологія заснована на платформі tvOS і використовує процесор Apple […]

«Приватбанк» подарував iPhone 7 “українському” Путіну за те, що він відмовився від свого прізвища

У листопаді цього року заступник голови «Приватбанку» Олег Горохівський анонсував незвичайну рекламну акцію. Його кредитна організація взяла на себе зобов’язання подарувати iPhone 7 тим жителям Росії і України, які змінять свої деякі прізвища до кінця року. Серед списку прізвищ виявилося й те, що належить російському президенту – Путін. Вчора Горохівський підвів підсумки конкурсу: iPhone 7 отримав […]

Microsoft заплатила $ 26 млрд за покупку LinkedIn

Схоже, компанія з Редмонда вирішила грунтовно зіпсувати Apple звання наймасштабнішої події дня. Раніше Microsoft вже розповіла про намір провести вечірку для розробників відразу після завершення презентації на WWDC, а тепер виявилося, що компанія виклала $ 26 млрд за покупку соціальної мережі для пошуку роботи. Microsoft виявилася настільки щедрою, що виклала всю суму готівкою – по $ 196 […]