"1"

Samsung Galaxy S7 edge отримав нагороду Global Mobile Awards 2017 як «Кращий смартфон» 2016 року. За звання боролися п’ять пристроїв: iPhone 7 Plus, Galaxy S7, Google Pixel XL, Huawei P9 і Moto Z.

Про перемогу йдеться в прес-релізі корейської компанії. Експерти виділили цей смартфон за дизайн, високу продуктивність і можливості зйомки фото.

«Ми пишаємося визнанням наших досягнень в області дизайну і технологічних інновацій, що втілилися в Galaxy S7 edge. Ця нагорода стала свідченням нашого неослабного прагнення до досконалості і бажання перевершити очікування споживачів, запропонувавши їм революційні технології для бездоганного мобільного зв’язку», – віце-президент з глобальної продуктової стратегії підрозділу мобільних комунікацій Samsung Electronics Джунхо Парк.

Успадкувавши кращі риси моделі Galaxy S6 edge, модель отримала «відмінний екран Super AMOLED з роздільною здатністю 2560х1440 пікселів, можливість розширення пам’яті і водонепроникність». Роком раніше головний приз отримав iPhone 6.

Мабуть, трирічний цикл оновлення Apple нікого не влаштовує, в тому числі, представників Mobile World Congress. Сподіваємося, що в цьому році купертінівці все-таки зможуть обійти своїх конкурентів за допомогою iPhone 8.

Вас також може зацікавити інформація про те, що Intel готується до епохи «після закону Мура».

Коментарі закрито.

Поділитися

Линейка MacBook Air будет обновлена 24 февраля текущего года

Согласно сведениям, которые были предоставлены журналистами Engadget, в текущем году, а именно 24 февраля Apple планирует обновить свои «воздушные» MacBook. В частности, речь идет о существующих на рынке ноутбуках (11 и 13 дюймов), которые были выпущены еще в прошлом году. А вот желанная всеми 12-дюймовая модель ноутбука с Retina-дисплеем будет представлена позже на специальном мероприятии. […]

Apple випустила перші бета-версії iOS 10.3.2 і macOS Sierra 10.12.5

Apple випустила перші бета-версії iOS 10.3.2 і macOS Sierra 10.12.5 для розробників. Реліз відбувся лише через день після виходу фінальних збірок iOS 10.3 і macOS Sierra 10.12.4. Відповідно до приміток до випуску, обидві тестові версії містять дрібні поліпшення. В iOS 10.3.2 Apple виправила баги в SiriKit, які заважали нормальній роботі команд для авто. Що саме […]

Mozilla буде підтримувати Firefox для Windows XP і Vista до вересня 2017 року

Mozilla оголосила про те, що вона продовжить підтримувати Firefox для Windows XP і Windows Vista до вересня 2017 року. У березні 2017 року користувачі цих операційних систем будуть автоматично переведені на Firefox ESR (версія довгострокової підтримки), а в середині року компанія підрахує кількість цих користувачів і анонсує дату остаточного припинення підтримки браузера для XP і […]