"1"

Samsung Galaxy S7 edge отримав нагороду Global Mobile Awards 2017 як «Кращий смартфон» 2016 року. За звання боролися п’ять пристроїв: iPhone 7 Plus, Galaxy S7, Google Pixel XL, Huawei P9 і Moto Z.

Про перемогу йдеться в прес-релізі корейської компанії. Експерти виділили цей смартфон за дизайн, високу продуктивність і можливості зйомки фото.

«Ми пишаємося визнанням наших досягнень в області дизайну і технологічних інновацій, що втілилися в Galaxy S7 edge. Ця нагорода стала свідченням нашого неослабного прагнення до досконалості і бажання перевершити очікування споживачів, запропонувавши їм революційні технології для бездоганного мобільного зв’язку», – віце-президент з глобальної продуктової стратегії підрозділу мобільних комунікацій Samsung Electronics Джунхо Парк.

Успадкувавши кращі риси моделі Galaxy S6 edge, модель отримала «відмінний екран Super AMOLED з роздільною здатністю 2560х1440 пікселів, можливість розширення пам’яті і водонепроникність». Роком раніше головний приз отримав iPhone 6.

Мабуть, трирічний цикл оновлення Apple нікого не влаштовує, в тому числі, представників Mobile World Congress. Сподіваємося, що в цьому році купертінівці все-таки зможуть обійти своїх конкурентів за допомогою iPhone 8.

Вас також може зацікавити інформація про те, що Intel готується до епохи «після закону Мура».

Коментарі закрито.

Поділитися

Американська армія переходить з Android на iPhone

Видання Military.com повідомило ще про одну маленьку перемогу Купертіно: Командування спеціальних операцій Армії США (SOCOM) вирішило відмовитися від використання пристроїв на базі операційної системи Android на користь нашого улюбленого iPhone. Причина такого рішення, як можна здогадатися, стара, як світ. У минулому армія видавала своїм військовослужбовцям спеціальні комплекти Android Tactical Assault Kit, в які входив Samsung […]

З’явилася якісна фотографія задньої панелі iPhone 8

Анонс наступного покоління iPhone з кожним днем ​​все ближче, і, відповідно, витоків теж більшає. З’явилася якісна фотографія задньої панелі новинки. Мабуть, рендер Мартіна Хайєка виявився досить точним. Сканера відбитків зі зворотного боку «вісімки» немає. Досі незрозуміло, яким чином Apple реалізує ідентифікацію користувачів. Є три варіанти: вбудований в дисплей Touch ID, сканер відбитків пальців в кнопці Power […]

Apple запатентувала сенсорний екран, з яким можна працювати в рукавичках

Взимку, коли на вулиці холодно, необхідно зберігати свої руки в теплі, для цього люди зазвичай носять рукавички. Але управляти iPhone при цьому, як відомо, практично нереально. Ємнісні сенсорні екрани, які зараз використовуються в Apple-комунікаторах, побудовані на можливості кінчиків пальців пропускати електрику, а товста, груба вовняна тканина перешкоджає цьому і грає роль ізолюючого шару. Але зовсім […]