"1"

Apple отримала патент на технологію, яка серед іншого передбачає можливість відмовитися від окремого сканера відбитків Touch ID в кнопці Home. Технологія, ймовірно, знайде застосування в iPhone 8.

На цьому тижні Apple зареєструвала серію патентів на різні способи інтеграції біометричного модулю в дисплей смартфона. Документи опубліковані на сайті Бюро патентів і торгових знаків США.

Відповідно до опису технології, Apple не тільки планує прибрати окремий сенсор, але і зробити так, щоб функції сканера брав на себе екран мобільного пристрою.

У документі зазначено, що новий сканер відбитків пальців «може бути корисний для більш швидкої аутентифікації, особливо при використанні сторонніх додатків для смартфонів».

"2"

Іншими словами, якщо відбиток потрібен для проведення транзакції, що проводиться засобами Apple Pay або покупки ігор і програм в App Store, від користувача не вимагатиметься щоразу. Смартфон автоматично ідентифікує користувача при дотику до екрану.

За наявними даними, дисплей майбутнього iPhone 8 займатиме всю фронтальну панель і новий патент Apple дозволяє реалізувати цю ідею. Пристрій отримає інший дизайн і буде виконаний повністю зі скла.

В iPhone 7 компанія Apple замінила механічну кнопку Home на сенсорну, яка імітує натискання за допомогою движка Taptic Engine.

Нагадаємо, що нещодавно компанія Apple запатентувала клавіатуру без Caps Lock.

Коментарі закрито.

Поділитися

В AppStore пропала кнопка «Бесплатно»

В последние сутки пользователям AppStore пришлось немало удивиться: при скачивании приложений они не смогли обнаружить столь привычную иконку «Бесплатно». Действительно, компания из Купертино привнесла некоторые изменения в магазин приложений – произошла подмена названий. Теперь бесплатные программы можно установить на свой iдевайс при нажатии клавиши «Загрузить». Согласно предварительным сведениям, Apple пошла на данный шаг по требованию […]

TSMC запустила виробництво процесорів A11 для iPhone 8

TSMC, один з основних постачальників Apple, запустила виробництво процесорів для iPhone 8. Про це повідомляє DigiTimes, посилаючись на джерела ресурсу TechNews. Стверджується, що тайванська компанія запустила масове виробництво процесорів A11, побудованих за 10-нм технологією. Вона також буде використовуватися для чіпів Hisilicon Kirin 970, починаючи з вересня. Крім того, TSMC буде єдиним постачальником процесорів для Apple в […]

Samsung відкликає 2,8 млн пральних машин

Не встигла для південнокорейського виробника електроніки Samsung закінчитись сумна історія зі смартфоном Galaxy Note7, який був небезпечний для життя у зв’язку з прорахунками інженерів і вибухонебезпечним акумулятором, як компанія змушена відкликати 2,8 млн пральних машин. Samsung офіційно оголосила про відкриття програми відкликання пральних машин, проданих на території США. Причиною такого вимушеного заходу стали занадто часті поломки і […]