"1"

Apple отримала патент на технологію, яка серед іншого передбачає можливість відмовитися від окремого сканера відбитків Touch ID в кнопці Home. Технологія, ймовірно, знайде застосування в iPhone 8.

На цьому тижні Apple зареєструвала серію патентів на різні способи інтеграції біометричного модулю в дисплей смартфона. Документи опубліковані на сайті Бюро патентів і торгових знаків США.

Відповідно до опису технології, Apple не тільки планує прибрати окремий сенсор, але і зробити так, щоб функції сканера брав на себе екран мобільного пристрою.

У документі зазначено, що новий сканер відбитків пальців «може бути корисний для більш швидкої аутентифікації, особливо при використанні сторонніх додатків для смартфонів».

"2"

Іншими словами, якщо відбиток потрібен для проведення транзакції, що проводиться засобами Apple Pay або покупки ігор і програм в App Store, від користувача не вимагатиметься щоразу. Смартфон автоматично ідентифікує користувача при дотику до екрану.

За наявними даними, дисплей майбутнього iPhone 8 займатиме всю фронтальну панель і новий патент Apple дозволяє реалізувати цю ідею. Пристрій отримає інший дизайн і буде виконаний повністю зі скла.

В iPhone 7 компанія Apple замінила механічну кнопку Home на сенсорну, яка імітує натискання за допомогою движка Taptic Engine.

Нагадаємо, що нещодавно компанія Apple запатентувала клавіатуру без Caps Lock.

Коментарі закрито.

Поділитися

Apple знову повернеться до скляного iPhone у 2017 році

Ще не встиг вийти iPhone 7, як аналітики вже зазирають у бік наступного року. Прогнози, як і завжди, досить неоднозначні. Авторитетний аналітик Мін Чи Куо заявляє, що до нового дизайну Apple перейде тільки в наступному році і знову повернеться до скляних панелей. Подібним чином корпорація хоче виділитися серед конкурентів, так як зараз дизайн iPhone 6 […]

В Россию не пропустят гомосмайлики iOS

Apple должны удалить из iOS 8.3 гомосексуальные смайлы, в противном случае депутат Милонов будет требовать от Роскомнадзора блокировать новую операционку Apple на территории России. Знаменитый российский гомофоб Виталий Милонов подчеркнул, что Apple должна выпустить версию iOS никак не связанную с гомосексуализмом, иначе Роскомнадзор просто запретит её использование на территории страны. Последнюю версию iOS 8.3 стало […]

Запущено сервіс, який показує всіх покемонів неподалік

На тлі невгамовного галасу навколо популярної гри Pokemom Go, розробники знайшли можливість відстежувати місце розташування довколишніх покемонів. Раніше необхідно було встановити кілька файлів на комп’ютер і запустити Python-скріпт, однак тепер інтерактивна карта кишенькових монстрів доступна у вигляді веб-сервісу. Сервіс Pokevision знаходиться у вільному доступі і працює гранично просто. Для пошуку поруч покемонів потрібно задати в […]