"1"

Apple отримала патент на технологію, яка серед іншого передбачає можливість відмовитися від окремого сканера відбитків Touch ID в кнопці Home. Технологія, ймовірно, знайде застосування в iPhone 8.

На цьому тижні Apple зареєструвала серію патентів на різні способи інтеграції біометричного модулю в дисплей смартфона. Документи опубліковані на сайті Бюро патентів і торгових знаків США.

Відповідно до опису технології, Apple не тільки планує прибрати окремий сенсор, але і зробити так, щоб функції сканера брав на себе екран мобільного пристрою.

У документі зазначено, що новий сканер відбитків пальців «може бути корисний для більш швидкої аутентифікації, особливо при використанні сторонніх додатків для смартфонів».

"2"

Іншими словами, якщо відбиток потрібен для проведення транзакції, що проводиться засобами Apple Pay або покупки ігор і програм в App Store, від користувача не вимагатиметься щоразу. Смартфон автоматично ідентифікує користувача при дотику до екрану.

За наявними даними, дисплей майбутнього iPhone 8 займатиме всю фронтальну панель і новий патент Apple дозволяє реалізувати цю ідею. Пристрій отримає інший дизайн і буде виконаний повністю зі скла.

В iPhone 7 компанія Apple замінила механічну кнопку Home на сенсорну, яка імітує натискання за допомогою движка Taptic Engine.

Нагадаємо, що нещодавно компанія Apple запатентувала клавіатуру без Caps Lock.

Коментарі закрито.

Поділитися

Прощайте, блокування: Opera випустила безкоштовний VPN для iPhone і iPad

Opera випустила безкоштовний VPN-клієнт для смартфонів iPhone і планшетів iPad. Про це розробники браузера повідомили в офіційному блозі.   Безкоштовний безлімітний VPN поширюється на весь інтернет-трафік на мобільному пристрої і дозволяє створювати зашифроване з'єднання з запитуваним ресурсом. При цьому клієнт віртуальної приватної мережі може отримати доступ до сервісів в Інтернеті, які з якої-небудь причини зазнали […]

Apple хоче навчити свої гаджети літати

Бюро патентів і торгових марок США опублікувало інформацію про новий патент компанії Apple, в якому описується незвичайний бездротовий зарядний пристрій для iPhone і Apple Watch. Описаний в патенті аксесуар складається з двох основних елементів – левітіруючої підставки і спеціальної провідної котушки. При включенні остання створює електромагнітне поле, яке і піднімає підставку в повітря. У патенті також зазначено, […]

Мін-Чі Куо розповів, що iPad Air не буде підтримувати технологію 3D Touch

Якщо вірити аналітику з KGI Securities Мін-Чі Куо, Apple будуть представляти iPad Air третього покоління в перші місяці 2016 року. Реліз пристрою, за його інформацією, з великою ймовірністю трапиться на презентації навесні, разом з Apple Watch 2 і iPhone 6c. iPad Air 3 стане новою сходинкою у розвитку 9,7-дюймових таблетів Apple. Якихось кординальних змін в […]