"1"

Apple отримала патент на технологію, яка серед іншого передбачає можливість відмовитися від окремого сканера відбитків Touch ID в кнопці Home. Технологія, ймовірно, знайде застосування в iPhone 8.

На цьому тижні Apple зареєструвала серію патентів на різні способи інтеграції біометричного модулю в дисплей смартфона. Документи опубліковані на сайті Бюро патентів і торгових знаків США.

Відповідно до опису технології, Apple не тільки планує прибрати окремий сенсор, але і зробити так, щоб функції сканера брав на себе екран мобільного пристрою.

У документі зазначено, що новий сканер відбитків пальців «може бути корисний для більш швидкої аутентифікації, особливо при використанні сторонніх додатків для смартфонів».

"2"

Іншими словами, якщо відбиток потрібен для проведення транзакції, що проводиться засобами Apple Pay або покупки ігор і програм в App Store, від користувача не вимагатиметься щоразу. Смартфон автоматично ідентифікує користувача при дотику до екрану.

За наявними даними, дисплей майбутнього iPhone 8 займатиме всю фронтальну панель і новий патент Apple дозволяє реалізувати цю ідею. Пристрій отримає інший дизайн і буде виконаний повністю зі скла.

В iPhone 7 компанія Apple замінила механічну кнопку Home на сенсорну, яка імітує натискання за допомогою движка Taptic Engine.

Нагадаємо, що нещодавно компанія Apple запатентувала клавіатуру без Caps Lock.

Коментарі закриті.

Поділитися

Мартовские новинки от Тима Кука. Опус 5. Водонепроницаемость Apple Watch.

В одном из предыдущих опусов, мы упомянули о такой характеристике Apple Watch, как водонепроницаемость. Как Вы, дорогие читатели, уже поняли, заявленная характеристика присутствует, но не в полном «объёме». Давайте поговорим об этом подробнее.  Дело в том, что смарт-часы Apple отвечают требованиям стандарта IPX7, общего для всех портативных устройств, предназначенных для использования на улице. Но это […]

В iOS 9 Siri заговорит на русском

Сегодня уже сложно представить любой продукт Apple без поддержки голосового ассистента Siri. На протяжении всего время существования этой технологии, постоянно расширялись возможности голосового помощника, а его использование ставало все более продуктивным. В настоящее время Siri может работать с различными приложениями, а также распознавать музыкальные треки. Siri умеет различать более 10 языков, в числе которых, по-прежнему […]

Додаток Maps.me отримав можливість роботи з голосовою навігацією та підтримку 3D Touch

Спеціалісти безкоштовного сервісу Maps.me повідомили про оновлення додатку для iOS-пристроїв. У свіжому варіанті доданий функціонал навігації, а також підтримка 3D Touch для смартфонів iPhone 6s. За обіцянками розробників з новою версією Maps.me автомобілістам буде ще легше і зручніше орієнтуватися в населених пунктах. Зокрема, у додатку реалізовані голосові підказки під час навігації. «Друзі, ви давно просили […]