"1"

Apple отримала патент на технологію, яка серед іншого передбачає можливість відмовитися від окремого сканера відбитків Touch ID в кнопці Home. Технологія, ймовірно, знайде застосування в iPhone 8.

На цьому тижні Apple зареєструвала серію патентів на різні способи інтеграції біометричного модулю в дисплей смартфона. Документи опубліковані на сайті Бюро патентів і торгових знаків США.

Відповідно до опису технології, Apple не тільки планує прибрати окремий сенсор, але і зробити так, щоб функції сканера брав на себе екран мобільного пристрою.

У документі зазначено, що новий сканер відбитків пальців «може бути корисний для більш швидкої аутентифікації, особливо при використанні сторонніх додатків для смартфонів».

"2"

Іншими словами, якщо відбиток потрібен для проведення транзакції, що проводиться засобами Apple Pay або покупки ігор і програм в App Store, від користувача не вимагатиметься щоразу. Смартфон автоматично ідентифікує користувача при дотику до екрану.

За наявними даними, дисплей майбутнього iPhone 8 займатиме всю фронтальну панель і новий патент Apple дозволяє реалізувати цю ідею. Пристрій отримає інший дизайн і буде виконаний повністю зі скла.

В iPhone 7 компанія Apple замінила механічну кнопку Home на сенсорну, яка імітує натискання за допомогою движка Taptic Engine.

Нагадаємо, що нещодавно компанія Apple запатентувала клавіатуру без Caps Lock.

Коментарі закрито.

Поділитися

Реалізація проекту космічного робота-прибиральника почнеться в 2018 році

Федеральне державне унітарне підприємство «Центральний науково-дослідний інститут машинобудування» (ЦНДІМАШ) визначить характеристики космічного апарата для видалення космічного сміття з геостаціонарної орбіти в 2018 році. Космічне сміття становить суттєву загрозу для здійснення космічної діяльності. Зіткнення апарату на орбіті з об’єктом розміром більше 10 сантиметрів в кращому випадку спричинить за собою повну або часткову втрату функціональності апарату, а […]

Японські вчені тестують «електронну шкіру»

Нова технологія може змінити уявлення про носимі гаджети. Співробітники Національного університету Токіо продемонстрували перший робочий зразок так званої e-skin. Ультра-тонкий і еластичний матеріал може повторювати всі вигини людського тіла і виводити певну інформацію. Полімерні органічні світловипромінюючі діоди при отриманні електричних імпульсів імітують пікселі на звичайному екрані. У подібного рішення є як позитивні, так і негативні […]

iPhone 7 залишився самим популярним у світі смартфоном в першому кварталі 2017 року

Apple iPhone 7 зберіг звання самого популярного смартфона в першому кварталі 2017 року. Про це пише видання TechStunt. Не можна заперечувати факт, що iPhone стає найпопулярнішим смартфоном у світі за всі часи. З ростом популярності телефону, Австралія і США вважаються кращими ринками. В останніх дослідженнях iPhone 7 був названий найбільш продаваним телефоном на початку цього року. […]