"1"

Далеко не відразу у нас з’явилася можливість вибирати колір iPhone, iPad і MacBook. Та й той вибір, що у нас є сьогодні, зовсім невеликий. Що стосується навушників від Apple, вони білі, і ніякі інші. Якщо ви хочете купити навушники від Apple, вони будуть білими. На щастя, в світі є компанія ColorWare, здатна розширити наші можливості вибору. Якщо вам з якоїсь причини хочеться AirPods будь-якого кольору, крім білого, значить, вам потрібні їхні послуги.

ColorWare займаються кастомізацією різних пристроїв. Нещодавно вони оголосили про можливість пофарбувати нові навушники AirPods. Компанія готова запропонувати на вибір один з 58 кольорів. Якщо хтось на це піде, вибір буде непростим.

Компанія оголосила про доступність нової послуги в Twitter. Сталося це не дуже скоро після виходу AirPods. Пояснюється це тим, що ввести послугу на ринок було досить складно. Як показали iFixit, навушники AirPods не підлягають розбірці, а значить, ColorWare змушені фарбувати їх, не порушуючи цілісність аксесуара.

"2"

Вибирати кольори можна прямо на сайті ColorWare. Примітно те, що вам зовсім необов’язково фарбувати кожен навушник в один і той же колір. Ви можете ходити з AirPods різного кольору. Ви також можете вибрати глянцеве або матове покриття для навушників. Є можливість отримати AirPods кольору Jet Black. Ця послуга може бути популярною.

За додаткову вартість можна перефарбувати і чохол, в якому зберігаються навушники. Для нього також доступні 58 кольорів. 289 доларів доведеться заплатити за фарбування навушників. Ще 30 доларів доведеться заплатити за фарбування футляра. Навушники включені у вартість. Іншими словами, вам не доведеться купувати AirPods де-небудь і відправляти в ColorWare. Ви можете замовити готові навушники в бажаному кольорі. Є бажання спробувати?

Нагадаємо також, що прошивка AirPods оновлюється без участі користувача.

Коментарі закриті.

Поділитися

Американські вчені створили комп’ютер, здатний читати думки

Американським фахівцям вдалося розробити комп’ютер, що дозволяє читати думки. За словами представників Університету Рочестера, машина здатна передбачати, що збирається сказати людина. При цьому робота над проектом триває і комп’ютер поки не випробовувався. Як повідомив професор Ендрю Андерсон, винахід зможе прирівнювати діяльність мозку до певних значеннь, на основі чого і буде видаватися результат. Про закінчення роботи […]

Japan Display буде випускати гнучкі LCD-дисплеї для iPhone

З інформацією численних джерел відомо, що флагман 2017 року, умовно званий iPhone 8, отримає OLED-дисплей, загнутий по краях. Але крім флагмана в лінійці Apple є й інші смартфони. Цілком можливо, що одному з iPhone дістанеться гнучкий дисплей, створений за звичною LCD-технологією. Компанія Japan Display розробила LCD-дисплей, який, завдяки застосуванню пластикових підкладок, можна згинати. Такий екран обійдеться помітно […]

Утилиты. POLO – в поисках iPhone

Реалии современной жизни таковы, что человек без смартфона чувствует себя не полноценным. Человек без телефона становится нервным, тревожным, он пропустит наиважнейшие звонки, он не посмотрит почту, не проставит лайки и подобные атрибуты современного время препровождения. Смартфон теряется, это факт. И непременно в самый не подходящий момент. Вы оделись, и обнаруживаете, телефона с собой нет, на […]