"1"

Далеко не відразу у нас з’явилася можливість вибирати колір iPhone, iPad і MacBook. Та й той вибір, що у нас є сьогодні, зовсім невеликий. Що стосується навушників від Apple, вони білі, і ніякі інші. Якщо ви хочете купити навушники від Apple, вони будуть білими. На щастя, в світі є компанія ColorWare, здатна розширити наші можливості вибору. Якщо вам з якоїсь причини хочеться AirPods будь-якого кольору, крім білого, значить, вам потрібні їхні послуги.

ColorWare займаються кастомізацією різних пристроїв. Нещодавно вони оголосили про можливість пофарбувати нові навушники AirPods. Компанія готова запропонувати на вибір один з 58 кольорів. Якщо хтось на це піде, вибір буде непростим.

Компанія оголосила про доступність нової послуги в Twitter. Сталося це не дуже скоро після виходу AirPods. Пояснюється це тим, що ввести послугу на ринок було досить складно. Як показали iFixit, навушники AirPods не підлягають розбірці, а значить, ColorWare змушені фарбувати їх, не порушуючи цілісність аксесуара.

"2"

Вибирати кольори можна прямо на сайті ColorWare. Примітно те, що вам зовсім необов’язково фарбувати кожен навушник в один і той же колір. Ви можете ходити з AirPods різного кольору. Ви також можете вибрати глянцеве або матове покриття для навушників. Є можливість отримати AirPods кольору Jet Black. Ця послуга може бути популярною.

За додаткову вартість можна перефарбувати і чохол, в якому зберігаються навушники. Для нього також доступні 58 кольорів. 289 доларів доведеться заплатити за фарбування навушників. Ще 30 доларів доведеться заплатити за фарбування футляра. Навушники включені у вартість. Іншими словами, вам не доведеться купувати AirPods де-небудь і відправляти в ColorWare. Ви можете замовити готові навушники в бажаному кольорі. Є бажання спробувати?

Нагадаємо також, що прошивка AirPods оновлюється без участі користувача.

Коментарі закриті.

Поділитися

Cisco виявила небезпечний троян, що маскується під TIFF-зображення

Apple приділяє безпрецедентну увагу питанням безпеки, тому зазвичай скандали з розповсюдженням вірусного ПЗ обходять компанію стороною. Але в цей раз сталося інакше. Дослідники компанії Cisco виявили, що хакери можуть отримувати несанкціонований доступ до пам’яті пристрою, запакувавши вірус в зображення формату TIFF. Найгірше те, що уразливість працює практично на всіх версіях операційних систем. Tagged Image File […]

Як підготуватися до оновлення до macOS Sierra

Незважаючи на той факт, що нові iOS і macOS доступні для скачування тільки розробникам з аккаунтом Apple Developer, встановити системи можна без особливих проблем. Але спершу потрібно серйозно задуматися, адже macOS знаходиться в стадії обмеженого бета-тестування і може працювати не так добре, як хотілося б. Щоб мінімізувати ступінь розчарування після установки сирої системи, пропонуємо правильно підготуватися до […]

Amazon запустив власний аналог Youtube

Американський гігант рітейлу Amazon запустив власний відеосервіс Video Direct. Майданчик схожий на YouTube. З його допомогою автори відео також можуть заробляти на своєму контенті. Розміщуючи відео, сервіс пропонує вибрати, чи буде воно доступне всім користувачам або ж тільки передплатникам Amazon Prime. У безкоштовних роликах буде розміщена реклама, 55% виручки від якої буде перераховано автору (YouTube пропонує […]