"1"

Компанія Google закриває свій месенджер Spaces всього через десять місяців після запуску. Робота сервісу буде повністю зупинена 17 квітня 2017 року, повідомляється на сторінці підтримки Google.

З 3 березня 2017 року Spaces буде доступний тільки в режимі читання, мабуть, для того, щоб у користувачів був час зберегти важливу інформацію десь в іншому місці.

У період до 17 квітня користувачі зможуть:

  • переглядати, редагувати і видаляти контент;
  • видаляти всі створені чати Spaces або вийти з них, а також видалити контакти;
  • повідомляти підтримку про порушення правил і блокувати користувачів.

Після зазначеної дати проект Spaces і всі дані будуть видалені.

«Спасибі всім тим, хто користувався Spaces. Це було важке рішення і нам важко прощатися з вами», – написала користувачам команда проекту.

Вперше месенджер був представлений в травні 2016 року. Spaces був оснащений вбудованим пошуком в Google і за YouTube, а основною цільовою аудиторією планувалися невеликі групи, які спілкуються за допомогою колективних чатів. За задумом Google, Spaces можна було б використовувати для обговорення заходів і координації.

Крім Spaces в лютому був закритий й інший проект Google – Hands Free. З його допомогою планувалося створити систему оплати покупок за допомогою голосу. Після десяти місяців тестування проект був закритий.

Вас також може зацікавити інформація про те, що Google і Bing  будуть разом протистояти піратському контенту.

Коментарі закрито.

Поділитися

Apple випустила iOS 9.2 beta 3 для розробників програмного забезпечення, а також учасників програми тестування

У вівторок, 10 листопада американська "яблучна" корпорація випустила нову бета-версію операційної системи iOS 9.2 для розробників додатків. Варто нагадати, що з моменту релізу попередньої версії операційної системи версії 9.1 минуло вже більше 3-х тижнів.  Третю бета-версію можна завантажини зі спеціального центру для розробників програмного забезпечення. Також завантажити її можуть і користувачі, які беруть участь в […]

Створено міні-вогнегасник для акумуляторів смартфонів

Займання і вибухи смартфонів з літій-іонними акумуляторами стали настільки актуальною проблемою, що її вже планують вирішувати глобально. Група вчених зі Стенфордського університету знайшла оригінальний вихід з положення, розробивши спеціальні міні-вогнегасники для акумуляторів гаджетів. Вони створили спеціальну капсулу з полімеру, в якій знаходиться антипірен, який виступає в ролі електроліту при попаданні всередину акумулятора. Коли батарея перегрівається, […]

«ВКонтакте» планує випустити власний месенджер до літа 2016 року

«ВКонтакте» планує запустити окремий додаток для обміну повідомленнями між користувачами соцмережі влітку 2016 року. Про це повідомляє RSN з посиланням на операційного директора «ВКонтакте» Андрія Рогозова. «Ми тестуємо. Сподіваємося, до літніх місяців запустимо », – сказав Рогозів. Поки офіційного програми-месенджера для «ВКонтакте» немає. За словами представника соціальної мережі, сервіс буде доступний як для комп'ютерів, так […]