"1"

Компанія Google закриває свій месенджер Spaces всього через десять місяців після запуску. Робота сервісу буде повністю зупинена 17 квітня 2017 року, повідомляється на сторінці підтримки Google.

З 3 березня 2017 року Spaces буде доступний тільки в режимі читання, мабуть, для того, щоб у користувачів був час зберегти важливу інформацію десь в іншому місці.

У період до 17 квітня користувачі зможуть:

  • переглядати, редагувати і видаляти контент;
  • видаляти всі створені чати Spaces або вийти з них, а також видалити контакти;
  • повідомляти підтримку про порушення правил і блокувати користувачів.

Після зазначеної дати проект Spaces і всі дані будуть видалені.

«Спасибі всім тим, хто користувався Spaces. Це було важке рішення і нам важко прощатися з вами», – написала користувачам команда проекту.

Вперше месенджер був представлений в травні 2016 року. Spaces був оснащений вбудованим пошуком в Google і за YouTube, а основною цільовою аудиторією планувалися невеликі групи, які спілкуються за допомогою колективних чатів. За задумом Google, Spaces можна було б використовувати для обговорення заходів і координації.

Крім Spaces в лютому був закритий й інший проект Google – Hands Free. З його допомогою планувалося створити систему оплати покупок за допомогою голосу. Після десяти місяців тестування проект був закритий.

Вас також може зацікавити інформація про те, що Google і Bing  будуть разом протистояти піратському контенту.

Коментарі закрито.

Поділитися

Lenovo відмовляється від бренду Moto на користь Motorola

Схоже, що компанія Lenovo ніяк не може вирішити, як же їй вчинити з придбаним мобільним підрозділом Motorola і правами на легендарний бренд. Тільки на минулому тижні представники Lenovo офіційно заявили, що компанія відмовляється від використання бренду Motorola, і всі нові смартфони вона буде випускати під брендом Lenovo moto, але на виставці MWC 2017 ході інтерв’ю […]

Xiaomi офіційно підтвердила вигнутий дисплей в Mi Note 2

Днями в Мережі спливав ролик, що демонструє вигнутий дисплей Xiaomi. Вчора компанія офіційно підтвердила його існування на своїй сторінці Twitter. Крім цього, «китайська Apple» натякнула на швидкий анонс Mi Note 2 на презентації, яка пройде в Пекіні, Китай, 25 жовтня. Якщо вірити чуткам, то майбутній флагман отримає 5,7-дюймовий екран з роздільною здатністю 2560 х 1440, сканер сітківки […]

Microsoft розробила цікавий спосіб відеодзвінків

Дослідне відділення Microsoft працює над новим способом вчинення відеодзвінків. Нерідко під час відеосеансу проскакує думка про те, куди ж все-таки дивитися: в камеру або на екран гаджета. У Microsoft вирішили позбавити людей від цього питання і запропонували проектувати співрозмовника в натуральну величину прямо в кімнаті.  Будуть потрібні для цього проектори захоплення зображення і камери Kinect. […]