"1"

Компанія Google закриває свій месенджер Spaces всього через десять місяців після запуску. Робота сервісу буде повністю зупинена 17 квітня 2017 року, повідомляється на сторінці підтримки Google.

З 3 березня 2017 року Spaces буде доступний тільки в режимі читання, мабуть, для того, щоб у користувачів був час зберегти важливу інформацію десь в іншому місці.

У період до 17 квітня користувачі зможуть:

  • переглядати, редагувати і видаляти контент;
  • видаляти всі створені чати Spaces або вийти з них, а також видалити контакти;
  • повідомляти підтримку про порушення правил і блокувати користувачів.

Після зазначеної дати проект Spaces і всі дані будуть видалені.

«Спасибі всім тим, хто користувався Spaces. Це було важке рішення і нам важко прощатися з вами», – написала користувачам команда проекту.

Вперше месенджер був представлений в травні 2016 року. Spaces був оснащений вбудованим пошуком в Google і за YouTube, а основною цільовою аудиторією планувалися невеликі групи, які спілкуються за допомогою колективних чатів. За задумом Google, Spaces можна було б використовувати для обговорення заходів і координації.

Крім Spaces в лютому був закритий й інший проект Google – Hands Free. З його допомогою планувалося створити систему оплати покупок за допомогою голосу. Після десяти місяців тестування проект був закритий.

Вас також може зацікавити інформація про те, що Google і Bing  будуть разом протистояти піратському контенту.

Коментарі закрито.

Поділитися

Скільки коштує вивести додаток в топ-25 App Store?

Аналітична компанія Fliksu нещодавно опублікувала свій звіт, який стосувався ринку мобільних додатків. Цього разу особливу увагу експерти приділили витратам, які необхідні розробникам для виходу в топ додаткам з магазину App Store в різних країнах світу. Виявилось, що найдорожча країна для виведення в топ-25 App Store – США. Результати дослідження вказують на те, що виведення в […]

Morgan Stanley: только 10% пользователей iPhone купят Apple Watch

До релиза Apple Watch остаются считанные недели, и аналитики спешат порадовать нас своими свежими прогнозами о потенциальном рыночном успехе наручного девайса. Так, Morgan Stanley умудрилась подсчитать количество пользователей iPhone, готовых приобрести «яблочные» смартчасы в дополнение к своему смартфону. Выяснилось, что только лишь каждый десятый владелец iPhone захочет выложить кругленькую сумму за покупку наручного гаджета. К […]

LaCie розриває шаблони Thunderbolt 3: 96 ГБ на швидкості 2600 МБ/с

RAID-масив для шанувальників 4К. Рядовий користувач рідко вникає в усі тонкощі встановлених в комп'ютері протоколів. Є парочка USB і порт для навушників – значить все в порядку. Але у виробників професійної периферії інші цілі. Їх завдання – домогтися максимальної продуктивності і надзвичайної швидкості. Французька компанія LaCie, що спеціалізується на випуску готових рішень для організації зберігання […]