"1"

Компанія Google закриває свій месенджер Spaces всього через десять місяців після запуску. Робота сервісу буде повністю зупинена 17 квітня 2017 року, повідомляється на сторінці підтримки Google.

З 3 березня 2017 року Spaces буде доступний тільки в режимі читання, мабуть, для того, щоб у користувачів був час зберегти важливу інформацію десь в іншому місці.

У період до 17 квітня користувачі зможуть:

  • переглядати, редагувати і видаляти контент;
  • видаляти всі створені чати Spaces або вийти з них, а також видалити контакти;
  • повідомляти підтримку про порушення правил і блокувати користувачів.

Після зазначеної дати проект Spaces і всі дані будуть видалені.

«Спасибі всім тим, хто користувався Spaces. Це було важке рішення і нам важко прощатися з вами», – написала користувачам команда проекту.

Вперше месенджер був представлений в травні 2016 року. Spaces був оснащений вбудованим пошуком в Google і за YouTube, а основною цільовою аудиторією планувалися невеликі групи, які спілкуються за допомогою колективних чатів. За задумом Google, Spaces можна було б використовувати для обговорення заходів і координації.

Крім Spaces в лютому був закритий й інший проект Google – Hands Free. З його допомогою планувалося створити систему оплати покупок за допомогою голосу. Після десяти місяців тестування проект був закритий.

Вас також може зацікавити інформація про те, що Google і Bing  будуть разом протистояти піратському контенту.

Коментарі закриті.

Поділитися

Внешние аккумуляторы компании Tigo для Вашего iPhone

Нет доступа к розетке? Впереди дальняя дорога, без остановок? Тогда без портативного аккумулятора не обойтись. Что ещё нужно устройству, чтобы завоёвывать отличные оценки пользователей? Правильно, классный дизайн. Tigo UFO – маленький, стильный, лёгкий аккумулятор, как раз то, что нужно. Компания Tigo производит отличные портативные аккумуляторы, по внешнему виду больше напоминающие пудреницу. В наличии огромное количество […]

Як правильно налаштувати Apple TV 2015

Apple TV 4 покоління – справжня перлина серед всіх пристроїв, випущених в 2015 році. Магазин додатків, інтеграція з девайсами, новий пульт – все підігнано під оптимальну роботу користувача з ТБ. Але, якщо Ви вперше зіткнувся з приставкою від Apple, то гайд по базовому налаштуванні Вам точно не завадить. Почнемо з базового. Під’єднується Apple TV через HDMI […]

Steam. GAMES. Олд скульний JumpJet Rex

Карколомний геймплей старої школи. Згадайте той час, коли платформери були настільки важкими, що ігромани драли пальці в кров граючи, але почували себе на сьомому небі від радості коли вдавалося пройти рівень? Оживити в пам'яті ці моменти знову граючи в Реактивний Рекс (JumpJet Rex) з його напруженими платформерними випробуваннями і битвами з босами в стилі ретро. […]