"1"

Компанія Google закриває свій месенджер Spaces всього через десять місяців після запуску. Робота сервісу буде повністю зупинена 17 квітня 2017 року, повідомляється на сторінці підтримки Google.

З 3 березня 2017 року Spaces буде доступний тільки в режимі читання, мабуть, для того, щоб у користувачів був час зберегти важливу інформацію десь в іншому місці.

У період до 17 квітня користувачі зможуть:

  • переглядати, редагувати і видаляти контент;
  • видаляти всі створені чати Spaces або вийти з них, а також видалити контакти;
  • повідомляти підтримку про порушення правил і блокувати користувачів.

Після зазначеної дати проект Spaces і всі дані будуть видалені.

«Спасибі всім тим, хто користувався Spaces. Це було важке рішення і нам важко прощатися з вами», – написала користувачам команда проекту.

Вперше месенджер був представлений в травні 2016 року. Spaces був оснащений вбудованим пошуком в Google і за YouTube, а основною цільовою аудиторією планувалися невеликі групи, які спілкуються за допомогою колективних чатів. За задумом Google, Spaces можна було б використовувати для обговорення заходів і координації.

Крім Spaces в лютому був закритий й інший проект Google – Hands Free. З його допомогою планувалося створити систему оплати покупок за допомогою голосу. Після десяти місяців тестування проект був закритий.

Вас також може зацікавити інформація про те, що Google і Bing  будуть разом протистояти піратському контенту.

Коментарі закрито.

Поділитися

Браслет Tap перетворить будь-яку поверхню в клавіатуру

Навіть коли ми залишаємо робочий комп'ютер в спокої, ми продовжуємо друкувати. У транспорті, на дивані, на відпочинку, під час прогулянки – віртуальна клавіатура смартфону легко замінює нам апаратну, але тримати гаджет в руках не завжди зручно. Розробники Bluetooth-браслета Tap навчили свій винахід перетворювати будь-яку поверхню в повноцінну клавіатуру. Виконано аксесуар зі спіненого м'якого матеріалу і […]

Apple може представити нові пристрої вже на наступному тижні

Вже не вперше в Мережі з’являються чутки щодо майбутніх гаджетів Apple. Правда, цього разу інформація торкнулася не самих девайсів, а дати презентації – вона стала відома. Анонімне джерело стверджує, що купертінівці проведуть весняну презентацію в один з днів – з 20 по 24 березня. Відомо лише одне: джерело пов’язане з ланцюжком поставок Apple, і воно «надійне». […]

Американська компанія має намір розпочати виробництво біоетанолу на Черкащині

Потужне виробництво біоетанолу може з’явитися на Черкащині. У розміщенні тут нових потужностей зацікавлена американська компанія Marquis Energy, повідомляє Черкаська ОДА. Компанія Marquis Energy є найбільшим виробником біоетанолу у США. Перемовини з нею в Черкаській ОДА розпочали кілька місяців тому. «Для нас цей проект важливий, – наголошує голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Враховуючи, що на […]